Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

3Error
#9988
egyetértek, nekem megvan már, de megvárom a honosítást... fél év talán elég...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

Renjike
#9987
légyszives ne spoilerezzétek agyon a topikot én még sajna nem kaptam meg a kópiámat pénzhiány miatt :/

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

3Error
#9986
hátha azért "értelmetlen" meg "kusza" a befejezés, mert már agyalnak a BioWare-nél, hogy trilógia? inkább nem. lesz még pár rész. 😄

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

JethroHUN
#9985
Én majdnem így volta elõször <#rinya>, aztán <#boxer>. Nekem nem is azzal van bajom, hogy mi történt, hanem ahogy közölték. Deux Ex: HR remek játék de baromi gyenge befejezéssel. Itt is, futotta cgi és élõszereplõs trailerre, de egy rendes videóra nem? Semmit mondó, és alig van különbség a 3 között. Nem derül ki hogy még is mi lett a galaxis és a csapattársak sora. Csak pár emlékkép, az meg a sugár juhú, aztán normandy, kiszáll joker +2 random csapattárs. A credits utáni, beszélgetésnek végképp semmi értelme nem volt.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9984
Épp az a bajom, hogy hiába nyomogatom a jobb gombot az ûrben, nem csinál semmit.
Mimasz
#9983
Ez egy sötét sci-fi trilógia. Elsõre nekem se jött e a vége de így lenyugodva, elgondolkodva a történteken, annál inkább... 😊

#9982
a 3ban nem 😄 ott nem a bolygókon kell scannelni hanem az ûrben, csak vigyázz me jönnek a reaperek 😄
egy adott rendszerbe mikor bent vagy akkor tudsz scannelni és ha találsz vmit azon a bolygón kell a régi scannelést tolni

a 2be volt az a fajta amit mondtál

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#9981
mikor?
én február elején és már szerdán megkaptam a gamet, amúgy ha nincs email a rendelés elvileg nem sikerült

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

#9980
Sziasztok! van egy hatalmas gondom! Tudna valaki segíteni Nem reagál a jobb gombra a mapnál. Semmiféle visszajelzést nem ad, hogy keresek, vagy sem. Nem mutat keresési rádiuszt sem, ill. a bolygókat sem tudom ezáltal átvizsgálni. Elvileg, ha megnyomom a jobb gombot, koncentrikus köröket kéne látnom, a keresés sávjában.
#9979
szintén multihoz keresek friendeket 😄
Negritis néven

The Stronger you become the Weaker you really are! "egy aggro warrior amúgy kinéz, tojás-grim rá a ww-fegyó :D meg inner fire " Switch friend code: SW-4792-5729-8873

Jaka923
#9978
Valaki nem tud olyan helyet, ahol olcsón lehet Bioware pontokat szerezni? 4000 Ft elég sok érte, aztán 3 sztorihoz kapcsolódó DLC-re nem futja belõle.

Calver
#9977
DLC-vel együtt hét
meglehet, h spoileres lesz ha még nincs meg a nagy része. amikor megkapod a hetediket, "hátrébb" helyezõdnek a karakterek.

"The trees move. Do you not see it?"

#9976
hány csapattárs lehet a játékban akiket magammal vihetek?
mert ha megnézem a csapattagokat akkor ott a választoképernyon max csak 6 fér el.
vagy majd lehet menni oldalra?csak a számuk érdekel az nem,hogy kik lesznek.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
most mentettem meg Jack-éket,de o sem lehet csapat tag,elotte meg Thane-el beszéltem,de o sem jon...

PSN ID:misi2mezei

Anthrax
#9975
Multira keresek teamet, aki szeretne multizni vegyen fel originen ,Norgii néven megtaláltok

#9974
Ha jól kevered a lapokat,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Shepard életben marad.

