Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vraaanyek
#9585
na legalább az arc importálással se lesz gondom, mivel szerintem telitalálat lett shepard gyári feje , sosem használtam generált arcot, 1-et és 2-t is mindig alap arccal vittem ki 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9584
A coop mennyire hat ki a single playere .
#9583
Valaki tudna segíteni,hogy hogyan lehet "kinyerni" a ME2-es karakterem face codeját?
Vraaanyek
#9582
engem már hidegen hagy a sok panaszkodás, biztos vagyok benne, hogy überbrutál jó lesz az egész összességében!!!! már csak 22 óraaaaa 😛<#taps>

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Prince23
#9581
Sokan panaszkodnak a froms Ashes DLC miatt, mert túlságosan rövidre sikerült. és 10 dollárt nem ér :S

enlightened
#9580
FOV-ot is ígértek a patchban? Mert errõl nem hallottam. Pedig ráférne, de általában ez az amit nem szoktak javítani.

Prince23
#9579
Lesz 0 day patch 😄

Prince23
#9578
Nekem seperc alatt felmászott a game, max feltöltéssel. Nálatok lehet a szolgáltatói hiba sztem

penge96
#9577
Én is remélem, mert ezt a játékot jobban vártam mint a Messiást, erre tessék!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Vraaanyek
#9576
kezdeti nehézségek 😄 abban bízom, hogy holnapig már majdnem mindenre lesz megoldás, és nekem már nem kell idegeskednem ezekkel (FOV; DLC-hiba, mentés importálás; ezek szerint ez a fagyogatás, stb...) 😄😄😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

penge96
#9575
Nem a Te neted szarakszik, nekem is ennyivel jön, jó esetben. I love Origin.

Amúgy felnéztem hivatalos fórumra, hát, "örömmel" láttam, hogy kb. minden 2. embernek crash problémája van, olvastam olyat is, amit pont ugyanolyan, mint nálam. Fantasztikus.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Vraaanyek
#9574
Ne is mond, nekem is mire feltette, letöltötte a hülyeségeit, és azokat is feltette beletelt vagy 2 órába..jó, ehhez hozzá tartozik, hogy szarakszik a netem, és 160 kb/sec-el töltött 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9573
Rendben, köszönöm!

Origines telepítés meg iszonyat lassú...

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

Vraaanyek
#9572
persze! miért lenne külön online pass, felrakod a játékot a kódjával, origin elfogadja, felmennek a dlc-k, meg beírod a nagy DLC kódot, azt is leszedi, és holnap hajnaltól meg simán aktiválod a játékot, nem kell külön kód már 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

penge96
#9571
Egyébként hülye kérdés, de pl mi van, ha megváltoztatom a használatban lévõ e-mail címem? Mert ugye az Origin azt használja, amit megadtunk a regnél. Na most ha elveszik ez az accountom, akkor a büdös életben nem fogom tudni aktiválni a játékaimat, mert már egyszer megtettem azt. Ez kicsit rizikós, nem?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#9570
Még nem, jelenleg reinstallálom a játékot. Majd megnézem, köszönöm. De lehetséges, hogy emiatt van?

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

ProGabe
#9569
azt már próbáltad, hogy kikapcsolod az "Origin játékpanelt"? (beállítások -> játékban)

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#9568
Most jött meg a CDGalaxistól a gyûjtõi.

Más is csak 1 kódot kapott a gyûjtõihez, egy cd-kulcsot, (ill az elõrendelõi DLC-ket)?

Mert én külön lapon nem kaptam Online pass-t, gondolom a gyûjtõi kóddal van egyben.

A.M.D. Athlon X4 760, Radeon HD7870 2GB, 8GB DDR3

Frank99
#9567
köszi, de lehet mégis megvárom.

van munkám még ma estére, nem molyolok rajta legalább...

:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#9566
Szerintem semmi. Én tegnap este cseleztem ki proxyval a release date checket de még nem törték rám az ajtót az ea kommandósai.

Why so serious?

penge96
#9565
Valaki megtudná nekem mondani, hogy miért fagy folyamat a játék? Másodpercekre megáll, és marhára nem vágom mi van. Mikor elõször elindítottam, tök jól ment. Lehet ez összefüggésben a korai aktiválással? Mert ahogy észrevettem az Origin okozza a fagyást, ugyanis ahogy belépek in-game az Originbe azonnal fagy. De ha meg nem csinálok semmit, akkoris befagy másodpercekre... nem értem, nem ezért dobtam ki 18 rugót az ablakon. Légyszi valaki segítsen.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Frank99
#9564
hali
mi hátrányom lehet, ha ez eredetivel elkezdek játszani idõ elõtt?

thx

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Vraaanyek
#9563
na, közben bekerült újra 😊 ha már késõbb kezdem a játékot l, legaalább addigra minden macera megoldását tudni fogom 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#9562
Nem sokkal lejjebb le volt írva, ill. belinkelve a megoldás 😊

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9561
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
pech😄 Amúgy fõképp a reputációtól függ a dolog (értelemszerûen a kulcsszereplõknek életben kell lenniük

Sir Quno Jedi
#9560

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#9559
semmi különös, majd újabb 6k után nézz be! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

pxxl
#9558
6k új hsz 😄 történés? 😄

All hail the double x!

Lacoka12
#9557
valaki segítsen létszi

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

Tatyla
#9556
origin ablakban ott van az ashes játékban meg mégse ismeri fel?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#9555
na feltettem a játékot meg a proteános kiegészítõt de azt mondja nem ismeri fel a kieget és loggoljak be valami alliance szerverre? mi van?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Khabbas
#9554
Na baszki, most kezdhetem elõröl a játékot...

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#9553
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez nem igaz, meg lehet oldani, hogy mindkét oldal megmaradjon
bár szerintem Legion ígyis-úgyis "meghal"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Tatyla
#9552
offolás és személyeskedések törölve,viselkedjünk kérem szépen...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#9551
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
úgy nézem hogy van olyan befejezés, aminél csak Legion áldozza fel magát a feltöltéshez: http://www.youtube.com/watch?v=grBn3oWYvkM
Kérdés hogy hogy lehet elérni

gerey
#9550
#9500 Ettõl még nem a fejlesztõk a hibásak, hanem a kiadó ami ugye az EA.

#9501 Egyetértek, én is erre utaltam.

Lacoka12
#9549
miért nem érzékeli a mass effeckt2 mentéseim?

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

koschwarz
#9548
nekem a demo multiban is nagyon bejött a vanguard.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Marci0115
#9547
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
semmit, sajna egyik meghal, vagy a qvarián flotta vagy legio és a geth flotta

#9546
quarian/geth spoiler
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mi az istent kell máshogy csinálni hogy mindkét faj megmaradjon, Legion ne haljon meg a gethek fejlõdéséért cserébe és Tali ne legyen öngyilkos?

enlightened
#9545
Vanguardból ilyen közelharcos lett, melee-re van kihegyezve nagyon. Földbe ütni ellenfeleket ütni ököllel chargeolni a végtelenségig, lõfegyver nem is nagyon kell neki, néha lõsz egyet a shotgunnal.

SötétBarom
#9544
Most éreztem rá a vanguard ízére.. Az elõzõ részekben nem volt ennyire "böszme", de itt nagyon az.. Amikor kimaxolva megkapok olyan skilleket, mint a heavy melee kill után egybõl aktív charge, meg a charge utáni extra damage, shotgunnal kõkeményen lehet aprítani..

A sugárfegyver akkor vicces, ha mindenkinél az van, illetve aktív a squad cryo ammo.. Olyan mintha a batmanbõl a Jeges irtaná a népet 😄DDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Vraaanyek
#9543
Te tetted a legszebbé a napom ezzel a kommenttel 😄 (azért a spoilert kihagytam 😛)

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9542
Egyetértek, nagyon jól integrálva van mindenki, és rohadt jók a küldetések.

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

SötétBarom
#9541
Leteszem a hajam basszameg komolyan. Annyira fasza ez a gém, hogy beszarok. Alig várom, hogy egy másik saveemmel nekiugorjak újra. Nem tudom ki mondta, hogy erõltetetten vannak jelen a régi szereplõk, HÁT A LÓFASZT.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
DURVA SPOILER

Tuchankán Mordin végig középpontban van, után amikor kergetjük a councilt, és Udinát lelõjük (opcionális gondolom..), elõtte thane ott kavar szintén teljesen a középpontban, illetve most imádkoztam vele a kórházban a halálos ágyán.. BESZAROK. Géniusz.. Kurva kíváncsi leszek mi lesz pl azzal a savemmel, ahol thane nincs életben..)


Váááá.. Baszottul letehetetlen..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#9540
Egyébként próbáltátok már a Protheán részecske fegyvert? Nagyon állat, én más fegyvert nem is viszek harcba, a régimódi ME1-es lehûlõs módszerrel mûködik, és nagyon erõs. Nosztalgiázni is nagyon jól lehet vele, és az a látvány, amikor 3 ember sugárfegyverekkel bomlasztja hamuvá az ellenfelet a csatatéren...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

#9539
amugy tenyleg mekkora rokabor! a blight is 50000 akarom mondani 200evente jon es addig a melyurben, akarom mondani a fold alatt pihen alszik! miutan kitort pedig aki megerint az husk, akarom mondani darkspawn lesz
ezekutan megse veszem <#idiota>

anti hero

#9538
sztem mar el is foglaltak, csak errol masokat nem tajekoztattak 😄

anti hero

#9537
Hát ha így nézzük, akkor nagyjából az összes BW játék hasonlít egymásra...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Vraaanyek
#9536
Ha így lenne, már reklamáltak volna miatta 😛

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX