Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7622
Ali a NÕ<#eljen>

anti hero

#7621
ezt mar olvastam korabban is, ebbol milyen messzemeo kovetkeztetest lehet levonni? :o mar szamomra ez kb semmit nem jelent, 2. reszben is elkonyveltem vmi jo draga/menõ implantnak ozt csá

anti hero

#7620
3:33-nál ha megnézitek látni, hogy TIM-nek nem kék, hanem zöld a szeme itt is.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7619
"-Liara and the smurfs!
-Liara and the sm... Come on, maaaan!"
ez aranyos volt 😄

#7618
Az ME1-es vízióban alig látni valamit. És az a valami is lehetett akár egy utalás az elõttük lévõ civilizációra, hogy õket is a Reaperek pusztították el, ahogy mi azt most a Protheánokkal tesszük.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Optimus Prime
#7617
Talán azért nyomták bele a Collectorokat az ME2 egy újabb, bõvített vízió keretében. Egyedül abban més, mint az 1-ben, hogy látni a Collectorokat/Protheanokat is. Azok a szobrok furák, én megkövesedett Protheanokmak is véltem, nem tudom miért, de én annyira arra asszociáltam, hogy õk/azok azok. Egyébként az ME1-es vízió annyira elvont és szürreális, hogy nem tudom mit akar vele mondani az egész.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7616
A víziókban viszont egész pontosan láttuk õket, pontosabban a sziluettjüket, és nem, azzal nem fér össze a mostani külsõ.
Végsõ soron apróság, ténylegesen nem tolták az arcunkba, hogyan festenek, nem egy olyan bugyuta designváltás, mint amin a DA2 átesett, de hiába magyarázzák, nem így kellene festeniük.
#7615
Nem, szó sem volt róla sehol sem hogy proteánok ezt csak onnan lehetett feltételezni, hogy egy proteán bolygón voltak a szobrok. Ezért hitte azt mindenki, hogy õk azok, pedig nem, a protik egy kihalt civilizáció maradványain létesítettek titkos kutatóbázist, a szobrok is a bolygó eredeti lakóihoz tartoznak, ezt a Bioware is megerõsítette és a kódexben is szerepel.
#7614
na látod,ezt nem láttam😄
most már érthetõ a hasonlóság.
ugyan úgy néznek ki mint a Collectorok csak keskenyebb a fejük😄
azt hittem,hogy nagyobb változáson estek át.

PSN ID:misi2mezei

Tatyla
#7613
láttam valahol egy ilyen kicsi földgömbös új háttérképet de nem találom sehol...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7612
#7611
Hát még nem játszottam a játékkal, ezért nem tudom elõre mi lesz benne. Viszont az elõzõ 2 részben egyértelmû utalás volt rá, hogy ezek a proteánok és a mass effect wiki-n is ez van.
#7610
Gondoltam a demót az ide írók többsége játszotta. A ruhák meg nem spoileresek, azokról régóta lehet tudni.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7609
mi ez a spoilerezes bassszki, gyorsan atporgettem, nem neztme oda oO

anti hero

orichalcos
#7608
Épp írni akartam, elsõ részben is van róla szó hogy kik õk, meg a második részben is egyik bolygóleírásnál.


Bannar jó lett. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

Tatyla
#7607
jó a banner.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7606
Ebben csak az a kár, hogy ezek nem Protheánok, amint azt magából a Prothyval való beszélgetésbõl majd megtudod a játékban. Addig legyen elég ennyi.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7605
Ebben csak az a kár, hogy az elsõ és második részben totál máshogy néztek ki a proteánok...

