Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SZEG007
#8573
Koreai VPN-el, már 1,5 ora mulva játszhatsz:
http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/asia/south-korea/seoul/

Fpocok
#8572
Ott szerintem nincs semmi. Akkor játszasz, mikor megszerzed a dvd-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8571
Ez most nem komolyan írtad, ugye?
#8570
Hát azért azok a küldetések egyáltalán nem hasonlítanak az egyes csapattársak lojalitás küldetéseihez.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#8569
Elvileg 9-én lehet itthon játszani, de VPNel meg lehet oldani, hogy már holnap. Persze annak, akinek megjön addigra.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8568
Én Xbox360-on vagyok érdekelt. Ott nem tudom, hogy van az origin.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Amiga
#8567
Bizony, én most fejeztem be a telepítést, és a megjelenési dátum ellenõrzése sikertelen, mert nincs 03.09.-e...

A pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt.

Vraaanyek
#8566
Elvileg egyik sem, mivel originbe kell beírni a termék kulcsot, vagy reg-kulcsot, és addig nem engedi...de lehet nagy baromságot mondtam a mûködését illetõen 😛 gondolom, hogy így lehet valahogy, de az tuti, hogy nem lehet hivatalosan játszani 9-ig

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8565
Addig nem indul el? Single se?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#8564
Most küldött a masseffect.hu egy mailt miszerint a SE verzióhoz nem jár a két beígért DLC...<#falbav><#falbav>
Vraaanyek
#8563
Át lehet venni valahol már ma, de legtöbb helyen holnap, játszani viszont csak 9-tõl lehet hivatalosan!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8562
Azt tudom, csak lentabb írta valaki, neki már szóltak, hogy holnap jön neki.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Fpocok
#8561
Amcsiban meg holnap.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8560
Most akkor nem 9 jelenik meg vagy, mi? Úgy tudtam az EU-ban 9. a dátum.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#8559
Nincs szó lojalitás küldetésekrõl?
Mi a játék kétharmadának célja? Hogy megnyerjük a különbözõ népek támogatását.
Azt hiszem, egy ici-picit azért hasonlít a dolog. Így aztán nem értelmetlen az összehasonlítás.
Persze én is optimistán állok a dologhoz, de azért vakbuzgónak lenni sem kifizetõdõ, mert az ember könnyen pofára esik.
SötétBarom
#8558
Told végig az elsõ kettõt.. Szerencsére a harmadikhoz képest nem jelentõsen elavultak, így a mai napig élvezhetõek.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#8557
Egyértelmû, hogy nem így lesz. De majd te is meglátod. Az akció mód és a sztori mód egyszerûen lenyisszantott változatai az RPG módnak. Az ME3-ban már nincs szó ilyen lojalitás küldetésekrõl, szóval az egész összehasonlítás értelmetlen. Nyilván ha beletettek volna automatikus választási lehetõségeket, akkor úgy állítottak volna be minden dialógust, hogy a végén mindenki lojális legyen, a lehetõ legtöbb küldetést meg tudd csinálni. Fordítva nincs értelme.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#8556
Amúgy no offense... de aki az ME-t akció módban akarja tolni... nc.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8555
Küldetésre jó példa Zaeed küldetése.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gondolom egy Akció-mód mindig úgy döntene, hogy megmentjük a munkásokat.
Viszont a végén vajon mit mondana Shep Akció-módban Zaeed-nak, mikor Vido lelépett. Mert ha a játék elején csináltad, még nem volt elegendõ renegade/paragon pont, hogy kidumáld. Így játék elején elvileg Akció-módban sem lenne jó a vége (nem lojális).
Az ilyenek áthidalása miatt az egész játékot tekintve is kell "butításnak" lennie, hogy egy Akció-mód elmenjen (nem fikázásból mondom). De bízom benne, hogy nem így lesz!
Fpocok
#8554
Persze kitudja... de szerintem akció módban van egy furgatókönyv, és ahányszor tolod, annyiszor ugyanazt adja. Ugyanaz, hogy ha nem választasz shepardöt, akkor az alappal megy.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8553
Nyilván valamilyen párbeszédek vannak benne, gondolom a 0 párbeszéd a küldetésekre vonatkozik.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8552
Na igen. De akkor, ha RPG módban tolod (nyilván meg sem fordulna a fejemben az Akció-mód csak sokadjára kíváncsiságból, ahogy írtad), akkor elvileg "elszúrhatod" az egyes küldetéseket és nem jön úgy létre a szövetség, ahogy Akció módban meglenne.
#8551
Gonodljunk csak bele mi lett volna, ha a ME2-ben van Akció mód. Például a Normandy-n a csapattagokkal folytatott párbeszédeket is végigpörgetné-e (ha odamész és rákatt a társra). De vajon a hajó Upgrade-ket így automatikusan megveszed-e (párbeszédek unlockolták ugye)? Ez döntõ abban, hogy meghal-e Jack, Kasumi vagy Thane.
#8550
Hát szerintem abból kifolyólag hogy nincsenek választási lehetõségek, nincs is változás benne.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8549
Jó, szerintem ezt így mindenki tudja.
Inkább az volt a kérdés/probléma, hogy mondjuk Akció módban való többszöri végigvitel után lesz-e különbség a végkifejlettben (mert elvileg vannak különbözõ befejezések a játékban).
Akció módban nyilván minden megkezdett küldetést a lehetõ legjobban hozol ki, mert Shep mindig az adott szituációnak legmegfelelõbb (és legrövidebb) dumát nyomja.
#8548
Nem igazán. Tisztázzuk:
-Az akció módban 0 választási lehetõség van a párbeszédeknél, automatikusan kiválaszt egy elõre megírt választ és megszakítás nélkül vannak a jelenetek. Ez azoknak lett csinálva, akiket a történet annyira nem érdekel, csak a lövölde miatt vannak itt, bah. (esetleg a késõbbiekben, amikor már hússzor végigjátszottuk, lehet valaki így is kipróbálja)
-A sztori mód az pont ellenkezõleg azoknak van, akik csak a történeti része miatt játszanak, és a harc nem érdekli õket. Ebben a módban irtó könnyûek és rövidek a harcok a jelenetek közt, vannak választások a párbeszédeknél.
-Az RPG mód meg az alap ME fíling, normális harccal, választási lehetõségekkel, stb.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Kmarha
#8547
plusz gondolom akció módban is a döntés részt meghagyják a játékos kezébe (értsd mitnha elsõ résszel játszanál, úgy viszed végig a Noveriát hogy nem beszélsz senkivel, csak mész lõsz, bejátszásokat nézzel, majd a rachni kiránynõnél nyomsz egy A vagy egy B gombot. 😊

Igazából eddig is csak ezeknél a csomopontoknál volt jelentõsége mit válaszoltál, a többinél csak annyi, hogy vörös csík vagy kék csík szerepel a neved mellett 😊 A többi rpg rész az végig a te fejedben van, amihez a párbeszédek csak annyit nyújtottak, hogy jobban beleélhetted magadat. 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#8546
Már hogyne lenne értelme. Az akció mód annyiban különbözik, hogy automatikusan kiválaszt egy válaszlehetõséget. Mellesleg késõbb a játékban ugyan olyan szintû választási lehetõségek lesznek, sõt még több. Streamelt videókból látszott, pl.: megnéztem egy részletet a Citadellbõl, és teljesen megszokott, normális volt minden. A demó csak az intró, éppen addig, amíg kiírja, hogy Mass Effect 3. Gondoljatok bele, mennyi párbeszéd volt a kettesben ugyan eddig a feliratig? Nem beszélve az egyesrõl...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#8545
Nekem is ez az érzésem, hogy annyi lesz a különbség, hogy lesz kedves/bunkó válasz (paragon/renegade) esetleg + információ válasz. A demoban minden párbeszédben is csak az a 2 fajta válasz volt. Most h így mondod... <#fejvakaras>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8544
Szerintem Akciós módban mindig a lehetõ legjobb választ adja Shep.

RPG módban elkúrhatod, ha köcsögösködsz vagy túl puhány vagy. Nekem ez lenne a logikus.
#8543
Mondjuk abból, hogy akció módban is végig lehet tolni az következik, hogy az RPG rész értelme gyakorlatilag nulla.
Tehát lehetõség lesz változtatni a válaszokon, de semmi hatása nem lesz a játékra. Olyan, mintha az akció módhoz képest kicsit más átvezetõ animokat látnál. Tehát akkor van értelme??? Nincs.

Cáfoljatok meg, ha nem így van.
#8542
Nem feltétlen csepegtetnek, sõt. Nem akarok semmit leírni, mert már beleöltem hétvégén vagy 15 órát a harmadik részbe, de legyen annyi elég, hogy szinte minden a második részben történteken alapszik. Ha túlélte a második részt az illetõ, akkor ott lesz, és úgy alakul a küldetés, ha nem élte túl, akkor nem úgy. Én úgy érzem, hogy az elsõ rész volt a kihagyható. Ha tovább megyek, akkor szerintem a harmadik rész hangfelvételeit a második részel együtt vették fel. De csak szerintem.
Vraaanyek
#8541
Pázze...konzolok szervize is írhatna már 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8540
Sok ismeretet ad az elzõ két rész, ezért nyílván hasznos azokat végigvinni, mielõtt ebbe belekezdesz.
De biztos, hogy nem szükséges.
A story úgy van megírva, hogy akkor is élvezhetõ, ha csak a harmadik részt játszod. A kellõ háttértudást majd itt is végigcsöpögtetik.

(Szinte minden sorozatjátékot úgy adnak ki, hogy bármelyik résszel kezdheted. Ez azért nem olyan mint egy könyv. De másképp látja az, aki már ismeri az elõstoryt.)
JethroHUN
#8539
Fuck Yeah! Jött mail, holnap hozza is a játékot a futár gameshopból. <#pias>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8538
Az elsõ nélkül a Cerberus még jófejnek is tûnhet...
koschwarz
#8537
aki akció módban játszik, az...<#schmoll2>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

JethroHUN
#8536
Ezért találták ki az Akció módot <#crazya> majd játszod abban. Aprócska hátránya, hogy egy mezei tps-sé degradálja a játékot.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8535
Megéri végigjátszani az elõzõ részeket, ez olyan mintha a Star Wars-t a Jedi visszatérrel kezdenéd. Csak kapkodnád a fejed, hogy ki-mi-hol-miért-merre. Minimum játszd végig a második részt, de a legjobb ha az elsõvel kezded. Hidd el, hatalmas élmény lesz, fõleg, hogy zsinórban játszhatod ki mind a három részt egymás után.
Vraaanyek
#8534
Nemhogy érdemes, hanem ahogy Palinko is mondta, teljesen értelmetlen nélkülük nekikezdeni!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

cataflam02
#8533
Érdemes mind a 2 részt végigjátszani.

One more story

nyirog
#8532
legalább a második részét vidd végig..., lejobb az lenne ha mind2 elõzõ részt végigvinnéd

#8531
Az olyan lenne mintha megnéznéd egy film utolsó harmadát

Palinko
#8530
totál értelmetlen sztem a 3. nak ugrani az elsõ 2 ismerete nélkül.
#8529
Ha valaki (én) nem játszott az elõzõ két résszel,érdemes azokkal játszani elõször,vagy nyugodtan neki lehet ugrani ennek a 3.résznek?
JethroHUN
#8528
Biztos, h jóval elõbb fogom játszani mint aki vár péntekig, EA <#mf2>-hatja. Amit kifizettem, ne õk szabják már meg mikor használhatom. Ha nem sikerül 6-án beaktiválni. 7-8-án biztos lesz crack. BF3masok mondják nekik mûködöt a proxy, date checkhez. Itt is fog akkor. <#integet2>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#8527
hát tolni csak péntektõl lehet sajnos! :S nem tudom mennyire érdemes megkockáztatni ezt a proxy-s mûveletet :S

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#8526
Holnap már tolhatjuk is a játékot. Legtöbb üzletbe ma fog vagy már meg is érkezett. Futárral az biztos megkapjuk majd holnap késõdélután. <#pias>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#8525
És jó ingerültek is lesznek mire ideérnek, pláne,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy felrobbantottuk elõttük az alfa relét 😄
, arról nem is beszélve, ha van velük egy shrek-szamárból transzformált reaper is, aki 1 percenként kérdezgeti, hogy: "ott vagyunk már ?" 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8524
Akkor ezek a Reaperek nem tökölnek.