A Normandy sorsa
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
úgy fest, meg lett nyirbálva, én olyan befejezést kaptam, ahol olyan karakterek is felbukkantak a hajón, akik nem lehetettek ott, merthogy mellettem voltak a roham során, és vagy elporladtak, vagy sérülten feküdnek valahol. Nem hiszem, hogy öt perc alatt felvette volna õket a hajó, hogy aztán gyorsan egy mass relay felé vegyék az irányt, s megpróbáljának (egyáltalán, minek?) elmenni valhova... Gyanítom, ez meg lett nyirbálva, de annyra hisztizik miatt a játékostömeg, hogy legalább ezt lehet, hogy fixelik.
#9973
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Abból látszik ki milyen ember hogy tovább lát-e a befejezéseken. Látja-e az új lehetõségeket egy szebb korra a Reaperek fenyegetése nélkül esetleg segítségével. A népek meg nem szigetelõdnek el teljesen mert a Földön ott ragadt majdnem minden fajból valaki. Sõt Citadel is ottmaradt az egyik lehetõségnél, szóval még lakni is van hol. Bár nem hiszem hogy a túlnépesedés gondot okozna.

#9972
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha egyszerû és unalmas happy endet raktak volna bele, úgyis arra törekedett volna mindenki értelmetlenné téve más befejezéseket. Így nincs "tökéletes" befejezés vagy épp legjobb döntés, mert mindegyik valamilyen módon áldozatokkal jár. Nekem pont hogy egy idétlen happy end nyírta volna ki a trilógiát. Én már nagyon belefáradtam a hollywoodi giccsparádéba, és örülök hogy Bioware tökös befejezést írt.

Tatyla
#9971
itt az én videóm ellensúlyozva a tegnapi gay videót

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#9970
Ja, remélem, õt is magamévá tehetem. <#nyes>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#9969
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na jó ha tényleg meg kell halnia? De legalább legyen értelme, megérje, feláldoznia magát a GYÕZELEM érdekében. De mindhárom választás kretén. Elpusztítjuk a reaperek, hiszen ezért küzdöttünk végig, de ezzel eggyütt a getheket, meg EDI-t is.Ez milyen már a Bioware mégig vezetett minket a háborún a raperek ellen. Az elpusztításuk, és a túlélés volt a cél, erre gondolnak egyet és ezt teszik a legroszabb döntésnek.Ráadásul teljesen elszigetelõdnek egymástól a fajok a relék nélkül. Az egyesülés megint kretén dolog, mivel nem biztos, hogy mindenki rajongana érte, hogy hibridként kellene tovább élni, na ne már Persze így Joker és EDI egymásra talál. Az irányítás talán a legjobb megoldás, ezzel talán késõbb a reaperek újra építhetik a reléket, és talán Shepard is újra építheti a saját testét, mert miért ne? Szerintem akkor is lehetõséget kellett volna adni a happy endre, tehát magát a catalyst pusztítja el, a reaperek leállnának esetleg újra programoznánk a relék leállnának, de újra be lehetne indítani, Shepard életben maradna. Ezt, vagy ehhez hasonlót igazán beletehettek volna, hogy a GRIMM mesék kedvelõi is megkaphassák a jó befejezést.

\"Egy gy?r? mind fölött\"

#9968
EDI dögös luvdnya lett xD
MerlinW
#9967
Nem láttad a Star Wars-t, "te köcsög"? Téged sem az évek tesznek értelmessé...

[merlinw.org]

H3LLBoY
#9966
Ez sem volt semmi, Shepard arckifejezése mindent visz. 😊

Gigabyte Z68P-DS3, Intel Core i5 2320, Gigabyte GTX560 SOC 1GB, GeIL 8GB DDR3 1600MHz EVO Corsa, Western Digital 2TB

Amiga
#9965
Spoilerrõl még nem hallottál, te köcsög?

A pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt.

Fpocok
#9964
😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9963
Klassz game.igy a harmadik részére shepard megtanult gurulni...😉de még ugrani nem tud😄
JethroHUN
#9962
Ez hatalmas, nézzétek meg.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

MerlinW
#9961
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

1. Shep halála fél éve be lett harangozva ilyen-olyan formában
2. Ilyen játék esetében nem fórumozunk amíg a végére nem értünk. Én sem tettem.

A nem közismert infokat pedig többnyire spoiler-ben írjuk.

[merlinw.org]

MerlinW
#9960
SW egy Grimm mese az ûrben. A királyfi, a hercegnõ a a jó és a gonosz története. Nem passzolt bele a dráma. Ez pedig egy komorabb hangvételû konkrét háború, ami megköveteli a drámát és az áldozatokat.

