Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vraaanyek
#8827
Azért kedves az EA-tõl, hogy pont azokra nem figyel rohadtul oda, akik majd' kétszer annyit fizetnek a játékukért...no comment..

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8826
Abban a "0"-ban benne van az ME1 es az ME2, anelkul biztos lenne x pont, de igy sokal lehuzobb.
orichalcos
#8825
Ó, igen. 😄

My streams: https://beam.pro/oriic

Szolnokboy1
#8824
én szeretném, ha igazad lenne, hidd el. 😊

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#8823
Na nagyszerû. Már megint kiengedtek?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8822
Hát nem tudom, Te mit nézel, de ott van, hogy:

Critic Reviews:

Positive: 5
Mixed: 0
Negative: 0

User Reviews:

Positive: 15
Mixed: 3
Negative: 98

Na most akinek megvan a játék, és tetszik neki, az valószínûleg játszik vele, és nem ilyen szarságokat irogál, másrészt az internetet simán találsz 1000+ trollt, akik csak arra várnak, hogy egy vadonat új játékot lehúzzanak, mellesleg lásd a kritikusok értékélését. Kérdés?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8821
HOLD ON FOR THE IMPACT, PARES IS BACK!!!
#8820
Ha a City Interactive ( Asylium stúdió csak játékcégben ) szxjai 3-4 -et kapnak akkor elég nehéz elképzelni hogy ME3 0-t kap.
#8819
Ide minden hülye regisztrálhat, és mindenki annyiszor értékelhet, ahányszor akar, és ahogy akar. Ennyire hiteles...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Szolnokboy1
#8818
én nem tudom megítélni, hogy igazat írnak-e pl. a hatalmas sztori-béli hibákról, mert nem játszottam vele még, de úgy vettem észre, hogy elég egységesek a fikák. ELVILEG, akik írják a review-kat, mind játszanak vele.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#8817
Semmi alapja nincs. Nem tudom mi a faszról beszélnek ezen a szar oldalon, de eddig Palavennél járok, és rohadt jó, szerintem minden tekintetben jobb lett, mint a második rész. Az átvezetõk, a párbeszédek mind sokkal kiforrottabb formát mutatnak.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

JethroHUN
#8816
Akkor is trollkodás, ugyan már 10/0-s értékelések... 1 soros rage reviewk.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8815
Ezért ez a kérdésem hogy aki játszik vele az mit gondol. Van alapja a lehúzásnak vagy trollkodás?
#8814
Hat joparan nem azon "sirnak"... "Where did it all go so wrong? It's as if Michael Bay created this game in just how lame the story ended. Didn't help that there were 2 stars from Jersey Shore in it either. Audio and music were pretty good for the most part, but there was nothing as cool as M2 playing at the end of ME1. I'd recommend people just youtube the ending and save themselves the agony. I'd also suggest you start praying that if they start a Mass Effect MMO (the universe is really quite good for this) that they hand it to a different company as TOR got boring fast."
Szolnokboy1
#8813
helytálló lenne, ha lenne olyan 10 nagyon negatív review. de több mint 100 van. nem tudom elképzelni, hogy ennyi troll van.

Prof William: boxon már sokan játszanak vele napok óta.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#8812
Aki már játszik vele annak mi a véleménye?
#8811
Trollok azok te. Fele azon sír, hogy van multi, másik fele a day one DLC-n, többi meg azon, hogy van gay romance. Meg ilyenek kamu indokok.

Why so serious?

JethroHUN
#8810
Ugyan már, mindjárt regelek, és leoltom az a sok trollt... Alig játszottak vele, dobozosokat még ki sem szállították, még amicsiban se.

Baaazd, késik a CE -.-" <#violent>EA

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#8809
Valaki felrakna egy sreenshotot soldier skilljeirõl? Nem akarok most azért 2x új játékot kezdeni hogy megnézzem. Már nem emlékszem demoból.
Ha haza érek töltöm le, csak érnék már haza <#falbav>

@Calver: olyan exet meg honnan szedjek?
Más, vajon a warezbõl lehet majd origit csinálni? Exe csere, cd key beírása. Ha ma nem jön meg biztos felteszem a törtet <#pias>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Szolnokboy1
#8808
pfffffffffff

Metacritic User Score: 1.9/10

Elképesztõ módon lehúzzák. Elolvastam egy pár review-t, azt írják, hogy szörnyû lett a játék, amit csak lehetett elrontották, pl. nem számítanak a korábbi döntéseink. "Az évtized csalódása" - írja valaki. Hát nagyon sajnálom, gondoltam, hogy nem lesz az igazi, de erre nem számítottam. 😞

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Vraaanyek
#8807
Azzz f.sza!! :S csak ma tudtam volna érte menni... megint elõre ittam a medve bõrére...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8806
Remélem az emlékére majd lehet adni egy taslit a Citadellás riporternõnek.
kemszi2
#8805
"Sima valtozatokat megkapjuk ma, CE kesik, EA keson adta fel, most mondtak. Ha tudok pontosat megirom. Az egesz orszagba keson jon, nem csak nalunk, a CE."
közben ezt írták
kemszi2
#8804
ipon
kemszi2
#8803
a dlcket ezen az origin-en keresztül kell majd letölteni?vagy hogy mûködik a dolog?
Vraaanyek
#8802
Honnan rendelted?

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Calver
#8801
király, köszi.

"The trees move. Do you not see it?"

#8800
Metacritic user score 1.9. Unatkoztak a trollok úgy érzem. 😊

Why so serious?

kemszi2
#8799
azt írták ha minden jól megy ma adják postára futárnak stb
Vraaanyek
#8798
Ezek szerint lehet rosszul is csinálni? 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Calver
#8797
ha már megvan, kulccsal, mindennel, nem is kell proxy-t piszkálnod - Unencrypted EXE is elég, ami az eredeti exe, csak release date checken már "átment".

"The trees move. Do you not see it?"

wesker24
#8796
ha mindent jól csinálsz akkor nem !
Vraaanyek
#8795
Tuti biztos, hogy nem vág haza semmit a proxy állítgatás??? mert eskü én is neki állok most már még ma!! 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

cataflam02
#8794
Nekem még két és fél óra mire lejön 😞

One more story

orichalcos
#8793
Hm, az jó. Kaptam jópár mellékküldetést ott, de fogalmam sincs hogy hova kell mennem, mit kell csinálnom. 😞 A szöveget értem, csak azt nem tudom hogy hova menjek.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8792
Én a Citadelláig jutottam el, és valami eszméletlenül jó eddig!

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

orichalcos
#8791
Igen, végigjátszottam õket, pont ezért örültem hogy itt is van szerepük. Akiknek nincs meg valszeg õk nem fogják ezt látni.

My streams: https://beam.pro/oriic

TVelvet
#8790
Skacok, azt kell hogy mondjam eyefiniybe 3 monitoron, valami eszméletlen brutális élmény, olyan tájképek vannak leesik az állam. 😊 Eddig ez a best legjobb game eyefinitybe. Durva..

Melyik gyorsbillentyûvel lehet screenshotokat készíteni?
Vraaanyek
#8789
Na úgy érzem lassan szállingózni fognak a spoilerek, ahogy le kezdenek játszani a népek a proxys megoldással, úgyhogy azt hiszem elkezdem mellõzni a topikot, nagy szívfájdalmat okozva magamnak, csak megjegyzem 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

koschwarz
#8788
de gondolom megvoltak neked a 2. részben ezek a dlc-k? feltételezem hogy akinek nem voltak benne a mentéseiben, azoknak ezek nem jelennek meg, vagy nem ugyanúgy.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Mimasz
#8787
cataflam02
#8786
R.I.P Emily Wong

One more story

Mimasz
#8785
Okés, köszönöm az infót. Várom már az értesítõ mailt az Ipon-tól... 😄

orichalcos
#8784
Nem kell. Amint megkapod õket, hozzáadódik a bioware acc-odhoz is. (ami egyben az EA acc-od is)

Egyébként véleményem szerint a ruha csúnya lett, a fegyver meg erõs, de lassú, meg nehéz is.


Hm, tetszik a játék nagyon is egyébként. Azt hittem hogy 2. részbõl a DLC-k nem sokat fognak számítani, de volt már szó az Arrival, az Overlorld, Shadow Broker eseményeirõl is. Sõt...

My streams: https://beam.pro/oriic

Mimasz
#8783
Skacok, a Kingdoms of Amalur Reckoning Demo végigjátszásával megszerezhetõ cuccokat hogy lehet originen beváltani?

#8782
Köszi, hasznos, nekem kicsit alacsony volt a FOV a demoban.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#8781
Holnap kapom meg a cdgalaxistól, de én már ma letöltöm, ne lehet holnapig vár, +minél elõbb végigtolom egyszer annál elõbb kezdõdik a fordítás is.
Rég vártam ennyire játékot

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Vraaanyek
#8780
Ugyan a játékért csak ma megyek, ha minden jól megy, de elõre beváltottam ezt a stukkeres cuccot 😄 biztos, mai biztos 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

H3LLBoY
#8779
Köszi, király vagy. Esetleg lehet még valahonnan ilyen "potya" DLC-ket beszerezni?

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

orichalcos
#8778
Beregisztrálsz arra az oldalra, majd kérsz egy kulcsot. Ezután originbe kell beírni a serialt amit kapsz, és meg is kapod a fegyvert.

My streams: https://beam.pro/oriic