Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8927
robokex vajon lesz-e...
JethroHUN
#8926
<#wilting>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

CalebJoe
#8925
Edi az új csinibaba

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
JethroHUN
#8924
OFF: Már dlc unlocker is van... mégsem várom meg a játékot. <#email>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8923
Ja, az user score az aztán reális... Persze értem én, haters gonna hate.

Why so serious?

#8922
Sziasztok meg tudnátok mondani hogy mikor rámegyek hogy importálj az me2 mentéseimet akkor nem csinál semmit és nem tölti be a régi mentést hogy tudjam importálni
Higher
#8921


Egy kis ellentmondas a review siteok es a userek velemenye kozt. 😊 Amugy valobanhulladek a jatek, ez mar a demobol is latszott.

Calver
#8920
ezt a részét tudom, csak rémlik, h nemrég olvastam valamit arról, h átviszi megszerzett fegyvereket és páncélokat, de akkor úgy néz ki nem. kár érte, csak ezért zúztam le Kasumi DLC-t LotSB helyett újra régi karakteremmel (akit importáltam).

"The trees move. Do you not see it?"

#8919
cd galaxy oldalán ki van, hogy megérkezett hozzájuk a CE

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

Fpocok
#8918


Parasite Eve 2, best game EVER!

#8917
igen ott nekem mutatja is csak mikor rámegyek hogy importálja nekem nem csinál semmit
Fpocok
#8916
Elvileg dokumentumokban hagyod a második mentését és akkor new gamenél van az import.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8915
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogyan kell a me2 mentést átvinni a mass effect 3-ba?
#8914
Na nekem ma reggel telefonáltak az 576-tól:
Holnap vagy csütörtökön kiszállításra kerül. Ó yeah!! 😄 Addig is viszlát mindenki, nem akarok major spoilerekbe ütközni. Addig is minden Shepard-nek sok sikert kívánok! 😛

#8913

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#8912

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#8911
Fegyver, páncél fejlesztéseket nem vitte át, mivel grundolták a Normandy-t és kipakolták a cuccokat belõle, Shep pedig szintén szobafogságban volt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amik megmaradtak azok a Normandy fejlesztések: Thanix Cannon, Silaris Armor, Cyclonic Barrier
#8910
me 3 fegyverek

Szerintem valahogy elõhozhatok de ha jól tudom menet közben kehet õket feloldani.
#8909
SPOILER, b+! <#eplus2>
Renjike
#8908
<#wilting> NEM HANNAR? :/

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

#8907
Gránátot hogy lehet dobni? Nem sikerül rájönnöm a nyitjára.
Fpocok
#8906
ÁÁÁÁÁ!!!! 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Calver
#8905
nem hogy úgy volt, hogy save transfer átviszi a kétlábú második részben megszerzett fegyvereit és páncélját is?
mert nálam perpill úgy tûnik, hogy semmi ilyen nem jött át...

"The trees move. Do you not see it?"

#8904
Képzeld: Shepard
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ember
. <#vigyor2>
Fpocok
#8903
Még csak az elsõ rész elején vagyok.... csak szólnék újra, hogy MINDEN, AMI SPOILER, TEGYÉTEK SPOILER MÖGÉ. Köszike <#puszi>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8902
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondjuk ott én is a homlokomra csaptam, mikor a hangárban a csávó benyögte, hogy volt egy férje. XD
Renjike
#8901
ez a meleg dolog engem addig nem zavar amíg egy "baráti beszélgetés" céllal odamegyek egy karakterhez és az jön ki belõle hogy meleg vagyok gyere ágyba .

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Vraaanyek
#8900
Honnan lehet amcsi proxyt találni?? sorry, hogy ilyen analfabéta vagyok, de az ilyen hálózati cuccokhoz sosem értettem, de szétkapok bármilyen laptopot 😄 höhö

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8899
Ja és Joker megõrizte jól megszokott humorérzékét.
Calver
#8898
figyelj, legrosszabb esetben kérsz itt valakitõl registry bejegyzést, nem nagy varázslat.
de nem kéne szerintem, hogy gondja legyen.

"The trees move. Do you not see it?"

#8897
Nos elsõ benyomásaim.

