Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9278
Sziasztok.Felraktam a játékot a nagyképernyõs tv-re és a lányom majdnem s...e ült mikor meglátta, ez film? kérdezte.<#nevetes1>Viszont egy dolog nem tiszta.Nekem úgy rémlik, hogy a korábbi részekben harc alatt lehetett a csapattársakat pl. fedezékbe küldeni vagy elküldeni más irányba.Most nem találom ezt a lehetõséget, csak a képességeiket tudom használni.Most vagy én bénázok, vagy keverem más játékkal.Hogy van ez?
Lacoka12
#9277
hogyan lehet mass effect 2 mentést át importálni a 3-ba?

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

#9276
Szerintem meg egy olyan programparancs, hogy visszatérjen a játék a fõmenübe XD

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#9275
Én azt hittem, hogy a stáblista 😞
Palinko
#9274
én megteszem. a játék vége egy videó lesz
Fpocok
#9273
Azt megkeressük személyesen és szétverjük a fejét <#violent> 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

penge96
#9272
Na, azt ne...

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Jaka923
#9271
Valaki lesz olyan merész, hogy spoiler nélkül leírja a játék végét?<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

#9270
Jaj, most jut eszembe, h hazaértem a melóból és már birok játszani. Mi a fenét keresek még itt a fórumon?! <#idiota>
#9269
Jah. Nem kellett semmit trükköznöm.
Soldiers
#9268
Srácok nektek a ME2 mentését automatikusan felismerte az importálást??

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

penge96
#9267
Az exés megoldás nem jó?
khmwirágboltkhm

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Fpocok
#9266
VPN-el.
Keress rá googlen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Lacoka12
#9265
reggel hozta a futár a játékot fel telepitem erre az fogad hogy megjelenés dátum ellenõrzés hogy lehet meg kerülni?

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

#9264
HIGH reputation pontal békét tudsz ktni közöttük. Itt levan irva hogy mik a feltételek hozzá, De ez erõsen spoileres, egy másik csoportal konfliktussal kapcsoaltban is
http://social.bioware.com/forum/1/topic/347/index/9629045/1

Palinko
#9263
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
passz,nekem is így sikerült fõleg hogy az elsõ részben õ volt a 2. ban meg senki. mondjuk az újságírónõt nem tudom lehet-e mikor kérdezte, hogy ott-e maradjon éjszakára mondtam ne, azt hittem akkor még ashley össze fog jönni 😄
Fpocok
#9262

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9261
sztem kell de nem nagy szám csak 1x ellenõrzi mikor elõször indítod.
Amúgy tegnap kaptam új snipert is m90 asszem.Az alinenware-nál lehetett kérni csak regelni kellett de sztem elfogyott a kulcs má.

#9260
Ez a való életben is elõfordul 😄
Marci0115
#9259
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amugy meg mi alapján dõl el hogy kit lehet megfektetni? sokkal többet beszéltem ashlyvel mégis liarát huztam meg 😞

Marci0115
#9258
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de egyébként nem értem hogy mi értelme volt hogy lezuhant éppen egy bolygóra a normandy 3 emberrel

Khabbas
#9257
Megjött a drágaszág. <#taps>
Kell még proxy-val bûvészkedni, vagy fel lehet telepíteni simán?

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#9256
Milyen csõbe?
Lényegtelen, jó poén 😄

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

penge96
#9255
Csak õ tudna bemenni az új, szûkített csõbe! xDDDD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#9254
Kiderülne, hogy a Reaperekkel vívot csata kulcsszerelõje a kutya XD
és akinek nincs meg, nem tudná végig vinni a game-t 😛

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#9253
Meg gondolom megugatja a Reapereket 😄
#9252
csak sétál fel alá xd néha lescennel LOL

#9251
Amúgy jó valamire a dög?
vagy csak a szokásosat csinálja (behozza az újságot, nyáladzik, megugatja a postást,...)? 😊

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

penge96
#9250
xDDDDDDD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#9249
Na gyerekek asszem megdöglött a robotkutyám xDDDDDDD

