30712
TES
  • laikuss
    #30111
    Mint tudjuk azt jesus christ csinálta, de biztos hallottál a sültgalambról is. Saját teendője mellett a szabadidejében csinálja. Legutóbbi közlése szerint, mostanában fogja kiadni tesztelésre.
  • DonnieBrasco
    #30110
    Próbálom kitalálni, milyen nyelvről google translate-elheted magyarra a szövegeidet, de még nem sikerült rájönnöm :D
    Vagy te vagy maga B. Pista báááácsiii :)

    DB
    Utoljára szerkesztette: DonnieBrasco, 2018.05.07. 15:46:54
  • DevEagle
    #30109
    Srácok valakinek valami infó a Skyrim Perfectly Modded 5-ről, illetve a magyar "csodáról" a Kull Modpack-ról?
    Saját észrevételem hogy mind a kettő full behalt. 2-3 éve csinálják mindet, azt semmi változás...
  • Although
    #30108
    Mindig magyaráznak emberek ebben az open worldben nem lehet megcsinálni. Ez egy tucat pre-quest láncra és eseményre épülő main quest ami el se indul amíg meg nem csinálod. Utána meg van egy olyan sztorid, hogy nézel. Nem csak a darálás van. Nem véletlen mondta anno a conanba az angol girl, aki a jók között is a legjobb volt. A DAO-ra ez tényleg jó. Pedig azt mondta solo rpg-t nem lehet megcsinálni, hogy éljen. Ez a csapat. Amatőrök bebizonyították a TES világában is lehet csak akarni kell. Megint nem tudom abbahagyni a quest láncot várom a következő lépcsőt ahogy egymásra építették.
  • Although
    #30107
    Egy ok volt amiért elkezdtem a skyrim játékot, ez. Egy sztori. Mindig van viszonyítás Sokan a Dragon Age Originshez viszonyítanak. Nagyon sokan ebből a világból is. Mit jelent az élő világ. Beteszek valamit. Nem az számít egy lövésből vagy kettőből megöl hanem az, hogy taktikázni kell van ami könnyen megy van ami nehezen. Ez már nem volt nehéz egy ilyen csapattal. De a feeling az az, ami kell. A világnak tényleg élnie kell. Ez meg a Blood of knight. Amatőrök bemutatója. Semmi nincs az alap skyrimbe. Ami felét érné színvonalba még úgyse, a karakterek szövege. Talán nem az ami lennie kellene. De mégis a Dragon Age Origins feeling megjelenik.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.05.06. 16:16:56
  • laikuss
    #30106
    Nem tudom mire jó ismételgetni a kötőszavakat, a kihívásokig kell és lehet módolni.
  • Although
    #30105
    Fura így két hónapja a companion quest láncot nyomtam végig. Az olyan volt helyenként mint a régi rpg-k. Sajnos ez az egy amit tényleg megírtak valahogy. A brotherhood se rossz. De ez az igazi.
    5-en mentünk be a szellemek közé. De még 5 fővel is voltak visszatöltések. Mert ez a régi rpg egyik lényege szerintem. És mára sikerült pont úgy megvalósítani a skyrimbe ebben az egy sztoriban ahogy kell.

    Mit jelent ez mikor taktikázni kezdesz mert elsőre 5-en is padlót fogtok. Megpróbálod lerohanni míg a többiek a 3 tankot próbálják lenyomni, az íjászt de pont az elitet fogod ki és jó cuccal is 2 lövés vagy, majd taktikát váltasz és blokkolod őket nem nyomva az agrot, hogy te legyél a célpont. De már ez előhozza a szép emlékeket. MMO és solo játékban is :) Könnyű és nehéz. És nem tudod melyik milyen. Mert nincs rájuk írva. Az F4-ben már sajna figyelmeztet :)
  • Although
    #30104
    Szórakoztató olvasni ezeket. Én nem nyomom már de az alap volt Enaisiaion Smildon or a másik modját combat alap modját. Öreg és lv30 még az alap céhes questeket sem nyomd le. Sajnos a skyrim az ami gagyi egy normális mesterséges intelligencia nélkül. Beth tényleg alapot csinált amihez semmi se kell. A smildon az pl hasonlít harc rendszerben egy kicsit nem a korai requiemhez. De az ogerboss féléhez igen. elégé vegyesen szintezettek az ellenek. ha használsz pár értelmes modot nem kell sok. Olyan amikor van elit is a csapatban aki egy lövésre, nem te. ő tesz hűvösre téged lv30 felett is.
    Vagy a közelharc, öreg amikor ütés közben pofán basznak és már csak a fatalytit nézed 80-as 100-as környékű skillel, amikor már érsz valamit és rájössz nem vagy egyedül ellenben az alap szar gagyival. Utoljára lv30-on a companion quest Ysgamor részén Aela, Zora és a zord barbárom, feküdt három elit companion ghost ellen tucatjára is. Nem egyszer orrba baszott ütés előtt és lefejezte a karim. Lényeges legyen fent egy Smilodon szerű mod, ha a harc érdekel enélkül értelmetlen. Plusz Erkeil Enhsnced slighty Mighty dragon és csak és kizárólag 8-10 fős helyőrség mellett mersz harcba szállni az alap sárkányokkal is. Úgy menni fog. Nem requiem de bőven elég a világ olyan lesz amilyen alapból kell legyen. Persze legendary és survival mellett.
  • steweee
    #30103
    ha jól tudom van egy csomó mod ami lassítja a fejlődést, vagy erősíti a z ellenfeleket. deadlyer dragons stb. biztosan nem jó a túl gyors fejlődés, én sem szertem ha pár óra játék után egy lych kinget pár ütésből kaszabol le az ember (skyrimmal nem játszottam még idő híján, de oblivion, nehrim, gothic, risen, BfF Dragon Age stb.)
  • DasIsFuck
    #30102
    Úgy szerintem 30 perc után megunnám:D

    A legnagyobb hajtóerő nálam még mindig az, hogy van még hova min-maxolnom a karaktert. Igaz, hogy már nem sok, kb 2 pontot kell még az alchemire raknom és kb hard capen leszek enchant % bónuszokat nézve. Én úgy szoktam csinálni, hogy először enchantolok egy teljese armor setet alkímia erősítésre, majd azzal a settel csinálok alkímia erősítő potikat, amivel megcsinálom a viselt dolgaimon az enchantot. A fegyver fejlesztését is így csinálom, hogy van egy teljes páncél setem ami smithing bónuszokra van enchantolva+smithinget erősítő poti.
  • coolpet
    #30101
    Nekem megvan a legendary és enhanced edition is, vagy 3K-ért vettem leárazáson.

    Szerintem lvl60 körül abba is hagytam, de legalább a main quest line és a dawnguard végig van vive.
    Mindig máshogy kezdek, de a végén stealth archer lesz belőle :)

    Azért az Ancient dragonokkal el lehet szórakozni így is, hogy dragonbone bow és daedra arrows-ok vannak a felszerelésben 2 enchantal megáldva minden item archery +20%-al :)

    Summonolok 2 daedra lordot, vagy 1 lord és egy viharelementál, és csak sétálgatok.
    Azért a kiegek nélkül nem bírnám pár óránál tovább :)
  • PiszkosFred
    #30100
  • Wreck86
    #30099
    Én mindig olyan karaktert próbálok hasonló típusú játékoknál, amit soha nem toltam, vagy béna vagyok benne. (Van ilyen, nem is kevés.:) )
    A mágus pl ilyen, az általában hírtelen halál. :D
    M.
  • Montanosz
    #30098
    próbáld meg egy szál tőrrel végig vinni +xp-k nélkül :-D
  • DasIsFuck
    #30097
    Nekiültem a játéknak úgy egy hete megint, eldöntve, hogy most végre végig viszem már a main storyt annyi év után:D
    El is kezdtem a játékot egy Ranger karakterrel, amivel szintén sosem próbálkoztam még benne. Felraktam a szokásos modjaimat, illetve néztem még pár modot, de mivel csak az alapjáték van meg így elég kevés menő modot tudok használni.
    A játék megint beszippantott és még jobban tudatosította bennem, hogy mennyire is egy rakás szar.

    Persze minmaxolni a halálig arra tökéletes, nagyjából ez is a fő tevékenységem amit csinálok benne annak ellenére, hogy a fő storynak kezdtem neki. Na ott már eljutottam a Diplomatic Inmunity questig életemben először, meg voltam Solitude-ban, Markarthban, Windhelmben is szintén életemben először...Végül is csak szolid 6 éve vettem teljes áron ezt a szart, ideje volt már:D

    No, de vissza a játékbeli Ranger karakteremhez, aki a játék ezen pontján már 45-ös szintű, 100-as enchant, 97 smithing és 97-es alchemys, 77 speech...stb
    A bibi ott kezdődik, hogy pl a remek Enchantmetn és Smitihng ágat nem lehet érdemben fejleszteni csak akkor, ha grindolod mint a szart. Az alkímiára egy büdös pontot nem raktam úgy 80-as szintig, de így is elég volt arra, hogy már ilyen 800-900-as szarokat tudjak spammelni. Másra egyébként nem is jók azok a potionok (a néhány tradeskillt felerősítő potikat kivéve), hogy eladd őket, köszönhetően a bődületesen szar használati rendszernek, meg úgy en block nem is nagyon van értelme használni őket. Én nem láttam értelmét pontokat pazarolni rá, hogy korán használhatóvá tegyem.

    Egyébként egy argóniait indítottam, de így 45-ös szintre már konkrétan immunis vagyok a fagy és tűz sebzésre, 12X%-os pickpocet potikat gyártok, ergó ha nem vesznek észre mindent kilopsz, remek módja felhúzni 100-ig a pickpocketet...

    Igazából már úgy érzem végigvittem, mert már Legendary szinten sem tart 3-4 lövéstől többig lelőnöm egy sárkányt, mamutot,óriást...És még nem is csináltam sárkány felszerelést.
  • Nephin
    #30096
    Szintén csábulok, csak meg kéne várni a Skywindet... :) A lap remek, a másik topikban már jót nevettem én is. :D
  • Zozo0122 #30095
    Ezt berakom nektek ide, sokan érteni fogják :D Ez egy új kártya a TES Legends-ben (Morrowind kieg jön, már rendesen csábulok, hogy azt is újrajátsszam), ugye mindenki emlékszik erre a Morrowind elejéről? :D A faj is stimmel, a köpeny is, és a képesség is. Én jót röhögtem.


    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.03.20. 02:09:13
  • Alanw
    #30094
    Kedvenc modok?
  • DevEagle
    #30093
    prttp: Köszi a választ, értem amit írsz, de tovább nem fejtegetem a témát. Részben egyet értünk részben nem. Hagyjuk.
  • Prttp
    #30092
    Szia!
    Nagyon ritkán írok a fórumokba, de most az egyszer kivételt teszek.

    "Meg sokat kéregette a modok magyarításait a magyarosító emberkéktől."
    Deathskull, Ignussen, Kull és egykor jómagam fordítottuk a modokat. Kull nem csak kéri, de folyamatosan fordítja a modokat, teszteli és lektorálja a régebbieket. Rengeteg megoldásra is ő jött rá. Például a java alapú patchelő programok megegyék a magyar ékezetes betűket.

    Sokan építettek már maguknak packot, de nem sokan osztották meg a magyar közösséggel magyar nyelven. Senkinek sem kötelező játszani Kull packjával. Ahogy tetted, nyugodtan lehet használni angol nyelvű csomagokat.
    Ha valaki épít valamit, akkor elvárható, hogy meghatározza, miként használd, ha használni szeretnéd. Kull packjának beüzemelése nehéz, több órás folyamat is lehet akár, de végén nem dob ki. Tudom, mert használtam én is. Sokszor kidobott, de jó lett, mikor segítettek a többiek a discordon.

    A másik, ami téged zavar, hogy nem támogatja a régi változatokat. Az előzőhöz is 40 perces telepítési útmutatót készített. De így is természetes, mert az új változaton dolgozik. Felesleges egy elavult packot támogatni. Persze fel lehetne róni, hogy sokáig tart számára az összerakása, de ez sem teljesen igaz. Mint a legtöbb fordítónak, neki is van családja, munkája, otthoni teendői. Ingyen le lehet tölteni majd az egészet. Szerinted hányan köszönik majd meg, ahogy a legtöbb fordítást, melyre a szabadidődből kiszakított több száz - több ezer órád megy el? Egy kézen meg lehet számolni, de lehet még annyi sem kell.

    Visszatérve, lehet utálni, lehet szeretni egy fordítót, de felesleges ezen pattogni. Számomra is vannak idegesítő egyének (nem fordítók), de egyszerűen csak ignorálom őket. Szerintem ez elvárható egy olyan embertől, aki rendelkezik egy alapvető intelligenciával, amihez még csak felnőttnek sem kell lenni.

    Minden jót és én is elnézést kérek az off-ért.
    Utoljára szerkesztette: Prttp, 2018.03.14. 10:48:47
  • DevEagle
    #30091
    Sziasztok.
    Bocs az OFF-ért. De. Magyarázza már meg valaki, hogy ez a morrohun-os KULL mire és miért is olyan nagyképű srác? Összerakott egy modpack-ot azt ennyi. Meg sokat kéregette a modok magyarításait a magyarosító emberkéktől.
    Röviden hogy mire értem ezeket a vádakat.
    Ugye van egy modpack-ja a Kull 2 lite. Az ember, nem töltötte fel youtube-ra (INGYENES!!!) a modpack beállításának videóját. Vicc. Mivel már nem támogatott, le is törölte a letöltési helyről. (2016-17-18-ban komolyan toturial videót LETÖLTÉSNEK tenni???)
    A lényeg hogy nem kis olvasgatás és utánna járások álltal jutottam el 1 hónap alatt odáig hogy elindult a modpack-ja :D Legyen ez az én tanuló időm. De. 1-2 óránként összeomlik bármit is teszek. Elegem lett, mondom inkább angolul játszok.
    Rátaláltam a Skyrim Perfectly Modded 4.4-re. SOKKAL nagyobb a modpack, sokkal több tartalommal, grafikai tuningok is vannak bőven. 1000 mod. Letöltöm, telepített játék mappájába MINDENT belemásolok és jé, működik. A letöltési idő volt a rengeteg mert 60GB a pack...
    A kezdeti fagyásokat a pack fórum oldalán angolul leírva mindent megoldottam. Hangsúlyozom kevés skyrim modding tapasztalattal.
    Ez a srác meg összerak egy pack-ot, aminél telepíteni kell ezt-azt, de azt se akárhogyan...
    KB. 2 éve csinálja a következő modpack-ot, de még se híre se hanva a dolognak. Nem lenne ez baj, egyedül nagyon nehéz ezeket összerakni. De nem is játszanám az agyam mint ő. Régebben olvastam itt hogy sokan zúgolódtak az aroganciája miatt. Nem egyszer megtapasztaltam én is egyszerű kérdésekre is olyan válaszok: A modpack nem támogatott. Szép egy készítő. Sehol egy rendes dokumentáció, de segíteni se akar.

    Tényleg bocs az off-ért, csak le kellett írjam a véleményem, hátha más még nem futott ebbe bele.
  • laikuss
    #30090
    "Nem mert nincs értelme. És a te nyomi szavaidnak sem nézd meg te értesz angolul fordítsd le ne nekem magyaráz. Semmi kedvem fordítani olyanoknak akik mindenben a hibát keresik."
    Azt hiszem nincs min csodálkoznunk.
  • PiszkosFred
    #30089
    Latod, ennyi. Esetleg egy link a vegere es kesz is a tomor, informativ kedvcsinalo az angolul kevesbe ertoknek (is).
  • Although
    #30088
    Oké Beyond Reach.
    - Elkészült Evermore, néztem ámulva. Jó lett.
    - Sztori szálak több irányba bővültek.
    - Frakciók bővültek ahol régen csak witchmenek voltak most Exiles is megjelent akik egymás ellenségei is.
    - Több az épület, több a utakon leselkedő veszély. Vannak elpusztult régiók ahol lerombolták az odavezető hidakat.
    - Még nem minden beszéd van hanggal ellátva.
    - Sok helyen dawnguardba megjelent animációk fel vannak használva, sokszor nem csak áll veled szemben aki beszél hanem mozog, mutat valami felé.
    - Van megvehető manor Evermore-ba
    - Most eddig kb. 3 fő quest vonal van amit megírt. Egyik az a redguard bandítákkal indul másik a forsworn szerű withcmenekre. Harmadik a jelen levő birodalom irányába megy ez régen is megvolt.

    Nem tudom egyedül csinálja vagy társai is vannak. De óriási respekt kevesen vannak akik ennyi időt ölnek bele. Olyan mint egy mmo amit folyamatosan fejleszt de a már meglevő elemeket is. High Rock életre kelt. A szobrok, a világ a karakterek, ez még a beyond skyrim csapattól is szép lenne nem egy embertől látom keresett régebben is embereket akik alámondják a karaktereket. Aranyos kis csapat lehet nem profi színészek de ezt szívvel csinálták mint a 3dnpc-t csak itt nem látom belecsempészve a mi világunkat. Ez tisztán az aminek lennie kell. Erre még a Beth sem volt képes.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.02.22. 18:26:05
  • Although
    #30087
    Ügyes. Végül is lehet ott a pont. Gúnyolódj csak. Éveken keresztül élveztem a személyeskedéseid, mondjuk mások is. Talán megérti nagyságos úr, nem jutott eszembe a lehetősége. Valaki írta már régen jól játszod a mártírt ehhez is érteni kell végül is.
  • PiszkosFred
    #30086
    "Visszahoztad az agyad szerű hozzászólást tőlem nem láttál. És nem is fogsz."

    Elnezesedet kerem, a mai napon mar lattam a szomszedben, hogy nagyot hibaztam, es igerem, legkozelebb mellozom az ironiat, a viccet es az atvitt ertelemben hasznalt kifejezeseket a hozzad intezett valaszaimban. Hibaztam, van ilyen, remelem meg tudsz bocsatani.
  • Although
    #30085
    Szerintem olvasd el a hozzászólásod nagyokos, amire mintha megint te kezdted volna nem? Rosszul látom? Alattad ott van amiért nem is fogsz tőlem többet látni. Felhívom rá a figyelmet aki tud angolul érti aki nem nem. Nem fogom sajnálni többségük pont ilyen mint Mr. noname. Kicsit se izgat mit gondol vagy te, a ki a sérült arra nekem is van elképzelésem. Visszahoztad az agyad szerű hozzászólást tőlem nem láttál. És nem is fogsz.
  • PiszkosFred
    #30084
    Serult embereket nem illik bantani. Korabban nem volt ismert a hattere, azota sokkal elnezobb vele a forum.

    Es teljesen komolyan gondoltam, hogy jo lenne valamit ugy promotalni, hogy tenylegesen leirja a pozitiv dolgokat, az ujdonsagokat, es nem ugy, hogy kvazi semmit sem mond, csak a szokasos duhromaban szidja a Skyrimet. Mert barmennyire is igaza van, vagy nincs, attol az altala ajanlott projektrol az egyszeri forumozo nem fog megtudni tobbet. Marpedig - gondolom - ez lett volna a celja.
  • Mr_no_NaMe
    #30083
    Milyen lovagias, kimért, konszolidált és hideg válasz :D

    Amúgy szerintem nem sokat vesztünk azzal, hogy Although kolléga nem fordít
  • PiszkosFred
    #30082
    Kar. Koszonom azert.
  • Although
    #30081
    Nem mert nincs értelme. És a te nyomi szavaidnak sem nézd meg te értesz angolul fordítsd le ne nekem magyaráz. Semmi kedvem fordítani olyanoknak akik mindenben a hibát keresik. Meg neked jobban is megy hiszen sokkal nagyobb tes fan vagy mint én nem?
    A sztori több mint egy szóban elmondható változik régen csak elfogadtam a kereskedő ajánlatát. Ma megszeppenve néztem ahogy az istennő szól hozzám a vak papnőn keresztül.
    Összefoglalva röviden, a forsworn, orcs, és az imperial által támogatott reach története. Nehéz elmondani mire emlékeztet. Oblivion? Vagy nem. Nem egyszerű. Most belépetem Nézem Ork menekültek mennek, egy hatalmas griff az égen, leszáll. mész a városba beszélni... Ez messze több mint amit először láttam. Még szoknom kell vannak akik nem állnak le. Gondoltam majd ilyen lesz a Beth mod rész is. De Beyond reach az más. Végül gondolom a Beyond skyrim is jó lesz. De ez a srác egyedül csinálta meg rövidebb idő alatt ezt a mesét. Ami már 2 éve is durva volt. Ma meg mikor benéztem jobb és mindig jobb. Mint volt. Miért öl bele ennyi időt nem tudom. Edit: Állj neki és mesélj ne nekem magyarázz.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.02.19. 21:58:27
  • PiszkosFred
    #30080
    Miutan visszahoztad az agyad, ha mar igy dobalod, nem forditanad le azoknak, akik NEM tudnak angolul? Koszi.
  • Although
    #30079
    Régóta figyelem a Beyond Reach dolgot. Folyamatosan fejlesztette a srác. Mindig javított rajta. Olyan mintha, egy zseni lenne. Kb egyedül. Aki tud angolul vessen rá egy pillantást mert lenyűgöző. Ma meglátogattam a Reacht. Beth kibaszottul elbújhat a gyerek mögött. Még nem teljesen szinkronizált. Agyam eldobom. Az egész valami mesebeli alkotás. Az interesting npc nem gyenge de ez messze előttük jár. Még mindig nem hiszem el. Pedig de ez nem képzelet. Kis csávó tényleg alkotott. Nem értem miért ölt bele ennyi időt. Gondolom, a TES imádata. Más nem lehet valaki gyárt egy mesét és minden idejében folyamatosan fejleszti láttam mi volt 3-5 éve. Most meg. Etalon.
    Edit: Beyond Reach
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.02.19. 20:06:08
  • Although
    #30078
  • greger74
    #30077
    hali
    kis segítséget kérnék..
    miért nem tudom berendezni Fehérvágtában a házamat?
    pénzem van, elvileg jókor megyek a taghoz (9-11 am), az opció is ott van
    megveszem a cuccokat de mégsem kerülnek be a házba..pedig már több nap is eltelt
  • Although
    #30076
    A survival modhoz mindenképp érdemes leszedni a Lenient survival patchet legalább. Mert alapból az is agyament mint chesko mod. És van egy érdekes kísérlet. A srác a requiemből próbálta felépíteni az alchemy és food rendszert normálra. Szerintem kicsit OP lett de lehet vállalható. Szóval minden állat rendelkezik minden szervvel kicsit túlzásba is vitte.
    Nagyon egyen lett a alchemy hatás talán. De a food rész tetszik van patch a survivalra.
    Alchemy and food overhaul
  • Although
    #30075
    Hosszú szünet után kíváncsiságból kipróbáltam pár modot meg ránéztem a survival modra mivel ez a Fallout 4-nél hozta az elvárható szintet.
    Összességében ha valaki nem vágyik Chescko szerintem értelmetlen halál szimulátorára. Akkor pár ppatchel vállalható lett.
    Kicsit független leszek a tökéletes modoktól mint lentebb vannak.

    Pár olyan dolog aki ki akarja próbálni és szeretné visszakapni az oblivion feelinget.
    Truly Undead
    Morrowloot alap, immersive citizens, Arthmoor modok egy része. EnaiSiaion, névre rákeresel és tudsz a modjai között kotorászni. Kijött egy újjal ami már ígéretes. Ha nem felszínességre vágysz hanem tartalomra
    Standing stones of skyrim
    Interesting npc már létezik SE verzióra. a 3dnpc oldalról leszedhető. Alternatív main storyt kinál elég jó most ezt néztem meg. Titkos mágus frakciót lehetne jobb de emészthető. Tartalomba elfogadható több mint amit az alap kínál. Nem volt erőm eddig de most pár estét eltöltöttem vele. Jók a karakterek na.
  • Mr_no_NaMe
    #30074
    Kérj linket priviben AMDtwkr kollégától és megadja a legújabb SPM csomag linkjét, de a régit is felteheted annak pedig az oldalon van az elérhetősége. A telepítése nem bonyolult és minden mod benne van ami kellhet. Ha saját magad akarod moddolni a játékot akkor számolj rá vaskos heteket mire nagyjából elkezded kapizsgálni, hogy miként rakjál össze 100-200 modot, meg persze ezeket meg is kell ám találni.

    Az SPM-ben 1500+ mod van, és hidd el egyik sem felesleges. Valami csak apró változtatásokat, 1-2 küldit vagy akár egy tárgyat tesz be a játékba, de ha minden együtt van úgy már van értelme a dolgoknak. De mindezt magadtól, egyesével bepakolni a nulláról az hatalmas munka és utánajárás, mivel már 10-20 modnál elkezdhetnek ütközni a fileok. A https://www.nexusmods.com/skyrim oldalon utánaolvashatsz hogyan kell modolni, de feleslegesnek tartom ha már valaki megcsinálta helyetted.

    szerk.: abban viszont nem vagyok biztos, hogy a SE-vel működik e az SPM, bár a SE változatnak egy értelmét látom és az a kibővített ramkezelés. Ezen kívül minden mást meg tudsz oldani modokkal. Az SE igazából egy "gyári" grafikai modcsomag a játékba integrálva.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2018.02.09. 14:21:14
  • endorphinz
    #30073
    hali
    most először moddolnám a játékot. feltettem a se-t legújabb javítással, leszedtem a mode managert és elsőnek a BodySlide and Outfit Studio - v4.4.2-t tenném fel de kiírja, hogy unrecognised game mode pedig a skyrim se van beállítva. mi a hiba?

    továbbá a http://perfectlymodded.weebly.com/ oldalon látok egy dying lights pakkot, de ahhoz nem találok letöltést. ti láttok?
  • Mr_no_NaMe
    #30072
    Ha jobban fut, egyszer nekifutok ha lesz egy kis időm. Amúgy az előző verziókhoz csinált a srác pár alapmentést, amit pont azért talált ki, hogy ha lusták vagyunk állítgatni, akkor ő nagyjából belövi a dolgokat előre, de finomhangolni persze sosem árt.

    Én csináltam anno egy részletes leírást az előző verzió telepítéséről, természetesen jött ez a kull gyerek az 5 fős kisiskolás bandájával és rendesen hadjáratot vezettek ellenem, hogy mit képzelek magamról, hogy egy ANGOL modpackot ajnározok amikor az övé sokkal jobb, ráadásul magyar is :D Hát igen...ő összegányolt vagy 200 modot, minden mondatban van helyesírási hiba, de bárki aki fikázni merte a szeméthegyét az le lett ugatva. Természetesen aki nem tud angolul az lehet kényszerből az ő cuccát választotta, de annyira azért nem nehéz a Skyrim nyelvezete, hogy ne lehessen legalább alapfokú angoltudással értelmezni...meg aztán kezdjük ott, hogy az ő által beharangozott és nagy dobra vert "csodája" el sem indult normálisan, úgy kellett magadnak összehegeszteni :D (kipróbáltam, akartam szeretni, és kerek 50 percet tudtam vele foglalkozni).

    Na mind1, olyan dolgokat kéne hájpolni aminek van értelme. Ennek a srácnak a kő kemény munkája, egyáltalán az, hogy bugmentesen 1500+ modot egybe tudott pakolni, ez hatalmas szó. Működik, nem bugos, ugyan kell hozzá vas, de ez a srác alkotta meg a tökéletes skyrimet.

    Én támogatom, hogy kerüljön be a banner alá a http://perfectlymodded.weebly.com/ linkje.

    Kíváncsi vagyok, hogy a nagy varázsló és csapata feltűnik-e gyűlölködni.