-Sajnos rögtön csalódással indult a játék, mert az ME1-ME2-t végigtotl karakterem importálásánál az arcberendezést nem ismerte fel a ME3. Így újra meg kellett csinálni kb-ra.
-Ezt leszámítva totál más volt a párbeszéd Andersonnal még a legelején, mint a demo-ban. Gondolom az elõtörténetem miatt.
-A grafika megjavult a demohoz képest, a sötét árnyékolt arcok eltûntek.
-Az RPG-s elemekkel sokat el lehet pepecselni (fegyver modok, vásárlás, skillek, beszélgetések). Eddig kb. 8 tiszta órám van a játékban. Ennek több, mint felét pepecseléssel töltöttem: war asset, codex olvasás, párbeszédek, ténfergés a Citadellán (minden sarokba benéztem, dumáltam, vásároltam), bámészkodás Palaven-en, stb.
-A Normandy kibaszott jól néz ki, hiába SR2, a belsõ fények, személyzet miatt ME1-es Normandy-ra jobban hajaz.
-Érezhetõ, hogy 1-2 dologgal csak azért találkoztam, mert importált karakterrel játszom.
Ez spoiler lesz (igaz nem a fõszálból)!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Máris találkoztam régi karakterekkel, mellékküldetés formában, a Spectre irodában kapott hivatalos levél, van akivel meglepetés szerûen. Konkrét példa: egy side questben kiderült mi volt a Kasumi Keiji greyboxban, és Thane is irt egy levelet álnéven. Ahol most abbahagytam és tetszik az az Aria T'loak féle mellékküldetés: elég sokoldalú, változatos (ME szinten nagyon is) beszélgetõs küldi. Viszont én úgy látom, hogy csak 6 csapattárs lesz összesen (a társ választó menüben ez már az elején kimatekozható).
#8896
Azért ha a konzolokszervize küld valakinek értesítõt, hogy futárnál van a csomag, legyen szíves megosztani - valamilyen oknál fogva soha nem kapom meg tõlük az értesítõket, csak a csomagot, és nem szívesen hagyok készpénzt most itthon, mert... mindegy, a lényeg az, hogy aznap akarok felvenni, amikor érkezik az okosság.
Eredetileg bementem volna érte, de most mégsem megoldható.
MrDevil
#8895
galaxisban még mindig semmi híre a CE-nek, 576 ban és a Iponban már van!

JethroHUN
#8894
Suliba görcsölök, de mindjárt megunom és lépek haza. Még le is kell tölteni <#miaz>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#8893
Na mi?! 😄 mindenki játszik már megint, csak én dolgozom? 😄 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#8892
Mibõl van több? Nõi vagy férfi "szuper" hõsökbõl? Nekem valahogy nem illik bele a világ megmentésbe, az hogy csini csajszi rohan és lezúz mindenkit.

Ha a ME3ról lehet rosszat mondani, szerintem csak és kizárólag ebbe a "bele erõltetett" 21 századi divat buzisz@rság miatt lehet. Lehet kötekedni, hogy már benne volt 1részben femshep-liar, de az nem ugyan az mint John Shepard, a galaxis megmentõje tolja Garrust!!! <#wilting>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#8891
Meg nõi Shep kell és problem solved. 😊

Why so serious?

#8890
Bocsi, de szvsz szánalmas alak az aki 0-ra pontoz egy játékot mert van benne gay romance...

Why so serious?

JethroHUN
#8889
Vissza térve egy kicsit a metacritic felhasználó reviewkra... valljuk be buzi Garrus az azért erõsen veri a biztosítékot. Ha olyanra lesz megcsinálva a szövege mint Zevran(DA😮) v Anders(DA2), egy világ fog összeomlani bennem és biztos uninstal lesz, vagy 2ben meg kell majd halnia, hajdani egyik kedvenc npc-mnek <#eplus2>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

TDC Geronimo
#8888
day 1 DLC miatt.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Vraaanyek
#8887
Értem, az szuper lenne, mert mint írtam, nekem az összes Mass Effect esetében windows hibával kilép a configuration utility közvetlen indítás után...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Calver
#8886
nem, játékon belül megy.
nekem mióta kettõ fel volt rakva, volt egy oprendszer újratelepítés, de szerintem dokumentumokon belül BioWare\Mass Effect mappában keresi mentéseket. ettõl függetlenül ha ME2 configját elindítod, tutira rak registry-be is bejegyzést a játék helyérõl.

"The trees move. Do you not see it?"

Vraaanyek
#8885
Most akkor itt is majd config utility-vel lehet importálni a save-et???
van rá más mód? mert nekem több, mint valószínû, hogy a 3 esetében sem fogja megnyitni a configot!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#8884
Ebbõl is látszik, hogy a metacritic user score az egy troll score. Vagy az Ea lefizette a világ összes honlapját ahol tesztelnek game-eket...

Why so serious?

JethroHUN
#8883
Ez egy igazán jó kérdés. A save reader nálam is mutatja, hogy még csak telepítve sincs az a 2. De a gibbed save editorban pedig látszik, hogy telepítve van.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Mimasz
#8882
Hogy vettétek észre a DLC-k amiket nem mutatott a program a játék felismerte, hogy megcsináltátok?

Calver
#8881
hát... a második rész Sentinel-jéhez képest iszonyatosan megcsapta a nerfstick.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#8880
kalózöböl, de wirágboltban is emlegették.

"The trees move. Do you not see it?"

#8879
Jó neked,nekem csak sajna futárral megoldható.
#8878
Ez hol csúnya emberek?

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB