Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vraaanyek
#9178
annyi jó van abban,hogy csak hétvégén kezdem el a játékot, hogy mire már majdnem mindenki szinte kivitte, én akkor kezdem el... kicsit olyan, mint amikor a Chuck ("Miranda-féle sorozat" 😄 ) utolsó évadában Morgan elvesztette az emlékeit, és újra nézhette a Star Wars-t 😄 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Tatyla
#9177
digitalisban hol a legolcsobb cdkey.hu-kivul?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

JethroHUN
#9176
Király, mûködik, minden ok.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#9175
Majd megkapod a játékban, amint a Normandyra érsz.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Palinko
#9174
de nekem oldott fel külön menüpontot a main menube, hogy indítom így a dlc-t?
Calver
#9173
virágbolt, #346

"The trees move. Do you not see it?"

Vraaanyek
#9172
Na én ezért sem nyúlkálok inkább többek közt, biztos ami biztos...majd pénteken! 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

MerlinW
#9171
Egyetlen exe a törés (még a DLC-t is unlockolja), használd azt addig. Semmi bajod nem lesz tõle.

[merlinw.org]

JethroHUN
#9170
Nem hiszem el komolyan... most ez a baszott origin már belépni sem hajlandó. <#falbav>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#9169
Igen a router, tök mind1 milyen proxyt állítok be a gépem, háló kártyájára, a router külsõ ipje magyar/eu marad. Static routing lesz szerintem ami kell csak gõzöm sincs hogy mint és hogy kellene beállítani ott. <#fejvakaras>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Vraaanyek
#9168
Router?? 😮 😄 dehogyis, 9-én van megjelenés, akkortól lehet aktiválni is hivatalosan, de ha nem bírod ki addig, amit persze megértek, akkor jóval lentebb olvasva voltak megoldások erre a problémára! 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#9167
Nekem nem müxik a proxy, ugyan úgy nem enged aktiválni.. majd márc.9, persze. Alternatíva? Talán a router lenne a hibás?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

koschwarz
#9166
monnyuk én úgy döntöttem, nekem nem kell plusz fegyó és ruha 2k-ért, inkább megvettem 8k-ért a gameshopban az alapkiadást, és a különbségbõl megveszem ezt a protiános dlc-t (illetve hát bioware pontokat).

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#9165
fegyvert és páncélt.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Tatyla
#9164
576-ban akkor az alaphoz adnak valami dlc-t vagy se?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

koschwarz
#9162
(kezemben a saját kis példányom <#taps>)

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#9161
Nekem nem😊 lassú vagyok

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Vraaanyek
#9160
Ez engem is érdekelne! 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#9159
Akinek már fent van orginen, az tudja hogy mit takar: N7 CE Materials? A soundtrack egyértelmû, mind2 a bónuszok alatt van.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9158
Igen. A gyûjtõi változatban és a Digital Deluxe-ban benne van, az alapváltozathoz megveheted az Originrõl.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9157
Ez szerintem már az elsõ részben is nyilvánvalóvá vált.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9156
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem amit a protean mondott az jött le, (és végül is logikus) hogy a kaszások azért nem az összes szerves élõlényt irtják ki 50.000 évente. Ez a protean már ismerte az embereket, asszarikat is, az egy dolog hogy primitiv fajoknak tarotta, meg a légyzabáló hüllõembereket a szalariánokat is.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

H3LLBoY
#9155
Ez egy DLC-ben van benne?<#wow1> Basszus most ég a pofám, hogy ennyire nem vagyok képben!!! 😊

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

#9154
Bocs hogy nem tettem spoilerbe, de elõttem is mindenki leírta, hogy mirõl van szó. Gondoltam, hogy aki ezt a topikot olvassa, az már tisztában van azzal, hogy lesz ilyen DLC.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

H3LLBoY
#9153
Bakker nem is hallottam róla, mondjuk igaz hogy az utóbbi egy-két hónapban semmilyen hírt meg videót nem néztem meg a játékkal kapcsolatban. Jobb az ilyesmit személyesen megtapasztalni.

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

JethroHUN
#9152
Most jött meg nekem is. Preooder vackok kis cetlire nyomtatva. <#whatever>
Akkor minden kódot originban hozzá kell adni? frissít

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9151
Egy ideje nyílt titok, már kb. 1-2 hónapja nevén nevezik...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9150
Nem értem, miért tûnik nagyon kivágottnak. Mondjuk sokat még nem tudtam beszélgetni vele, most éppen ott vagyok, hogy készen áll a bevetésre, de eddig tényleg csak olyan infót mondott, ami nagyon érdekes, meg minden, de a küldetés szempontjából teljesen irreleváns, és azt is leszögezte, hogy nem tud segíteni.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

H3LLBoY
#9149
Mi, most lesz egy Protheán a csapatban? Basszus, amíg nem jön meg játék és nem viszem végig, addig nem jövök ebbe a topikba... Basszus!!!