[merlinw.org]

#9959
Nem gong ha nem happy end a vége.csak jobb lett volna ha saját magam tudom meg.
MerlinW
#9958
Tényleg nem akarok flémelni, de ez nem olyan RPG, amire Te gondolsz. Ez egy hangoskönyv RPG elemekkel. Nem értem miért van mindenki a dráma ellen. Hatással van a játékosra és ez jó. Sokkal nagyobb hatással, mint a happy end - mint ahogy az tisztán látszik is a kommentekbõl. Ezzel el is érte a célját.

[merlinw.org]

#9957
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én szeretem a "nyálas" befejezést. Most komolyan, a Jedi visszatér jobb lett volna ha Luke ott hal meg a Halálcsillagon? Most komolyan az miért jó, hogy a fõhõs miután megmeni a galaxist megkapja a "jól megérdemelt" halált és nem a békés, boldog életet Liara/Ashley mellett?

\"Egy gy?r? mind fölött\"

CalebJoe
#9956
az ending videónál fagy állandóan erre nincs még valami megoldás?
#9955
Ehh ez nekem új h meg hal,kössz😄<#mf1>
#9954
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy a ps3-s originnál hol kell beírni a from ashes, illetve a páncél és fegyverek kódjait? Egyszerûen nem találom😞
MerlinW
#9953
Nem tudom, nekem speciel tele van a tököm a sok sablon hálivúdi nyálas hepienddel... A háború és a hõsiesség áldozatokkal, önfeláldozással jár. Személybõl legenda pedig csak a halála után lesz. Shep pedig így az lett és ez így teljesen korrekt. Nekem tetszett a befejezés, azt kaptam amit vártam. Nekem spec akkor lett volna hányingerem, ha túléli.

[merlinw.org]

#9952
Ok,bocs,csak még új vagyok itt.
JethroHUN
#9951
Amit spoiler tagek közé kell írni.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9950
Hello lenne 1 kérdésem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mordin solus-t meg lehet menteni?
#9949
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.justpushstart.com/2012/03/mass-effect-3-endings-guide/

most megnéztem mondjuk, de hiába volt 5000+ a ratingem, (itt nem EMS-t ír) és hagytam lelövetni Andersont, a végén csak nem lélegzett fel Shepard. nem értem...
JethroHUN
#9948
Te mirõl beszél? EMS-nek mi köze van ehhez?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9947
Már bocs de ez baromság.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezt magyarázza mindenki hogy teljesen ellentétes lenne a játék hangulatával ha mindenki táncikálva röhögne bele a Reaperek pofájába. Ez egy háború és a háború áldozatokat követel, egy technológiailag sokkal fejlettebb fajjal harcoltak, örülnek hogy túlélték és mindenki azt mondta hogy esélyük sincs mert senki nem tudta legyõzni õket, még a Prothean VI is ezt hangoztatta hogy inkább tárolják el a tudásukat hogy az elkövetkezõ fajok feltudják használni. A Crucible is legalább 1 millió éves volt, még a jóval a Protheanok elõtt kezdték el tervezni és mindeki adott bele egy kicsit, de senki se járt sikerrel és hogy majd pont õk, elég csekély rá az esély, de mégis ez a befejezés jóval szebb mint amit remélni lehetett volna, szerintem. A logikus befejezés így nézett volna ki hogy a Reaprek gyõznek, mindenki elpusztul, ending scene meg arról szól hogy egy háborítatlan bolygón fejlõdik egy új életforma.

#9946
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hát, meg fog halni, dee az elõl megmenteni, hogy az illusive man lelõje. szóval ha 4-5k között van az érték, és lelövöd illusive mant mielõtt õ lõné le andersont, és elpusztítjuk a reapereket akkor élhet Shep.
ha fölötte van, akkor viszont hagyni kell, hogy lelõje, és elpusztítani a reapereket, hogy fellélegezzen shep...
nincs sok logika benne szerintem, hogy a flották miylen erõsek, és andersont hagyjuk meghalni vagy sem, aztán ebbõl következik valahogy shepard túlélése... háát necces
#9945
Lenne egy kérdésem,én megszeretném várni a magyaritást viszont a multival addig játszanék,de szeretném tudni ,hogy nem derül ki semmi a sztoriból,ellenségekrõl vagy helyszinekrõl,mert úgy hallottam kapcsolódik egymáshoz.
#9944
ja és még hozzátenném
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy ha nincs meg az összes küldetés kb. akkor nincs elég reputációd, hogy a legutolsó lehetõségnél paragon illetve renegade választ is adj illusive-nek, ebbõl viszont az következik, hogy a readiness felkúszik 6-7 ezer közé(ha csak nem akarja az ember kinyírni a kroganokat, geth/quariánokat, de akkor is kérdéses szerintem meg mi az már...) hogy választhass. és ezáltal nem lehet megcsinálni, úgy hogy 4-5 ezer között legyen az érték, és megmensük andersont is, és éljen shepard.
valamit nagyon eltoltak a végén.
#9943
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Képzeld magad Shepard helyébe, ezért küzdött az elsõ rész óta, tudta hogy elfog jönni a pillanat. Õ se így akarta befejezni, de nem volt más választása. Nem tudták pontosan hogyan mûködik a Crucible, mindenki azt hitte hogy egy fegyver ami elpusztítja a fegyvereket, semmi más. Erre tessék egy egész galaxist lehet megváltoztatni vele. Éld bele megad te milyen döntést hoztál volna?
A végén Illusive Man-nek volt igaza, szerintem, másik kettõ befejezés nem tetszik vagy elpusztítasz minden szintetikus életformát, és akkor a Quarianok halál értelmetelen volt - az én esetembe - vagy pedig "cyborg" lesz belõlük, ezt a döntést meg nem hozhatod meg helyettük mert nem biztos hogy akarják.
Az meg hogy irányítod õket, igaz hogy meghaltál, de a maradék tovább élhet a Reaperek fenyegetése nélkül. Nekem már csak 1 kérdésem maradt. Ki építette a Catalystot? Mert õk hozták létre a Reapereket is hogy fenntartsák a ciklust amibe -annak ellenére hogy kiírtják majdnem az egész galxist- látok rációt mert más fajok is feltudnak emelkedni, viszont elég brutális módon oldják meg.

JethroHUN
#9942
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Andersont nem lehet megmenteni, nem?


Más, bioforumon vannak elég vad teóriák.

*Shepard wakes up in a dumpster after a trip on Red Sand. He is a homeless veteran who was honorably discharged after Akuze/Elysium/Torfan* <#idiota>
Lehet van benne valami <#alien>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#9941
aki végigvitte
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem értem a logikát, miszerint úgy van besorolva, hogy 4000-4999 között a readiness rating, akkor ha megmentem andersont és elpusztítom a reapereket akkor él shepard, de ha a sereg nagyobb és 5000 fölött van, akkor hagynom kell lelövetni andersont, és elpusztítani a reapereket, hogy shepard élhessen. ezt szerintem fordítva keleltt volna. áááh...
#9940
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Azért az már nem semmi, hogy Amerikában pár napja jelent meg és a "So we can't get the ending we want after all?" topikban már közel 16000 hozzászólás van és majdnem mind feldühödött és csalódott ember. EU-ban hivatalosan csak tegnap jelent meg, és a játék maga is 25-30 óra minimum. A fõ felzúdulás még csak most jön majd.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#9939
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Wrexrõl, még elképzelhetõ, hogy hazajut, elvileg hosszú életû, ráadásul a Thuchanka sins messze a Földtõl. De Tali már más kérdés, mivel a Rannoch a galaxis másik végén van. Idegesít, hogy bármilyen döntést is hozunk, eltervezünk valami, harcolunk érte a Bioware szarik rá és valamilyen módon beleköp a levesünkbe. Remélem elegen fognak zúgolódni, tüntetni,és a Bioware kiad egy ending DLC-t, ahhol minden szuper, a relék nem pusztulnak el, a gyõzelem után, meg folyik minden tovább megszokott mederben. De jó is lenne.Úgy tényleg az év játéka lenne, így viszont a vége teljesen gajra vágta azt a 40 akárhány órát amit az elmúlt héten átéltem, és küzdöttem a gyõzelemért.

\"Egy gy?r? mind fölött\"