Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TVelvet
#8777
Nálatok mennyire használja ki a játék a GPU-t? Nekem 50-60%-ban, és sajnos ez már kevés eyefinityben, kicsit szaggat. Lehet driver para van?
Vraaanyek
#8776
És ehhez hogy is lehet majd pontosan hozzájutni? szimplán jár, ahogy regisztrálom majd a játékot??
Valószínû le van írva, de nem tudom most végig olvasni, mert lebukom melóhelyen 😄
Ide is puskakézzel gépelek! 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

orichalcos
#8775
M-90 Indra sniper

http://www.alienwarearena.com/giveaway/mass-effect-3-giveaway

Csak pc-re, eredetiseknek.

My streams: https://beam.pro/oriic

orichalcos
#8774
Igen van, a gyengélkedõben. És csapattársaknak is.

My streams: https://beam.pro/oriic

Calver
#8773
kérdés azokhoz, akik nekiugrottak és már jobban elzúztak a sztoriban: respec lehetõség van-e, és ha igen, csapattársaknak is?

"The trees move. Do you not see it?"

#8772
Calver
#8771
FOV piszkáló sok-sok verzióban, angol és magyar readme-vel.

használjátok egészséggel. <#hawaii>

aki regelve van BW fórumra nyugodtan dobja oda is fel, már ha valaki nem elõzött meg hasonló cuccal.

majd azért kis visszajelzést kérek, bár nem hinném, h bármi gond lehetne vele.

"The trees move. Do you not see it?"

#8770
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha jól tudom lemondott.

Gigabyte EP45-DS3, Core 2 Duo e8400, Corsair Dominator 2 gb 1066 MHz, Sapphire Radeon HD4850

Palinko
#8769
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
importtal játszok, az hogy van hogy Andersont választottam a tanácsba és most Udina ül ott?
Calver
#8768
mármint?
többet fogsz belõle látni, az tuti 😊

"The trees move. Do you not see it?"

orichalcos
#8767
Grafikát lehet csinosítani ezzel?

My streams: https://beam.pro/oriic

Calver
#8766
nem kéne hogy megtépezza, csak az alapból veszettül keskeny látószöget növeli meg rendesen.

"The trees move. Do you not see it?"

Vraaanyek
#8765
Ez odavág a gépigénynek is, vagy nincs sok befolyása rá?

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Calver
#8764
egy dolog kimaradt:
egyetlen problémája, h nem tudjátok jobb egér gombot semmi más dologra beállítani, és key bindings-nál sem fogjátok aim mellett látni. aggodalomra semmi ok, mûködik, szvsz legtöbben észre sem fogják venni.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#8763
hölgyek-urak, epic FOV fix következik:
ezt leszed, bedob \Mass Effect 3\BIOGame\CookedPCConsole\ mappába, felülír. elõtte biztonsági másolatot készít ofc.

használat:
NumPad1: 100-ra állítja fov-ot
NumPad0: visszaállítja fov-ot alapértékbe, beszélgetések alatt használjátok, különben érdekes dolgokat fogtok látni
jobb egérgomb: rendes* célzás, amikor elengeded, visszaáll fov 100-ra

*alapból ha FOV 100 és célozni próbálsz úgy, csak picit fog ráközelíteni. így viszont célzás gomb megnyomásakor visszapöccinti alaphelyzetbe FOV-ot, és tökéletesen ráközelít célpontra

használjátok egészséggel, még csak picit teszteltem, de nem hinném h nagy gondjai lehetnek, annyit nem módosítottam a fájlon.
pár óra múlva megcsinálom majd 85-110 verzióban, addig éljétek túl ezzel. <#hawaii>

"The trees move. Do you not see it?"

Fpocok
#8762
Igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Prince23
#8761
Ja mint anno a BF 3-at koreai verziósba?

Fpocok
#8760
Aktiválta másik régióból, ahol már kijött.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Prince23
#8759
Március 8-án lesz elérhetõ, hogy játszol te már most?

Reloaded?

