Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8172
Saren hogy lehet benne ?
PiszkosFred
#8171
Igen, hetfon, akkor csinalnak is egy komolyabb, sok oras elo streamet, aminek az elso fel oras "promojat" linkelted korabban. Addig malmozik mindenki, a szerzodesek miatt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#8170
"Mass Effect 3 marks the culmination of the most engrossing, engaging and entertaining story ever told in gaming's winding history. And I can't wait to deliver my final verdict on the game next week. But perhaps more importantly, I can't wait for you to get your hands on it to see how much of an accomplishment the realization of the entirety of the trilogy truly is. " IGN review valószínû hétfõn. Asszem akkor jár le az embargó

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

szomferi
#8169
ezt most iróniából írta a srác, vagy tényleg ennyire fontos a DLC a story-t illetõen?

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#8168
Hát ebben sok újdonság nem volt...
#8167
Ha jól emlékszem ez még nem volt. Egy 9 perces interjú videó. Én még nem néztem meg, de inkább kiírom, hogy: Spoiler veszély!

The New Features Behind Mass Effect 3
#8166
Nagyon fasza! <#eljen>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8165

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

TBTPumpa
#8164

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8163
Ezt ki mondta? Honnan van az idézet? Az hogy mi fontos, irtózatosan relatív. Ehhez majd térjünk vissza pár nap múlva.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8162
Szánalmas vagy.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#8161
"After playing From Ashes , it seems like such a critical part of the #ME3 story . . . Idk why they made it a DLC" Mintha kurvára mondtuk volna páran, hogy nagy valószínûséggel ilyen lesz... de mintha valaki kötötte volna az ebet a karóhoz, h neeeem.... <#kuss>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8160
A 1,5 óra cutscene alapján még Oscar-ra is lehetne jelölni az ME3-at. Így látatlanban is.
TDC Geronimo
#8159
vedd meg azt add el ezt az accodat is, mint szoktad <#mf2>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#8158
"A zene nem jó alatta."

You mad bro? 😄

más...

"After playing From Ashes , it seems like such a critical part of the #ME3 story . . . Idk why they made it a DLC" <#rolleyes>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Fpocok
#8157
Bazdmeg. Te vagy unalmas. Mondtam, hogy jó, de nem annyira mint elõzõ. Most erre mit kell mindig beszólni baszki?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8156
Ha nem vetted volna észre, õ a topik elsõszámú, prémium rinyagépe, akinek semmi sem jó, mindennel baja van.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8155
Egyrészt sajnálom, másrészt meg örülök, hogy a csatajelenetekbõl fél másodperceket látunk. Gyerekek, ez már most az év játéka...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

cataflam02
#8154
Szerintem akkor te rossz trailert néztél 😄

One more story

#8153
Tedd el magad. Már unalmas vagy.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#8152
Hát gyerekek... ne értsetek félre... én nagy ME rajongó vagyok, bár a dlc mizéria miatt bekaphatja EA...
Szóval nézem a launch trailert... és semmi. Jó, de semmi borzongás nincs, mint a második résznél. A zene nem jó alatta.
Mindenesetre várom a játékot, de a másodikhoz képest kicsit csalódás a trailer nekem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8151
lol emberek meg van nyitva a youtube es a commentek masodpercenkent fosodnak be :o) mindeki eldobja az agyat.
na megnezem meg1 x :d

anti hero

orichalcos
#8150
Na 10giga a játék, jön egész gyorsan. 😊

My streams: https://beam.pro/oriic

#8149
Én is így vagyok vele. Több videót nem nézek, nem látogatom a topicot, nem játszom végig a demót. Aztán csak nem bírom ki 😄
#8148
Nagyon jó az elõzetes, csak sok benne a spoiler, amikrõl nem tudtam. Több videót nem nézek az tuti. 😊
koschwarz
#8147
Teljesen kész vagyok ettõl a trailertõl. elérték hogy a sokat látott 37 éves fejemmel is k****a akarjam ezt a játékot a monitoromon látni 😊

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

PiszkosFred
#8146
Semmi spoiler nem volt benne, hamar abbahagytak a sracok, de majd folytatjak. Viszont a jatekmenetbol latszik, hogy boven van itt ujitas a ME2-hoz kepest.

..es igen, kar volt megnezni ezt a feloras menetet, mert igy meg nehezebb kibirni szerdaig.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8145
Fantasztikus, nagyszerû, akkor marad a warez. A nagyszerû EA-nél nem ismerik az összes országot és Szerbiából nem lehet Origin-en vásárolni.
Ja és köszi a választ.
penge96
#8144
😊))

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

PiszkosFred
#8143
Irigy vagy ra, mi?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8142
Nagyon ütõs lett a launch trailer, bíztam benne, hogy a végére sikerül egy igazán jó trailert összerakniuk és nem hazudtolták meg magukat. Az ûrcsata iszonyat jól néz ki, így még nehezebb lesz kivárni azt a pár napot.
Amiga
#8141
Élj a jelenben.

A pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt.

cataflam02
#8140
Hát nagyon remélem hogy ha lesz folytatás, (már pedig lesz) akkor az nem MMO lesz... Abból már van elég így is..

One more story

Frank99
#8139
megrendeltem én is...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

penge96
#8138
ÚRISTEN MEKKORA A TRAILER!!! Ésésésésé mindjárt játszhatjuk éséésésés.... mindjárt... véget ér. 😞

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

TDC Geronimo
#8137
Gamespot ME3 live

Most megy. Nem akarom nézni, de nem bírom, hogy ne nézzem 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#8136
Nagyon... tehetséges lett.

@TBTPumpa
Tudom, csak élcelõdtem. 😊
#8135
Ja ott voltak, meg a Destiny Ascension is fog röpködni (kivéve, ha az elsõben hagytuk megsemmisülni).
cataflam02
#8134
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Gethek és a Quarianok együtt harcolnak 😮 😄

One more story

TBTPumpa
#8133
Jah, meg a Kroganok is hullani fognak szép számmal...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

cataflam02
#8132
Jól láttam a trailerben a Quarian flottát ? 😄

One more story

jarlaxxe
#8131
Csak azoknak akik shep alatt szolgálnak / minden értelemben /

TVelvet
#8130
Én nem akarom majd végigjátszani, mert vége lesz. 😞
Marci0115
#8129
azt ne mond hogy ott a seregben mindenkinek egyformák a mellei

TDC Geronimo
#8128

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TBTPumpa
#8127
Akkor nézd meg a FemShep-es trélert. Abban benne van Miranda (ugyanabban a ruciban mint a második részben és ugyanúgy is néz ki) és Jacob is! Nem hinném, hogy a játék egyik részében Miranda még a "régi külsejével" látható, míg a másik részben már ezzel... Ez a nõci egyáltalán nem is hasonlít Mirandára, az arca sem olyan, csak a mellei!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

jarlaxxe
#8126
Ashley nagyon-nagyon pozitiv irányba változott szerintem.

PiszkosFred
#8125
Olvastam. Hiszed vagy sem, ez a forum nem csak kettonke, gondoltam masnak is van velemenye errol, es esetleg megerositi azt a gyanumat, hogy o az.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Kongy
#8124
Nekem egy ilyen érkezik majd remélem szerdán 😄

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#8123
Szerintem Kaidan. Ha Ashley is átesett mellplasztikán, miért épp õ ne?