Mass Effect 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11391
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jó mindegy befejeztem jó játéknak tartom csak az zavar hogy nem kapok a kérdéseimre választ, nem az zavar hogy shep megmurdál csak az hogy nem tudom mi lett akkor kiírottak mindenkit vagy nem?

#11390
hát most meg nehogy azt mond má hogy csak kitaláltam hogy sulykoltak ha ez a vége akkor hogy a faszomba ébred fel a földön könyörgöm.Mert hogy nem a citadellán van az biztos.

Fpocok
#11389
Tudom, hogy ez a topikja meg minden, de igazán berakhatnátok spoiler mögé, ami a végérõl szól. Még egy hetes sincs.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11388
De erre van az EA meg a BioWare marketing osztálya. Valószínüleg jelenleg is vadul kalkulálgatják a dolgokat. Mivel mindenképp terveznek DLC-t (DLC-ket), így az alapvetõ forrásuk megvan (szinkron színészek így is úgy is viszajönnek, programozók megvannak). Tehát azt kell csak kikalkulálniuk, idõben és anyagiakban hogy tudják beilleszteni egy ilyen be nem tervezett DLC-t a költségvetésbe. Megéri-e egyáltalán? Mennyire nagy a felháborodás? Milyen hatással lehet ez a BioWare illetve EA egyébb produktumára? stb...

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Fpocok
#11387
Még csak 2 perce van a hajón a p., de már most sokkal többet meg tudtam róluk, mint az eddigi két részben. Nem tudom, hogy mit mond akkor, ha nincs meg a dlc. Nem tudom összehasonlítani. Mindenesetre lesznek itt még érdekességek, szóval tudtam, hogy nagyon fontos karakter lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11386
Szerintem az nem tetszik sokaknak köztük nekem se hogy végigszenvedek 3 részt és a végén semmire se kapok választ.Legalábbis a leglényegesebb kérdésre én nem kaptam, hogy mi lett a galaxis sorsa,mert nem az lett amit bebasztak a végére.Mert az csak 1 álom.És ez a "tudatlanság" zavar csak, adtak volna egy vidit hogy megmaradtak-e a reaperek vagy nem ha ennyivel kibõvítették volna nem lenne semmi gondom vele.Mert az ötlet jó hogy sulykoltak de így nem tudom meg mi a vége amiért 3 részen át szenvedtem.

#11385
Sanya a sulykolás csak egy teória elégedetlen fanok részérõl, akik azt várták hogy Shepard tökön rúgja a reapereket, csettintéssel megmenti a galaxist majd ellovagol a naplementébe. Ott vannak a végkifejletek. Pontosan megmutatja hogy mi lett a reaperek és a galaxis sorsa. (vagy te most csak letrollkodtál engem? <#idiota>)

#11384
Nem jótékonyságból tennék. Ha pl terveznek még 3 DLC-t, meg multis tartalmat, illetve egyébb Mass Effect "mercsandájzt" akkor lehet hogy megéri nekik beinvesztálni egy ending DLC-be, hogy ezzel sok elégedetlenkedõt lenyugtassanak, akik ezután megveszik a többi DLC-t. Tehát ha nagyon sok az elégedetlenkedõ, hosszútávon megéri ingyen adni egy ending DLC-t.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11383
Vagy esetleg az lett volna ha shep túléli kapsz egy lezáró videót hogy mi lett a vége ha meg megölted shepet akkor meg nem kapsz mert akkor úgye "te" mint shepard meghaltál és így nem tudod mi lett a vége.

#11382
Szerintem sem lesz ingyenes. Ekkora üzleti lehetõséget nem hagynak ki, akinek nem tetszett a vége az úgyis megveszi. Egyébként én sem láttam még ekkora felháborodást egy játék iránt, talán a DNF-nél volt hasonló.
#11381
Nem kell új befejezés csak adjanak akkor magyarázatot vagy valamit hogy mi lett a tényleges vége.Shepard meghal oké de akkor legalább tudjam hogy mi lett má a reaperekkel hogy vesztettek-e vagy nem.

