Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7822
Nem PB-n lakom, futáros kiszállítás meg bonyolult, 576-nak van boltja a közelben, CDG meg szállít ki csomagokat néhány közeli újságoshoz.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

TBTPumpa
#7821
Akkor csak kerülgesd a dátumot... Én simán ki tudok várni 2 napot (7.-én megkapom és 9.-én játszhatok), de az Origin accomat nem fogom kockáztatni ilyen butaságokkal. 2 nap már nem oszt nem szoroz.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#7820
Konzolok szervízénél 16 000 Ft és szállítási költség sincs elõrendelés esetén (persze, ha személyesen veszed át, akkor téged nem érint amúgy sem):
http://konzolokszervize.hu/pc/mass-effect-3-pc-collectors-edition-gyujtoi-kiadas-pc

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#7819
A pilótafülkében látható Joker mellett EDI is, aki tényleg kapott egy testet! 02:35-nél
Joker épp Liara-val beszél "rádión" keresztül. EDI meg nyomkod valamilyen képernyõt.
Amúgy azért ilyen mosottak a textúrák, mert ez a Konzolos verzió. PC-s verzió picit szebb és élesebb - meg amúgyis kapni fogunk egy Nagyfelbontású Textúra csomagot a BioWare-tõl.

Már keverem a videókat! <#idiota>
Na ebben a videóban benne van Diana Allers is (Jessica Chobot - vagy ki a f@szom a hangja az IGN-tõl) - 02:48-nál látható:
http://www.youtube.com/watch?v=71Np_0vwpjo&feature=youtu.be&oref=http%3A%2F%2Fwww.sg.hu%2Flistazas.php3%3Fid%3D1292019728

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#7818
Ha Diana Allers-re gondolsz õ benne van a videóban (Kelly Chambers viszont nincs benne - lehet, hogy elhullott vagy a szövetség kidobta lévén, hogy Cerberus-os).
Hanggal hallgasd végig, mondani fogja a faszikám, hogy ki hol található.
Azt is jelzi, hogy õ egy teljesen új játékot kezdett (szerintem tesztelõknek - újságíróknak nem is engedték meg, hogy elõzõ mentéseket importáljanak) és azért üres néhány szoba. Mondja is, hogy mentéssel lehet más lesz a helyzet, de ha mégsem, akkor talán majd az érkezõ DLC-kként új társakat is kapunk és nekik van "elõkészítve" a helyük.

Illetve van egy Emlékfal is a Normandián. Azok a volt csapattagok vannak felsorolva, akik elhullottak az elõzõ részekben! Egy pillanatra látni is, hogy elég sok név van a táblán, de pontosan nem látni, hogy kik azok, mert gyorsan eltakarják a homályosításos módszerrel.
Ezért is írtam az elõbb, hogy ha új játékot kezdesz, akkor valószínûleg a játék úgy veszi, hogy szinte minden csapattársad elhullott a Mass Effect 2-ben (kivétel Garrus és Tali).

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#7817
Off
BF3-nál is "meg lehetett kerülni" a dátumot...
Valami olyasmi volt a dologban hogy a pld Thaiföldön 2. án jelent meg europában meg 7-én Thai Proxy megad és go

Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.

#7816
Szerintetek a CDG-n, vagy az 576-nál érdemes megrendelni a játékot? Mindkét helyen van elõrendelésem-elõjegyzésem, a CDG-nél 17k a gyûjtõi PC-re, 576-nál meg 18k.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

TBTPumpa
#7815
Naja... Keddtõl tényleg játszható: A játék várhatóan nem azonnal, legkésõbb 2012. március 9., pénteken lesz aktiválható a neten.

Minden EA játék rendelkezik már dátum-ellenõrzéssel. Március 9.-ig nem tudsz vele játszani, mert Európában akkor jelenik meg! Ez már 1-2 éve divat az EA-nál, úgyhogy nem értem, honnét jött az, hogy kedden már azonnal lehet játszani vele.
Origin-en kell majd aktiválnod, de március 9-ig nem fogja engedni... Battlefield 3, NFS The Run és a Kingdoms of Amalur: Reckoning játék is ilyen volt. Nem hinném, hogy ez különb lenne!
Amúgy keddig (március 6) tört verzió sem lesz, kár reménykedni!
Esetleg egy idétlen és igénytelen Origin Rip vagy CloneDVD kikerül a játékról hétvégén a warezoldalakra, de crack biztosan nem lesz...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#7814
Szerintem van benne logika, hogy nem kapták szét teljesen a gépet, a valóságban sem szokták kidobni az elfoglalt/lefoglalt hajókat, hanem besorozzák a saját flottába. Fõleg, ha egy olyan csúcs-technológiájú hajóról van szó mint a Normandy. Valószínûleg csak annyira piszkáltak bele, hogy lemásolják a Cerberus technológiáját, majd a saját igényeik szerint alakították át. Arra én is kíváncsi vagyok, hogy EDI-t mivel magyarázzák majd ki. Odáig oké, hogy azért hagyták meg, mert elsõszámú információi vannak a cerberusról, de jó kérdés, hogy miért nem szedték ki a hajóból.
#7813
Srácok lelehet adni a rendelést a játékra.😊)))

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

#7812
izé,arra senki nem gondolt,hogy offline lehet majd valszeg játszani?😄
tudtommal nem kell net kapcsolat a storyhoz.

PSN ID:misi2mezei

#7811
Azért a "szimplán átfestették" erõs túlzás. Az Alliance csak van olyan fejlett, hogy át tudja vizsgálni és kiszûrni a Cerberus bug-okat.
orichalcos
#7810
BF3nál is ezt csináltam, itt is ezt fogom csinálni. Hétfõtõl szabin vagyok, semmi nem állhat az utamba. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

Optimus Prime
#7809
Én nem néztem meg, de engem zavar, hogy az Alliance nem szedte az egészet darabokra. Hisz annyira a Cerberus ellen vannak, azon a hajón meg millió Big Brother szem és egy központi AI, ami ugye illegális.
Ehelyett szépen átfestették és mehet Alliance logó alatt! Remélem lesz rá épkézláb magyarázat.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#7808
Visszavonom amit mondtam, tényleg sokat változott a hajó, látszik, hogy az átalakítás közben kellett lelépni vele, mindenhol kilógó kábelek vannak. Szerintem nincs benne a videóban az összes karakter, az új riporter csaj is hiányzik aki az elõzõ videóban volt.
MrDevil
#7807
Keddtõl meg már játszható 😉

MrDevil
#7806
Cdgalaxisból már lelehet adni a végsõ rendelést, elvileg hétfõn érkezik nekik a boltba!

#7805
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem bomba, hanem ágyú 😄
Csak bombaszerûre akarták megcsinálni a külsejét, de a képeken látható, hogy kék lézerszerû valamit lõ ki.
#7804
Ehhez viszont nagyon kelleni fognak majd Garrus kalibrációi. <#nevetes1>
#7803
Nyilván a demo azzal a háttértörténettel dolgozott, amiben Wrex életben maradt.
SötétBarom
#7802
Egy darab bomba? Mondom felrobbantjuk a galaxist 😄DDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#7801
Nyilván, ha az elsõ részben életben maradt, akkor szerepelni fog, ha pedig meghalt Virmire-ön (a 2. rész "gyári beállításokkal" játszva ), akkor nem. Tehát, ha valaki csak ME2 mentést importál Genesis DLC nélkül ott nem lesz Wrex.
#7800
Én valahol azt olvastam, hogy aki nem importál mentést annak lesz egy képregény a játék elején, amiben megválaszthatja az 1-2 rész fõbb eseményeit. Ala Genesis DLC a 2. részben.
#7799
"Egy szó mint száz érdekel hogy mi lesz a "végsõ megoldás" a Reperekre."

Ha érdekel, az eddigi információk alapján valami ilyesmi lesz:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A fegyver neve Crucible, egy ágyú, ami a relék elvén mûködik, csak hajók helyett lövedékeket lõ ki, bármilyen célpontot ki tud lõni bármekkora távolságról. Tehát a galaxis egyik végén lévõ crucible ki tudja lõni a galaxis másik végén portyázó reapert, feltehetõleg egyszerre többet is.
SötétBarom
#7798
Az azér erõs lenne, ha a demoban csapattárs wrex, a fullban meg nincs benne, nem gondolod? 😄SDASD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Optimus Prime
#7797
A demóval te nem játszottál? Mert abba ott virít aktívan Wrex.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

TBTPumpa
#7796
Ezzel is növelve az újrajátszhatóságot! 😄

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#7795
A videóban többször is mondja a faszi, hogy nem importált mentést az elõzõ részbõl, hanem egy teljesen új játékot kezdett... Így persze, hogy senki sincs a hajón a második részbõl, mert olyan, mintha meghalt volna.
Mass Effect 2 is ilyen volt, ha nem importáltál mentést az elsõ részbõl. Férfi Shepard-ként Ashley maradt életben (Kaidan meghalt) és Wrex is meghalt. Nõi Shepard-ként Kaidan maradt életben, de Wrex itt is meghalt. Szóval gondolom itt is ilyesmi dolog lehetséges, de majd jövõ héten kiderül...

Az elsõ rész szereplõi mindenképp visszatérnek (Garrus, Tali, Liara, Ashley vagy Kaidan - Wrex szerintem nem - lévén, hogy a második részben sem volt benne, ha nem importáltad a mentésed).
Csak a második részbeli új szereplõk hullottak el.
Ha importálod a második részbõl a mentésed - és mindenki túlélte azt az öngyilkos küldetést - akkor találkozhatsz velük és így teljesen új élményt fog nyújtani a játék, mintha csak egy sima Új játékot kezdenél mindenféle elõzmény (mentés) nélkül!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

SötétBarom
#7794
Abban a szobában ez van:

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#7793
Mindent elsöprõ kõkemény elektromágneses sugárzás, ami megsüt minden elektromos rendszert a galaxisban (a mag buzerálása esetleg, ismét? 😄), viszont letérdel tõle minden civilizáció, hiszen agyonvágna minden technológiát..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Optimus Prime
#7792
Nah, elolvastam már az Evolution képregényt is. elég... a nagy Illusive Man rendes neve Jack Harper?! Csak egy sima Han Solo-s arc volt a sok közül? Jó, hogy e két képregény elolvasása nélkül eset neki az ME 1-2 tavaly.

A Reaper szuperfegyver szerintem a Citadella rejtett zugában van, ahova a Keeperek útja vezet. Ott lesz majd egy Switch Off gomb.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

Renjike
#7791
ha 1. részben Liara volta kiszemelt 2.ban Mira , 3.ban meglékelhetem Asht? 😄

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#7790
szemtõl szemben tuti nem fognak felállni egymással szemben . trükk kell ehez .

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

SötétBarom
#7789
A haestromon gyûjtött adatokból rájönnek, hogyan robbanthatják fel a galaxis magját, majd amikor itt van minden reaper, megsemmisítjük a tejutat. Easy enough..

Amúgy, szerintem, valami BSG-s befejezés kéne. "The cycle cannot be broken" - ez jelentheti azt is, hogy a szerves élet elõbb utóbb a Reaperekhez vezet, és ha meg is állítjuk õket valahogy, elõbb vagy utóbb újra megjelennek, végzetszerûen, hiszen egy intelligens faj valamikor létrehoz egy olyan szintetikus életet, ami potenciálisan kiirthatja az egész galaxist. (a'la geth)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

kemszi2
#7788
akkor feleslegesen "szúrtam" Mirandát?😄
#7787
madárinfluenza

TBTPumpa
#7786
Mass Effect 3 Complete Tour of the Normandy

Sokat változott a hajó... Nekem a Cerberus-os féle hajó jobban tetszett, mint ez az Alliance féle változat. Kár, hogy egy társ sincs a második részbõl.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Garrus megint a lövegek kallibrációjával b@szakodik - ezt a viccet benne is hagyták a játékban. Liara pedig megkapta Miranda "szobáját".

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#7785
Nem sokon múlt de megálltam a Normandy videó megnézését. Inkább majd személyesen derítem fel. 😊

Más.

A szuperfegyókról...

Nagyon szupernek kell lennie, mert pl egy nagy ágyú kilõ egyszerre (ha nagyon jó) 10 reapert... és? Még van pár (száz?) ezer rajta kívül akik pusztán a létszámfölényükkel leradírozzák a löveget.

Ha gyors sorozatgyártással MINDEN elérhetõ hajóra olyan ágyút rakunk ami a Normandynak is volt a collectorok ellen akkor van esély egy jó kis kétoldalú ûrcsatára d akkor is nagyon-nagyon sok hajó kell, hogy valamit el lehessen érni.

Egy szó mint száz érdekel hogy mi lesz a "végsõ megoldás" a Reperekre.
JethroHUN
#7784
HA jól hallom, az elején, Sheapard szobájában, a Dark Star (Illiumi?) klub zenéje megy <#vigyor> Abban a szobában ahol Kasumi lakott (jobb oldali kilátó vagy vmi) ott az billiárd asztal lett volna? <#pias>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

IJIazz
#7783
A szaporodás, amire az asarik minden fajjal képesek. A fajok közötti szexuális kapcsolatok más téma.

#7782
Azt hittem ennél azért több lesz a hajón az átalakítás, de egyébként jól néz ki.
#7781
Hát azért ekkora baromságot nem csinálnak, van egy kis különbség a kettõ között, egyébként olvastam a szpoilereket, a citadellából nem lesz szuperfegyver.
#7780
Ó, játszottam az elsõ résszel, de ha Te is, bizonyára emlékszel, hogy példának okáért az asari volt az egyetlen faj, aki képes volt fajok közötti szexuális kapcsolat létesítésére, s látva a második részt, amondó vagyok, az elsõ részben felépített lore-t nem kezelik szentírásként. 😊

@szomferi
Köszönöm szépen, feljegyeztem. 😊
#7779
Valamennyi idõ eltelhetett a 3-ik részig na meg mivel Shep már nem viselkedik távirányítós autó módjára, valamint hogy az emberiség a kihalás szélén van... az ilyen dolgok azért fel tudják dühíteni az embert...
#7778
A Normandy elég jól néz ki.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ott a pókerasztal. A hangárból megoldott vásárlás is über. Tiszta ME1 feeling. Remélem importált mentéseknél lesz, aki eteti a halakat és ott lesznek a hajó makettek. <#hamm>
Ami még tetszett: "Diana Allers, she doesn't have to be on your ship, you can kick her off."
#7777
Multiban nem mûködik azt írták, youtube-on.
#7776
Nem is te lennél, ha nem kötnél bele. <#nevetes1>
#7775
Whoaaa! <#taps><#eljen>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#7774
Ez nagyon jó! <#zavart1> nem jutott volna eszembe hogy csipával ki lehet szedni a vezetõt az Atlasból. Nem szoktam sinperrel menni. Vajon ez mûködik multiban is? Az lenne a nagyon kemény, akinek még fent van. kipróbálhatná. Widowval biztos 1-2 lövés a pilóta max.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Tails
#7773
Az új videóban mintha öregebb/duhüsebb is lenne.