Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9127
Azt hittem a második részt már nem lehet felülmúni, hát tévedtem 😊

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9126
Én egyébként sajnálom, h (nem nagyon spoiler):
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kelly nem maradt meg a legénységben, mert szimpatikus volt. Pedig már azon gondolkodtam,h csinálok egy olyan ME2 végigjátszást, ahol csak vele jön össze Shepard és reménykedtem, h a 3. részben lehet folyatni vele a románcot. De hát errõl ennyit 😄
#9125
A bunkóságról meg...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jarvik egy igazi MASTER RACE tagja volt akik azért nem kicsit tartották magukat felsõbbrendûnek. Ehhez még hozzájön hogy a mostani "nagy fajok" mindegyikét látta állatbõrökbe öltözve hordázni, szóval nem igazán érti miért kellene tisztelni õket.


Mellesleg a DLC nekem NAGYON kivágottnak tûnt. Olyan utalások és infók voltak benne amiket bûn kihagyni a játékból.

Mellesleg a csapattársaról...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Protean társ is beszédesebb lesz a Citadellán vagy szûkszavú marad mint a hajón?
Solid Snake
#9124
#9123
Talival valaki találkozott már?

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#9122
inkább a programmal csináld meg, a trial verzió jó rá.

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

Vraaanyek
#9121
Isten ments', hogy kötekedjek, de ez viszont már szerintem elég szép spoiler kategória volt 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#9120
Na sikerült megcsinálni, azt az baromi nehéz küldetést. Mondjuk el kellett kötni hozzá egy Atlast... <#smile> Nem mondják h a particle rifle öntöltõ, soha nem fogy ki? <#nevetes1> Eddig nem vagyok oda Javikél, elég bunkó...
Ami nagyon tetszik, az hogy össze lehet futni a Citadellen a régi csapatársakkal, most Miranda mailezet, akar vmit... de ott volt Thane, és Kasumi is(egy küldiben segít).
Ami megint nagy ötlet, hogy a hajón nincs rendes párbeszéd a csapatársakkal, de a ha Citadelen (amikor már megnyílik az összes szint, 5 emelet) akkor különbözõ helyeken lesznek, pl Liara a kávázóban, és ott lehet velük dumálni.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

koschwarz
#9119
az engem is szokott idegesíteni 😄DD amikor nem tudok abbahagyni egy játékot, lefekszem éjfél után, és ráadásul ilyenkor már amúgy is átesel a holtponton, plusz fel vagy pörögve a játék miatt, és alig tudok még el is aludni. úgyhogy nálam alapszabály lett, hogy hétköznap este 11-kor akármi van, abbahagyom 😄

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Vraaanyek
#9118
5 egész órát??? az neked már drasztikusan kevés? 😄 én örülök meló mellett, ha 5 órát már tudok aludni 😛
Na de akkor mégegyszer megkérdezem, most akkor melyik FOV javító program a legjobb???

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9117
Mi az a proxy és hogy/ hova kell beírni?
#9116
Bazze csak 5 órát aludtam ez a szar játék miatt.
Vraaanyek
#9115
so?! - #9108

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9114
Amikor elindítod a programot, vagy beírsz egy proxyt elõtte lépj ki az originbõl.

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#9113
Más módszerrõl eddig nem tudtam, köszi a segítséget😊
#9112
minek crakkelsz?! írj be a proxyk közé egy amerikai free proxy címet..
vagy szedd le ez a programot..

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#9111
Miért amúgy mit változtat? patchnél felülírja úgyis a crackelt exe-t nem? Milyen hátrányai vannak?
#9110
Te dolgod, jó játékot.

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

#9109
Tudom-tudom... de már eleve felkúrta az agyam hogy az origin szarozása miatt 1 órába telt installálni, aztán már nem érdekelt semmi, játszani kellett bármi áron😊
Vraaanyek
#9108
tényleg...most akkor melyik FOV-os cucc is mûködik teljesen tökéletesen??
mert kicsit elvesztettem a fonalat... 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9107
tenyleg az igazat megvallva nem akarok visszaolvasni, nehogy vmi olyasmit lassak amit nem szeretnek mielott gameelek. ezt a 3 napot kibirom, cska beleptem nullazni a szamlalot. : )
mondjuk nalam epp az swtor 2ik aranykorat eli szal ezt a par napot kibirom hetvegeig, aztan asse tudom mivel gameeljek :😄😄😄D

anti hero

PiszkosFred
#9106
Semmi extra, viszont a FOV-s linkeket lentebb nezd at, a tobbi komment spoiler vagy save import bug/kerdes.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9105
Eredeti játékot krekelni.<#falbav>

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

#9104
577 uj uzenet oO, no mi van
még nincs kint hivatalosan a jatek, latom a nubok nembirtak.

anti hero

#9103
Köszönöm, mindenkinek.
#9102
Hivatalosan várni kell péntekig, az európai megjelenés az 9., viszont van pár alternatív fél hivatalos megoldás szerintem itt lejeb megtalálod.

Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.

#9101
Nekem pl a karakter arcát nem akarta rendesen beimportálni. Szerencsére tudom, hogy mi a kód, mert leírtam anno, úgyhogy csak copy-paste volt.

Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;

#9100
Felteszed, elindítod és kiírja hogy pénteken hajnal 1-tõl tolhatod.

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

Vraaanyek
#9099
Én tegnap feltettem, szintén a gyûjtõit, le szedte szépen a frissítéseket meg a DLC-ket, de indítani még nem hajlandó, csak pénteken. Volt szó bizonyos proxy-s játszadozással, amivel már lehet játszani, de én inkább tartom magam a pénteki, hivatalos aktiváláshoz, mivel amúgy sincs idõm játszani hétvégéig, habár már megõrülök, úgy be vagyok sózva miatta 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9098
Elvileg 9.-ig nem lehet ezért fogtam az eredetit és megcrackeltem😊 Már csak az elõzõ mentésekkel szenvedek...
#9097
Azt szeretném megkérdezni, hogy most akkor hogy van ez az aktiválás? Fel lehet telepíteni a játékot (gyûjtõi) és játszani, vagy várni kell péntekig, mert csak akkor lehet teljes értékûen használni?
#9096
De fel volt telepítve a 2. rész? Vagy külön voltak valahol a mentéseid? A youtube videón az importálás menünél mintha töltött volna valamit, gondolom a file-okat kereste, nekem nem csinál semmit. Mentések hiányában legalább rákérdez majd a program ez elõzõ rész beli döntésekre(Kaidan/Ashley-n kívül)?
#9095
Azokat is be kell pötyögni BSN-be.<#papakacsint>

Foglyokat nem ejtünk, sebesülteket is lelőjük.

#9094
Nekem nem volt semmi gondom. Sõt másolnom se kellett sehova. Egyedüli gond az volt, h nem ismerte fel a játék Shepard arcát a 2. részbõl és újra kellett szerkesztenem (ami sajnos nem sikerült pont olyanra, mint amilyen az elsõ 2 részben volt 😄).
#9093
Nektek nem volt gondotok a mentések importálásával? Nekem nem is meri fel pedig oda másoltam ahova a readme írta.
H3LLBoY
#9092
Nem tudja valaki, hogy a DLC Unlocker mûködik-e az eredetivel?

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

TVelvet
#9091
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha van dlc-s szedd fel a dlc-s társat, neki van egy jó kis fegyvere, amit mindenkit megkap, és nem lesz gond a lõszerrel.
Seth
#9090
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ha leturmixoltad,akkor lesz helyette másik, a Reaperek által egyedileg tenyésztett királynõ,akit ugyanúgy kiszabadíthatunk, szóval baromira nem számít, hogy mit csináltál az elsõ részben

PSN ID.: Beegabor

Vraaanyek
#9089
hát nekem töltögetett ezt-azt, de én gyûjtõit vettem...leszedte kóddal a protheanos DLC-t, frissítést, meg valami patchet...nem tudom pontosan miket, 4 vagy 5 letöltést és telepítést csinált még nekem a játék telepítése után 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Pretorian
#9088
Zsír, és azt tudod esetleg hogy tölt-e valamit le Originrõl, vagy csak a DVD-n lévõ cuccot teszi fel? Mert ha nem tölt le semmit, akkor kölcsönkérem a mobilnetet a szomszédtól aktiváláshoz...

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Vraaanyek
#9087
Telepítés és aktiválás után szerintem ez is megy offline módban, de aktiválni mégis hogy szeretnéd net nélkül? 😛 a lényeg, hogy aktiváláshoz mindenképp kell net!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Pretorian
#9086
*Origin fent van a Battlefield 3 miatt, Battlefield 3 megy offline módban, ha ez segít valamit.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Pretorian
#9085
Szoszi. Ha nincs otthon netem, de megveszem a dobozos verziót, attól még fogok tudni játszani vele online aktiváció nélkül valahogy? Még 1 hónapig nem lesz netem, költözök éppen baz...

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Fpocok
#9084
Érdekes, itt valaki pont az ellenkezõjét írta...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Palinko
#9083
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és legnagyobb bánatom, hogy a Rechni királynõs sztorival szinte nem történt semmi. megint kiszabadíthatjuk és annyi. kezdem bánni, hogy nem turmixoltam le még az 1. részben 😄
MerlinW
#9082
Nem, bárhol lehetnek cuccok.

[merlinw.org]

MerlinW
#9081
Hát, csak a Citadellás mellékküldetések kitesznek vagy 10 órát😊 És azokon kívül még van egy rakás😊

[merlinw.org]

#9080
Egyébként scannelni csak abba a rendszerbe érdemes ahol reapert jelez?

MerlinW
#9079
Ne legyél már hülye😊 Ki nem sz*rja le hogy szép-e (egyébként gyönyörû), ha egyszer zseniális a játék. ~10 óra kockulás után bátran kijelentem, hogy a trilógia legjobbja.

[merlinw.org]

Palinko
#9078
ne siess, sajna rövidebb mint az elõzõ részek 😞