Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IJIazz
#7472
nem tudom ki lett a nyerõ, én errõl találtam jó minõségû képet, ezért a szöszit raktam rá 😄D

#7470
Ideje bekapcsolnod a humor és szarkazmusért felelõ implantátumaidat.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#7469
Testre szabhatóság videó.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#7468
Ideje bevenned a gyógyszereid Pares...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7467
Az enyém a legjobb, bárki bármit mond.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7466
Nyugodt vagyok. És akkor is nekem van igazam. Bebebebebebe...<#fogmosas>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Optimus Prime
#7465
Én hasonlót "csináltam" pár hete és engem leróttak érte.<#rinya>
Én a vörös FemShep-et tenném rá, az hivatalos... meg nekem is az jön be.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

penge96
#7464
Biztos, hogy van valamilyen mód a visszaállításra.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

koschwarz
#7463
kérdésem a multis karakterekkel kapcsolatban:
lett egy krogan harcosom, de a fortification powert nagyon okosan teljesen félreértettem, azért elbaktam. persze ne játszhatatlanul, de mivel a meelee nekem annyira nem fontos, ezért jobb lenne úgy használnom, hogy be van kapcsolva és soha nem "sütöm ki" (purge), ami szerintem ilyen közelharci helyzetekben amúgy is macerás. többet értem volna a fejlõdési fában pl. a 20%-kal erõsebb powereknek, amíg aktív a fortfication.

lényeg a lényeg, egyáltalán nincs semmi módja a visszacsinálásnak? vagy lehet egy másik krogant is "nyerni" vagy ha megvan egy ilyen karakter, akkor az kész, ennyi, nem jön több??

ha a véglegesben is pl. elbakok egy karaktert, akkor az úgymarad szegény? 😄

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

PiszkosFred
#7462
A hivatalos szavazas alapjan nem voros lett a hivatalos female Shepard? Azt kellene akkor mar a szoszi helyett.

Bar en abbol a kepbol csinalnek bannert, amit itt keresett par napja valaki, es jott ket link is valaszkent (Shep all a romok kozott es nez fen az egre)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

koschwarz
#7461
most akkor a szõke csaj lett a nyerõ?

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#7460
Link volt már róla, de beágyazva a fórumra még nem láttam:

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

Fpocok
#7459
DOES NOT COMPUTE!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

penge96
#7458
Durván jó, én kitenném!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Kopiati
#7457
Vagy csak visszaemlékszik, egy videó keretein belül, ezért van a kezében protián fegyver😊, egy protián, még ép épületben, tehát 50000évvel korábban.

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

IJIazz
#7456
Elég régi már ez a banner, mit szólnátok ehhez?

Optimus Prime
#7455
Én azon gondolkoztam, hogy lehet nem egy hajójuk volt, amit... végülis kilövünk? Mindegy, most újra visszem a 2-t is. Szóval, nem biztos, hogy az az 1 hajójuk volt, lehet egy másik egy begyûjtésen volt. Plusz az Arrival-ban is mintha a kábult Shepard Collectorokat látna. Bár maga a DLC jelent meg a játék után, végig játszása jóval elõbb esedékes.

Meg lehet már sokan tudjék ,de a múltkor senki nem adott kész választ Conrad esetére: Paragon/Renegade. A Wikiben írja, hogy bugos. Nálam Paragon módnál a 2-ben olyan, mintha Renegade-esen intéztem volna el, de ha Renegade-es vagyok vele az 1-ben ,a 2-ben fel se tûnik.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

orichalcos
#7454
OK majd megnyugszol. XD



Nem értetlenkedek csak meglepõdtem. De úgy néz ki ezzel csak én vagyok így. Sajnálom.

Más:

Na végigolvastam Invasion képregényt. Jó cucc volt, lesznek érdekességek itt a játékban.

My streams: https://beam.pro/oriic

#7453

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7452
Jaj ne hogy Te is értetlenkedj. Egész biztosan nem csak úgy ott teremnek majd, mind derült égbõl villámcsapás. Mellesleg a Reapereken is lehettek, vagy akár más titkos Reaper bázisokon is rejtõzködhettek, lehet a képen pont egy ilyen van. Kitudja. Amíg nem jelent meg a játék, nem tudjuk, mi történik benne, és hogyan, addig nincs értelme felháborodni, hogy hurrdurr a kettes végén felrobbantottuk õket hurrdurr ez hogy lehet ez hülyeség hurrdurr plotholeplothole hurrdurr...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7451
Nem tudom volt-e már de a német Gamestarosok kipróbálták a játékot és Spoileresen összefoglalták a véleményüket:

Here's a summary:

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“😉 feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy

In summary, the game builds on the strenghts of ME2 and takes some notes from ME1 to create the most compelling experience in the franchise yet.

orichalcos
#7450
Nem értetlenkedek, mindenki tudja hogy mi az eredetük. Egyszerûen spekulálunk. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7449
Tiszta off, de megmagyaráznád a mottódat, mert igazából nem teljesen vágom. ^^ ("A BF3 a legjobban kiherélt PC-s játék a MW2 óta." )

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fpocok
#7448
Nincs bajom az MMOkkal... bár jelenleg egy sincs olyan, amivel játszanék. Talán GW2.
Drukkolok, ha lesz "emeememó" ME MMO 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7447
Ebbõl is látszik mekkor multis betyár vagyok. Tulajdon képpen csak az Assassin's Creed-del szoktam néha multizni (meg PC-n left 4 dead, nagyritkán). Demóval meg még soha. Ezért nem tudom, hogy is van ez.
De ha nullázódik akkor jó, akkor nem kell elõre törnöm magam. A multi nálam amúgy is csak egy szükséges rossz.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

PiszkosFred
#7446
Sanszos, se beta se demo eredmenyeket, karaktereket nem szokas tovabbvinni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7445
Bocsanatot kerek akkor, felteteleztem a kerdesed stilusabol, es abbol, ahogy kiborultal a multkor a 2500 Ft-s DLC miatt, hogy az MMO-t nem tartod jo otletnek.

Biztos, hogy lesznek meg single jatekok a ME univerzumban, de valoszinu, hogy mas stilus, es mas platformokra. Jo par helyen pedzegettek - hivatalos nyilatkozat nincs errol termeszetesen -, hogy a triologia utan elkepzelhetonek tartanak egy mmo-t. De az meg jo par ev, elobb eljuk meg a ME3-at es a kiegjeit.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

penge96
#7444
IGEN?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fpocok
#7443
Igen. 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

TBTPumpa
#7442
Egyértelmûen nullázódni fognak az eredmények, ahogy mindig szokott lenni demó - teljes játék esetében. Ez nem is kérdés szerintem!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#7441
A demo muti eredményei továbmennek a kiadott játékba, vagy nullázódnak megjelenéskor?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

penge96
#7440
Na, mondtam én...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

JethroHUN
#7439
Ha gõzöd nincs a collectorok eredetérõl, legalább ne értetlenkedj. Nézz utána pl a kódexben.
Az h játszottál a 2vel az neked is szól. Génmódosított protheanok, klónozással állították elõ õket. Elég nagy egy reaper, biztos van benn gyártó részleg.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

orichalcos
#7438
Hány olyan játékot ismersz ami nem került fel netre megjelenés elõtt. 😄 Na de no warez itt. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7437
Tényleg husk volt.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

jarlaxxe
#7436
Hogy legyen idejük megirni a 9 pontos tesztet...<#vigyor3>

#7435
Husk? Nekem collector rémlett, de lehet husk volt.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#7434
Jövõ héten már le is lopják? A Gamestarosok miért kapták meg korábban?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

orichalcos
#7433
Mocskos német gamestarosok. Õk már bezzek végigjátszották a játékot. 😊 Jövõ héten úgyis fennt lesz neten, rohadt nagy a kísértés hogy nekiálljak én is.

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7432
Gondolj bele, azért ekkora logikai bakit csak nem követnének el, majd ez is kifog derülni a 3. részben.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#7431
Collectorok ott??


Abban a trailerben lelõ egy Husk-ot, meg reaper hajók vannak semmi más.

My streams: https://beam.pro/oriic

orichalcos
#7430
Senkire nem mondom azt hogy hülye. 😊 Ez egy fórum csak beszélgetünk.


Annak szerintem sok értelme nem nagyon lenne, hogy ha a mélyûrbõl, (ott ahol nincs semmi, még csillagok sem) ahol pihennek a reaperek, jönnek még collectorok is. Õk csak csicskák itt a galaxisban.

My streams: https://beam.pro/oriic

#7429
Már a legelsõ ME3 videóban is ott vannak, mikor a Big Ben-bõl lõdöz a faszi.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

orichalcos
#7428
He?

Mirõl beszélsz? Reaperek nem egyenlõk Collectorokkal.

Collectoroknak egy bázisuk volt az Omega 4 relén túl. Oda mentünk a végjátékban. Vagy felrobbantottad õket, vagy a reaktor sugárzása ölte meg õket és akkor átadtad a bázist a cerberusnak.

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7427
Mielõtt azt mondanád, hogy hülye vagyok, tudom, hogy a reapereké, de esélyes, hogy volt rajtuk még pár begyûjtõ, bõven...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#7426
Ember, szerinted a 2. rész végén az kibaszott sok hajó mégis kiké volt?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#7425
Na ennyit a spoilerrõl.

Játszottál 2-vel? Vagy felrobbantod a bázist, vagy átadod a cerberusnak, de akkor is megöli õket a sugárzás.

Akkor mégis hogyan maradtak többen életben?

My streams: https://beam.pro/oriic

penge96
#7424
Mit hogyan? Tudtommal ezek a begyûjtõk...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#7423
Na ez talán még nem volt:

Kép a prothean tagról.

SPOILERES

katt

Látjátok kikre lövöldöz??? WTF? Mégis hogyan? OMG.

My streams: https://beam.pro/oriic