Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tails
#7772
Engem azért mostmár zavar az hogy elõrendeltem, semmiféle extrát nem kapok hozzá, meg kell várnom a 9ikei megjlenést, másoknak meg van a full játék és spoilerozgatnak belõle.

Legalább a demót tölthettem volna le elõbb, az nem lett volna olyan nagy kiváltság.

Tails
#7771
Elég rossz példa egyébként is, mert a citadel egy mass effect relay, amit a reperek építettek, netalán nem játszottál az elsõ résszel ?

#7770
Nem lesz ilyen, biztosíthatlak.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Mimasz
#7769
" A Mass Effect - Deception c. regény angol verziójának nem túl szerencsés megjelenése, és mostani újraszerkesztése miatt nekünk is felborult a menetrendünk. Így rövidebb várakozás után sztázisba tettük a Deception c. regény kiadását. Amint megérkezik az angol kötet javítása, két-három héten belül meg is jelenik a magyar verzió. "

😞

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem a titkos Protheans fegyvert kell majd a Mass Relay-be irányítani és az összes kaszát kicsinálja... 😄D

#7768
#7767
Szerencsére nem William C. Dietz <#csodalk> a vezetõ forgatókönyvíró, hanem Mac Walters (Mass Effect 2).

szomferi
#7766
nos, BF3-nál úgy volt, hogy elõbb ki kellett lõnöd az Origint, utána jött ez:

Vezérlõpult --> Internetbeállítások --> Kapcsolatok fül --> Helyi hálózatok beállítások gomb --> pipáld ki az oldal alján a Proxykiszolgáló részt, és innen választasz egy neked tetszõ proxyszervert, leokézod

ha ezzel megvoltál, elindítod az Origint, lefuttatod a dátumellenõrzést (persze csak ha lesz, ha nem akkor felteszed a játékot és örülsz a fejednek 😄), amint lefutott, ki is lõheted a proxyszervert azzal, hogy kiveszed a pipát a Proxy négyzetbõl, és mehet a móka

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

szomferi
#7765
mindjárt beírom <#fogmosas>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Vraaanyek
#7764
Ohh...szabadság...szép is volna 😄😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7763
Esetleg pontos leírást, vagy linket tudsz megadni arról, hogyan lehet proxyt beállítani?

Szerintem sokan vannak, akiket érdekelne.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#7762
Mivel nem vagyok a proxyk mûködésének szakértõje, megtennéd, hogy pár lépésben leírod, ez esetben mi a teendõ?
Ha már kivettem a szabadságot hetedikétõl, szívesen belevágnék, akkor is, ha az Origin rendszer beültet valami mókás régiózárat.
szomferi
#7761
lehet 6-tól is játszani, proxy mögül kell megcsinálni az online ellenõrzést (anno ez volt a BF3-nál is), és onnantól mindenki boldog 😄

azt tudja valaki hogy meddig tart az elõrendelõi fázis?

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#7760
bar az ID4 es jeff goldblum ota, az enemi alienek szamitogepe is erzekeny a "nathara" <#idiota><#idiota><#idiota>

anti hero

#7759
hat sztem a reaperekben is van szerves anyag, ilyen biomechanikus nyuszik ezek, nem 100%vas

anti hero

#7758
Már nem azért, de ez sokkal rosszabb minõségû kép, mint amiket én linkeltem, amiken tisztán kivehetõ TIM mindkét szeme, szemének színe és mintája is. Ezen még a szemét is alig látni.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#7757
Világok harcában, szerves lények irányították, belülrõl azokat a lépegetõket, a reaperek csak gépek. Max számítógép vírussal lehetne próbálkozni. Feltöltöd neki wifin vagy mi? <#nevetes1>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Fenrir
#7756
Majd kiderül, hogy a Reaper-ek érzékenyek a náthára és mind meghalnak az influenzaszezonban, mint az idegenek a Világok Harcában.

A halál csupán a kezdet...

Optimus Prime
#7755
Detto, de ugye emiatt...
Mindegy, megkímélem magam az elsõ napi/heti bugotól, patchelésektõl, akitválhatatlanságoktól meg hasonlók. A digis DE meg úgyse fogy el, egyszer olcsóbb lesz. A TRON 2.0-ra 5 évet vadásztam anno. 😛

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

Vraaanyek
#7754
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
már lehet tudni, hogy lesz egy nagy prothean fegyver, ami persze nem a citadell lesz 😊 véleményem szerint megpróbálkozunk a fegyverrel, de nem válik be, és remélem én is, hogy ez után pedig valami igazán epikus, és fordulatos cselekmény következik!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7753
izgulok en is, de bizakodom!

anti hero

#7752
ja nem kerdes, h olcsobb lesz, de a mass effect pont nem az a jatek amit nem vennék meg kiadaskor. az hogy a batmant aa-t nem vettem meg amikor kijott hanem 3 honapja vmi semmi penzert es a batman :ac-t is majd akkor veszem meg amikor lesz egy kedvezmenyes steam hetvegen 10euroert az mas kerdes 😄

10k pedig mondtam h relativ, szamomra pl ez egy nulla a havi kiadasaimhoz kepest, de mas meg nem igy van

anti hero

#7751
Én attól nagyon fosok.
Karpyshyn, na, õ elõállna egy olyan csavarral, mint amit a KotOR 1-ben találtunk.
Helyette egy képregényíró viszi a történetet, s az elõzõ munkái alapján remek subplotokat alkot, de a nagy, egész történetet átható revelációk nem a kimondott erõsségei.
Ne legyen igazam, bár ne lenne igazam, de tartok tõle, hogy elõállnak azzal, hogy mittudomén, a Citadel valójában egy szuperfegyver, amit a Prothean nép átalakított a Reaper flotta legyõzésére, és buzi nagy ionsugarakat tud lõne, s letudjuk ennyivel. Nagyon remélem, hogy ennél messzebbre jut a történet de tartok tõle.

Megkérdeztem a BioWare-t a régiózárral kapcsolatban, azt mondja Chris papa, hogy õk nem tettek rá régiózárt, ugyanakkor az Origin csapata nevében nem tud nyilatkozni.
Optimus Prime
#7750
A 10k ár neked nem méregdrága? Elõbb-utóbb olcsóbb lesz. Én a 2-t azért húztam másfél évig, mert feliratos volt. akkor még nem volt Origin. Steam en meg kemény 20-30 euró volt. A 2 egy éven belül narancs cím lesz, remélem ez is.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

JethroHUN
#7749
Majd egy DLCben kiderül<#eplus2>, nem Arrival, mondjuk Leaving címmel.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7748
én is kúrvára kíváncsi leszek mi lesz a megoldás és mit találtak ki az írók. jó lesz az tuti 😄

anti hero

Vraaanyek
#7747
Egyetértek 😊 lényeg, hogy jövõhét végi program azért lefixálva 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7746
alapvetoen nem rolad volt szo :o) tolem barki barmikor atveheti akar ma is en annak orulok. de hogy azon agonizaljon, hogy 9-e hogy lehet tolni az kicsit zz
sztem tultargyaltuk

anti hero

Vraaanyek
#7745
Teljesen mindegy, hogy 9-tõl lehet csak játszani, nem is azért megyek érte 6-án már, hogy márpedig csak azért is játszom vele, hanem CE lévén azért van a csomagban még egy,s más, amiért érdemes 3 nappal elõbb érte menni!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7744
ha ez lenne életem legfontosabb momentuma akkor teljesen egyetértenék, így "csak" leszarom, aztán amikor kihozzak a CEmet, akkor elkezdem es arconrugom a ripereket.

anti hero

JethroHUN
#7743
De az tény, hogy jó lenne már 6-án játszani vele. Nem várni még 3 napot... amikor már a boltba van a játék. Akkor szemétség ez +3 napos EU megjelenés.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#7742
ezen mi a csoda? a "méregdrága" pedig erõsem relativ.

elsõ napon megvenni miért lenne furcsa, mint az elsõ elõttielõttielõttin próbálkozni? mikor egyértelmûen meg van mondva, h mikor indul.

no de mindegy mindenki máson csodálkozik 😄

anti hero

nyirog
#7741
egyetértek, képregényben világosan kiderült h miért kibernetikus a szeme...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megérintette a tárást mikor az érintkezett a kaszás eszközzel, a társa héjává vált de mivel tim pont fizikai kontatkusban volt vele ezért ö is kapott belõle egy kicsit, megúszta azzal h a szeme kibernetikus lett, turiánok érdeklõdést is mutattak iránta mert szeme ellenére (ami a kaszás eszköz közvetett (!) hatása ként változott meg, még mindig önmaga volt

Vraaanyek
#7740
Na ez meg a másik...legjobb esetben is évente 1-2 játékot veszek, és mivel életem legjobb címérõl van szó, nem kérdés a CE, pláne, hogy lekopogom, de hál'istennek most megengedhetem magamnak, pláne, hogy idén nem is nagyon lesz már cím, amit megvennék egyelõre! És mint az elõbb írtam a gyûjtõi amúgy sem igen lesz olcsóbb, mivel általában kis száma miatt e is fogy, aki meg eladja bontatlanul, nem nagyon adja olcsóbban késõbb sem, sõt 😛 így igen is megéri!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#7739
Karácsony óta nem vettem semmi ilyesmit. Szóval most össze jött rá bõven, gond nélkül vehetek 16e-ért CE-t.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#7738
Aki mindenképp alapot vesz, annak érdemes várni rá, de a gyûjtõi nem igen lesz olcsóbb, ha egyáltalán marad...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Optimus Prime
#7737
Én meg mindig csodálkozom azon, hogy vannak, akik elsõ nap megtudják venni méregdrágán a játékot - meg hajlandóak is rá.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7736
mindig elcsodalkozom azokon, akik nem tudjak kivarni a normalis eus indulast :o

anti hero

#7735
De remélem nem lesz igazam.
#7734
A Kingdoms of Amalur: Reckoning játéknál is ez volt a helyzet. Csak a megjelenés napjától lehetett játszani.
#7733
Elvileg nincs régiózár, legalábbis PC-n, így hatodikától kezdve használható a program. Ha csak az Origin rendszer maga nem nézni, hogy te honnan próbálod indítani a játékot, s kezd el sipákolni, ezekbõl kinézem azt is.
A gyakorlat persze lehet, hogy egészen különbözik az elmélettõl. 😊
#7732
Tuti hogy így lesz max. a játékot tudod feltelepíteni.De semmi más.
Csak 9-én lehet játszani vele.
#7731
Szokott lenni ilyesmi, de meg lehet kerülni proxy beállításával, de nem tudom, hogy hogyan kell ezt beállítani.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

#7730
Semmi gondom nincs az angollal, napi szinten kell használnom munka kapcsán mind levelezésben, mind beszéd szinten. Ez így volt már akkor is mikor az elsõ résszel kezdtem játszani. Nálam ez így megy, ha valamibe (legyen akár az egy sorozat, vagy egy több részbõl álló regény) magyarul vágok bele, akkor szeretem, ha ugyanazon a nyelven élvezhetem végig.
A Mass Effectnél attól tartottam, hogy sci-fi téma - amihez hozzájön még a military móka - meg fogja nehezíteni a dolgom. Emlékszem anno megszenvedtem emiatt a Battlestar Galactica elsõ pár részét. A demo alapján ezzel itt nem lesz gond.

Ettõl függetlenül szeretek az anyanyelvemen játszani. Így van ezzel szerintem még sok olyan játékostársunk, aki egyébként jól beszél angolul.

Optimus Prime
#7729
Ez a kék szem+spéci lencsék az Illusive Man sex appeal-je, enélkül olyan spártai lenn eaz egész. Még Martin Sheen hangjával is. Az ME3-as képeken, videókon sehol nem látni élõben. Mindenki attól félt elvesztette eme "báját". Szerintem az alábbi eset is bizonyíték, hogy a gyenge minõségû holo kivetítõ és a rossz extranet az oka. 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hamár TIM. Nem tudtam megállni, hogy ne nézegessem a karakterek lapjait a Wikin, hogy kivel mi lesz a 3-ban, van-e már infó. És hát láttam hirtelen mit írnak TIM-hez a 3-ba. Ez igaz? vagy korai scirpt ötlet csak? Sebaj. Így legalább értem miért támad mindenkire a Cerberus.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

Vraaanyek
#7728
#7722-re valaki? 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#7727
A szépség hibája csak annyi, hogy ezeken a helyeken annyival is drágább, amennyibe a DLC-k kerülnek 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#7726
cdgalaxisnál, 576-nál. ezeknél biztosan.

#7725
Akkor belföldön hol kapok mellé ilyen dlc-ket?

#7724
konzolokszervize.hu-n a collector's edition-höz adnak elõrendelõi dlc-ket, a sima verzióhoz nem.

#7723
Lenne egy kérdésem ezzel a DLC mizériával, és itt most nem day1 dlc-re gondolok, hanem a következõ dlc-ket adják a külföldi boltok az elõrendelõknek pl.: N7 Valkyrie, ill. N7 Defender Armor, sima verzióra gondolok. Akkor ha én a konzol szervíznél rendeltem elõ, ergó ott nem kapok egyetlen egy DLC-t se?