Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JethroHUN
#7522
Azon kívül hogy sok minden igaz amit mond, nem csak a dlc, a digitális kiadás ára, több mint a dobozosé. Meg ami számomra is vicc, a digitális "gyûjtõi" kiadás... art book pdfben vagy mi?

Azoknak akik még mindig akarják felfogni miért keltett ekkora felháborodást ez a dlc, nekik ez a válasz:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
NEM azért mert day-1, NEM az ára miatt, hanem mert egy szemét húzás volt ez a kiadó részérõl. Maga a tény hogy prothean csapattárs, már megmozgatja a fantáziád, és kényszerít arra hogy megvedd. Nem úgy hat, nem az jön le ebbõl, mint pl Zaeed egy plusz tag nem oszt nem szoroz, vagy veszem vagy nem. Hanem az hogy ott a gondolat, mi van ha mégis fontos a játék történetéhez... Alattomos húzás egy kiadó részérõl, hogy biztos + profitot (az alap játék bevételei mellé!) akarnak beszedni, azzal h befolyásolnak.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

orichalcos
#7521
Ittvannak a képek az összes bonus armorról ami a játékban "eddíg" lesznek.


KATT

My streams: https://beam.pro/oriic

Fpocok
#7520
Tudom, hogy téged nem zavar, ha szarrá szopatnak a nagy céget, de mást talán igen.
amúgy meg VÓTMÁ.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#7519
Megmondom õszintén, hogy nem érdekel, most már k.rvára unalmas a DLC körüli mizéria! lépjen túl rajta mindenki...ez van! inkább legyen már március 9.!!!!!!!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

SZEG007
#7518
DLC mizériával kapcsolatban egy nagyon jo video TotalBiscuit-töl
elég hoszu, de jobban öszefoglalja a Day 1 DLC körüli problémákat:

orichalcos
#7517
Március 1-tõl lehet a tényleges rendelést leadni.

My streams: https://beam.pro/oriic

#7516
Hello!
A CD Galaxis-ban rendeltem elõ a CE-t,azt nem tudja valaki a tényleges meg rendélést mikortól lehet leadni,mert eddig még nem kaptam semmilyen visszajelzést és nem szeretnék lemaradni róla.<#smile>
Meg azt hogy 9.-én szállítják ki vagy elõfordulhat hogy 1-2 nappal elõtte,mert általában 8.-a körül kapok fizetést.<#smile>
Azért kérdezem ezeket mert nem szoktam elõrendelni,általában megjelenés után veszem meg vagy aznap személyesen.A válaszokat elõre is köszönöm.

Vraaanyek
#7515
Ha elõrendeltem február elején konzolokszervize.hu-n a CE-t, akkor az már ténylegesen meg is lesz, tehát olyan nincs, hogy elfogy pénteken délutánig, és már nem kapom meg?? 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7514
Nem csak lehetséges, hanem azok is.

Mindenkinek jogában áll hülyének lenni, de egyesek bántóan visszaélnek ezzel a lehet?séggel.

#7513
Nem tudom,mire gondolsz,de méretük ennyi.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Renjike
#7512
az lehetséges hogy az ME2 Cerberus kódos DLCk a Normandy Crash site (62 M😎 , Zaeed dlc (498 M😎 Hammerhead DLC (474 M😎 Cerberus Weapon and Armor (17.8 M😎 és Cerberus Arc Protector (4.4 M😎?

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#7511
nemtudom én most inkább nem is nyomom , várom h online legyen a cucc.

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

#7510
lehet 😊 az én Shepem ellenben egy seggfej, xenofób és seggfej döntéseket is hoz 😄 bár azért a 2-ben igyekeztem életben hagyni az embereket, mert az én shepem mindig a lehetõ legjobban végzi el a küldetéseit <#vigyor><#vigyor><#vigyor>
#7509
Pedig az a legjobb móka. Egy igazi seggfejet játszani, aki ellenben értékeli az életet, és jófiús döntéseket hoz. Vagy épp egy szenteskedõ alakot, aki rettentõ kedves, de mindenki elpatkol körülötte.
Optimus Prime
#7508
Nálam is dettó, bár, ha épp nem az Arrivalt akarom tolni nem számít, ugye? Egyébként a BioWare és ME oldalak se jönnek be. Biztos Harbinger átvette az irányítást. 😄

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

Renjike
#7507
én nem mondtam hogy a végigjátszásom renegát csak hogy a pontok maximumon vannak a 2. részben bázist én is odaado ma cerberusnak . minden meg lehet oldani renegát módon is hogy túlélje ez meg az 😊 PL wrexet lehet fenyegetni , Sarent is , a tanácsnak párszor beszólni , megszakítani az adást és hát a kedvencem a riportert leütni 😄D

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

#7506
bocsi de ha jól értelmezem a leírást akkor pontosan mi renegade a végigjátszásodban a pontokon kívül? az a lényeg hogy a döntések és a pontok némi párhuzamot mutassanak... bár ez a te dolgod😊
nálam: wrex halott, ashley halott, rachni queen halott, tanács halott, Sarent én nyírtam ki, Anderson a Councilor, ja és persze a cerberus megkapta a bázist és Legion-t is <#taps><#taps><#taps>
Renjike
#7505
nekem ME2ben az ea onlinera nem enged fel beváltani a Cerberus kulcsomat , azt írja a szerver nem elérhetõ :/

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Marci0115
#7504
nah behalt a multi?

Renjike
#7503
Rachni queen is él. ezt elfelejtettem.

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#7502
na Xboxról váltottam PCre 😊 az 1. résznek pont most lett vége , Renegát pontjaim maxon voltak , a paragon nemtudom pontosan. Kaidan halott , Wrex él , Liara a románc , a tanácsot megmentettem , Sarent agyonlövettem saját magával 😄 , Anderson lett az emberi tanácsos.
Ha már a betegségem miatt ki nem mehetek , nekiállok a 2. résznek 😊)

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Optimus Prime
#7501
7900?! Eh, de nézem 990 Ft a posta, bár még így is olcsóbb, mint ha az 576-ba venném, ami helyben van.
Eh, mit álmodozok... 😞

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7500
Normál verzió PC-re a gameshop.hu-n, ott 7900.
CE PC-re már valószínûleg out of stock, de a konzolokszervize 16k-ért, mert ingyenes a házhozszállítás. Helybeni átvétellel viszont a gameshop.hu olcsóbb, ott 15,5.
Optimus Prime
#7499
Úgy csinálják, hogy újonc is élvezze. De sokkal jobb a hatás, ha ismered "személyesen" a helyeket és személyeket, meg te döntöttél itt-ott mit és hogyan történt. Ég és föld pl. a 2-ben Illium, egy követ nem lehet úgy eldobni, hogy egy az elõzõ részbõl ismerõs arccal ne fuss össze. Persze, ez attól is függ, hogy döntöttél egy-egy személyrõl.

Nekem az elsõ tetszik. Csak azt a kopasz izét szedjétek le róla. 😊

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

zzeN
#7498
Megtudná vki mondani,h honnan szerezhetõ be a legolcsóbban a játék?

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#7497
A második kép szerintem is.De mindhárom jó.Majd a "felesleget" elkérem a wirágos topikomba.😊
Más:Kéne ide egy hg szerintem.Sok ember nem fogja elolvasni a banner alatti részt.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

#7496
Köszi 😊

&#63743;

Piszkos  Fred
#7495
Ráadásul sokkal epikusabb lesz a harmadik, ha elõtte végigküzdötted az elõzõ kettõt 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

PiszkosFred
#7494
Youtube: mass effect in 10 minutes, es mass effect 2 in 10 minutes. Ha nem akarod vegigjatszani, akkor ez aranylag kepbe rak. Bar, ha van ra idod, javaslom a vegigjatszast, kivalo jatekmenet es interaktiv tortenetvezetes egyvelege a jatek, kar kihagyni az elmenyt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7493
Sziasztok!

Kell ismernem az elõzõ két részt ahhoz, hogy legyen értelme megvenni a játékot?

&#63743;

koschwarz
#7492
ja, csak mi az?<#falbav><#fejvakaras><#falbav><#fejvakaras>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

SZEG007
#7491
bazz nincs egy ipari alpinista se ott San Francisco környékén aki fanatikus Mass Effect rajongo, és lehozná?

Victor1103
#7490
második

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Ryder62
#7489
Igen, a 2-es nagyon jó kép. <#smile>

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

#7488
Ha ez itthon történik, már rég kivágták volna a fát, amin fennakad a ballon, függetlenül attól, hogy természetvédelmi terület, vagy védett fa...

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

PiszkosFred
#7487
2-esre szavaznek en is, az egyik legjobb es legkifejezobb kep ami keszult a harmadik reszhez.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7486
Ha ez itthon tortenik es ennyit tokolnek mint azok az usaban, akkor mire lelovik a ballont es leesik a kapszula, kiderul, hogy valaki mar regen felfeszitette a tarolot es kilopta belole a dvdt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7485
Az elsõre voksolok.
#7484
Lehet, hogy természetvédelmi terület, azért nem vágták ki a fát. A képeken látszik, hogy sûrûn van sok vékony ága a fának, azt nem olyan könnyû megmászni, és elég magasan is van a ballon.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#7483
nem értem miért nem mászott még senki sem fel...
vagy esetleg a fát is kivághatnák😄

PSN ID:misi2mezei

dan5445
#7482
2!!!

penge96
#7481
Na, a 2-at bannerbe, most! 😊

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

zzeN
#7480
2.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

IJIazz
#7479
Lehet válogatni:


IJIazz
#7478
Elég, ha Sopronig eljut <#eplus2>

penge96
#7477
Akkor mindegy. :/

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

JethroHUN
#7476
Az kicsit több mint 800Km, Budapesttõl. A eddig ballonok nem repültek még 200Km-t sem. <#shakehead>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#7475
De szerencsétlenek ezek az amerikaiak... burgonya lövõ puska... lol Arra képtelenek hogy leszedjék a fáról.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

penge96
#7474
A berlinit akár erre is fújhatja a szél. 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#7473
27-én Londonban, 29-én Berlinben küldenek majd fel kettö-kettö ballont.