#7604
Nekem megjelenítette a képeket.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Mimasz
#7603
Fórum háttérnek? (saját készítés)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

JethroHUN
#7602
Az N7 dzseki nagyon laza. Kár hogy amit való életben árulnak mass marketen az elég ratyi.
Ne imagesackrõl szúrj be képet, sose mûködik. Csak egy rakás jégkockabéka.
Az Dont Touch that videó, mekkora poén, <#taps>
Mintha emlékeztetne valamire

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

kemszi2
#7601
én meg piaci susogósba 😄
#7600
Jófélék, azt hiszem én N7-es bõrjakóban fogok mászkálni a Normandy-n.
TDC Geronimo
#7599
Mass Effect 3 pre-orders smash targets

EA's space-age campaign has already had an astronomical effect, with pre-orders placing ‘well ahead’ of where the publisher was at the same point with Mass Effect 2.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7598






+ egy némileg spoileres, valami fog történni Sheparddal:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Több kép.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7597
Mass Effect: A Conversation In Spaces



<#idiota>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7596
Don't touch that!



<#idiota>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7595
Az ember úgyse bírja ki, hogy ne nézze meg. Majd mi elintézzük azt, amivel a Bioware felhagyott... a spoilerezést...

Miért, Istenem... MIÉÉÉÉÉÉRT!!! <#rinya>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7594
Überspoiler, csak saját felelõsségre

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A proteán szuperfegyver
#7593
Hálátlan egy társaság...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7592
en már a ME2 COLLECTORS* editiont is viccesnek tartottam de ezek szerint a me3 collectors is vicces lesz <#idiota>

*- \(oOOo)/

anti hero

#7591
Akkor nem nézted meg a spoiler képeket az artbookból, pontosan tudjuk, hogy hogy néznek ki 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Sir Quno Jedi
#7590
háak neki ez nyilván olyan, mint a resident evil, lövi a zombi rokonait! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#7589
elnézést,így jobb😊

PSN ID:misi2mezei

#7588
hát nem tudom.
én akárhogy is nézem ez nekem Collectornak tûnik a piros ruhában😄
(na nem mintha tudnánk,hogy-hogy néz ki egy Protián😄)
http://media.moddb.com/images/groups/1/3/2632/1.1.jpg

PSN ID:misi2mezei

Sir Quno Jedi
#7587
Oké, hogy élõ szereplõ, de igazán mellétehették vón a csapatát, mer ugye mégiscsak. Pl. Liarát és Garust, azok mindig vele lógnak... 😄DD Vagy hamár akkor kát gruppal is tolhatnák két utcán. Nyilván a költségeket jócskán megemelte volna.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

IJIazz
#7586
Igen, pont azt képet a választották a 3 közül amit csak kivágtam.. a többivel azért több meló volt, mert nincs olyan kép amin a fem és male shep együtt szerepelne. De hát evvan.. 😄

#7585
szupcsi, meglesz
<#eljen>

anti hero

#7584
Az az N7 Valkyrie.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7583
Szerintem nagyon jó lett.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7582
A lényeg az, hogy jó a banner, és aktuális. 😊

#7581
Jó mindegy. Nem én csináltam a képet nyilvánvalóan. Jazz linkelte be az elõzõ oldalon, bár azt hiszem már láttam ezt a képet a ME3 hivatalos oldalán.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Prince23
#7580
Eredeti verzió, FULL HD



a hang mintha nem lenne HD-s. nem?

#7579
ja fasza a kép! de ha mar komolyan a stukikrol van szo en alap ARt tettem volna shepi kezébe (vedjegy) vagy amivel a trailerben nuboskodik. (mattock?) :o

anti hero

Vraaanyek
#7578
Na pont egyszerre 😄 akkor mégis csak én értettem jól 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#7577
Õõõ..lehet az én értelmezõ képességemmel van baj, de szerintem ténylegesen dicsérte meg a bannert, és nem ironikusan 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7576
nekem is ez tetszett kúrva jó kép.
nem kell a rinya

anti hero

#7575
A három kép közül ez tetszett a legtöbb embernek, ezért gondoltam, hogy ez jó lesz. Ha nem tetszik valami... akkor elmehetsz.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#7574
fasza banner, núb stukker!
blackwidow for pres

anti hero

#7573
<#fejvakaras> Nem nagy meglepetés.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB