Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nyirog
#8222
nekem ennyi elég volt, csak a hatásra voltam kíváncsi 😄D de akkor olyan amit reméltem: trailerek csak bevezetõ jellegûek, vége olyan amilyet megérdemel, közepe meg szintén komoly h ne lankadjon a figyelem 😊 - szavaid alapján feltételezve

#8221
hát, ütõsnek ütõs (legalábbis, amit a videófájlokból kibogoztam), és ott 3x2 lehetõség lesz a végkifejletre, bár egy bizonyos ponton mindegyik lehetõség találkozik.
NE KÉRDEZZETEK ENNYIT, MERT A VÉGÉN MÉG FELÉPÜL BENNETEK IS A VÉGKIFEJLET, CSAK DARABOKBAN 😄

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

nyirog
#8220
tehát ha ez bevezetõ szintû akkor értsem úgy h a közpén is beveztõnél nagyobb szintû jelenetek lesznek? Vége meg akkor megkérdõjelezhetetlenûl ütõs 😊

#8219
Itt a GameTeVe.hu elõzetese, ebbõl sok minden kiderül:
#8218
ez inkább amolyan bevezetõ, a fõ poénok a végén vannak.

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

nyirog
#8217
igen, jobb ha le se írod 😊, viszont megnyugtató h akkor nem ez a videó a játék tetõpontja, így sokat nem vétettem vele h megnéztem 😄

#8216
Ok, akkor nem mondom el, hogy...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...hogyan lõném le a poént 😄

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

Mimasz
#8215
NEEE még spoiler be seee!! Tuti megnyitnám!! 😄DD

#8214
ugyan, az még semmi 😉 (mondanék én ár dolgot még, csak akkor lelõném a poént, meg a végkifejletet)

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8213
<#wow1><#wow1><#wow1>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Tails
#8212
Logikus lenne hiszen a protikat is így gyõzték le.

#8211
Cool story bro!

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

tesó07
#8210
Egy kis off: MS pontot lehet nyerni állítólag: ITT

RMCF

PiszkosFred
#8209
Koltoi tulzas az "elvertek oket" 😊 Egy Reaper volt, aki elesett ott, de elotte meg az is akkora pusztitast okozott, amelynek nyomait meg 2 ev mulva is javitottak/takaritottak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8208
Pontos infóval nem szolgálhatok ezügyben, csak egy ténnyel
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Citadell a mi részünkrõl rendkívül fontos része lesz a 3-nak, így ha a Reaperek használni nem is, de megvédeni mindenképp akarják, ezért a végén már a Földnél lesz az objektum

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8207
Shephard nem kirekesztõ!
Férfi vagy nõ neki egyremegy!

Más.

Szerintetek a Reaperek idõvel betámadják majd a Citadellt? Nem kizárt hogy böki a csõrüket hogy a 1-ben ott elverték õket szóval a legkevesebb, hogy megpróbálják eltörölni a tanácsot. Így csapást mérhetnek a fajokra is.

Szerintem nem kizárt hogy a játék egy pontján lesz támadás a Citadella ellen.

Mit gondoltok?
BoneDragon
#8206
Nem valami jó minõségû az elsõ 2 rész trailere, de azért észrevehetõen sokkal szebb lett a grafika...
Legalábbis szerintem, de biztos ezt is megcáfolja majd valaki.

koschwarz
#8205
Miért kéne a nõnemûnek humánnak lennie? 😊

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

PiszkosFred
#8204
Majd itt (is) jon kepbe az, hogy mikent dontottel korabban egyes szituaciokban. Pl a Rachni kiralynot megolted e az elso reszben, vagy sem. Ha nem, akkor a masodik reszben mar ertesul rola Shepard, hogy a kiralyno toborozza a sereget, es kesz csatlakozni a Reaperek ellen, amikor "itt az ido". Ha megolted, akkor ertelemszeruen vele egyutt kihalt a faj ott a Noverian.

Es meg ki tudja, milyen aprosag, es evekkel ezelotti dontes fogjak a "grand finale"-t meghatarozni. Biztosra veszem, hogy sok homlokcsapkodas lesz az elso ME3 vegigjatszas soran, amikro kiderul, bizonyos tetteknek mi a hatasa a vegiteletnel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

koschwarz
#8203
Nem tudom felmerült-e már, de a gameshop-on csak 7990 ft az alap kiadás, igaz semmilyen dlc nem jár hozzá. Akit hozzám hasonlóan ilyen-olyan dlc fegyverek meg páncélok nem érdekelnek, és inkább küldetéses dlc-kre költené a pénzét, annak megérheti ez.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Fpocok
#8202
APA KEZDÕDIK!

Parasite Eve 2, best game EVER!

xblades
#8201
Inkább az elsõ rész igaz mivel nem volt hosszabb ideig kitéve neki mint azok akiket már befolyásoltak.

Viszont azt nem értem a videokon csak az eddigi megismert fajok hajóit látjuk akik elvileg nem elég haderõ a legyõzésükhöz.

Ami még érdekel majd a végén elvileg az a lényeg, hogy elég sereget gyûjtsünk azért hogy pozitív végkifejlet legyen a mostani ciklus lényeinek így vagy úgy, akkor a másik vége az hogy a Reaper-ek elfoglalják a galaxist?

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#8200
XD
Azért nem csak embert (és nem mindenesetben humánt 😉)

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

wedge31
#8199
Shepnek csak két dolog tölti ki az agyát, minél több embert lelöni és minél több nönemü humánt lefektetni, ezért aztán immunis minden agyi behatásra.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#8198
Meg õ a fõhõs, azért ezt se felejtsük el 😄

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8197
a sulykolás sikerességéhez hosszabb kitettség kell, na meg van egy olyan érzésem hogy Shepard valamilyen szinten ellenálló vele szemben

#8196
Remélem nem gond, de hoztam nektek egy kis trailer csokrot, amiben egymás után van a 3 rész launch trailere.
Érdekesség, hogy a trailerben az elsõ részben Ashley halt meg, erre a 2-nél õ van a Horizonon XD

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8195
Errõl jut eszembe: az ok, hogy a reaperek sulykolással "hódoltatják be" a tagokat, de ha Shepard ekkora veszély számukra, miért nem készítik ki õt is ezzel a módszerrel (tudom, nem hiszik veszélyesnek, és nem lenne értelme a játéknak 😄 )

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

xblades
#8194
Igen <#mf1> hulljanak csak ha már nem hittek nekünk.
Kíváncsi leszek a "sujkolást" hogyan fogjuk semlegesíteni és hogy kit fognak vagy kiket befolyásolni (ez már lehet Spoiler esetleg a tanácsot mert eddig nem léptek) ???

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

PiszkosFred
#8193
Kosz a tippet, de a vicc topik az altalanos temak kozott van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Szolnokboy1
#8192
ha lehet még HG-ra javasolni, akkor mindenképp cdr74-et mondanám!! vele jól járnátok.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Renjike
#8191
köszönöm.

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#8190
Hidden trailer (ûrcsatás) videót sajna nem tudtam beszúrni :S

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

orichalcos
#8189
Originen preload volt, leszedtem, majd katt a játékra és ott lehet a dlc-ket is szedni.

BIoware pont itt a legolcsóbb:

http://uberkonzol.hu/pontkartyak/bioware-pontok-pc-letolto-kod-pc

My streams: https://beam.pro/oriic

Renjike
#8188
ez honnan? 😮 én nem találtam.


mindenhol 4000 forint a 1600as pontkártya? :S

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

#8187
El tudnám képzelni ahogy Shepard levág egy ilyen táncot a tanácsnak 😄

#8186

#8185
Bárcsak... 😊
#8184
#8183
Mellesleg azt kívánom hogy csak egyszer mondhassuk a tanácsnak azt hogy "hát nem akarom azt mondani hogy én megmondtam, de én megmondtam"
#8182
Igyekeztem nem figyelni. 😊
#8181
Aki egy kicsit is figyelt, az mondjuk kb. két hónapja tudhatja, hogy így lesz.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8180
Csak az elsõ 5 percet néztem meg de azon vigyorogtam hogy végre...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem csak mi vagyunk szxban. Ezt már kissé nehéz lenne egy "Ah yes the reapers." -el elintézni.
orichalcos
#8179
Persze. Proxy aktiválás.

My streams: https://beam.pro/oriic

jarlaxxe
#8178
Szerdán már valszeg lesz crack hozzá.

JethroHUN
#8177
Kézhez kapom a játékot kedd-szerda, de még várjak, persze... biztos van módja h 6-án játszani lehessen.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

orichalcos
#8176
Amúgy meg tessék bizonyíték, lehet bioware pontokkal dlc-t venni:

My streams: https://beam.pro/oriic

orichalcos
#8175
DATA CHECK

Na akkor várunk keddig. (mondjuk érdekes mert amcsi proxyval is 9et ír nem hatot)

Viszont akik originen vették játékot hivatalosan 8-án kezdhetnek. Legalábbi s ez állt az EA levelében amit kaptam.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8174
Ha nálam meghallt Wrex meg Baka is már, akkor gondolom ne számitsak arra h a Krogánok segiteni fognak?

#8173
Olvasd újra. 😊