30712
TES
  • Although_
    #30672
    Ne már tök jól elvoltam nélküled. Tudom ezt nyomjátok anno páran beszálltak mellettem is nem ismertem őket nekik elmondtátok milyen hülyék, egy ilyen "beteg" mellett szólnak.
    Tudod Calver te a legutolsó vagy a sorban akinek érdekel bármit is mond. Nem nem vágtak ki. Te meg pont olyan szar vagy mint voltál mindig.
    Figyelj engem nem érdekel ha előttem fogsz elpusztulni, végig nézem. Csak ne írj semmit nekem én se neked.
  • Calver
    #30671
    Although, ugyan menj már el egy pszichiáterhez, nem hiszem el, hogy számodra még mindig nem kristályosult ki, ami mindenkinek első hozzászólásod után egyértelmű volt - hogy kurva komoly bajok vannak nálad.

    komolyan így akarod leélni az életedet, hogy baromságokról ömlengsz folyamatosan, és közben mindenki gyűlöl, csak azt várja, hogy mikor fogod már be? nem hiszem el, hogy ez egyetlen normális embernek is boldogságot okozna.

    és ezt most próbálom abszolút de konstruktív jelleggel írni, de tényleg elképesztő hogy eltelt valami 10 év, már ki is vágtak innen egyszer minimum, és ugyanaz az elmebaj megy csak tovább.
  • Plata
    #30670
    Sziasztok.
    Valamelyik nap mobilon olvastam hogy 10 év után találtak egy glitch-et a játékban amivel sárkánnyá lehet átalakulni ás sárkányként játszani.
    Sajna elfelejtettem elmenteni és utólag este már az istenért sem találtam meg.
    Véletlen nem olvastátok?
  • Although_
    #30669
    Hasonlítasz a magyar ellenzékre :)
    Rébuszokban beszélnek, elvi síkon. És állításaik többsége szóra sem érdemes :)
    Lehet kicsit ömlesztett meg nem szerkesztett.
    De ha nem érted akkor, ami tudjuk nem igaz csak nyomod a szöveget amit megtanultatok a gyalázkodást :)
    Én konkrétan leírom mi a gondom. Te észrevetted egyetlen példát sem írsz? Csak nyomod?
    Pont mint az ellenzék akik ma nagyon katások csak épp nem szavazták meg.
    Bocs de rólad ők jutottak eszembe :D
    Utoljára szerkesztette: Although_, 2022.07.13. 20:51:01
  • Montanosz
    #30668
    az a baj hogy még mindig google forditot használsz deepl helyett pedig az jobban fordit az anyanyelvedről magyarra.
    Amit írkálsz borzasztó olvasni, már irtuk hogy leirod és futtasd a helyesírás ellenörzőt és az legalább rendberakja.
    Így csak tört és értelmetlen mondatok halmaza.
    Azt megértjük hogy SNI vagy egyéb bajod van és nem tudsz írni, de az hogy képtelen vagy egy opciot használni a wordben, kb kettő klikkelésre, az már nem elviselhető.
    Inkább menj el kávézni.
  • Although_
    #30667
    Az a baj amit nem értesz. Ezt ezen a szinten egy Morrowind után a Bethnek le kellett volna hoznia. Mit lehoznia??? Nem is beszélhetnénk róla amatőrök köröket vernek rájuk.
  • Although_
    #30666
    Az egész egy élő lélegző világ. Ahogy kell. Te csak megjelensz benne.
    Lejjebb betettem a alternatív világot amikor nem dragonborn faszkalapként kezdesz.
    Hanem valaki egyszerű. Nekem most egy breton van aki a Birodalom mellett küzd de saját kis világát építi és ez nem csak a fejedben van. Mint a Skyrim sztoriban. Hanem ezekkel a modokkal meg a Beyond skyrimmal megírt történet.
    -Mikor a dragonszar shoutok nem hatnak rád.
    - Mert nem az vagy, hanem egy karakter, aki végignézted a kivégzéseket. Meg megúsztad a sárkányt.
    - Majd gyűlölöd a nordokat ez a karakter hisz a birodalomban. Nem kedvel semmilyen elfet. És érted ezt Coool? a Beyond skyrim biztosítja ezt erről beszéltem. A birodalmi ügynök akinek eladtam a listát nem a Thalmort szolgálta.
  • Although_
    #30665
    Nem szenvedés nem értettél semmit akkor. :)
    Ez nem szenvedés mikor valami hasonlít arra amit az rp szó jelent.
    Tudom open world. De ez a csapat nem másik modban másik lineáris sztoriban bizonyította fényévekkel jobbat lehet csinálni mint a beth hanem a saját játékukba érted?
    amúgy ez módokkal a Sykrimban is lehetséges mikor nem veled szintez a játék.
    A Beyond Skyrim nem kell mod hozzá. Tele van a világ mindenféle élőlényekkel a világban vannak nálad erősebbek az elejétől.
    A questek meg a sztorik meg sokkal jobbak meg vannak írva nem rád vár a világ nélküled is létezik.
  • coolpet
    #30664
    Ha sztorit szeretnél mesélni, akkor legyél kicsit összeszedettebb, írd körül, és ne 3-4 mondatban tedd közzé.
    Egyébként meg szerintem nem sok mindenkit érdekel, hogy éppen melyik moddal mit szenvedtél :)
  • Although_
    #30663
    Viszont ez a kaland olyan mint a Dragon Age 3-ban képletesen. Elmentem a mélybe amit kiraboltam abból irtó gazdag leszek :) Volt hely ahol átlopakodtam később rájöttem nem arra kellett volna menni ők már a nagyon erős segítőt is leverték. De jó kirándulás volt. Szépen eladom majd és nagyon gazdag leszek :) Egy ilyen túra sokat ér.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az volt a mázli volt egy tekercsem is amit el tudtam sütni mikor először megjelentek az igazán jó arcok. Utána mikor trónt láttam csináltam egy tesztet ami azt hozta amit gondoltam szóval itt el fogunk illanni mellettük.

    Utoljára szerkesztette: Although_, 2022.07.12. 20:57:25
  • Although_
    #30662
    Apróságok. Számítanak.
    Ez egy mod ami csinált patchet a Beyond skyrimhoz.
    COIN-s
    Mikor lett jársz a mélybe. Rég meghalt lények között. És találsz érméket a zsebükben.
    Ilyenek elfelejtett korok, elfelejtett pénzeit. Amit be tudsz váltani gyűjtőknél.
    Extra de mennyire odabassz.
  • Although_
    #30661
    Regény folytatódik.
    Direkt nem írom hol.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nord hős segítséget kér kapsz egy questet ayelid romvároshoz. Kapcsolódik a Skyrim sztorihoz

    De hogy, mai nap a program a csapattal mászkáltam a dungeonban, minden olyan volt mint az Oblivionban.
    Csak jobb.
    Mit lehet arra mondani amikor befejezed a questet?
    Megjelenik a presuade vagy intimidation? Mint válasz?
    Vagy arra utána el kell döntened kinek adod le a "leveleket"?

    Ha a Bethnek van egy csepp esze lecsap ezekre. Neve alá veszi és beépíti majd egy sztoriba.
    Mikor megígérték, anno a csapat akik a német akik a nagy modot csinálták olyan lesz mint a Skyrim a Dragon Age, Baldur gates egyben na ezek is.
    Nem vettem észre elszállt az idő pár óra amire időm volt.
    Az a birodalmi ügynök akinek leadtam a jelentést az is hogy meg volt írva.
    Na ez az amiért az rp-t kitalálták nem a gagyi amit a Beth csinált. Éljenzik őket, holott minden amitől maradandó lett a moderek csináltak.
    Mint a Beyond Skyrim. Tényleg csak ámulok. Mi lesz ebből. Ha kész lesz a Beth inkább ne adja ki a következő részt.
  • Although_
    #30660
    Nehéz ezt elmesélni. Tudom a moderek a szintezés nélküli móddal megadták ezt a skyrimhez is.
    De a Beyond Skyrim?
    - Mai történet csupa visszatöltés nem az mint a Morrowind jelentené de jópofa.
    Megyek és kicsi goblin csapat kinyír pedig igyekezek.
    Eltévedtem a vadonban és már látom messze minden menekülési út.
    Bemegyek egy barlangba szerte szét nord halottak Talos imahely. Kilépek na kik várnak csupa jóarc High elf.
    Oké elfutás.
    Megyek 3 troll obégat. Nyomok egy illusion spellt egymásnak esnek. megyünk tovább.
    Már fáradás és kimerültség táborhely ami na megment. rohanok oda mi van?
    " Bandit hedge wizard meg a társai próbálok futni de már nincs erő.

    Pozitív sétálok a hegyen két adventur mellettem. Futok lefelé mountain lion szóval futok visszafelé. A Két barát mellé. Leverjük megint lefelé megint oroszlán.
    Oké vágjuk le a távot lefelé. A többi fentebb.
    Nehéz elmondani mit jelent a Beyond skyim ők így írták meg :)
  • Although_
    #30659
    Van még valami igazából ahogy néztem a módokat a Beyond Bruma mellett ez volt a másik nagyon érdekes.
    Arthmoor egy zseni de az ő alternatív módja nevetséges sajnos.
    Ez.
    Érdekes!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hihetetlen ahogy kívülállóként nézed a kivégzést.

    Alternate Persp.
    Utoljára szerkesztette: Although_, 2022.07.10. 20:04:17
  • Although_
    #30658
    Így évek után a Beyond Skyrim update miatt kicsit visszatettem hol tart.
    Meg tetszelgettem dolgokat.
    Ami must have. A korábbiakon felül.
    Skyrim Piority
    SSE fxes
    Például.
    A többi választható
    Például Enaisianoin modok. Letisztult. Nem több mint ez a játék ad de a maximum. Nem Requiem. De élmény ezen a szinten.Add vissza valamit a requiemből a minimum projektje, úgy hogy a játék nem lett. Más
    Vokrii
    Beyond Skyrim Bruma.
    Nehéz mit mondani nekünk sokaknak az Oblivion világa volt a úgynevezett fiatalkor utolsó évei.
    Most pár nap után a questek,
    - mikor nincs minden megjelölve mit csinálj.
    - Npck már nem teljesen az, hiszen Tamriel sem az mint az oblivion idején.
    De ezek a srácok messze felülmúlták a Beth szintjét amatőrként.
    Elmondhatatlan ahogy rejtőzködve nézelődök milyen az amikor a troll észre vesz. És menekülsz vagy a
    Eni módjaival az ellenfelek ai szintje mennyit fejlődött. Régi szörnyek.
    És a mikor évtizedek után újra belépsz egy elf romvárosba :)

    Amit tudok ajánlani még. szerintem jók
    Nordic face Mit jó kiváló!!!
    Morrowloot, 2K textures mint Parallax ha nem szuper géped van, unofficial skyrim, Immersive world Encounters.
    Jelenleg vároma végső verziót.


  • PiszkosFred
    #30657
    Persze, van arra is mod, az "achievement enabler" minden verzióhoz létezik már, Nexuson keress rá és töltsd le azt, amivel te játszol (LE/SE/AE)
  • coolpet
    #30656
    Na én is újra kevdet kaptam hozzá, nem az Annyversity nameg az Enhanced edition van meg.
    Jáccok vele újra 2 órát azt leteszem, de egy kérdés: Mivel steames, az archivmentseket csak úgy kapom meg, ha nincs fenn MOD.
    Viszont fel szoktam tenni a mesh improvementset, és az unoff patchet.
    Van rá mód, hogy ettől eltekintsen a játék és megkapjam az achikat?

    Köszi!
  • Higany
    #30655
    Jaja, én is arra gondoltam. Majd otthon megnézem. Köszi!
  • PiszkosFred
    #30654
    Meloban vagyok, igy csak este tudom megnezni, de nem hiszem, hogy valtozott az eleresi utvonal, vagyis a doku-my games-skyrim-saves talan? Ha mas nem, kezdj egy uj karaktert es nezd meg hova menti es oda masold be a regieket!
  • Higany
    #30653
    Azt tudod esetleg, hogy hová kell bemásolni a fájlokat? Bocs a sok kérdésért és köszi!
  • PiszkosFred
    #30652
    Igen, nalam mukodott siman.
  • Higany
    #30651
    Köszönöm! Közben megtaláltam az ezer éves régi mentésemet. Szerintetek ebbe az ünnepi kiadásba bemásolva működni fog? Köszi!
  • PiszkosFred
    #30650
    A magic menuben az active effect pontban nezd meg, hogy mi az, ami negativan hat rad!
  • Higany
    #30649
    Sziasztok! Kb. 6-8 év kihagyás után újra elkezdtem a játékot, de valami fertőzésem van vagy patkány harapott meg, a fene se tudja. Mellékelem a képem, se mana se stamina, az életem is folyamat fogy. Ilyenkor hol tudom megnézni, hogy mégis mi a bajom, ill. hogyan tudom magam gyógyítani? Itt a kép: Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Higany, 2022.05.10. 22:25:08
  • PiszkosFred
    #30648
    jo par eve mar :)
  • tigeroo
    #30647
    Hopp ez a banner elszállt
  • PiszkosFred
    #30646
    Meg is jott:
    "Fixed an issue where players were experiencing a “black screen” and upon launching."
  • PiszkosFred
    #30645
    Elvileg a jovo het elejen jon egy AE patch, azt (is) orvosolja, ha esetleg addig nem sikerulne megoldani.
  • Mozes
    #30644
    köszönöm, megnézem!!
  • Tibbbor
    #30643
    Nem tudom, segít-e, találtam egy ilyet:

    Black sreen probléma és megoldása
  • Mozes
    #30642
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni. Nekem az SE van és amire felrartak az AE-el megjelent patchet, de nem megát a kiegészítőt. Viszont semmilyen srcipt nem megy. A MOD manager-el csinálom ahogy eddig is. felraktam az SKSE64 (Preliminary AE build 2.1.2 (runtime 1.6.318) név alatt futó változatát, mert ezt írják de amikor elindul maga a játékmenet akkor fekete képernyő van bármit is csinálok
  • Tibbbor
    #30641
    Ti melyik ENB-t használjátok? Én tegnap egy tutorial segítségével feltettem a Realvision-t és nagyon szép lett a játék, de talán kissé a sárgás-barna tónus túl domináns.
    Vízre tudtok valami jó modot, amihez elég a Skyrim Classic alapjáték? Sajnos a RealWater 2 csak DLC-kel megy.
    Azt is a videóból tudtam meg, hogy Shift+F12-vel váltogatni lehet a játékban a moddolt és a sima látvány között, igaz, ilyenkor mindig készít egy screenshot-ot is.
  • PiszkosFred
    #30640
    Mondjuk e útmutató alapján működik a SkyUI az új (Preliminary AE build 2.1.2) SKSE alatt is, downgrade nélkül, gyors megnéztem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.11.16. 23:06:20
  • PiszkosFred
    #30639
    SE-hez van es jo, az AE az, amivel egyelore kuzd, es downgrade nelkul lehet nem is fog menni?
  • Mozes
    #30638
    Igen van, és tökéletes megy.
  • coolpet
    #30637
    Az SE-hez van SkyUI?
    Azt hiszem amiatt hagytam abba, mert azt nem updatelték vagy mi.
    De ez már rég volt :)
  • lwb
    #30636
    A survival mode nem valami jó egyébként. Ha valaki még nem próbálta, szerintem egyszer érdemes belenézni, de messze nem olyan jó, mint Fallout 4-ben pl.
    A fő baj a hideg: logikus, hogy a kihűlés komoly probléma, de nincs pl. egyetlen varázslat sem, ami ezt megoldaná (adná magát pedig, hogy ha ez valós probléma, akkor lenne) és az is gáz, hogy nem nagyon van olyan ruha, ami teljesen megvédene. Ha nem nord vagy, akkor még a legmelegebb ruhában is lényegében rohansz át a hidegebb tájakon, ami kb megöli a skyrim egyik legfontosabb részét a számomra: a nyugodt felfedezést. Egy ideges kapkodás lesz az egész, ami szerintem elég nagy baj.

    Az étel meg soha nem akkora probléma, hogy idegesítő micormanagement-nél több legyen az egész mechanizmus. Ez nem a nukleáris apokalipszis, itt szó szerint minden sarkon étel van.
  • Mozes
    #30635
    Na akkor este kipróbálom :) Köszönöm! Vannak ilyen hullámok nekem az elmúlt 10 évben amikor előveszem a Skyrim-et és akkor nyomom heteket utána meg hónapokig semmi....most is egy ilyen "újrakezdős" hullámban voltam, amikor jött a frissítés és már nem ment semmi, kicsit elkeseredtem miatta :) de akkor nekifutok a frissítésnek.
  • PiszkosFred
    #30634
    Ismerős az érzés :) Nem is tudom mennyi verzióban van mentve a data és kapcsolódó könyvtáram, mert nem akartam kockáztatni, de még ez sem mindig 100%-os "védelem". Viszont a visszajelzések alapján működik, túl sok panaszt nem olvastam ezzel kapcsolatban, maximum az SKSE-t használó modok közül van pár, amely saját scriptet is használ, és az nem frissült és okozott galibát.
  • Mozes
    #30633
    Igazad van, ezt én is olvastam, de még csak egy alpha verzió van....attól meg félek, de lehet kipróbálhatnám, feleslegesen parázok......