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

#9148
Bunkó? Akkorát röhögtem az asaris meg a salarianos beszólásán, hogy majd leestem a székrõl... Nagyon nagy arc a Protheán...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9147
Már tárgytalan az elõzõ hozzászólásom. Újraindítottam a klienst és most fel ment. Hát sikerült a frászt hozni rám 😊
#9146
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene vagy ötlet, hogy mitõl is lehet az alábbi probléma.
Megjött a játék és telepíteném a from ashes dlc-t, de mindig megáll a letöltés 65-75% körül. És mikor újraindítanám, akkor kezdi elõröl. Nem tudjátok, hogy ez mitõl van? Haveromnak egybõl felment, szóval biztos nem a megjelenési dátummal van gond.
Ez eléggé idegesítõ és elszomorító... DLC kóddal nem hiszem, hogy gond lenne, mert akkor nem is fogadta volna el az origin.
Totál tanácstalan vagyok.
samsung123
#9145

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Calver
#9144
nem progi, csak coalesced.bin-ben pár módosítás, és a bannerban lévõ.

"The trees move. Do you not see it?"

wedge31
#9143
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mikor majd elérhetõ lesz több szint is a citadelen akkor tudod megkeresni.
Thane sincs ott elsõre a korházban csak késõbb.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Seth
#9142
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem sajna nem maradt életben a 2. részben(fenn is van az elhalálozottak listáján az emlékfalon). Azt onnan vettem,hogy õ van az új csaj helyett, hogy néztem justintv-n játszani egy illetõt és éppen a normandy térképét nézte és ott ugye fel van tûntetve minden karakter pozíciója, na és ott volt a Kelly is. Aztán lehet csak ideiglenes

PSN ID.: Beegabor

#9141
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Még csak egyszer jártam Citadelen, akkor nem volt ott. Gondolom itt is úgy van, mint a korábbi részekben, h bizonyos küldik teljesítése után újabb emberek és küldetések jelennek meg a Citadelen. Ja és egyébként Mass Effect wikin rákerestem, h "Kelly Mass Effect 3" és belefutottam egy jó nagy rohadt spoilerbe, többet se csinálok ilyent 😄
wedge31
#9140
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kerested már a citadelen? majd elmeséli miért nem akar veled maradni...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9139
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nálam életben maradt, mégis az új csaj van o.O. Lehet, h nem elég, h életben marad, hanem nyomulni is kell rá a 2. részben, h a 3.-ban benne legyen 😄
wedge31
#9138
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nálam életben maradt de mégis új csaj lett az adjutánsom. Kellyvel viszont találkoztam a citadelen.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Seth
#9137
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kelly van, ha a 2. rész végén életben maradt, azaz idõben kimentetted a kapszulából a Collector bázison. Ha meghalt,akkor ez az új csaj van helyette

PSN ID.: Beegabor

#9136
Most hozta a futár (CDG-tõl rendeltem), délután izzítom is a játékot!
Vraaanyek
#9135
ohh....csak a szemem szúrta ki 😄 thx! 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Seth
#9134
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
biztos EDI tesztelgeti a funkcióit 😊

PSN ID.: Beegabor

Marci0115
#9133
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nah bazz légio helyett véletlen talit meg a flottáját öltem meg 😞, utána meg legio is meghalt, nah szép

#9132
elküldtem pü-ben

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#9131
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vicces amikor EDi " össze akar jönni" Joker-rel és tõled kér tanácsot , a citadellan próbál viccelõdni, párszor Shepnek elált a lélegzete

Tomb of Freedon Nadd- Alliance Of Hungary http://allianceofhungary.enjin.com/home http://www.youtube.com/user/hunstryker/videos

#9130
Én sajnos régi mentés nélkül, alap beállításokkal kezdtem el és pár dolog nem úgy van ahogy én megcsináltam anno.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Vraaanyek
#9129
Váááá....nem tudom hogy bírom ki péntek délutánig!!! :S:S
Ráadásul most még ki találják nekem , hogy 16-át nem 24-én szombaton dolgozzuk le cégnél, hanem most szombaton, de akkor meg is õrülök!
csak bírnám ki, hogy nem olvasom folyton a tetves spoilereket mindenhol 😄
Na mégegyszer...egyszer talán sikerül😛 -> tehát...MELYIK "FOV" PROGI MÛKÖDIK TÖKÉLETESEN? 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9128
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azt az elégetett megõrült tudósnõ testét a hajón tartják az AI mag teremben és fekszik az ágyon mintha hulla lenne de pislog. Érdekes bug.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB