Mass Effect 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Legalább a demót tölthettem volna le elõbb, az nem lett volna olyan nagy kiváltság.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
😞
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vezérlõpult --> Internetbeállítások --> Kapcsolatok fül --> Helyi hálózatok beállítások gomb --> pipáld ki az oldal alján a Proxykiszolgáló részt, és innen választasz egy neked tetszõ proxyszervert, leokézod
ha ezzel megvoltál, elindítod az Origint, lefuttatod a dátumellenõrzést (persze csak ha lesz, ha nem akkor felteszed a játékot és örülsz a fejednek 😄), amint lefutott, ki is lõheted a proxyszervert azzal, hogy kiveszed a pipát a Proxy négyzetbõl, és mehet a móka
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Szerintem sokan vannak, akiket érdekelne.
A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3
Ha már kivettem a szabadságot hetedikétõl, szívesen belevágnék, akkor is, ha az Origin rendszer beültet valami mókás régiózárat.
azt tudja valaki hogy meddig tart az elõrendelõi fázis?
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
anti hero
anti hero
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
A halál csupán a kezdet...
Mindegy, megkímélem magam az elsõ napi/heti bugotól, patchelésektõl, akitválhatatlanságoktól meg hasonlók. A digis DE meg úgyse fogy el, egyszer olcsóbb lesz. A TRON 2.0-ra 5 évet vadásztam anno. 😛
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
anti hero
10k pedig mondtam h relativ, szamomra pl ez egy nulla a havi kiadasaimhoz kepest, de mas meg nem igy van
anti hero
Karpyshyn, na, õ elõállna egy olyan csavarral, mint amit a KotOR 1-ben találtunk.
Helyette egy képregényíró viszi a történetet, s az elõzõ munkái alapján remek subplotokat alkot, de a nagy, egész történetet átható revelációk nem a kimondott erõsségei.
Ne legyen igazam, bár ne lenne igazam, de tartok tõle, hogy elõállnak azzal, hogy mittudomén, a Citadel valójában egy szuperfegyver, amit a Prothean nép átalakított a Reaper flotta legyõzésére, és buzi nagy ionsugarakat tud lõne, s letudjuk ennyivel. Nagyon remélem, hogy ennél messzebbre jut a történet de tartok tõle.
Megkérdeztem a BioWare-t a régiózárral kapcsolatban, azt mondja Chris papa, hogy õk nem tettek rá régiózárt, ugyanakkor az Origin csapata nevében nem tud nyilatkozni.
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
anti hero
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
sztem tultargyaltuk
anti hero
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
anti hero
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
elsõ napon megvenni miért lenne furcsa, mint az elsõ elõttielõttielõttin próbálkozni? mikor egyértelmûen meg van mondva, h mikor indul.
no de mindegy mindenki máson csodálkozik 😄
anti hero
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
anti hero
A gyakorlat persze lehet, hogy egészen különbözik az elmélettõl. 😊
Csak 9-én lehet játszani vele.
A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3
A Mass Effectnél attól tartottam, hogy sci-fi téma - amihez hozzájön még a military móka - meg fogja nehezíteni a dolgom. Emlékszem anno megszenvedtem emiatt a Battlestar Galactica elsõ pár részét. A demo alapján ezzel itt nem lesz gond.
Ettõl függetlenül szeretek az anyanyelvemen játszani. Így van ezzel szerintem még sok olyan játékostársunk, aki egyébként jól beszél angolul.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX