Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Marci0115
#8272
ennél egyszerûbb😊

#8271
Nem Te írtad az elõbb, hogy konzolra nincs kalóz verzió? <#taps>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#8270
Ennyire.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8269
Még mindig nem hiszem el, mert bár nem nagyon tudom, hogy mûködnek a tört konzolos játékok, de tényleg ennyire egyszerû lenne?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Marci0115
#8268
hát nemnagyon tudna csekkolni dátumot, mert live-ra nem megyek igy frissiteni se tudja magát a gép 😊

#8267
Értem én. PC-n is kint van már két napja, de játszani nem lehet vele, mert csekkolja a dátumot. Vagy konzolon nem? Fura...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

cataflam02
#8266
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
warez és úgy fest nincs

One more story

Fpocok
#8265
Ott nincs semmi. Csak berakod az írd DVD-t, és mehet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Marci0115
#8264
hogy lenne? ki van flashelve, live-ra meg nem lépek fel

TBTPumpa
#8263
XBox 360-ra és PS3-ra már kikerült a virágbolti verzió, úgyhogy játszhat vele.
Most kell csak vigyázni, nehogy Spoileres dolgokba fussunk. YouTube-on is már vannak videók a játékból, de az EA elõszeretettel lövi le õket! <#nevetes1>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8262
És ott nincs release date check?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Marci0115
#8261
mit dehogy?(xboxon játszok)

#8260
Ja persze.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Marci0115
#8259
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nah elkezdtem a játékot, pár küldetést megcsináltam de eddig nem nagy szám szerintem, meg ez a reaperes csillagtérkép érdekes lett

#8258
Ááá dehooogy... <#rolleyes>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8257
Tõlem is +1.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Fpocok
#8256
Nem kell bezárni itt semmit. Lehessen má beszélgetni a játékról. Az elsõ pár napokban meg a spoilert mindenki spoiler mögé rakja... aki meg megnézi, az ÍJ.

Parasite Eve 2, best game EVER!

wesker24
#8255
+1 szavazat Tatyla-nak ! <#eljen>
#8254
Én nem szeretném ha lezárnánk a topikot. Szeretem itt olvasgatni a belinkelt dolgokat. Ha valaki nem akarja spoilerezni magát, akkor csukja be a szemét 😄
Megjelenéskor meg úgy is mindenki a játékkal lesz el foglalva. Én biztos nem érnék rá spoilerezni 😄

Addig meg... nem tudom. Esetleg lehetne linkelgetni jó kis zenés videókat. Pl.: MikkroBitti legújabb videója nagyon ott van.

Fpocok
#8253
Konzolra nincs warez. Egyikre sem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Vraaanyek
#8252
támogatom, mert azt úgysem tudom tartani, hogy ne olvassam a topikot 😄 ha le lenne zárva addig, akkor ez megoldódna 😛 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8251
Ha tényleg jelen tudsz lenni egész nap támogatlak.
+1 (de ugye tényleg lesznek maláj kurvák? 😄)
cataflam02
#8250
Vagy március 6-tól nem olvasol semmit, ami Mass Effect 3 ? 😄

One more story

#8249
Szerintem az lenne a legjobb, hogy Március 6-tól úgy 15-ig lezárnánk a topikot. Így 100% a spoiler védelem.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8248
<#eljen>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

PiszkosFred
#8247
Meg igerd meg a premier utani 2 hetben takaritod a spoiler tag-ek nelkuli spoilereket, es instant tied a HG 😊

+1

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Tatyla
#8246
szavazzatok rám amit ígérhetek :

-nem diktatórikus rendtartás
-semmi rajongói elfogultság
-napközben egész nap itt vagyok ha más nem telefonon keresztül
-maláj kurvák,örök élet,ingyen sör 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Maximus4
#8245
Tartsunk szavazást és akkor hamar meg lesz😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Fpocok
#8244
Már kint van, szóval ideje lenne.

+1 tatyla

Parasite Eve 2, best game EVER!

Tatyla
#8243
de Pares 😊 #8062

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Maximus4
#8242
Én nem láttam,hogy valaki szavazott volna rád és igazából eddig senkire sem.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Tatyla
#8241
én már jeleztem mailben a moderátoroknak szabályszerûen hogy vállalnám...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Maximus4
#8240
Srácok!
Nem kellene elsiklani a házigazda választás fölött,mert ha megjelenik a játék,itt elszabadul a pokol és kell valaki aki rendet tart😊

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#8239
És a csata legdurvább pillanatában Shepard felébred otthon az ágyában, és kiderül, hogy csak legénybúcsúztató volt és a haverja valami lejárt nyavajával itatta le XD

Szerintem álljunk le az offolással 😊

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

cataflam02
#8238
Vagy félálomból felébred Chuck Norris és hazapaterol mindenkit 😄

One more story

#8237
Ezek szerint te is láttad a videókat 😊
De az Enterprise-t kihagytad 😉

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

PiszkosFred
#8236
Aztan begurul Lali meg Saaanyi az Uvegtigrissel, majd Bajusz fotorzs hazazavar mindenkit. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8235
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A földi csata felállása: Normandy+minden ismert faj az egyik oldalon (+-néhány, de ez már a mentésektõl/döntésektõl függ), másik oldalon a Reaperek, mögöttük a Citadell, de az inkább a reaperek védelmének "örvend", tûzerõt nem jelent

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8234
Ez eddig a legjobb bejegyzés. A Reaperek lebuldózereznek mindent maguk elõt...

"You know things are really bad when a Batarian commander is begging humanity for help."

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8233
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Akkor rosszul láttad, mert abban a Hidden Trailerben pont hogy voltak Quariánok, Turiánok, Asari hajók, stb.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

cataflam02
#8232
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De nem 😄 Ki kockáztam a launcht + a másik videót is, és van egy csata a földnél, de ott nincsenek kvariánok se gethek (vagy csak én nem láttam) és van egy ahol csak a kvarián flotta és pár geth hajó látható, de biztos hogy nem a földi csatából való a jelenet. Na mindegy majd kiderül.. remélem azért nem lesz igazam!

One more story

#8231
Hát gondolom mivel Anderson a Földön van.
#8230
Dehogynem,a launch trailerbe kb ezt látod. 😄
Optimus Prime
#8229
Nem nagyon olvastam vissza, meg játék híján nem is fogok. De tetszik a Launch Trailer, elég ütõs lett. Látom lesz benne rendes románc is, nem olyan awkward szintû, mint a 2-ben. Mintha Mark Meer fejlõdött volna színészileg. Látom lesz Hackett is bõven, mintha Jack-et is láttam volna. Meg a Geth ugye Legion?! De miért van Udina a Tanácsban? OK, biztos számítani fog az én mentésem.
Látom az invázió nem a csúcspontja a játéknak, ezt már rég tudjuk. Ezt a játékot az epic ûrcsata és finálé fogja feldobni és vinni. Az elõzetes vége gondolom kicsit spoileres, kíváncsi vagyok mi lesz ebbõl. De mintha a Halo elõzetesbe is ilyesmit láttam volna. Gyanítom van valami közös a Reaper-emberek-Föld-Prothean dologban. Remélem legalább fele olyan epic és jól rendezett finálé lesz, mint az 1-ben.

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

cataflam02
#8228
Kérdés 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudom hogy hülyeség elõre lespoilerezni magamnak a játékot😞 De! Megnéztem azt a hidden trailert, és látom elég nagy ûrcsaták lesznek... viszont amit sajnálok (úgy fest nem lesz összevont flotta ? értem itt tanács fajok emberek gethek kvariánok stb vs kaszások ?)

One more story

#8227
Utálom a batárikat de most megsajnáltam õket.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ANN News - Batárik Talán könnyebb lesz velük szövetséget kötni?

#8226
Vicces, nem is tudtam, hogy Garrus raccsol, de hát ez van, biztos megártott neki a "fejlövés".😊
nyirog
#8225
kíváncsi vagyok h akik iponon rendelték be vajon õk is hozzájutnak e a futártól a játékhoz 5.-én vagy 6.-án... (?)<#confused>

#8224
remélem ez még nem a spoiler kategória...ezesetben elnézést kérek

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8223
Annyit mondok még, hogy a lenn látható ûrcsata jelenetei a játék bik fájljaiból vannak kihalászva (tekintetbe véve, hogy én már megnéztem mindet).
Amúgy ahogy látható Shepard betartotta az Andersonnak tett ígéretét:
"I'll be back for you, and I'll bring every fleet I can"
Mondjuk nálam nem az a háromágú hajó lesz a flottában, hanem a Destiny Ascension 😉

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM