Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9685
A War Room -ban azzal a Galaxy Mappal lehet valamit csinálni? Nekem mindig azt írja hogy nem elérhetõ és csak a háborús erõfeszítéseket lehet figyelemmel kísérni.

Bár még eléggé az elején vagyok...
MerlinW
#9684
Nálam HDD-n sem töltött 1 mp-et, sõt sokszor még a töltõképernyõ sem látszódott.

[merlinw.org]

#9683
pfeejjjjj bazmeg nem playeltem de mar a keptol is rosszul vagyok
nálam ma a kollektors nálan ma a kollektors sok kollektor fog meghalni multiba :o

anti hero

Sir Quno Jedi
#9682
Szvsz. mindég érdemes SSD-re tenni az aktuális játékot, amivel tolod éppen. Deus EX HR-nek is jót tett, Skyrim-nek meg pláne, de gyakorlatilag bárminek. Me3 is a Citadellán a liftben sem tölt többet sokkal, mint egy másodperc, ami nem rossz arány... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

enlightened
#9681
Nekem van SSD-m de nem arra tettem hanem az ezer éves HDD-re és teljesen jól megy, szóval, más lett itt a gond szerintem.

#9680
ja, ez inkább mikrolag, van ssd-m de nehogy már csak arról fusson rendesen

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

Vraaanyek
#9679
háhhhh....ez nagyon jó 😄 shepard: "Ne haragudj Kaidan, de döntést kellett hoznom, és utálom a buzikat!"

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9678
Az én Shepardom az elejétõl fogva átlátott Kaidan-en... Virmire-n atomot is kapott ajándékba...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

Sir Quno Jedi
#9677
Én 2560x1440-ben tolom és szvsz. teljes mértékben játszható. Azt nézd meg, hogy mikor akadozik, akkor tölt-e a HDD-rõl, mert ha igen, akkor jó hogy akadozik. Én SSD-re tettem és superior.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9676
mi az istenért akad a játék az elsõ pályán? Ez így játszhatatlan, most frissítettem a catalystot, elõször azt gondoltam, hogy az a baj, de a 12.3-assal is ugyanígy akad. 1920*1080, minden beállítás default.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#9675
Úristen.. ez tényleg benne van a játékban?

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#9674
hat ez van sajnos serult 2 dvd
Tatyla
#9673
lemezt ki se vettem a dobozbol...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#9672
Mennyi függnek össze a mellékküldetések a 3-ba ? Gondolok itt idõrendbe tehát érdemes egybõl megcsinálni nem?

#9671
Sziasztok,a collectorst vettem meg és az van hogy a második lemez telepítésénél 96 % nál lemez olvasási hibát ir ki viszza kellett vinnem kb 15 20 nap mire leszz belole valami,mert pestre kuldik analizisre.Nem tudom másnak is volt e ilyen problémája,de külföldi forukon sokan irnak rola sajnos en is kifogtam .de digitalisan tudom jatszani
wedge31
#9670
Még jó, hogy ezt így éhgyomora néztem meg...<#ticking>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fpocok
#9669


<#vigyor5>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Marci0115
#9668

Vraaanyek
#9667
és még 9 és fél óra az aktiválásig, és az õrjöngõ kockulásig 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Vraaanyek
#9666
juhuuuuuuu!! én is megkaptam a plusz DLC-ket, csak nem a csomagoláson, hanem most reggel e-mailben!! 😄 😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9665
jóva elvileg sikerült 😄
az volt a hiba hogy megcsináltam a Mass Effect 2 mappát, viszont nem csináltam save almappát

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#9664
select Career még megy, ki is választom a karit akivel toltam a 2ben viszont mikor az importra kattolok már nem engedi :s

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#9663
olyan kérdésem van hogy a régebbi mentést hogy lehet elõhívni, eredeti CE-m van viszont ugye laptopról tolom mert erõsebb mint az asztalim, az asztalin csináltam a mentéseket, és átmásoltam a teljes Save mappát a mass efffect2bõl
eddig nincs siker, még próbálkozok

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#9662
Hihetetlen, milyen jóra megcsinálták a csapattársakkal való interakciókat! A Citadellán minden egyes látogatáskor máshol vannak, mást csinálnak, nagyon fasza... nem beszélve a temérdek utalásról az elõzõ részekre, a csomó easter eggrõl, stb. Ráadásul, ha ez még nem lenne elég, ugyan ezt eljátsszák minden küldetés után a Normandy-n is... Év játéka. Nincs kérdés e felõl...

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB

MerlinW
#9661
Aki végigjátszotta
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

nézze meg ezt a videót:
Mass Effect 3\BIOGame\Movies\End03_Shepard_Alive_Male.bik

és mesélje el, hogyan lehet elérni😊

[merlinw.org]

#9660
A gyûjtõihez kapott From Ashes kódot hoygan tudom beváltani az originen? Mert a bioware-nél próbáltam, de ott visszalökött. Az origin meg közli, hogy a gyûjtõiben benne van.
MerlinW
#9659
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Argos Rho - Phoenix - Intai'sei

[merlinw.org]

Prince23
#9658
szánalmas 😄

#9657
Hangulatosabb az enyémnél 😄 Még mindíg görbül a szám.

Battlelog: Purga5

Palinko
#9656
ezt a postot már most megbántam

orichalcos
#9655

Nekem most már csak egyetlen egy mellékküldetésem van:


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kakliosaurus Fossils.

Mondjátok már meg hogy hol a bánatos bánatban találom a fosszíliát, mert már mindet többször felfedeztem de sehol sem találom. 😞

My streams: https://beam.pro/oriic

#9654
én csak holnap délután fogom😞
mázlija van annak aki már megkapta korábban.bár nekem mind1 mert még mindig nem volt idõm befejezni a 2. részt😄
asszem nekiállok most.

PSN ID:misi2mezei

#9653
Aki most kezdi el pár perc múlva, annak sok izgalmat és élményekben gazdag játékot kívánok!

Battlelog: Purga5

#9652
nem kell valakinek egy 25%-os kedvezmény kód Origin-re?
én nem fogom felhasználni mert nem vásárolok letölthetõ teljes játékokat.
egy csere esetleg érdekelne egy From Ashes DLC kódra😄

PSN ID:misi2mezei

Rage47
#9651
én lerövditíteném a harcokat, sokszor már kezd zavarni, hogy nem halad a story a hülye ellenség miatt..😄
Vraaanyek
#9650
ez nagyon érdekes, nekem is gyûjtõim van ,de teljesen simán települt, semmi fennakadás nem volt végig..csak aktiválni nem lehet még...pár percig 😄

figure85: konzolok szervizétõl rendelte meg, nem tudom, hogy õk adtak-e...otthon vannak a csomagolások a szemetesemben, de én nem leszek otthon csak vasárnap, így csak akkor tudom meg, hogy volt-e rajta

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#9649
Akartam volna telepíteni a gyûjtõit, hogy amíg aktiválni lehet, addig is csináljak valamit, de állandóan az origin jön be és közli, hogy itt ezt a kódot nem tudom beváltani.
Nem lehet csak úgy simán feltenni és késõbb aktiválni?
kemszi2
#9648
igen ott volt nekem is (iponos)
és akkor hogy is kapom meg From Ashes dlc-t? automatikusan letölti majd?
#9647
Quarian - Geth konfliktusról
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Meg lehet oldani, hogy csak Legion áldozza fel magát(olvastam korábban hogy valakinek mindenképpen meghalt valamelyik) nekem elég nagy reputációm volt, mert sokat mellékküldiztem(amit tudtam levittem elõtte kb.) és utasítani kell Legion-t hogy töltse fel az adatokat, majd 40%-nál paragon-renegad-el eldönteni. szerintem erre a 2-ben történek is kihatnak(Heretics-ek beolvasztása vagy sem, mondjuk az inkább Legion mellékjénél lehetett fontosabb, amikor Shepard egyedül mászkál a gethek "virtuális valóságában"
de fõleg a reputáció számíthat.
#9646
Elvileg, a csomagolásra volt ragasztva egy alig 1cm széles papircsík amin volt két kód. Ezek az elörendelöi dlck (ez függ, hogy honnan vetted, mert lehet, hoy nem adtak neked).
xblades
#9645
Érdekelne az a játék végigjátszásából a Fontos dolgok elmondása nélkül.

Van-e az eddig megismert fajokon kívül régebbi faj is a 3-ban?

A Protián-ok a Dlc nélkül is benne vannak a játékban ha nem akkor meg lehet tudni valami érdemlegeset a Protián társtól és a fajról a Dlc-ben?

A begyûjtõk bázisának megsemmisítése bele számít-e komolyabban a történetbe?

És meglátjuk-e milyenek a Quarians faj képviselõi?

A naprendszerekben lévõ szenelési minijátékban a kaszások aktivitási szintjét lehet-e csökkenteni?

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

Vraaanyek
#9644
nekem nem rémlik más kód, csak a telepítõ és a nagy DLC kódja, mondjuk nem is néztem meg nagyon a fóliákat ...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

cs1rk3
#9643
új fegyverek 😊

MerlinW
#9642
Én is importtal játszottam, insane-en, és hidd el lesznek kemény szituk a vége fele. Mondjuk ME-nek a lényege a történetvezetés, én mindig örültem, ha túljutottam a csihipuhin😊

[merlinw.org]

#9641
Amúgy nincsen már hekkelés meg ilyen dolgok, vagy csak az elején nem kell még?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

enlightened
#9640
Insanityn játszom és könnyebb lett a játék, kezdve azzal, hogy élbõl level 30ról indul a beimportált karakter amivel ki lehet maxolni 3 képességet egybõl. Én semmi nehézséget nem érzek, hamarabb halnak meg az ellenfelek. A skillek iszonyat erfõsek. Minden sokkal pustítóbb. A bitoci chargera rá lehet eresztteni még 2 novát és ha után még betolsz egy heavy melee-t akkor a biotic charge kb egybõl rechargol is és már mehetsz is neki a következõ ellennek. De az engineer is a rakétás drone-al meg a sentry turrettel. Egy szóval nagyon overpowered az összes kaszt és sokkal könnyebb lett a játék mint volt.

#9639
Semmi baj a deafult Shepard arcal, leszámítva azt, hogy eddig még egy percet sem játszottam vele. ME1-ban kb 5 éve kreáltam egy racot és 300-400 órám már biztos van benne. Ez után egy másik arc egy másik Shepardet jelentene számomra.
Szerencsére a ME2-ben lemodeleztem a Shepardom arcát (egyszer szórakozásból) így most kóddal be tudtam vinni az ME3-ba.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

MerlinW
#9638
Igen, nehezebb lett, de az nem baj. Végre van benne valami kihívás is😊

[merlinw.org]

kemszi2
#9637
végre nekem is meg van a CE
egy kérdés,mivel nem tudom csak vasárnap megnézni ,van most 4 kód/széria számom,egy ugye a sorozat szám a garancia papíron,egy a papíron van ami a páncél és a fegyverhez kell,viszont volt még két kód külsõleg a fóliára ragasztva,azok mit is adnak akkor pontosan?
Palinko
#9636
importált karakterrel nekem nem tûnt nehezebbnek.