Mass Effect 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Why so serious?
Egy kis ellentmondas a review siteok es a userek velemenye kozt. 😊 Amugy valobanhulladek a jatek, ez mar a demobol is latszott.
"The trees move. Do you not see it?"
Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos
Parasite Eve 2, best game EVER!
Holnap vagy csütörtökön kiszállításra kerül. Ó yeah!! 😄 Addig is viszlát mindenki, nem akarok major spoilerekbe ütközni. Addig is minden Shepard-nek sok sikert kívánok! 😛
Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos
Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mert nálam perpill úgy tûnik, hogy semmi ilyen nem jött át...
"The trees move. Do you not see it?"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Parasite Eve 2, best game EVER!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
de nem kéne szerintem, hogy gondja legyen.
"The trees move. Do you not see it?"
-Sajnos rögtön csalódással indult a játék, mert az ME1-ME2-t végigtotl karakterem importálásánál az arcberendezést nem ismerte fel a ME3. Így újra meg kellett csinálni kb-ra.
-Ezt leszámítva totál más volt a párbeszéd Andersonnal még a legelején, mint a demo-ban. Gondolom az elõtörténetem miatt.
-A grafika megjavult a demohoz képest, a sötét árnyékolt arcok eltûntek.
-Az RPG-s elemekkel sokat el lehet pepecselni (fegyver modok, vásárlás, skillek, beszélgetések). Eddig kb. 8 tiszta órám van a játékban. Ennek több, mint felét pepecseléssel töltöttem: war asset, codex olvasás, párbeszédek, ténfergés a Citadellán (minden sarokba benéztem, dumáltam, vásároltam), bámészkodás Palaven-en, stb.
-A Normandy kibaszott jól néz ki, hiába SR2, a belsõ fények, személyzet miatt ME1-es Normandy-ra jobban hajaz.
-Érezhetõ, hogy 1-2 dologgal csak azért találkoztam, mert importált karakterrel játszom.
Ez spoiler lesz (igaz nem a fõszálból)!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Eredetileg bementem volna érte, de most mégsem megoldható.
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Ha a ME3ról lehet rosszat mondani, szerintem csak és kizárólag ebbe a "bele erõltetett" 21 századi divat buzisz@rság miatt lehet. Lehet kötekedni, hogy már benne volt 1részben femshep-liar, de az nem ugyan az mint John Shepard, a galaxis megmentõje tolja Garrust!!! <#wilting>#wilting>
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Why so serious?
Why so serious?
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
nekem mióta kettõ fel volt rakva, volt egy oprendszer újratelepítés, de szerintem dokumentumokon belül BioWare\Mass Effect mappában keresi mentéseket. ettõl függetlenül ha ME2 configját elindítod, tutira rak registry-be is bejegyzést a játék helyérõl.
"The trees move. Do you not see it?"
van rá más mód? mert nekem több, mint valószínû, hogy a 3 esetében sem fogja megnyitni a configot!
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Why so serious?
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
"The trees move. Do you not see it?"
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
