Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vraaanyek
#8877
Én már nem várok e-mailt, megdumáltam, hogy 2 után visszaszólok, és elvileg mehetek értük (CE + SE) 3-4 után! 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

TDC Geronimo
#8876
IGN - 9.5/10
Eurogamer - 10/10
Giant Bomb - 4/5
1up - A
GameTrailers - 9.5/10
Gamespot - 9/10
4/4 - USA Today
Game Informer - 10/10
Rock Paper Shotgun Review
G4TV - 5/5
The Guardian - 5/5
The Escapist - 4.5/5
pittsburgh post gazette - 10/10
EGM - 9/10
Destructoid - 8.5
GamerZines: 98%
gamereactor.dk 10/10
CVG - 9.4/10
NowGamer - 9.2/10
The Verge - 10/10
Metro - 9/10
Planet Xbox 360 - 10/10
Xbox 360 Achievements - 96/100
Thunderbolt games - 9/10
Playstation LifeStyle - 10/10
IncGamers - 9/10
Videogamer - 8/10
Gamesradar review - 9/10

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#8875
Én is már félóránként nézem az e-mailjeim hátha küldték már az értesítést a feladásról. 😄
Vraaanyek
#8874
Jaja..nekem is jár a szám, ahelyett, hogy korábban telefonáltam volna 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8873
Ijesztgetik itt az embert. Azt hittem már, rosszkor csapott le rám (meglepetésszerûen) az influenza, hogy itthon kelljen gyógyulgatnom... 😊
CalebJoe
#8872
szóval nem mondtam hogy a grafika a lényeg csak az elõzõ kérdésre reagáltam
cataflam02
#8871
Szerintem szép lett a játék!!!
Ez nem egy crysis 2... itt a grafika a legutolsó ami számít 😊
Baldur's Gate 2 se a grafika miatt, az egyik legjobb RPG!

One more story

TBTPumpa
#8870
Rossz hozzászólásra válaszoltam... Bocsi!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#8869
Mert nem fog késni... Már az Ipon-hoz is megérkezett a CE, szóval no para.

amazing - 2012-03-06 12:02
Megjott a CE is

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

CalebJoe
#8868
hát igen néhol elég ronda lett de az összhang még mindig jó
H3LLBoY
#8867
A képeket elnézve nincs benne a HD Texture Pack. Ugye azt mondták, hogy alapból benne lesz, vagy rosszul emlékszem?

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

#8866
Azt bizony tudnám értékelni.
CalebJoe
#8865
fraps😊


Vraaanyek
#8864
hohóó...most hívtam konzolok szervízét, õk nem tudnak késérõl, elvileg délután egyszerre kapják a gyûjtõit és a simát is!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

TVelvet
#8863
Még mindig nem tudja senki, hogyan lehetne screenshotot csinálni? Melyik gombra van téve? : /
#8862
Hali. Én most próbáltam ki, mint elsõ Mass Effectet, bejön; nem rossz, fõleg, hogy 3 mód közül lehet választani és az újrajátszhatósági faktor is megvan 40 órában <#worship>

Bár próbáltam az elõzõ részeket nemrég, de azok nem fogtak meg. A második rész úgy emléxem nagyon monoton volt.
#8861
Ezzel egyet tudok érteni. Én direkt a Day 1 DLC ingyenesssége miatt rendeltem elõ a CE-t, tehát megkapom ingyen, de akkor is pofátlanságnak tartom.
SötétBarom
#8860
Illetve ami kiverte a biztosítékot, az a day1 story-related dlc. Meg is érdemli az EA, remélem megbassza egy kicsit az eladásokat.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Vraaanyek
#8859
Olyan ugye nem létezik, hogy amit ténylegesen elõrendeltem még február elején, azt eladják??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8858
Vagy adják külföldieknek kétszáz euróért. Lesz, aki simán megveszi ennyiért.
SötétBarom
#8857
Ez nekem egy originellenes 4chan szagú összehangolt lehúzóakciónak tûnik..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

JethroHUN
#8856
Felvásárolják ~15-18e -ért, majd 1 hét múlva tele lesz a vatera 30e ajánlatokkal. <#boxer>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8855
Ezek egyszerre kerülnek ki a gyárból, utánpótlás csak nagyon extrém esetben szokott lenni, ezért is volt, hogy sok bolt már kifogyott a CE elõrendelésbõl. (Külföldön. Itt jegyzem meg, ebben is van üzleti lehetõség a nyerészkedni vágyóknak.)
Vraaanyek
#8854
Nem lehet, hogy csak az utánpótlás késik, akik régen rendelték elõ, azoké megjött idõben???

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8853
Ha nagyon õszinték akarunk lenni, akkor azért elõbb szóltak, elvileg kilencedikén kerülne a polcokra, csak ezt az ostoba, régi rendszert a legtöbb bolt elveti.
De annál még mindig jobb, mint amikor az ME2 CE-re vártunk plusz egy hetet, mert sikerült elkúrni az artbookot. 😊
#8852
Szet is lett barmolva, mert egy melee szart csinaltak belole, a skillek fele arra megy ra hogy melee over 1000.
JethroHUN
#8851
Ehhez nem tudok hozzá szólni, nekem azt írta a gameshop (lehet csak automatikus email volt, mint amit a normal kiadás rendelõ is kaptak) hogy már továbbították a futárszolgálathoz.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#8850
Én már csak azt nem értem, hogy miért aznap derül ki a késés, amikor már eleve a polcokra kellett volna kerülnie, utolsó pillanatban??!! nem tudták tegnap-tegnapelõtt????

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#8849
Jah biztos... aoe+stun overload... tényleg szétvan barmolva, ami még a barriert is szedi. tech armor = god mode. Elég erõs kaszt, multiban is.
Hiába próbálod, alul maradsz <#lama>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

H3LLBoY
#8848
XD!!!

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

#8847
"1-2 side mission elég proletár"

Esküszöm elsõre Proteant olvastam. 😊 Hiába az elvonási tünetek.
#8846
Jobban teszed, ha ignorálod.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8845
Hat dobtak vmi csontot, de se az 1-hez se a fejleszteshez nem sok koze van.

Nem kell messzire menni, pl. a sentinel-t elegge szetbarmoltak.
JethroHUN
#8844
Nem csak az CE vásárlók fejére kakilt egy nagyot, az összes EU-s vásárló fejére. <#shakehead> Engem zavar, h ugyan annyit fizetek, mint az amicsi mégis késõbb jut el hozzám.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8843
Ja, hogy már megint elbaszták a CE idõben küldését?
Na jó, akkor én megyek játszani, majd regelem hivatalosan akkor, amikor méltóztatnak megoldani.
Nem értem, miért nem küldik ki elõre, amikor... nem ez az elsõ eset EA játékoknál, közel sem.
Vraaanyek
#8842
Jól van, bocsánat, én meg elragadtattam magam kicsit, ez a gyûjtõi késés kicsit betett... :S:@...nem értem mi a f.szt ígérget az EA, ha ennyire nem képes, de azt nem bánja, ha kifizetjük a 16K-t...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8841
Én sem írtam szerintem spoileres dolgokat.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

orichalcos
#8840
Na direkt figyeltem, és ebben semmi spoiler nincs.

My streams: https://beam.pro/oriic

JethroHUN
#8839
Hát te hülye vagy... már a demoban is látszott, hogy az ME1 alapján fejlesztették tovább a skillfákat, és a fegyver fejlesztést.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8838
Itt vannak az eddigi értékelések a játékról:
IGN: 9.5 pont
PCGamers: 93%
Gamespot 9.0 pont
CVG: 9.4 pont
GameTrailers: 9.5 pont

Szal nem hiszem,hogy annyira rossz lett 😄
Vraaanyek
#8837
De b.ssza meg, ti meg használjátok a spoiler gombot!!!! 😮 😮

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

orichalcos
#8836
Srácok aki tolja már segítsen pls. Mit kell csinálni a General Oraka küldetésénél a Citadellen?


A trollkodókból meg köszönöm nem kérek. A játék simán jobb mint a 2. rész. 9 órát játszottam eddig, de még mindig a Citadell-es küldetéseket csinálom. És pár régi ismerõssel is találkoztam már.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8835
Akkor semmi sem maradt az 1-bol...😞
#8834
Egyetértek, bár én kb. 3-4 órát öltem bele, de ismét olyan érzésem van a hármas résszel kapcsolatban, hogy hatalmas lépést tettek meg a kettes részhez képest.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8833
Van benned eleg troll, jut belole masnak is.😊
#8832
Minden tekintetben felülmúlja az elõdjét. Közel 15 órám van eddig benne izgalmas, epikus , monumentális. Nekem a storyval sincs különösebb bajom , 1-2 side mission elég proletár és rövid( leszállsz 1 bolygóra megölsz 30 cerberus katonát és lépsz , de legyen ez a legnagyobb probléma ) 😄
Grafika még jobb mint volt bár az boxot már elég rendesen megviseli itt-ott , de ez a játék nálam 11/10 es aki 1 pontokat ad rá szerintem húzza a jó édes anyjába 😄 és még kulturált voltam.

#8831
LoL, beleolvastam a negatív kommentekbe... Van, aki ezeket komolyan veszi? <#wow1><#idiota>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8830
Ha trollkodni jöttél, akkor mehetsz is máshova, mert itt nem kapsz kaját.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8829
Hát majd ha játszani fogod, meglátod, hogy nem 1/10-es a játék. De ez egyébként sem az elsõ játék, amivel ezt eljátszák a metacriticen. Még ez nem is olyan vészes. A Metacriticet majd a hónap végén lesz érdemes nézni, amikor a normális emberek többsége végigjátszotta, és több review is készült.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#8828
Teged meg ide be...😊