Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gerey
#8977
Nekem is a raktárban van már, szóval itt lesz csütörtökre.

#8976
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ott a turian tanácsos, ha ME2-ben visszakaptad a spectre státuszt, akkor azt mondja, hogy úgy döntöttek nem veszik el. Ha pedig ME2-ben nem kaptad vissza ezt a státuszt (default ME3), akkor most úgy döntöttek visszaadják a spectre státuszod. 😊
#8975
Pick Pack oldalán beírtam a csomagazonosítót és azt írja hogy 10 perce érkezett be a raktárba. Fehérváron lakok,de akkor így már biztos hogy Csütörtökön itt van.<#smile>

#8974
"Ezúton is örömmel értesítünk téged, hogy a Mass Effect 3 játékszoftverek megérkeztek hozzánk a GameShop-ba, így rendelésed a holnapi nap folyamán veheted kézhez futárunktól!

Ha esetleg holnap nem tudnád átvenni a rendelésed nem kell aggódnod, ebben az esetben egy e-mail-t kérnénk tõled ma este 6 óráig, melyben leírod a számodra megfelelõ átvétel idõpontját." (Ez jött 17:58-kor 😄)

Battlelog: Purga5

gerey
#8973
Nem pesti pontba kérted véletlenül, mert oda mindig egy nappal elõbb visznek ki mindent a CDG-bõl.

MrDevil
#8972
Holnap mehetek is érte, gondolom ti vidéki pick packba rendeltétek!

#8971
A gránát nem fegyver mint a ME1-ben volt, hanem képesség, tehát elõször meg kell venned a képességet, aztán beállítod egy tetszés szerinti gyorsgombra és már dobálhatod is. Nem játszottál a demo-val?
MrDevil
#8970
Nekem 7.ét írtak ! De egy óra múlva kiderül mi az igazság!

"Várható átvétel: 2012.03.07., 12 óráig várhatóan megérkezik,
ezután a küldeményt 5 napon belül tudja átvenni a hírlapüzletben.

Utánvét összesen: 19380 Ft"

gerey
#8969
Ja olyan még nem jött, nekem sem, de volt már, hogy nem küldtek, csak késõbb jött, hogy mehetek átvenni. Remélem azért csütörtökig odaér, mert amúgy csak hétfõn tudnám átvenni 😞

#8968
Ja az nekem is meg van csak ez is oda volt írva: "A küldemény útnak indításáról március 6-án (vagy változás esetén a feladás napján), a megszokott módon, e-mailt küldünk" csak azért kérdeztem hátha valaki már kapott.

#8967
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A játék elején amikor a tanács után az Udina irodájában odajön a turián tanácsos, akkor azt mondja, hogy a spectre státuszomat elvették, vagy éppen vissza adják? :S ez az egy rész, amit most nem értettem...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#8966
Gránátot hogy lehet dobni? Mér kipróbáltam minden gombot de semmire sem reagál.
gerey
#8965
Én is Pick Pack-ba kértem és Márc. 1-én jött, egy mail a következõ szöveggel:


Tájékoztatjuk, hogy 2012.03.06. napján az alábbi PickPack Pont küldeményt indítottuk el ill. indítjuk el várhatóan az Ön számára:

Csomagazonosító vonalkód: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Átvétel kért helye: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Hírlapüzlet címe: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Várható átvétel: 2012.03.08., 12 óráig várhatóan megérkezik,
ezután a küldeményt 5 napon belül tudja átvenni a hírlapüzletben.

Utánvét összesen: 16990 Ft

cylonflatus
#8964
Innen le tudsz szedni hozzá mentést, különféle paraméterekkel

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

#8963
Én a Cd Galaxistól rendeltem, holnap hozza a GLS, igaz már pénteken leadtam a megrendelést.
#8962
Pontosan.
TBTPumpa
#8961
Na most én leszek a f@sz... Ipon-ról is küldték nekem a játékot (igaz, hogy töröltettem az elõrendelésem, de semmibe vették és mégis kiküldték a játékot) és a Konzolok szervize is holnapra ígéri a játékot. Azt írták, hogy az az e-mail csak egy sablonszöveg. A futárnak átadták a csomagokat, holnap pedig meg is érkezne... Fantasztikus, de tényleg. 2x is meglesz a Gyûjtõi változat, csak tudnám kifizetni mindkettõt...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8960
Látom CD Galaxis-ba is megérkezett a CE,küldtek már onnan valakinek értesítõt hogy feladták-e?Mert nekem még semmi nem jött,mondjuk én Pick Pack-ba kértem.

#8959
Igen benne van már megtaláltam, csak túl késõn, mivel azt hittem nincs hozzá ezért megvettem bioware pontokon😞
így most kétszer van meg a dlc
#8958
Az elõrendelõi DLC csak egy puska meg egy páncél, meglszek nélküle, ha lemaradnák róla, a lényeg, hogy a From Ashes DLC benne van a gyûjtõiben ez tutibiztos!
gerey
#8957
Azért kérdezz rá.

TBTPumpa
#8956
Anno Ipon-nál is elõrendeltem, de ott töröltem a megrendelést - legalábbis visszaírtak anno, hogy törölték. Most meg jött a mail meg az SMS, hogy holnap hozza a futár 14990 Ft-os áron... Mi a jó franc van itt?
Mert akkor lemondom a megrendelésem a Konzolokszervizénél, azt csá...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#8955
Amúgy azt hol írták,hogy nem jut elõrendelõi DLC? Mert nem találom:S Januárba rendeltem meg és érdekelne,hogy jut-e vagy sem.Mondjuk nem nagy érvágás ha nem.
#8954
Hát én már Február elején elõrendeltem , úgyhogy remélem jut a DLC-bõl. Ha nem akkor nekem is ez volt az utolsó rendelés náluk

#8953
A ME2-nél még a játék elindítása elött, a launcher képernyõ beállítások menû, mentések menüpontban lehetett az ME1 karaktereket importálni, sztm a ME3 esetében is így kell majd a korábbi mentéseket importálni. Még személyesen nem próbáltam, mert csak holnap érkezik meg a Collectors példányom, de már nagyon nehez bírom a várakozást!
TBTPumpa
#8952
Meg én is így jártam... Kapják be. Addig töltöm a warezt, aztán majd egyszer megveszem a játékot, de már nem gyûjtõiben, mert arra már nem marad nekem... Fantasztikus!

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

TBTPumpa
#8951
Nekem is ezt írták... Holnap leszek szabad, át tudnám venni a csomagot. Múlt héten még azt pofázták, hogy 7.-én mindenki számára megérkezik, most meg azt írják, hogy csak 8.-án csütörtökön és nem jutott mindenkinek elõrendelõi DLC... Hát menjenek a picsba, ez volt az utolsó, hogy rendeltem tõlük, de mivel ezt sem tudom átvenni, így visszamegy majd hozzájuk a csomag. Így jártak...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

gerey
#8950
Gondolom a karakter ME 1-ben készült, és onnan importálták a második részbe, és onnan ide.

#8949
Hali
Megvettem a Mass Effect 3 Collector's Edition-t, az lenne a kérdésem hogy form ashes dlc az nem jár hozzá? mer mintha lett volna errõl szó, vagy összekevertem valamivel.
#8948
Na megjött az értesítõ de valószínûleg csak 8.-án ér ide 😞

#8947
De miért a ME 1-bõl akartok importálni? 😄 Én inkább a második rész mentéseivel próbálkoznék... lehet nagyobb siker lenne
#8946
Azoktól kérdezném akik a konzolokszervízébõl rendeltek, hogy kaptak-e már bármi értesítõt a játék-ról?

#8945
Errõl hivatalos fórumon is sokan panaszkodnak, hogy ME 1bõl importált karakter arcát nem jól ismeri fel a játék. Gondolom patchelve lesz hamar a dolog.

Why so serious?

penge96
#8944
Istenem. Ti már játszotok vele, én meg várhatok még 3 azaz HÁROM napot! 😞

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

orichalcos
#8943
Na igen az a jelenet is nagyon tetszett. Plusz a köszönésük is.

My streams: https://beam.pro/oriic

#8942
Egy kérdés azokhoz, akik ME1-ben kezdett karaktert importálva kezdtek játszani:

A karakter alkotásnál felismerte az importált arcberendezést az ME3 nektek?
#8941
Az a küldetés mekkora egy állat volt. Kibaszottul megérte, hogy elolvastam 2 hete a Mass Effect: Revelations-t.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Grissom Academy, rengeteg ismerõs személlyel. Komolyan, mikor David Archer megszólalt és mellé az Overlord-ból ismert theme is, majdnem elsírtam magam. über a játék
#8940
És ha megfigyeled a fehér szerkóban (alternatív kinézet) tevepatája van. 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jack be is szólt neki: "sex bot"
N1ggA
#8939
Már nincs meg a Me1 és 2 mentésem, de volt pár olyan döntés, amit fontosnak tartok, hogy továbbvigyem, de me2ben nem volt lehetõség new playerként változtatni. Pl. én me1ben romancoltam liarával, élve hagytam wrexet, megmentettem a councilt, me2ben minden társam megmaradt és romancoltam mással.

Ebben a részben ki lehet választani a dolgokat, vagy mindenképpen csináljam újra az me1et meg a 2t, amit most nem akarok persze

Spread De Love!

szomferi
#8938
ezt így hogy?

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Sir Quno Jedi
#8937
Naaa, gémsop 15:30-kor igazolta vissza, hogy van már nekik me3-muk és holnap megkapom-e. Addigra úgyis mindenki végigtolja.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

penge96
#8936
Na most mi van, akkor 576-ban át lehet venni? Vagy csak 9-én? Nem bírom már vazze!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Renjike
#8935
http://hardverapro.hu/tag/sta.html

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Fpocok
#8934
danih? Mert ha õ az, akkor õ nem kamu. Ha más, akkor passz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Renjike
#8933
nálam meghalt a 2. részben 😞

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#8932
Hardverapron egy srác origin kódot árul 6000 forintért pár darabot pénteken , elõre odaadná nekem a kódot hogy beírom és aztán utalom a pénzt szerintetek megéri? illetve mekkora a játék amit tölteni kell? :S

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

orichalcos
#8931
Hm, ez a Jack mennyit változott. 😄

My streams: https://beam.pro/oriic

JethroHUN
#8930
Nálam, nem látszik a kép. Csak linkét rakd be. De nehogy vmi kamu legyen <#ejnye1>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Seth
#8929
Inkább Tali 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kár hogy élõben nem mutatja meg magát, csak ezt a képet hagyja a szobánkban : http://i43.tinypic.com/2n6zrso.jpg
Aranyos, olyan mint vmi night elf

PSN ID.: Beegabor

JethroHUN
#8928
gameshop.hu email: megérkezett hozzájuk, futár kiszállítás csak holnap.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!