Mass Effect 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
Amúgy multiról kis infó:
Kaptam egy Battlefield 3-as katonát is. 😄 Lol.
My streams: https://beam.pro/oriic
Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Semmi spoiler nincs benne és nincs warez se .
Remélem megindokolják majd,
My streams: https://beam.pro/oriic
Ebben benne volt mind a két dlc plusz elolvastam minden kódex bejegyzést.
A második rész 55 óra. Benne az összes dlc ,kódex bejegyzések elolvasása stb.New Game + soha nem használtam a játékban.
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
http://popwatch.ew.com/2012/03/05/mass-effect-3-femshep-trailer/
My streams: https://beam.pro/oriic
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Parasite Eve 2, best game EVER!
100-as FOV és rendes zoomolás, valamint átvezetõk:
mint mondottam, csúf, komplikált, és szégyenlek vele egy szobában lenni, de...
alapvetõ FOV 70, ami csöppet gyomorforgató, a szó legszorosabb értelmében. BioWare fórumokon D-roy már felfedezte, hogy lehet rendesen megnövelni, viszont ez meg tönkreteszi célzást, picsafüstnyit közelít csak miatta, ami nem igazán használható, és ezen kívül átvezetõket is elrontja, mivel látsz olyan dolgokat, amiket nem kéne - pl h az elején egyesek nem székekben ülnek, hanem a levegõben lebegnek.
megoldás pedig annyi, h egy másik gombra be kell állítani, hogy lenyomáskor benyomja default FOV-ot (FOV 0) amíg lenyomva tartod, majd mikor elereszted, visszaugorjon 100-ra, és ezt zoom-al együtt "nyomni" (sajnos nem sikerült coalesced.bin-t beállítani úgy, h egy gombon legyen), valamint egy külön gombra, h simán aktiválja default FOV-ot, amit lenyomsz átvezetõk alatt, így azok is szépen fognak kinézni...
viszont ehhez meg kell valami, amivel "emulálni" tudod két billentyû együttes *nyomva tartását*, én spec Microsoft Mouse-t használtam.
akkor a metódus:
megpiszkált Coalesced.bin-t leszed (demóhoz való, majd teljeshez rakok ha teszteltem), régi felülír (elõtte másolatot csinál).
ez berakja bal alt-ra azt, hogy ha nyomod, alap fov-ot használ, ha elengeded, 100-ra visszaáll, valamint numpad1 100-ra állítja FOV-ot, numpad0 pedig visszaállítja alapot - utóbbit érdemes lenyomni átvezetõk/beszélgetéseknél.
ezután átállítja a kétlábú aim-et egy számára szimpatikus billentyûre (legyen N), majd MS Mouse-on, illetve számára szimpatikus egérmanipuláló programon belül berak jobb gombhoz (vagy amihez érzi) egy olyan parancsot, h lenyomására alt+n billentyûkombinációt küldjön, és... ollé.
komplikált és csúnya, de mint mondottam, remekül mûködik. ha vannak Coalesced.bin-t piszkálgató kétlábúak még itt, szívesen leírom h mit piszkáltam át, hátha más le tudja egyszerûsíteni. (nem ártana)
egyetlen kétségem van csak a dologgal kapcsolatban, mégpedig h nem fog-e késõbb bezavarni olyan helyeket, ahol a játék sima jobb egérgombot kér... de majd elválik.
osszátok meg/egyszerûsítsétek le nyugodtan, csak egy biccentést kérek, mert máshol ezt így még nem olvastam - és köszönet D-roy-nak az alapokért.
"The trees move. Do you not see it?"
nem is bánom, ha a 3. egy kicsit rövidebb lesz. na nem azért mert untam volna az elõzõ részeket (az elsõ asszem még több volt, talán 80 óra?), de valahogy a sztori, a "nagy befejezés" miatt nem is biztos hogy nagyon el kellene húzni, inkább pörgõs, nagy tétekkel rendelkezõ küldetéseket remélek (pl. postáskodás "a la ME2" nem nagyon illik az elõzetes elképzelésim szerint a 3. részbe).
az sem baj ha nem kell bányászni semmilyen formában, pedig egyik eddigi formájával sem volt bajom.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
és egy kis lista a koreai proxyszerverekrõl
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
Nem kell számtalan mellékest bevállalni miatta (amúgy sincs sok), fõleg mert nyersanyagot és pénzt is találni dögivel a fõbb elintéznivalók közepette különösebb erõlködés nélkül is.
A felszerelés fejlesztésekre is marad elegendõ nyersanyag (egy órányi gyûjtögetést feltételezve), bár ha valaki ráérez a ME2 mechanikájára és kiismeri az ellenfeleket, akkor még insane fokozaton sem létszükséglet minden eszközt felfejleszteni.
Magyarán nem kapkodva is ki lehet pörgetni a játékot max 20-25 óra alatt (Arrival, Overlord, Shadow Broker, a tankos feladatok és a plusz karakterek feladatai összesen 3,5 óra extrát jelentettek számomra és ebben még az elszórt adatok gyûjtögetése is benne volt az overlord esetében). Persze ha valaki szereti olvasgatni a codex bejegyzéseket annak elhúzódhat a dolog. 😊
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN ID.: Beegabor
csúnya, komplikált, és szégyenlek vele egy szobában lenni, de mûködik.
"The trees move. Do you not see it?"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3
"YOU WIN!!
(realizes its for PS3)
FFFFFUUUUUUUUUUUUU...........
SuperJlewis 1 nappal ezelõtt 87like"
😄D
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Parasite Eve 2, best game EVER!