Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

orichalcos
#8627
És Uraim, megy a játék, sikeres volt az aktiválás:

Egy két kép:
Nem spoileresek, ezek voltak demóban is.


Katt
Katt2
Katt4
Katt5


Multiban meg kaptam egy BF3-as katonát. XD

KattBF3

My streams: https://beam.pro/oriic

Vraaanyek
#8626
ja az okés, de honnan van már ma meg maga a játék??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Tatyla
#8625
bocs a hibásakat akartam törölni,közben egyel tovább mentem rakd be légyszi megint...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

szomferi
#8624
azt nem csak az usákok kapnak? most mit csinálsz két BF3 példánnyal? 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

orichalcos
#8623
Pontosan, csak az egyik moderátor törölte a hsz-em.


Amúgy multiról kis infó:

Kaptam egy Battlefield 3-as katonát is. 😄 Lol.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8622
Szöulban már kint van, gondolom ha van szöuli proxy akkor lehet vele nyomni.
#8620
Most indult gamespotton a Mass Effect maraton 😉

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#8619
Írta. Kóreába regisztrálta a példányát vagy mi (ott már 6.-ka van). Back to the Future... 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Vraaanyek
#8618
Hogy a fenébe játszhatsz már vele?????

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8617
Ja, akkor ezért nem találtam a hozzászólásod. Épp akartam írni arra válaszolva, hogy "jó játékot", nem kis irígykedéssel. Lehet más meg annyira irigyelt, hogy inkább kitörölte. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#8616
Egyet értek veled .

Semmi spoiler nincs benne és nincs warez se .

Remélem megindokolják majd,
orichalcos
#8615
Megkérdezhetem miért lett törölve a hozzászólásom. Eredeti játékkal játszom, abból is csináltam a képet, semmi warez, vagy spoiler nem volt benne.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8614
Nekem az elsõ rész 75 óra volt.
Ebben benne volt mind a két dlc plusz elolvastam minden kódex bejegyzést.

A második rész 55 óra. Benne az összes dlc ,kódex bejegyzések elolvasása stb.New Game + soha nem használtam a játékban.

JethroHUN
#8613
Minden küldetésben meghalt 2x <#eplus2>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8612
Hogy sikerült 80 órát összehoznod az elsõ részre? Nekem max 40 óra volt úgy, h minden társsal beszélgettem rendszeresen, megcsináltam az összes mellékküldit + a 2 dlc-t is.
#8611
A 'Take Back Earth' -- TRAILER ezuttal a Nõi karakterrel, FEMSHEP !!!!
http://popwatch.ew.com/2012/03/05/mass-effect-3-femshep-trailer/

#8610
Köszi sz infot
orichalcos
#8609
#8608
Ezt az IP-és dolgot hogy lehet megcsinálni?
Fpocok
#8603
Akkor nemsokára jön a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
virágbolti is 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Calver
#8602
na kéremszépen, fõleg mivel wirágboltban kérték...

100-as FOV és rendes zoomolás, valamint átvezetõk:
mint mondottam, csúf, komplikált, és szégyenlek vele egy szobában lenni, de...

alapvetõ FOV 70, ami csöppet gyomorforgató, a szó legszorosabb értelmében. BioWare fórumokon D-roy már felfedezte, hogy lehet rendesen megnövelni, viszont ez meg tönkreteszi célzást, picsafüstnyit közelít csak miatta, ami nem igazán használható, és ezen kívül átvezetõket is elrontja, mivel látsz olyan dolgokat, amiket nem kéne - pl h az elején egyesek nem székekben ülnek, hanem a levegõben lebegnek.
megoldás pedig annyi, h egy másik gombra be kell állítani, hogy lenyomáskor benyomja default FOV-ot (FOV 0) amíg lenyomva tartod, majd mikor elereszted, visszaugorjon 100-ra, és ezt zoom-al együtt "nyomni" (sajnos nem sikerült coalesced.bin-t beállítani úgy, h egy gombon legyen), valamint egy külön gombra, h simán aktiválja default FOV-ot, amit lenyomsz átvezetõk alatt, így azok is szépen fognak kinézni...

viszont ehhez meg kell valami, amivel "emulálni" tudod két billentyû együttes *nyomva tartását*, én spec Microsoft Mouse-t használtam.

akkor a metódus:

megpiszkált Coalesced.bin-t leszed (demóhoz való, majd teljeshez rakok ha teszteltem), régi felülír (elõtte másolatot csinál).

ez berakja bal alt-ra azt, hogy ha nyomod, alap fov-ot használ, ha elengeded, 100-ra visszaáll, valamint numpad1 100-ra állítja FOV-ot, numpad0 pedig visszaállítja alapot - utóbbit érdemes lenyomni átvezetõk/beszélgetéseknél.

ezután átállítja a kétlábú aim-et egy számára szimpatikus billentyûre (legyen N), majd MS Mouse-on, illetve számára szimpatikus egérmanipuláló programon belül berak jobb gombhoz (vagy amihez érzi) egy olyan parancsot, h lenyomására alt+n billentyûkombinációt küldjön, és... ollé.

komplikált és csúnya, de mint mondottam, remekül mûködik. ha vannak Coalesced.bin-t piszkálgató kétlábúak még itt, szívesen leírom h mit piszkáltam át, hátha más le tudja egyszerûsíteni. (nem ártana)

egyetlen kétségem van csak a dologgal kapcsolatban, mégpedig h nem fog-e késõbb bezavarni olyan helyeket, ahol a játék sima jobb egérgombot kér... de majd elválik.

osszátok meg/egyszerûsítsétek le nyugodtan, csak egy biccentést kérek, mert máshol ezt így még nem olvastam - és köszönet D-roy-nak az alapokért.

"The trees move. Do you not see it?"

koschwarz
#8601
nekem a 2. rész minden küldetést és dlc-t megcsinálva, mindent maxra felfejlesztve (egy idõ után szkennelni már nem kellett értelemszerûen) volt 65 óra.

nem is bánom, ha a 3. egy kicsit rövidebb lesz. na nem azért mert untam volna az elõzõ részeket (az elsõ asszem még több volt, talán 80 óra?), de valahogy a sztori, a "nagy befejezés" miatt nem is biztos hogy nagyon el kellene húzni, inkább pörgõs, nagy tétekkel rendelkezõ küldetéseket remélek (pl. postáskodás "a la ME2" nem nagyon illik az elõzetes elképzelésim szerint a 3. részbe).

az sem baj ha nem kell bányászni semmilyen formában, pedig egyik eddigi formájával sem volt bajom.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

SZEG007
#8600
1 perc és lehet probálkozni😊

szomferi
#8599
jaj, az origines nevemet majd tedd már ki a nevem mellé kérlek: pohar89

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#8598
Nekem a szkennelés sose okozott nagy gondot. A második végigjátszásnál már tudtam, melyik bolygó ánuszát érdemes szondázni. Így nagyjából 1-2 óra szkennelés + mellékküldetés után úgy megszedtem magam mindennel, hogy az összes hajó upgradere + az egyéb fegyver, páncél, stb. fejlesztések nagy részére is elég volt.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

szomferi
#8597
keress egy olyan mentést a neten, ahol fullosra megcsinálták, itt láttam a linket még a múlthéten, és le is szedtem, mert Tali és Jack is odaveszett nálam

és egy kis lista a koreai proxyszerverekrõl

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#8596
Annyira azért nem problémás az az alapanyaggyûjtés, mert ténylegesen csak 3 spec fejlesztésre van szükség (már ha mindenkit életben akar tartani a játékos a teljes palettáról) ami nyersanyagot igényel, annál meg még jóval több is begyûjthetõ egy óra alatt könnyedén (már 1 órányi játékra fordított idõ árán, meg úgy kb 80-100 db szonda felhasználásával).
Nem kell számtalan mellékest bevállalni miatta (amúgy sincs sok), fõleg mert nyersanyagot és pénzt is találni dögivel a fõbb elintéznivalók közepette különösebb erõlködés nélkül is.
A felszerelés fejlesztésekre is marad elegendõ nyersanyag (egy órányi gyûjtögetést feltételezve), bár ha valaki ráérez a ME2 mechanikájára és kiismeri az ellenfeleket, akkor még insane fokozaton sem létszükséglet minden eszközt felfejleszteni.

Magyarán nem kapkodva is ki lehet pörgetni a játékot max 20-25 óra alatt (Arrival, Overlord, Shadow Broker, a tankos feladatok és a plusz karakterek feladatai összesen 3,5 óra extrát jelentettek számomra és ebben még az elszórt adatok gyûjtögetése is benne volt az overlord esetében). Persze ha valaki szereti olvasgatni a codex bejegyzéseket annak elhúzódhat a dolog. 😊

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Tatyla
#8595
remélem lesz save editor mert nekem Jack meghalt... 😞

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

SZEG007
#8594
hát én az elsö végigjátszás kivételével mindig csaltam😊

#8593
Olyant*
#8592
Az már csítelés. Olyan meg nem illik 😛
SZEG007
#8591
vagy csak gibbed save editoral becsalsz csomo nyersanyagot, meg pénzt😊

Seth
#8590
1. résznél lehet nyugodtan sietni, mellékküldetéseknek nincs szerepe, a 2. résznél viszont ahhoz, hogy a végén mindenki megmaradjon, nem nagyon lehet sietni, kell csinálni mellékeseket, szkennelést is, különben nem lesz erõforrásod fejlesztésekre

PSN ID.: Beegabor

Calver
#8589
hölgyek-urak, jöhet kisregény és modolt fájl mellé arról, hogy hogyan tudtok alap gyomorforgató 70 helyett 100-as FOV-al játszani, anélkül, h tönkretenné a zoom-ot, vagy a párbeszédeket?
csúnya, komplikált, és szégyenlek vele egy szobában lenni, de mûködik.

"The trees move. Do you not see it?"

#8588
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sir Quno Jedi
#8587
Meg lehet csinálni annak a fele alatt is fullra kijátszva is, pláne ha már ismered a gammát pár végigtolásból. Olyan 18 óra az elsõ is erõsen bámészkodva elsõre (nekem annyi volt xbox360-on anno, 34 óra alatt már végigtoltam kétszer)! Szal. szvsz. 12+ óra alatt megvan vele, ha siet, sõt kevesebbõl is akár...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#8586
Én 60 óra alatt játszottam végig legutóbb a 2. részt, beleértve az összes dlc-t is. Mondjuk én képes vagyok rengeteget elpepecselni sokadik végigjátszásnál is egy olyan játékkal, ami tetszik 😄
Fpocok
#8585
Meg tudom oldani. Csak majd ki kell venni a topikot kedvencek közül, hogy ne fussak bele semmibe.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8584
Nekem a ME2 45 óra volt (A Shadow B és az Arrival dlc-k nélkül ) szóval sok sikert.
Fpocok
#8583
Úgy értettem, hogy hétvégén elkezdem a harmadikat. Az lehet vasárnap is. 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8582
Hétvégéig végigjátszod az elsõ 2-t? o.O
Fpocok
#8581
Én inkább tolom majd holnaptól. Nem kezdem el a hármat, hanem az elsõ részt, utána másodikat, azt majd hétvégén a harmadikat. Erõs leszek és kibírom 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8580
Mass Effect 24 órás maraton

Délután 5tõl kezdõdik,

ME1 3 óra
ME2 13 óra
ME3 8 óra

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

Fpocok
#8579
komment:

"YOU WIN!!

(realizes its for PS3)

FFFFFUUUUUUUUUUUUU...........

SuperJlewis 1 nappal ezelõtt 87like"

😄D

Parasite Eve 2, best game EVER!

Rage47
#8578
Vraaanyek
#8577
jah...meg évforduló asszonypajtással, úgyhogy én örvendek az eheti megjelenésnek, már csak azért is, mert nem bírnék még egy hetet 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fpocok
#8576
Mondjuk jobb lett volna, ha jövõhéten adják ki 😄 Jövõhéten hosszú hétvége lesz! 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

orichalcos
#8575
Hát nem tudom, meglátjuk.

My streams: https://beam.pro/oriic

Fpocok
#8574
Az még jobb 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!