Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

H3LLBoY
#9735
Végre megjött a saját példányom!!! Kár hogy csak este tudok majd vele játszani, mert délutános vagyok. 😞 Életem leghosszabb 8 órája vár rám.

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

Sir Quno Jedi
#9734
de ha usa proxyval aktiváltad az eus exét, akkor nem kell semmit sem csinálni gondolom?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

JethroHUN
#9733
Aki amerikai, vagy bármilyen nem eu-s exevel kezdte a játék, az cseréje vissza eredetit, és aktiválja be újra. Mert eltér a verzió és nem fogsz tudni eusokkal multizni. EU-s exe 1.01-es.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Sir Quno Jedi
#9732
ugye:

http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_3:_Galaxy_at_War

There will be multiple ways to interact with Galaxy at War that will affect the Galactic Readiness rating. Aside from cooperative multiplayer, additional interfaces on iOS and Facebook are planned, each with their own "hooks".<4>

Cooperative Multiplayer Edit
Main article: Mass Effect 3 Multiplayer
Mass Effect 3's cooperative multiplayer mode ties directly into Galaxy at War. Success in co-op rewards players with War Assets.<1><4>

Mass Effect: Infiltrator Edit
Main article: Mass Effect: Infiltrator
Mass Effect: Infiltrator is a third-person shooter for iOS devices. Playing Infiltrator can earn the player War Assets for the Galactic Readiness rating as well as unlock weapons for use in Mass Effect 3's single-player.

Mass Effect: Datapad Edit
Main article: Mass Effect: Datapad
Mass Effect: Datapad is an app for iOS devices. It will allows players to monitor the Galaxy at War system and receive messages from Mass Effect 3 characters.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9731
Spectre Geart vegyél. És adja a fasza cuccot majd.

Why so serious?

JethroHUN
#9730
Most is akarnék játszani Ronson007-tel, de ez a fostos orign elszaródott, nem reagál egyik beállíott hotkeyre sem, nem lehet játékban megnyit. Ha invelni akarom, kiírja neki hogy más verzió... még hogy azt életben?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Sir Quno Jedi
#9729
Meg amúgy sem lehet gold elõfizu nélkül multizni, ergó bebaszna, ha multizni KELL a good endinghez x360-on. 😄D😄😄😄D

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

JethroHUN
#9728
Igen creditért, kapod halomra a preador pisztolyokat... 2 kör multit mentem eddig, 2 random, alcsony szintû(~15) gyerekkel, legjobb fegyókkal mentek...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

koschwarz
#9727
akkor jó.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Sir Quno Jedi
#9726
galactic readiness

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9725
Lehet kreditért is, miért ne lehetne. 5000 a recruit pack, 20000 a veteran (ezek voltak a demoban is) és van még spectre az 60000. BW pontban meg tán 40-80-160 az elosztás.

Why so serious?

Seth
#9724
War map-on nekem nincs csík, mivel nincs aktív kapcsolat(360-on játszom, nincs netre kötve)

PSN ID.: Beegabor

Sir Quno Jedi
#9723
Meg ha lesz savegame editor, mert kell késõbbi masseffect gammákhoz a mentés, akkor ott is gondolom lehet állítgatni. 😄 Asszonták legalábbis, hogy azé tartsuk meg a mentésünket, meeeee kellhet az még a jövõben... 😄DDD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9722
Írjátok át a fájl nevét a jó befejezésre és azt játssza le. 😊 😄
MerlinW
#9721
Ami mint írtam csupán egy alig 5mp-es animációban különbözik a jótól - megtekinthetõ a Movies mappában mind 😊

[merlinw.org]

MerlinW
#9720
Mert nem ugyanarról beszélünk, hanem a galactic readlines-ról. Kattints a War map-ra.

[merlinw.org]

koschwarz
#9719
azért agyafúrt rendszer ez a kalózkodás szempontjából. mert kalózpéldánnyal ezek szerint csak rossz befejezést érhetsz el.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#9718
"...ha csak pontért, akkor..."

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#9717
azt is írják, hogy azért nem olyan nehéz feltornázni multiban ezt a ratinget 8néhány kör alatt 10-20 %), habár naponta meg 1 %-kot csökken. tehát valahogy úgy kell a single és a multit párhuzamosan játszani, hogy feltornászod a multiban 100%-ra, majd még aznap befejezed a single-t.

nem tudom, a véglegesben a multiban ugyanúgy lehet a játékban kapott kreditért mindenféle pack-okat venni, vagy azt is csak bioware pontért? meg nem csak pontért, na akkor übergeciség ez a rendszer, ha nem akkor el kell fogadni "sajnos", hogy multit is kell játszani.

szvsz szórakoztató a multi is, úgyhogy kár kihagyni.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

JethroHUN
#9716
8000??? Már szerda óta játszogatok vele, csak 2 kör multit mentem. ~4000 a katonai erõ, de erre is csak annyit ír hogy "alacsony, de mérhetõ" az esélyem. Pedig eddig mindenkit betoboroztam, és minden elérhetõ rendszerben találtam war assetet.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Krogan-Turain, Geth-Quarian stb, most asszem az Asarik jönnek.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Seth
#9715
Akkor az enyém miért van már majdnem maximumon ???

PSN ID.: Beegabor

IJIazz
#9714
Én úgy tudtam minimum 8000 pont kell a legjobb kifejlethez.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megerõsíteni nem tudom, mert még a végsõ csatát nem fejeztem be és nekem csak olyan 6500 volt :/

koschwarz
#9713
ez monnyuk egy kicsit tényleg genyóság.

(bár személy szerint engem nem zavar, mert sz*rrá fogom nyüstölni a multit is)

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

MerlinW
#9712
Multi nélkül meg sem fog mozdulni a csík, bármennyi asset-et szedsz össze.

[merlinw.org]

Seth
#9711
Úgy olvastam nem kell hozzá. Az inkább olyan mint egy szorzó,könnyebben felmegy a csík, nem kell a sok war asset cuccot begyûjteni.

PSN ID.: Beegabor

MerlinW
#9710
Mint írtam annyira minimális a "jó" és a "rossz" záróképek között a különbség, hogy felesleges emiatt aggódni (egyetlen mozdulatsor és egy 5 mp-es animáció, ami korábban spoiler-ben írtam)

[merlinw.org]

MerlinW
#9709
#9708
Lehet kell. De multiztam két kört és 10 százalékot ment fel a readiness. Aztán volt az egész kb. fél óra. Szóval nem vészes végülis.

Why so serious?

#9707
Valami hibánál fogva elszállt a mentéseim kb.háromnegyede.

Van olyan program amivel egyszerre tudom szerkeszteni az ME1 és ME2 döntéseimet is? Eddig sajna nem találtam ilyet. Nincs kedvem újrajátszani az elsõ két részt. Meg igazából idõm sincs..

Sir Quno Jedi
#9706
Lehet más a poléma, vagy tényleg genyóság és multi kell hozzá. Remélem nem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MerlinW
#9705
100%-osan végigjátszottam a játékot, paragon, 100%-os flotta, mindenki szeretett, mindenhova idõben érkeztem és mégsem azt kaptam, ami járt volna😊

[merlinw.org]

#9704
Akkor ha normálisan kijátszom mindenképpen a jobb vég vár rám. 😊 Végül is ezért Singlezek hogy mindent megcsináljak benne. 😊
Sir Quno Jedi
#9703
Azt írják, hogy vagy majdnem MINDENT megcsinálsz/kimaxolsz jól a szingliben és jöhet a good ending is akár, vagy valamennyit megcsinálsz a szinglibõl és hozzá multiból tápolsz még bele.

Gondolom az is murvára számít, hogy milyen erõket tudtál áthozni az elsõ két gammából.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9702
kipróbáltam, sajna nem segít, dobok föl egy új win-t, aztán hátha az megoldja

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

MerlinW
#9701
Elvileg, jah. Mondjuk megnéztem a videókat a Movies könyvtárban és minimális eltérés van a jó és rossz között. Egyetlen momentum van ami érdekes lehet a jó-ban: SPOILER!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
End03_Shepard_Alive_Male.bik

[merlinw.org]

#9700
Ha ez igaz akkor elég nagy marhaság... ÉS ha nem akarok multizni? Akkor a Bad Endinget kapom?
Sir Quno Jedi
#9699
én is

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9698
Én lemezrõl telepítettem, gond nélkül.

Why so serious?

Sir Quno Jedi
#9697
Kapcsold ki driverbõl a vsync-et és úgy nézd meg. Lehet azért lagol, mert nem bírja a folyamatos 60FPS-t tolni stabilan és így lesznek szinkronizálási problémái.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9696
de egyébként már a fõmenüben is érzõdik ez az akadás

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

JethroHUN
#9695
Mi ez a pletyka hogy sérült a lemez? Nem arról telepítettem, féltettem berakni a meghajtóba. Mivel letölteni sem volt sokkal több, így szedtem originrõl.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9694
feltettem ssd-re de ugyanúgy megvan a mikrolag

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

Sir Quno Jedi
#9693
Meg minden olyat le kell tiltani, ami nem kell. pl. letiltod a hálózatot, aztán a tûzfaladat, a víruskergetõt stb. hiszen míg offline-ban tolod a gammát, addig azokra semmi szükség. Én pl. xp-n a szervizeket is írtom ilyenkor szépen.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MerlinW
#9692
Az enyém 3 éves és semmi baja😊

[merlinw.org]

#9691
az is lehet, hogy kéne már a win7-nek is egy reinstall, asszem lassan már egy éves

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

MerlinW
#9690
Multiplayerben lehet feltornászni. Elvileg kizárólag úgy lehet elérni a "jó" végét a játéknak.

Itt kifejtik bõvebben

[merlinw.org]

#9689
Magyarosan milyen lesz a játék? Lesz benne paprika, makói hagyma meg Pick-szalámi?
pisztácia
#9688
Üdv!

Volt már vagy van valami hír a magyarosításról?

A pisztáciát ehető magja végett termesztik. Ültetése magokról történik. Jó vízelvezetésű talajba, kb. 2 cm mélyre ültetik.

Sir Quno Jedi
#9687
Nálam a rendszer is SSD-n van. Az fontos, mert a win7 az random írkál össze-vissza a rendszerpartícióra, meg olvasgat, ha olyanja van, ergó mindeképpen fogja az IO-t, ami "akadásokhoz" vezethet BÁRMIKOR.

Legjobb az, ha külön SSD-n van a rendszer és külön SSD-n a gamma. Úgyis fogok venni még egy plusz (nagyobb) SSD-t idõvel, utána már csak azokra mennek a gammák.

Sõt a win7 képes arra, hogy akár a HDD-khez is hozzábuzeráljon annak ellenére, hogy nem arra van telepítve. Kellemetlen tud lenni...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#9686
csinálok egy reinstallt ssd-re, kíváncsi leszek azon mit produkál

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led