Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TBTPumpa
#8122
Olvass picit vissza, már leírtam ezt!

Miranda viszont nincs benne... A FemShep-es trélerbe benne volt Miranda, a rucija sem változott és ugyanolyan hosszú haja volt. Pár értetlen más fórumokon már azt írja, hogy a videóban található 0:49-nél lévõ hölgyemény Miradna... Pedig tuti nem az, hiába vannak olyan labdái!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8121
Az a turian tanácstag szájából hangzik el, felõlük aztán mehetnek az Asari anyavilágra.
Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy leszállnak Ah, yes, Palavenre is, gondolom én, mindenhova beteszik a lábukat.
PiszkosFred
#8120
Igen.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jol lattam, hogy Miranda levagatta a hajat? Vagy az nem o volt, egy tizedmasodpercre?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8119
Egy kis lazítás a végsõ csata elõtt sosem baj. 😊

Amúgy ha jól láttam valami Asari világra is leszállnak a Reaperek...

Ezt már nehéz egy "Ah yes the reapers" -el elintézni.
orichalcos
#8118
Na jön preload. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

JethroHUN
#8117
Demot minek magyarosítani? Csak megnézték lehet-e.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8116
A szemek még mindig nem stimmelnek, Shepardé konkrétan világít.
De attól még k*rva jó trailer!
#8115
lol ja most kiderult h kelleni fog meg tobb fajerpower 😄

anti hero

jarlaxxe
#8114
Igen, ebbõl a szempontból példaértékü a hozzáállása, ritka nyugodt fazon lehet.

ProGabe
#8113
enni meg b*szi mindig fog az ember...

originen beindult a preload! 😊 kereken 10 giga a játék

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

cataflam02
#8112
Jézusom !!! Mekkora jó már ez a trailer !!!! Milyen csaták lesznek 😄DD Ahhh... akarom most 😄 Most gyorsan újra végigviszem, és mindenkivel haver leszek... minél több szövetséges kell. 😄

One more story

Renjike
#8111
oldani kell a stresszt 😊<#bohoc>

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

jarlaxxe
#8110
Ezt birom a pásztor gyerekben elpusztul a világ de azért még gerincre vág gyorsan egy-két csapattársat...<#eljen>

#8109
Lehet állitani hogy melyik végigjátszást mutassa,lehet a régi van kitéve.
#8108
demó magyaritásból lett végül vmi?

#8107
kurva vagy az a nagy helyzet :o) csak a save editor nem akarta ezt neked szemtol szembe megmondani 😄

más: a trailerben ashley van gerincen ?
:o 😊

anti hero

Vraaanyek
#8106
Az miért van, hogy újra vittem a 2-t, most mirandával feküdtem össze, ahogy terveztem, és a save reader még mindig liarát írja "páromnak" a 2-höz is???? mondjátok, hogy a reader a szar! 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8105
Biztos nem azért küldenek annyi hajót mert senki sem hisz el.

Hol szedhetném le HD-ben a launch trailert? Ki akarom rakni a TV-re!
#8104
hm..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Úgy látszik megint egy szuperfegyver lesz a vége, és naná, hogy a Földön lesz elrejtve a proteánok által. 😄 Azért remélem nem több a végén az a fénysugár szimpla diszkófénynél.

xblades
#8103
Na én azt hiszem visszatérek az 1-hez a két társ személyét illetõen Liara és Tali az egyik Tech a másik Biotics és én a tank. Ott nagyon jól bevált ez a beosztás.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Renjike
#8102
😮OO állam koppant az asztalon .. királyság !! muszály lesz beszereznem day1 !!!!!


Már tudni hogy a platinumshopban mi az elõrendelõi ajándék ?

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

xblades
#8101
Na nagy ûr csata lesz a vége, nem tisztán értem a tanács már elhiszi hogy vannak Reaper-ek?

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Fenrir
#8100
TSFH egy csomó játéknak és filmtrailer-nek csinál zenét, nem csak a Mass Effect-nek.

A halál csupán a kezdet...

TBTPumpa
#8099

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8098
(ha vmi bevalik nem szabad hozzanyulni!) big riszpekt a muzsikusoknak is

anti hero

#8097
take back earth es a launch trailer is TSFH!

anti hero

#8096
Two Steps From Hell - Protectors of the Earth

anti hero

Marci0115
#8095
az a második résznek volt a zenéje 😊

Fenrir
#8094
Valami Two Steps From Hell.

A halál csupán a kezdet...

TBTPumpa
#8093
Igen és haja is van (ahogy a kikerül ArtBook-ban is volt), de azért mutathatták volna a többi szereplõt is a második részbõl.
Mordin viszont visszatért a Normandy-ra ezek szerint?
Illetve az utolsó jelenet (amikor 5-en állnak - 02:04) az a Föld lehet?

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

xblades
#8092
Az elsõ részben Liara volt a szerelmi kapcsolat beteljesülõje. A második részben bizonyos okok miatt csak Kelly táncolt nekem így a Shadow Broker Dlc-ben ha jól értelmeztem újra összemelegedtem a kék kislánnyal.

Ha jól látom remélem ez nem számít Spoiler-nek de társam lehet ismét, így nagyon remélem hogy fojtathatjuk a románcot.
Mekkora már hogy három részen át lehet kapcsolat két Npc között. Imádom ezeket a BioWare-s tagokat hogy ilyent is csináltak <#taps>

(Már csak kellene egy férfi karakterrel is eljutnom odáig hogy Tali-t és Mirandát is megrománcozhasam <#zavart1> )

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#8091
azta kúúúrva megnéztem 5szor lesz itt csata D😄😄:😄😄😄😄
hangulatos. áááá na megnézem még 5szor

anti hero

SZEG007
#8090
Viszont végre benne van Jack, és én kedveltem a karakterét😊

#8089
Na ez már trailer!
TBTPumpa
#8088
Miranda viszont nincs benne... A FemShep-es trélerbe benne volt Miranda, a rucija sem változott és ugyanolyan hosszú haja volt. Pár értetlen más fórumokon már azt írja, hogy a videóban található 0:49-nél lévõ hölgyemény Miradna... Pedig tuti nem az, hiába vannak olyan labdái!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Marci0115
#8087
am mi az elsõ szám címe a videóban?

Marci0115
#8086
azállat de komoly a vége

#8085
az emberfia hazajon munkabol es OMFG LÖNCS TRÉLER OMGOMGOMGOGMOGMGOGMGOGMOGMGOGMGOGMOG

anti hero

orichalcos
#8084
Az az ûrcsata.... Jézusom!!!! Kell!

My streams: https://beam.pro/oriic

TBTPumpa
#8083
Mass Effect 3 Launch Trailer:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

orichalcos
#8082
Launch trailer:

trailer

Meg kell néznem még egyszer. Bazze ez nagyon állat. Kell a játék most.!!!!

My streams: https://beam.pro/oriic

xblades
#8081
Kösz ez sikerült, pont olyan ahogy szeretném a mentéseim.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Fenrir
#8080
A játékban a kész küldetések között benne van a 2 DLC?

A halál csupán a kezdet...

penge96
#8079
Hát nekem ez nem jött be.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#8078
Csak az Originen lehetséges Paypal vagy bankkártyával lehet fizetni.
Gondolom olyan lesz mint a K.o.A:Reckoningnál hogy megveszed a dlc-t és az origin újra indításánál automatikusan települ a játékba.Tehát nincs exe fájl.
Fenrir
#8077
Nincs vele gond. Ha olyat látsz, hogy valamiért nem látja az Arrival és a Shadow Broker eredményét és fent van a játék a dlc-kel akkor lépj be az utolsó mentésedre amivel minden kész van és ments rá egy újat.

Nekem így az összes mentésemet rendbe rakta, mindegyik karakter dlc döntései megvannak.

A halál csupán a kezdet...

#8076
Várj egy kicsit.... ha-ha-ha...
Marci0115
#8075
küldesz egy sms-t a 1499-re a szöveg meg a dlc neve

#8074
Az tudja esetleg valaki, h a dlc-ket hogyan lehet majd megvásárolni? Csak Originen keresztül, vagy lehet majd máshonnan is?
#8073
én kiugrok az ablakon ha megjelenésre nem jön meg az új monitorom😄
nem igaz,hogy pont most kell ennek is elromlania...sõt még korábban kellene mert még be kell fejeznem a 2. részt...
aztán lehet,hogy végigviszem a régi mentéseimmel majd még1x az újjal.majd meglátom.csak jöjjön meg az a vacak.

PSN ID:misi2mezei