30712
TES
  • GaBika6
    #29951
    Azt csináltam ami a videón van és nem indul a kull könnyített pakk. Ami hiba lehetséges, hogy kiírta nincsenek meg a dlc-k és ez a játék összeomlásához vezethet? Elindítom, ahogy a bemutató videóban van és a logo után kilép a játék. Nekem az alap skyrim van meg nem az SE. lehet ez a gond? Ki tudna ebben nekem segíteni? Skype és TeamSpeak is jó. THX!
  • Montanosz
    #29950
    kull könnyitett pakk
  • Montanosz
    #29949
    van egy cheat parancs amivel fel tudod támasztani a halottakat a konzolba irva, végszükség esetére
  • Fantusz
    #29948
    A kedvenc kereskedőidre próbálj meg vigyázni, mert halandóak, és nem lesz helyettük másik.
    Úgy tudom van rá mod, hogy sárkány, és a vámpírok támadása esetén ne kezdjenek értelmetlenül harcolni, befutnak a házakba, illetve a vámpírok nem támadnak a városokon belül (ami egyébként a Dawnguard hozadéka, hogy éjjelente vámpírok támadhatnak a települések lakóira, rendesen megtizedelve őket)
  • GaBika6
    #29947
    Valaki tud segíteni milyen modokat tegyek fel? Azokat milyen sorrendben, mivel? Főleg a grafikai érdekel meg amit ajánlatok egy kezdőnek a jobb játékélmény érdekében. THX!
  • Montanosz
    #29946
    Az üzleti nyilvántartást hogy lehet aktiválni mert a könyv fölé hajolva nem aktiv az E gomb, példa a become jarlos modnál
  • Andule
    #29945
    A boltosoknak ha jol emlekszem mindig van egy tanitvanyuk vagy hasonlo aki beall. Annyi persze van h ha adott kuldit akkor azt mar nem tudod neki leadni.
  • Wreck86
    #29944
    Hali,
    Mi történik akkor ha pl Riverwoodban egy sárkánytámadás következtében meghal Alvor, a kovács?
    Lesz másik, vagy valaki beáll helyette?
    Ez ilyen globális kérdés, ha meghal egy árus kerül valaki a helyére?
    Köszi,
    M.
  • GaBika6
    #29943
    Sziasztok! Ez működne? Vagy mit ajánlanátok? Kezdő vagyok ebben a játékban, de megtetszett. Az alap skyrim van meg 1000 ft-ért vettem. Nekem nagyon jó vétel volt. Gépem i7 2600k, 16 ram, és gtx970, ssd-vel. THX! Fontos, hogy a magyarítás meglegyen. Valami segítséget szívesen vennék.

  • Savaran
    #29942
    Na ez ott van a szeren!
  • RoboKutya78
    #29941
    a koncert
    Én inkább híresebb művészekre gondoltam. Igencsak kevesen vannak akik megkíséreltek játék zenékkel bűvészkedni átkölteni satöbbi.
    Azt tegyük hozzá ahhoz nagy "tudomány" nem kell hogy eljátsszák ezeket a zenéket, ahhoz már inkább hogy nem megszokott hangszerrel, hangzás módban tegyék azt.Úgymond újra alkossák azt
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.09.22. 16:38:35
  • Montanosz
    #29940
  • Montanosz
    #29939
  • RoboKutya78
    #29938
    más előadót nem taliztam:)
  • RoboKutya78
    #29937
  • Montanosz
    #29936
    nekem az akapella verzio jön be :-D
  • Savaran
    #29935
    Ivl. 32?
  • Dante73
    #29934
    Én kocka vagyok... Végig azon agyaltam, mennyi lehet a bőrpáncél védelmi értéke a csajon.
    Viccet félretéve. Azért, bár nem rossz, a látvány sokat dob a hangzáson...
  • RoboKutya78
    #29933
    Ha unod a játék zenéjét:)De a látvány se rossz:)
    Annó csellóztam kár hogy abbahagytam
    Javaslom lessétek meg a többi előadását is Tud a Kiscsaj

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.09.21. 22:58:23
  • Savaran
    #29932
    Ezen besírtam XD
  • Montanosz
    #29931
    become jarl of ivarstead modot aki még nem játszotta és ha kedve lesz hozzá de a 100 vadembert legyilkolni nincs ideje itt a koponyamaszk kodja:
  • zsgaby
    #29930
    Nem tudom, megvettem aktiváltam steam-en telepítettem és ennyi lett :)
  • Holaaf
    #29929
    De itt hol van az USLEEP? A patch? Ezt magyar tedd fel.
    Utoljára szerkesztette: Holaaf, 2017.09.15. 17:53:20
  • Holaaf
    #29928
    Elnézést kérek, későn esett le a 20fillér!

    Nem mondom ki a nevét, mert biztos nem Although az. ;)
    Utoljára szerkesztette: Holaaf, 2017.09.15. 17:49:48
  • zsgaby
    #29927
    Nem sikerült? Háde wazze :) Azért köszönöm szépen, megpróbálom a hétvégén!
    Egyébként a legendary az ennyi:
  • Wreck86
    #29926
    Dede, Esbern glitch nálam is volt régebben.
  • PiszkosFred
    #29925
    Nalam pl. sose jott elo ez a hiba, se LE, se SE, se XB1 eseteben. Viszont Esbern beakadasa szinte mindig, mas meg meg csak nem is hallott arrol.
  • Savaran
    #29924
    Érdekes nekem meg akkor nem szívta a lelket az első sárkánynál mikor az unoficial be volt kapcsolva a nexusban. Tudom hihetetlen de tényleg így volt.
  • PiszkosFred
    #29923
    Ismert bug, amelyet az evek alatt sosem sikerult vegleg kiirtani. Hasznalj unofficial skyrim LE patch-t
  • zsgaby
    #29922
    Sziasztok,
    Tud valaki megoldást arra hogy a "kölcsönzős verzió"-val való ismerkedés után, megvásároltam a Legendary edition-t, és a sárkányok lelke továbbra sem akar belémszállni.
    Újra lett telepítve az egész, és újra is lett kezdve a játék, ennek ellenére a bug maradt.
  • PiszkosFred
    #29921
    Jajj, isten ments, nem neked irtam azt a korabbi, tobb honapos kommentet. Csak abban irtam le mar egyszer azt, hogy mi tortent, miert kaptuk meg a Skyrim SE-t. A komment masodik resze nyilvanvaloan nem neked szolt, hanem honapokkal ezelott egy masik forumozonak, akit nem akarok neven nevezni, mert mint egy rossz demon, megjelenik itt nekunk :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.09.14. 12:52:36
  • Holaaf
    #29920
    Ennyire nem érthettél félre(más topikba nem írok, valakivel összetévesztesz). Nem a játékot köpködtem és szaroztam hanem a Bethesdát. Ez ugyanakkor kissé félremagyarázás, illetve "elhallgatása" annak ténynek, hogy a SSE egy a jelen időnkben kiadott bughalmaz. Ez nem magánvélemény. Talán nem illett volna kijavítani ezt a játékosokat és azok élményét gyalázó, idegesítő bug rengeteget? Szerintem illett volna. És biztos nem sírtam volna a SSE PC-s változat hiánya miatt, hisz magad mondtad az Oldrim mái napig többet tud stb. Előbb azt írod rakás mod, aztán pár sorral lejjebb, hogy egyenlőre kevés számú elérhető a SSE változathoz. Mindegy. Skse nélkül is meg lehet pakolni textúrákkal. Nem vonom kétségbe, hogy a Bethesda a pénztől nedvesedik be és azt sem, hogy kétszer is el lehet adni az embereknek fél évtized múlva is ugyan azt a bugtengert, ami alatt a kódolást érti a Bethhesda. Nem tudom miért nagy szó az ha egy ilyen húzással tollasodik meg egy cég vagy egyáltalán. Prototípus meg mérnöki munka, hát viccesek ezek a mérnökök az biztos. Taknyon csúszva vágnám ki az összes emberemet ha ilyen minőségben építenék ki a hálózatot egy épületben. De nem sajnálom tőlük a pénzt ha már ennyien rajonganak érte a mái napig és a konzolosok is egyre elégedettebbek lehetnek. A fene se venné el másoktól a szórakozás lehetőségét. Egyébként amit pedig egyesek nyilatkoznak, hogy ment a polcra meg úgy volt ki se adják stb., ezt senki nem köteles elhinni nekik. Ettől független a jól elvégzett minőségi munkát tartom fontosnak főképp ha mérnöki, érdemes egy gyereket jóra megcsinálni, mert különben nem normális lesz és másokat is meghülyít meg akár tönkre is tesz. Mint az öreg tette egész Németországgal.
  • PiszkosFred
    #29919
    Roviden az SSE sztorija: #29472
  • Holaaf
    #29918
    Viszont azt is meg kell mondjam, hogy sok szerző tudta magát fejleszteni és megmutatni a kreativitását. Sokunk legnagyobb örömére egyesek tényleg nagyot alkottak az elmúlt években. Azért ez egy nagy élmény, öröm az ürömben.
  • Holaaf
    #29917
    És Fred megmondta: a SSE nem PC-seknek készült, nem PC-re készült. Ami tény és nem szabad figyelmen kívül hagyni! Meg azt sem, hogy a plusz pénz sosem jön rosszkor.
  • Holaaf
    #29916
    Én is kiadtam volna de legkésőbb 2012-ben, bugmentesítve, sűrű elnézések közepette, kijavítva-FEJLESZTVE a botrányos animációkat stb. De 2017-ben kikakilni egy ilyet Legalább egy bogármentesítés vagy valami... "Nagyjából kiadható állapotban..", na ne már! Szabadon moddolható de miért? Egy kész játék, amibe szívvel és lélekkel tették bele a tartalmat az NEM igényeltetik moddolást. Ugyanis ha jól megnézed a legnagyobb munkák valójában javítások és hiányosságok pótlása semmi más. Egy USKP anno még a kezdetekben több ezer hibát javított ki de hol van az a mai USLEEP-től és még mindig van mit dolgozni. Vagy ilyen érthetetlen dolgok, mint amit a Dual Sheath Redux javít vagy egy tisztességes klíma mod, mint a CoT. Meg legalább egy UFO de ha van inkább már az EFF követő nagyjavítás. Nem dimenzionálom túl de ha megnézed ezek mind javítások. Akár az Ordinator és a régebbi Perkus Maximus vagy a Redone meg a valamire való intelligenciát adó harci módosítók, mint a Wildcat stb, hiányt pótolnak. A nyomorult szájmozgást is egy egyszerű javítással helyretették. Jó néhány címről elmondható, hogy nem igényel moddingolást, nem szorul rá. Szerintem így kell nézni a dolgot.
    Nem vagyunk egyformák lehet én látom rosszul. De az új generációs konzolok és a SSE köszönőviszonyban sincsenek az én megítélésem szerint. Nem egy 5 perces indi címről van szó. És nem a történetvezetésre gondolok, az már egyéni dolog tetszik-nem tetszik. Az ember örül ha le tud végre ülni kikapcsolódni, játszani valamivel és nem pedig évekig várni míg talán lesz hüvelye végre a másik kardodnak is az oldaladon meg nem ragad be valamelyik alap script minden 5. küldetés közben az alapjátékban.
    TÉNYLEG lesz SKSE az újhoz, mert már van. De ez a "sokkal több modot, sokkal stabilabban el fog bírni" az az kollektív őrület, amit egy téveszme szült meg, NO OFFENSE de pont erről beszéltem(tünk) kicsit lejjebb. Ez van mit lehet tenni
    Utoljára szerkesztette: Holaaf, 2017.09.14. 06:48:36
  • Dante73
    #29915
    Megtették. Fallout 4 a neve... Ugyanis az új "motor" ahhoz készült, csak idő hiányában "beledobálták" a skyrim adatait, cuccait, hogy a Fallout fejlesztéséhez tapasztalatokat nyerjenek. (Új konzolgeneráció, ugye...) És, mikor már nem volt rá szükség, ott ált egy "kész" játék a polcon... Gondoltak egy merészet, és kiadták PC-re is, konzolra is. Annyi történt, hogy nagyjából kiadható állapotba hozta néhány ember. Míg a többi dolgozott a az F4-en. Nem kell ezt túldimenzionálni. Én is kiadtam volna. A plusz pénz sosem jön rosszkor.
    Legalább annyit megtettek, hogy szabadon moddolható a játék. (pláne, ha TÉNYLEG lesz SKSE az újhoz is, gyanítom, sokkal több modot, sokkal stabilabban bír el, fog elbírni) Jó néhány címről ez nem mondható el....
  • Holaaf
    #29914
    Való igaz, így teljes a valóság. De két dolgot hozzáfűznék:

    1. Ha ez lebegett fejlesztés alatt a szemük előtt amit írtál, akkor pláne volt pofájuk... Kérem, nextgen konzolra bármire kiadni egy ilyen bughalmazt és ezt fejlesztésnek nevezik?. Olykor durvábbakat produkál, mint az Oldrim. Ennyi év után pláne. Nem tudom kinek jött ez "jól".

    2. Amit írtam az a máig tartó, sőt fokozódó SE változatot körüllengő PC-s moddingolási téveszme-őrület kapcsán tettem. Hű de jó, jaaj de kell, most muszáj szétmoddolva újra nyüstölni az egészet, mert most aztán hű meg ha stb. Ezért is jó, amit reagáltál rá.

    Mondom, ennyi év alatt ha összehoztak volna egy kis izgalmas történetet... Az amit egyesek és egyes amatőr csapatok letettek az asztalra az néhány esetben komoly teljesítmény. Tényleges fejlesztés. De ez... Amit a Bethesda kiadott az jóindulattal hegesztés de inkább forrasztás. Ezért pénzt kérni, mint egy mai konzolra kiadott produktumként az Oldrim fényében Én szerintem inkorrekt húzás volt.
  • PiszkosFred
    #29913
    Meg mielott... a SSE nem PC-seknek keszult, nem PC-re keszult, a fejlesztes kozben vegig a nextgen konzololok lebegtek a szemek elott (nem a PC), a PS4 es XB1 kepessegei, lehetosegei. A PC-sek csak megkaptak, ingyen, vagy aki keson kapcsolt, az penzert es igy jart.

    Nyilvan PC-n jobbat ki lehet hozni mint a barmikori SSE allapot, mert az alapjatekot is szarra lehet modolni, minden bizbaszt at lehet irni, ki lehet cserelni, es az ENB fele lehetosegekkel ossze sem lehet hasonlitani az SSE latvanyat. DE! Konzolon ez NEM mukodik, hiaba van lehetoseg mar modokra, azok csak a CK-val keszult tartalmak, kulso assetek nelkul. Nekik jol jott az SSE. Inkabb, mint a visszafele kompatibilitas modok nelkul...
  • Holaaf
    #29912
    Ha kiadtak volna a SE változattal egy Witcher 2 szinten kidolgozott történetet, DLC-t mondjuk... Akkor azt mondtam volna le a kalappal, elvégre 2011 óta 10x is lett volna idejük és kapacitásuk rá. Ehelyett az amatőröknek(szabadidejükben, ingyen, munka mellett) kellett tartani a frontot(Enderal, Beyond... stb.) ha lehet így fogalmazni. Nem persze, hogy nem így lett. A Bethesda nem ilyen.