#9248
Nem azt mondom, h késõbb nem így lesz (de biztos nem így lesz 😄), de az elsõ 7 órából nem ez szûrõdött le nekem 😄
#9247
Azt is mondták, hogy a döntéseinknek sokkal nagyobb súlya lesz és sokkal szerteágazóbb lesz a sztori, mivel ez az utolsó rész, és már nem kell belekalkulálniuk a döntéseinket a következõ részbe. 😄
#9246
Nekem is tetszik a játék, de nagyon... csak nem tudom. Olyan furcsa érzésem van. Pl. nem tetszik, hogy a journal és a codex össze van olvasztva, amely a journal hátrányára ment. Olyan furcsa néha számomra a játék... :/

#9245
Hát igen, a szélesebb tömegek... Egyébként ha tényleg az action mód miatt csorbítottak a párbeszédeken akkor egy kicsit vicces, hogy pont egy olyan játékmód miatt nyirbálták meg a játék legjobb részét amit szinte senki sem használ. Egyébként biztos vagyok benne, hogy jó játék lett, ezt a videókból is látni, csak egy kicsit szomorú, hogy pont az utolsó résznél követnek el egy ilyen oltári bakit, szinte feleslegesen.
penge96
#9244
De most nem az volt, hogy vissazjönnek az RPG elemek? Ne idegesítsetek már... xD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#9243
Én se értem, h miért kellett változtatni rajta. Demoban próbáltam a multit, de nem jött be. De legalább nem tolják bele a pofámba a single playerben, h : "JÁTSZÁL MULTIT, MERT MINDENKI MEGHAL!!!". Szal tõlem elfér a multi, max nem játszom. De azt az idõt, amit a multira fordítottak, inkább fordították volna, h rpg-sebb legyen. Nálam ugyanis egy rpg a döntési lehetõségekrõl szól, meg arról, h azt mondjon a szereplõ, amit én akarom, h mondjon, a többi dolog, stat osztás, inventory mellékes.
wedge31
#9242
Ha elfelejtjük, hogy ez egy rpg frencsájznak indult akkor nagyon jó játék ha nem tudjuk elfelejteni akkor nem annyira.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9241
A leegyszerüsített párbeszéd rendszert és az érthetetlenül idiótára megcsinált futás animációkat leszámítva jó játék.
Palinko
#9240
de minek változtatni valamin ami jó? skyrimban sem sírok a multiért mert felesleges lenne
wedge31
#9239
Az lett.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

penge96
#9238
De most összeségében, attól még kurvajó lett a játék, nem?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#9237
Kb 7 órát játszottam, ahogy lentebb is írtam és eddig így volt, nem hiszem, h késõbb változni fog a helyzet. De hát ez van, egyeszerûsítenek, amikor még nagyobb tömegekhez akarnak eljuttatni egy játékot.
#9236
Ja, nekem még a demohoz képest is nehezebbnek tûnik egy kicsivel

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

#9235
Ez nekem is feltûnt az elsõ pár küldetés végigjátszásából láttam. Azt hittem, hogy azért mert a játék elejébõl van és ott még nincs nagy súlya a döntéseknek. De ha ez a végig így van az egy kicsit gáz. Basszus, játszanom kéne már vele csak elszállt a gépem is meg a monitorom is egyszerre...
wedge31
#9234
Szerintem egy dologban érezhetõ a különbség a harcban.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#9233
Nem akció módban tolom. Hanem rpg-ben. Elõzõ részekbõl hozott mentéssel. Gondolom pont az Action mode bevezetése miatt van ez, h sokkal kevesebbszer választhatjuk ki, h mit mondunk, sõt amikor kiválasztjuk, akkor is sokszor lényegében ugyanazt mondjuk, csak vagy paragon, vagy renegade hangvétellel.
Prince23
#9232
Ezek engem marhára zavarnának, ha ez így van. de lehet hogy Te éppen action módban tolod nem?

ott nincsenek elvileg lehetõségek párbeszédeknél.

#9231
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jellemzõ: megmentjük a galaxist, de senki sehova nem tud utána közlekedni XD
...mondjuk csak vannak már a relékrõl is tervek, vagy esetleg a fegyver alapján lehet gyártani

Intel Core 2 Duo 3 GHz, NVIDIA GeForce GTS250, 8GB RAM

Fpocok
#9230
Errõl beszélek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9229
Egyébként titeket is zavar, h sokszor magától szövegel Shepard ahelyett, h én választanám ki, h mit mondjon? Ráadásul legtöbbször 2 választási lehetõség van, amikor végre kiválaszthatom, h mit akarok mondani, az elõzõ részek 3 lehetõsége helyett.