Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Palinko
#9228
cataflam
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem megoldható sajna egyik faj el kell pusztuljon


mk452001
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kéknél is ugyanúgy szétrobbannak a mass relék, és odacsapják a normandyt is, és ebbõl a vonalból hogy normandy tagok egy idegen bolygón nem hiszem hogy lehetne valami egyedit alkotni max pár órás dlct.
#9227
Amúgy, egy MMO-nak én örülnék (fõleg, ha lenne benne Meko is 😄 )

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#9226
Egy feltevés:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
úgy emlékszem, hogy amikor kék sugarat lõ ki a fegyver, akkor a relék nem robbannak fel, de bocs, a tévedek

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

cataflam02
#9225
Kérdés!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Valahogy meg lehet oldani, hogy a Gethek és a Kvariánok is velem legyenek? vagy mindenképp elpusztul az egyik faj? :S

One more story

Palinko
#9224
azért hosszabbak voltak, több bejárható város stb. de be kell látni nem illene a sztorihoz olyan hatalmas mellékszál.

akik már végigjátszották azoknak írom:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerintetek is vége ezzel a mass effect szériának? kinyírtuk a mass reléket is, nem tudom hogyan lehetne folytatni a sorozatot.
wedge31
#9223
Másban nem fogsz csalodni pörgös lett a játék több végigjátszás van benne.
Én most toltam végig az elsõ két részt így aztán nem olvastam el újra rengeteg kódexet meg bolygó leírást mert már fejbõl tudom öket pl a eden prime vagy a kroganok szövegét.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9222
Az elõzõ két résznél is ugyan ez volt... Volt aki 5 óra alatt játszotta végig, volt aki 60 óra alatt...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9221
Hát ez nagy csalódás. Akkor úgy tûnik, hogy egy hétvége alatt ki lesz végezve 😞
wedge31
#9220
Sajnos rövidebb lett mint az elözõ részek 23h-nál tartok és a utolsó csata már folyamatban van.
Ha félóránként beszélsz mindenkivel és mindig ugyanazt a szöveget végighalgatod lehet 50h is egyébbként 25h körül lesz a vége.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9219
Az marhakevésnek tûnik :S Az elsõ rész 32 órámba került, a második rész DLC-kel együtt 45 óra volt. A harmadik résznek még nem kezdtem neki. A fõszálat én is olyan 20 órásra tippeltem, de abban reménykedtem, hogy a mellékküldetésekkel együtt összejöhet vagy 40 óra.
Fpocok
#9218
Amennyire le lett butítva, szerintem örüljünk a 20 órának.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9217
Na mind1. Majd meglátom, h nekem mennyi lesz. Mass Effect 1 40 óra volt átlagban, Mass Effect 2 60.
robotnyk
#9216
van valami megoldás arra, hogy ne teljesen szarul importálja az ME2 save filet? 8 túlélõt mutat, közben 11 volt, a collector basere azt írja átadtam a cerberusnak, közben meg elpusztítottam...
#9215
Az összes mellékküldetéssel, az összes bolygó leírás, az összes kódex leírás elolvasásával és a társakkal való rendszeres beszélgetéssel együtt?
Marci0115
#9214
jaja, olyan nagy mellékküldetések nincsenek, 90% annyiból áll hogy beszélgetni kell emberekkel

#9213
Az összes melléküldetéssel együtt?
Fpocok
#9212
Pedig kb ennyi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9211
20? Ennyi idõ alatt játszottad végig? A spoliert inkább nem olvasom el 😄
Nekem már kb 7 óra benne van és még sehol se tartok 😄
Az is igaz, h 1.5x, vagy akár 2x is tovább tart általában egy rpg-t végigjátszanom, mint az átlagnak.
Marci0115
#9210
szombat óta játszottam, kb 20óra alatt

Prince23
#9209
Ilyen hamar?

nekem a witcher 2 legalább 4 napomba telt.

Marci0115
#9208
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nah végig vittem, nekem speciál nem tetszett a vége felé a földi hentelés, én más befejezést vártam

cs1rk3
#9207
több profilba lehet játszani vagy csak couldolja az origin?

penge96
#9206
Na, nekem is megjött a gyûjtõim. 😊 Van rá mód, hogy úm. legálisan már tolhassam?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#9205
Jah, ez a Paragon-Renegade dolog engem is idegesít néha. Sokszor nem azt választom, amit valóban választanék. Ez miatt szimpatikusabb a Dragon Age megoldása, ahol nincsenek ilyen pontok. Plusz ott legalább 5-6 választási lehetõség van legtöbbször, nem csak 2.
Kongy
#9204
de azzal az exevel lehet majd multizni 9.-én?

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#9203
én tuti belemászok a szõrös seggébe az armory sötét sarkában ^^

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#9202
Igen, elötte visszahallgatja az utolsó beszélgetésüket, ott is férfinév van. Nyilván õ a meleg kapcsolat lehetõség a férfi Shepard játékosoknak. Én kihagyom.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

JethroHUN
#9201
Aktiválni nem tudod, de mint amit az elõbb írtam #9197 Nálam mûködik.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Kongy
#9200
Lehet már aktiválni Originen am?? Csak hogy telepítsem-e már 😄D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#9199
CD Galaxis XDDD Énis meglepõdtem a lengyel logon... O_O

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

JethroHUN
#9198
gameshop mi? a lengyel logó elárulja. <#nevetes1>

Más, valaki multizni majd? <#pias>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

JethroHUN
#9197
Akkor játsszál, én is azt teszem Calver linkelt egy eredeti exet (a warez topickban #346) ami már átment a dátum ellenõrzésen. Bemásoltam, felírtam, tökéletesen megy. A tegnapi rld játék mentésével. DLCjim is megvannak.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9196
a Shuttle Pilóta frankón buzi?


(aszongya elvesztette a FÉRJÉT pár hónappal ezelõtt)

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Gubberx
#9195
drágaszáááááágom!!! 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#9194
Lehet Udina csak kapott egy arcplasztikát miután Anderson bemosott neki egyet a Me1-ben.

Amúgy ez a Paragon-Renegade dolog kissé idegesítõ. Kimondom a véleményem ( a tanács hülyék gyülekezete )errre Renegade pont? Az lenne a renegade ha lelõném õket. A hátukmögött nem azt mondhatok amit akarok?
Kongy
#9193
Most jött 😊)

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#9192
Asszem nem lehet.
Rage47
#9191
Hogy lehet elrakni a fegyvert? "holster weapon"
#9190
Hát élõrendelõit nem kaptam hiába rendeltem meg február elején

zzeN
#9189
Meg lett közben, köszi!

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Fenrir
#9188
Ott.

A halál csupán a kezdet...

zzeN
#9187
A fegyveres DLC-t hol kell aktiválni? Menübe nem lehet, gondolom nem is Origin-be kell, akkor a bioware oldalán a Promo Code menübe?

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#9186
Egyébként észrevettétek, h Bailey és Udina a Mass Effect 2 és 3 között eltelt idõszakban elementek egy kalandokkal és veszélyekkel teli útra annak reményében, h megtalálják a Fiatalság Forrását és sikerrel is jártak?
Fenrir
#9185
Azért az vicces, hogy megint az szopik csak aki megvette a játékot. Ha akarnám már tölthetném a reloaded verziót és már lassan be is fejezhetném, ehelyett az originen nézem az indítóikonját...

Nem értem, hogy mi értelme ezeknek az eltolt megjelenési idõknek.

A halál csupán a kezdet...

JethroHUN
#9184
Nekem a preorder fegyver és warfare gear (vagy mi) külön cetlin volt.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Sir Quno Jedi
#9183

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Anthrax
#9182
A Cehez járó dlcket meglehet venni storeból is külön vagy csak a cehez járnak ,és mennyibe kerülnek ?

#9181
A Launch trailerben van egy jelenet amikor egy (sztem) Asari világra szállnak le a Reaperek. Így 5 óra játék után sztem...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az Asarik valószínûleg emiatt gondolják meg magukat a tárgyalásokat illetõen mert azért az anyavilágra leszálló pár ezer Reapernek van egy kevés ösztönzõ ereje.
Vraaanyek
#9180
A nagy DLC-nek igen! a többi automata asszem'

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9179
Na nekem is megjött a játék. Egyébként az Elõrendelõi DLC-nek külön papír-on kéne lenni-e?