#11380
szerintem nem jótékonysági intézmény a BW, fõleg nem az EA
#11379
Na pont ez az amit finoman mond Casey az interjúban; a 16.000 forintodért megkaptad a játék végét. Az hogy nem tetszik (nekem se, meg sok, sok ezer más embernek se) az egyéni probléma. Tehát ingyen, nem jár hozzá új vég. De ha azt látkják, hogy azzal megnyugtatják a rajongókat, hajlandóak átgondolni és bónusz tartalomként prezentálni.
Azaz igazság, még sosem láttam ennyi felháborodott emberkét. Nem tartom kizártnak a BioWare részérõl - mint gesztust - hogy akár ingyenes formában bepakol vagy két befejezést egy +DLC-be.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11378
Valaki nagyon effektív volt multi nélkül, ami az EMS-t illeti:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Animefox
#11377
Reset Powers meg mellette a másik mire való? A dokinál...

#11376
Amúgy meg akkor az egy értelmes befejezés a renegade befejezés mert akkor shep életbe marad és folytathatja a reaperek elleni harcot a másik 2 verzióban meg megfõ az agya.

#11375
Akkor világosíts fel priviben mert nekem nem jött le hogy akkor mi lett az emberiséggel meg a reaperekkel.Mert amit végigjátszottam csak egy álom volt amit shep képzelt be a súlykolás hatására.Szóval hiába választod akármelyik "endinget", mindegy hogy paragorn-renegade akármi mert semmi értelme mivel az nem történik meg.Csak shep fejében, bármit választasz, a valóságban nem robbannak fel a relék nem mennek el/vagy pusztulnak el a reaperek.stb

#11374
A suylkolás meg annak byilvánvaló csak aki elégedetlen a végével 😄

#11373
hát én meg 100 hogy nem fizetek érte.Megveszek egy játékot 16000-ért és nem kapok hozzá "normális" befejezést csak pénzért?Komolyan ha tudtam volna hogy így elbasszák a végét meg se veszem az egészet.És nem csak rólam van szó,jó persze vannak akiknek tetszik a befejezés de sztem a játékosok 3/4-e felgyújtaná ezért a bioware-t.Az ea-t meg aztán fõleg.Így is tele a tököm az ea-val hogy minden húgy-szar*rt pénzt kérnek, lassan ott tartunk hogy a javításért is fizetni kell.

#11372
Ha jön a magyarítás akkor majd jobban megérted a végét. A bazinagy kérdõjelek választ kaptak. Egyedül kisebb kérdõjelek maradtak hátra 😄

#11371
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem a reaperek feletti irányítás jött be a legjobban. Szívesen végeznék a reaperekkel, de akkor az összes szintetikus meghal, amit nem akarok. Összeolvasztani sem akarom a két létformát, mert valahogy azt nem érzem igazinak. Marad a harmadik lehetõség. Így minden faj megmarad olyannak amilyen volt és a szintetikusok is túlélik, a reaperek meg eltakarodnak a galaxisból. Számomra az jött le a játékból, hogy a Catalystnek nem teljesen volt igaza, igenis van lehetõség a békére szintetikusok és organikusok között, erre a legjobb példa a quarian-geth béke és Joker-EDI. Van remény és megér egy esélyt.
#11370
hát de ez a gondom hogy ez csak shepard számára befejezés akármi a vége, shepard azt hiszi ha feláldozza magát megmenti az emberiséget.Mert azt hiszi ez a valóság közbe meg marhára nem az a harc folytatódik tovább õ meg abba a tudatba hal meg hogy megmentette az emberiséget.És ez mindenképp folytatást kíván pláne úgy hogy felébred a végén aztán csak néz hogy mivan.

#11369
Most kapcsolok, hogy sajnos megint vagy két oldalon keresztül megy az ENDING vita.

...pedig, már kezdett érdekes lenni a topik...

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11368
Lentebb említve van Casey Hudson interjú. Amit õ mond azaz, hogy amit kaptunk AZ a játék vége. Nem terveztek hozzá end DLC-t meg magyarázatot. Jelenleg ez a BioWare álláspontja és nem is lehet más! Különben sokan akár bírosági úton visszkövetelnék a pénzüket stb. Ez késöbb se fog változni.
A lényeg az interjú folytatásában van: "Nagyon fontos számunkra, és mindig is hallgatni fogunk a visszajelzésekre, megvitatjuk és megpróbáljuk a rajongók számára helyes dolgot cselekedni." . Ergó ha úgy ítélik meg nyitottak arra, hogy DLC-ben kielégítsék, a felháborodott rajongók igényét. Feltételezem fizetõs DLC formájában. Mivel így ez egy plusz tartalom lesz azoknak akik igénylik nyilván fizetõs formában.
Gyanítom, hogy a nagy felzudulásra tekintettel jó esélye van egy Ending DLC elkészítésének. Ezzel kaszálhatnak. Már most többen kijelentették, hogy hajlandóak fizetni ilyen contentért. (Amúgy én is).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

MerlinW
#11367
Egyértelmû, hogy a szintézis a legjobb/leghelyesebb befejezés.

[merlinw.org]

#11366
Annyi a vége hogy sulykolták shepardöt ez nyilvánvaló és azért csak renegade "befejezésben" marad életben mert akkor úgymond legyõzni a sulykolást szerintem, a másik 2 esetben meg az elméje megszûnt létezni,vagy legalábbis egy báb lesz belõle mint pl sarenbõl ezért "nem" éli túl.Legalábbis túléli de már nem lesz többé shepard csak egy báb.
Ezzel a végével így nem is lenne gond, hogyha tudnánk többet is arról hogy mással mi történt de ott egy marha nagy kérdõjel a végén hogy akkor most mi a fészkes fene történt az emberiséggel, a galaxissal, a reaperekkel.Nekem csak ez nem tetszik benne hogy ott az a bazi nagy kérdõjel hogy akkor most mi is az igazi vége.Mert így kaptunk egy olyan befejezést aminek nem tudjuk mi lett a vége.
Most ez olyan mintha pl a gyûrûk ura 3nak ott lett volna vége hogy frodo odaér a vulkánhoz és ott lenne a vége aztán találd ki hogy beledobja-e a gyûrût vagy enged a gyûrû hatalmának.

MerlinW
#11365
Tudom, világos, csak értelmetlen😊

[merlinw.org]

#11364
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
te írtad asszem, hogy megnézted a játék mappájában a videókat, akkor hogyhogy nem tûnt fel, hogy a páncélosnak "End03_Shepard_Alive_Male.bik" (vagy female) a neve? 😊 szerintem nem viccbõl nevezték be így, habár ki tudja
PiszkosFred
#11363
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

En egy dologra lennek kivancsi. Nem emlekszem mar ra, hogy Bailey-vel mi lett? Az utolso infom rola, hogy ul a C-Sec irodaban, majd segit a Cerberus tamadaskor. De utana? Remelem, volt annyi lehetosege, hogy lelepjen onnan, mielott a Reaperek bevontattak a Citadelt, kedveltem az oreget, sajnalnam, ha odaveszett volna a Citadellel egyutt.

Abban bizok, hogy a vegen Londonban ott volt, csak nem vettem eszre, vagy annyira porgott mar ott a sztori, hogy atsiklottam felette.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#11362
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Vagy majd a kovetkezo reszben lesz rola egy konyv, feljegyzes, kuldetes, stb. Esetleg olyan memorial dlc, mint a Crash of the Normandy (vagy mi volt a neve) volt a ME2-ben, amelyben elmeselik a legendas Shepard utolso harcat, es a legenysegevel mi tortent.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#11361
Én nem számítok rá, szerintem hülyeség, de ezt már lentebb részleteztem. Most csak annyit írtam, hogy emiatt a jelenet miatt születtek az ilyen elméletek.
MerlinW
#11360
Biztos kapunk valamilyen szintû magyarázatot - legalábbis plusz háttérinfót, de a hallucinációra, álomra, stb. ne számíts😊 Ezek nem azok az írók😊

[merlinw.org]

#11359
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyáltalán nem látni égboltot annál a résznél. Nem hiszem hogy Londonban ébredt volna. A citadella nem semmisül meg teljesen. Robbanások vannak rajta, meg leszakad egy-két szárny róla de lényegében megmaradt. Simán bennragadhatott egy légmentesen lezárt oxigénnel teli helyiségbe. Utolsó képsorként értelmetlen egy random akrákit mutatni 😄

#11358
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudom, hogy nem õ az egyetlen N7, de hogy pont a végén, pont N7-es dögcédulával ez elég egyértelmû. Ez alapján vannak, akik a hallucinációra gondolnak a befejezéseket illetõleg. Egyébként nem ez lenne az egyetlen megválaszolatlan kérdés a befejezésekkel kapcsolatban.
MerlinW
#11357
Egyszerûen elvontatták egy relay-hez. ME2-ben is azzal a technikával húzta vissza a Collector hajó a Normandy-t.

[merlinw.org]

JethroHUN
#11356
Ja pontosan, oda mentek, vontatókötél rá és elcibálták. <#nevetes1>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

MerlinW
#11355
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oké, tegyük fel hogy a Reaperek elpusztítását választva, a háború kellõs közepén valaki pont azzal foglalkozott, hogy Shep-et
"lesugározza", mielõtt felrobban a Citadella + Crucible. Úgy hogy Cerberus a környéken nem volt, a földet és a flottákat támadták, mindenki az életéért küzdött😊 Ugyanmár😊 A másik két befejezésben pedig értelemszerûen kizárt, hogy hogy túlélje, hiszen egyesül, vagy elpusztítja önmagát.

[merlinw.org]

JethroHUN
#11354
Oda van írva a csomag leírásánál, hogy mire számíts. Amúgy senki ne nem tudja mivel RANDOM. A Spectre a legdrágább, értelme szerûen abban lehet jó cucc. GOLD (arany) karakter kártya csak abban lesz A használható tárgyakat, mint a rakéta, medigel, 5össével adja.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#11353
A továbbgondolást úgy értem, hogy kibõvítik a meglévõ befejezéseket, ha valaki újra végigcsinálja az utolsó küldetést.

#11352
Ja valaki felvilágosítana egy-két dologról, pl a reaperek hogy a fészkes fenébe viszik a fellegvárat a földre?Tudtommal nincs hajtómûve, másrészt már az egybe se reagáltak az õrzõk a reaper jel-re akkor most hogy lerült oda?Odamentek aztán elvontatták vagy hogy?
Bocs a kérdésért csak mivel nem tudok sokat angolul ezt így nem értem.De úgy a történet nagy részét azért igen.

#11351
Az okai szerintem hogy miért dob vissza:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

1 Hogy ki lehessen próbálni a többi befejezést meg war assetet gyûjteni
2 Hogy Sheparddel más DLC-s kalandot is le lehessen majd nyomni. Halála után ez értelemszerûen nem lehetséges
3 A nagypapa meséli a történetet a gyerekének. Az hogy Shepard visszakerül, olyan mintha a nagyapó mesélne el egy újabb történetet Shepardrõl, vagy egy régebbit mesélne el újra.

Sir Quno Jedi
#11350
ugyanmá, ott az a hordozósugár, meg õt már 1x összerakták hullából agyhalottan...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#11349
szasztok,
nem olvasom a topikot mer kúrva sok a spoiler (és van amikor a zidiota bongeszom automatikusan nyitva mutatja) no a lenyeg:

a multi pakkok kozott van valami kulonbseg,
hogy a recruit/veteran/spectre pakkban milyen fegyokat lehet unlockolni van valamilyen intervallum, vagy mindegyikben lehet mindegyiket csak a olcsokban nagyon kicsi az esely? vagy konkretan meg van hatarozva melyik pakkba mik lehetnek?

anti hero

MerlinW
#11348
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudom, de ez nehezen kimagyarázható. Shep felrobban, a Crucible és a Citadella szintén, több ezer kilométerre volt a földfelszíntõl, stb. Ha valóban õ az, vajon hogy került a romok közé? A másik, hogy nem Shep az egyetlen tagja az N7-es egységnek😊

[merlinw.org]

#11347
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A dögcédulán befigyel az N7.
MerlinW
#11346
Miután a vége után visszadob a játék az utolsó küldetés elé, nem lehet továbbgondolás, max további infók a miértekrõl. Persze az is sokat dobhat a dolgon.

[merlinw.org]

MerlinW
#11345
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ööö én láttam kék, zöld befejezésben elporladni, pirosban felrobbanni😊 A másik, hogy már Anderson mellett is haldoklott, valamint komoly sebe volt az oldalán. Továbbá, Bio megmondta, hogy ez Shep utolsó kalandja, tehát 90% hogy meghalt. Amivel - megjegyzem - semmi problémám. Inkább ez, mint a Bruce Willis féle "a halál a legjobb barátom" megoldás😊

[merlinw.org]

JethroHUN
#11344
Jah, a kézikönyv helyén lévõ lapon.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

Tatyla
#11343
nem jár a CE-hez az ashes...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Renjike
#11342
a PC collectorsban az Ashes dlc külön kód?

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !