Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Calver
#9027
pedig sprintelést egyszerû lett volna leanimálni jól, csak Tom Cruise kellett volna hozzá <#idiota>

"The trees move. Do you not see it?"

Fpocok
#9026
SOON

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#9025
<#banplz>

#9024
És egyszerûen nem tudok megérteni hogy hagyhattak ilyen bakit benne a végsõ verzióban. Azt gondoltam, h csak a demo ilyen (dragon age 2 demojában is furán futott a nõi karakter, a végsõben már normálisan), mivel az elméletileg nem a végsõ buildbõl került elõ. Ha a korábbi részekben is ilyen gázok lenne a futás animáció, akkor még érthetõ lenne, de így érthetetlen.
Fpocok
#9023
😄D

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#9022
Mar a demoban is furcsa volt. Sajnos a legtobb fejleszto az emberi mozgast keptelen lemodellezni, mindig furcsa a vegeredmeny. Bar megszokhato, egy ido utan fel sem tunik, de ketsegtelen, hogy "erdekes". Ennel nagyobb gond ne legyen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9021
A tevepata képen:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
MrDevil
#9020
ott ráerõltettem de semmi hatása a kép ugyan úgy töredezik 😞

orichalcos
#9019
Driverben állítottam be én is.

My streams: https://beam.pro/oriic

Fpocok
#9018
Hát ha mindegyik karakter ilyen, akkor az elég nagy baj.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9017
Pontosítok: minden karakter furán fut. Csak a lábuk mozog, a felsõtestük mozdulatlan futás közben. Azonban ebbõl is látszik, h milyen jó játék, h eddig ez az egyetlen és legnagyobb negatívum, amit fel tudok hozni 😄
MrDevil
#9016
A vsync-et sehogy nem lehet mûködésre bírni ?

#9015
Eddig nagyon tetszik a játék, de azért lenne egy fura észrevételem. Egyes karakterek elég furán futnak és nem igazán értem az okát. A futásért felelõs animátort az elsõ két részbõl lecserélték vmi újoncra? <#idiota>
#9014
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
N1ggA
#9013
Nagyon nagyon köszi!!

Spread De Love!

Calver
#9012
*szép magyar nevén

ha van egy kis idõd, ezt nézd meg, kiválóan elmagyarázza.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#9011
field of view, látószög szép nevén.

ME3-ban alapból 70°-ra van állítva, ami konzol+tv kombinációban fasza, monitoron viszont rettenetesen "szûk", sokaknál hányingert okoz.

"The trees move. Do you not see it?"

#9010
Field of view, ezzel a kamera távolságát lehet módosítani és a látószöget. Az én szememnek kicsit közel van a kamera alapból.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Calver
#9009
velem is megoszthatnád <#bohoc>

nálam mióta összeraktam remekül mûködik.

"The trees move. Do you not see it?"

#9008
amúgy mi ez a FOV?

PSN ID:misi2mezei

#9007
Kicsit javitani kell még rajta. Én csináltam egy módositott file-t, ha kell elküldöm pü-ben

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

samsung123
#9006
Sziasztok

HELP: a FOV-al kapcsolatban, müxik, de mikor zummolnék jobb clickkel nem zummol? elvileg a moddal is kellene ugy irta az nfo-ban.

Mit csinálok rosszul?

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#9005
Köszönöm a segítséget!!!!
Calver
#9004
ha eredetid van, nem kell hozzá törés, elég VPN, vagy olyan exe, ami már "átment" release date check-en. wirágboltba mindjárt belinkelem.

"The trees move. Do you not see it?"

Palinko
#9003
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tali megint leveszi, de ááááh.
kemszi2
#9002
nekem is ez volt.kellett volna jönnie egy üdvözlõ emailnek amiben jött egy kód amivel be lehet lépni,de az elsõ regisztrációmnál nem jött semmilyen levél hiába kértem új jelszót,pedig helyesen volt beírva a címem,csináltam egy másikat azzal mûködött
#9001
Még egy kérdés: elvileg 9-ig nem lehet aktiválni...crackel ezt ki lehet kerülni?
penge96
#9000
Írok privátban.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#8999
Próbáltam vagy 3 címen is....😊))
penge96
#8998
Akkor próbálj meg újra regelni, szerintem valami nem sikerült.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#8997
Azért én megnézném a helyedben az aktiválást. Ha meg nem kell, akkor kérj egy "Elfelejtettem a jelszavam"-at az e-mail-edre, mert ha mondjuk mégsem sikerült a regisztráció, akkor kifogja dobni, hogy nincs ilyen e-mail cím használatban. Másik alternatíva: az Origin szarakszik.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#8996
Ja és az email címemre se küldött semmit....
#8995
Elvileg nem kell visszaigazolni...legalábbis nem írja...regisztráció után csak belépés az origin hálózatába. azután visszalép ahol meg kell adni az emailt/id-t és jelszót. viszont nem enged belépni
penge96
#8994
Hát ilyen elég nehezen lehetséges. Ha sikerült a regisztráció, mindenképp elkell fogadnia. Már nem emlékszem, de szinte biztos, hogy vissza kell igazolnod a regisztrációt az e-mail címeden amit megadtál. Ez megvolt?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#8993
Helló, a segítségeteket szeretném kérni. Megvettem ezt a remek játékot de telepítésnél az origin ablakát hozza be és regisztrálni kell. viszont ezek után nem fogadja el a bejelentkezéshez a megadott jelszót+nevet. És addig ugye nem is telepít. Volt valakinek ilyesmi problémája?
#8992
nekem nem hozza be a kód beírására az ablakot:S
rámegyek és csak fehér ablak van...

PSN ID:misi2mezei

#8991
Az 576 honlapján azt írják ,hogy az alapjáték verzióhoz jár dlc. Ez igaz?
#8990
Nemrég hívtak, h megérkezett hozzájuk is. 😊

Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;

#8989
Az 576-ban már meg lehet venni a játékot?
xblades
#8988
Ez engem is érdekel, bár érdekes hogy azt nem érzékelte hogy fent van az Arrival és a Shadow Broker azt igen hogy Liaraval folytattam a romantikát,tehát a 2-höz is õt írta be.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

TBTPumpa
#8987
GameTrailers teszt

Benne van Miranda, Jacob és Samara is a második részt illetõen.
Miranda a Normandy-n (Shepard "szobájában" beszélget Shepardd-al érdekességképp - bár valszeg ez csak akkor lesz, ha volt vele románc az elõzõ részben.)

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

MrDevil
#8986
Mert az nem original EA cd kulcs volt!

penge96
#8985
Én beírtam a CD kulcsot, és betette. Viszont az elsõvel ez már nem mûködött, és MARHÁRA NEM TUDOM hogy miért...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#8984
még valami.
be tudom valahogy varázsolni a 2. részt originbe?mert próbáltam beírni a játék kódját a termékkód beírásához,de nem hozza be....
ha beírom bekerül a játékaim közé mintha originen vettem volna?

PSN ID:misi2mezei

#8983
áá már akarom😄
igaz még nem fejeztem be a 2. részt szal azt még el kellene intézni péntekig.
bocs hogy itt kérdem,de a 2. részben a vitáknál mind1 kit pártolok,ha max paragonom van ki tudom békíteni bármelyiket?

PSN ID:misi2mezei

Mimasz
#8982
Mivel érdemi választ nem kaptam rá ezért újra megkérdezem:

Hogy vettétek észre a DLC-k amiket nem mutatott a program a játék felismerte, hogy megcsináltátok?

kemszi2
#8981
az enyém a pickpackosok kezében még 2 napig 😄
Vraaanyek
#8980
Mindenesetre én akkor is kivárom a pénteket, ott lesz rá a hétvége, amit csak erre szántam most 😛 ma úgyis korán kell feküdni meló miatt, na meg egész héten, így inkább nyugodt körülmények között ülök neki péntek délután 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#8979
Juhúúúú! itt a gyûjtõi a kezemben!! 😛 😛 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

kemszi2
#8978
na az én játékom is végre megindult felém 😄