Sir Quno Jedi
#8758
node máma már volt elvileg bótban (galaksziss), így azzal is tóhatnád

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

orichalcos
#8757
Igen és azzal játszok már pár órája. (mielõtt lehülyéztek, ismerõssel együtt vettük, felét õ fizette)

My streams: https://beam.pro/oriic

#8756
Fõleg úgy, hogy dobozosan vásárolva itthon valami 50-55-re jön ki a CE is.
Sir Quno Jedi
#8755
az baszott drága. A sima 50euro vaze!!! A sima... Én is néztem a kliensemben, mondom rákattyintok, azt hajrá. DE ennyire én sem szeretem pazarolni a pízt...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#8754
Ne vigyél minket a kísértésbe.
Prince23
#8753
Originen valaki elõrendelte már?

Seth
#8752
de rossz

PSN ID.: Beegabor

Fpocok
#8751
APA KEZDÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕDIK!


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mass Effect 3-RELOADED

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8750
EDI a végén <#taps>
Fpocok
#8749
LOL, nem is tudtam, hogy az elsõ részben van casino... és találtam egy küldit is. Már megérte elkezdeni újra 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8748


<#banplz><#taps>

#8747
Már értem azokat a trailereket a sikosítókról...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8746
Ugyan. Ebben az új részben Shep már nem fog szarozni holmi szimpla nõkkel. Egyenesen a 2 km hosszú fém mûpinákat fogja análisan meggyalázni.
nyirog
#8745
Kéész, nem bírom, sírok bazmeg 😄DD, jobb mint ANN tweetek 😄

cataflam02
#8744
Ne szopassátok már szerencsétlent...

One more story

#8743
Ne hülyüljél már... Hogy az Istenbe lehetne bármilyen mentést importálni az egyikbõl a másikba, ha mind a három rész teljesen más történetrõl szól, Shepard farkparancsnok más-más korszakát öleli fel, és mindegyik története le van zárva. Az elsõ Shepard pubertás korszakát mutatja be, amikor megismerkedik önmagával, és a tehetségével, a másodikban kiteljesíti ezt a tehetséget és mindenkit megfarkal, a harmadik története pedig eddig rejtélyes, de van egy olyan sejtésem, hogy megint a nõk, a farkak meg a kanosság lesz a középpontban.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Sir Quno Jedi
#8742
Nem lehet. Fel kell tenni majd egy DLC-t a Mass Effect 2-re, amivel elõlrõl az elejétõl el kell játszani a végéig az egész játékot és akkor lesz már egy olyan menüpont, hogy export ME2 save into ME3 format. No azzal ki tudod menteni 1x a save-edet és azt 1x be tudod importálni az ME3-ba. Jah amúgy fent kell legyen az origin kliens és mindkét ME installálva benne. Ha még1x szeretnél átvinni mentést, akkor nyilván újra meg kell venni a DLC-t és elõlrõl kezdeni az egészet. Meg az ME2-3-mat is meg kell venni újra és az origin klienst is. Akár többször is (és több nyelven is)...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

nyirog
#8741
<#banplz><#bohoc> Epic

Fpocok
#8740
DE. Lehet folytatni. Ez az egésznek a lényege.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8739
LOL! <#banplz>

#8738
Hazudtam én neked valaha is? HAZUDTAM? MOND AZ ARCOMBA!!!

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8737
Ez most komoly? 😄
#8736
Nekem megvan a Mass Effect 2-es mentésem nem úgy volt van hogy azt lehet majd a 3. részben folytatni?
valaki errõl tud?
Sziasztok!
#8735
Epic comment is epic. 😊

Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;

#8734
Szerintem még ma este befejezik...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Fpocok
#8733
Biztos.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8732
Sziasztok,

Mi hír lesz hozzá magyarosítás?
Dopti
#8731
én meg nagyon nem vagyok rá kíváncsi... remélem nem kell mindenképp megtudni hogyan is fest...

#8730
Frissítsd a vidi kártya drivered. Vagy a vidikártyád. 😊

Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;

cataflam02
#8729
De kíváncsi vagyok, Tali hogy néz ki a maszk mögött 😊

One more story

orichalcos
#8728
Na ez érdekes, nálam demoban semmi ilyesmi nem volt. Meg most teljesben sincs semmi ilyesmi szerencsére.

My streams: https://beam.pro/oriic