2864
\'ZTE

Kérdések és tapasztalatok

A topikban linkelt vagy ajánlott programokért sem a linkelők, sem a fórum nem vállal felelősséget.
Használatuk csakis saját felelősségre történik.
  • KaszaN
    #2624
    Csak nézz utána mindennek, lény tisztában a fogalmakkal, dolgokkal, és sima ügy lesz. Én vagy 3 hétig bújtam a netet (nem egyfolytában) De mostmár megyeget a ROM telepítgetés. :)

    #2619 még mindíg áll
  • TaRka0107
    #2623
    Egyszer néztem hozzá leírást, azóta pár perc alatt megcsinálom.
  • berczely
    #2622
    Na akkor valamelyik nap tényleg rászánom már magam és felrakok egyet!
  • KaszaN
    #2621
    Nincs sajna, de ha már egyszer megcsinálod utána simán telepítesz ROMot pár perc alatt.
  • berczely
    #2620
    Ez a főzött rom telepítés elég babra munka ahogy olvasgattam ezt azt leszedni felrakni stb.
    Nincs valami egyszerűbb módszer?
  • KaszaN
    #2619
    Hali
    Hogyan tudnék én is ilyen frankó 800*600-as felbontású videókat felvenni? Kerestem hozzá kamera progikat, egyet találtam, az kifagy amint elindítom, gondolom nem bladera van.
  • Pio
    #2618
    Nekem valami régi Fingerprint nevű ROM van fent, de át is partícionáltam akkor a cuccot, szóval már nem igazán szórakozok inkább vele. Ez a ROM igazából szerintem teljesen rendben van. Azt se tudom, hogy az újabb ROMok felmutatnak-e egyáltalán bármiféle többlettudást ehhez képest.

    Egy bajom van csak vele, hogy a hang fülesen keresztül továbbra is halk, de ez az első gyári romtól kezdve végig így volt, nem tudok olyan romról, ami kezdett volna valamit a dologgal... :(
  • TaRka0107
    #2617
    Dehogy is. Csak most mindenki meg van a romjával és nem akar újítani jobban. (Vagyis én!)
  • Inquisitor
    #2616
    Remélem nem azért van csönd és hullaszag a topikban mert többen elmentek ROM-ot cserélni és sikerült féltéglát gyártaniuk?
  • Inquisitor
    #2615
    Itt a Fastboot leírása
    A belinkelt CW az valami 4.0.2, de ha van 5.0.x, akkor azt is felteheted.
  • Inquisitor
    #2614
    Például itt van online és offline verzió.
    Igaz én végül nem terminálból tettem fel a Clockwork-öt, hanem PC-ről és Fastbootot használtam, csak annak nem lelem a leírását.
  • berczely
    #2613
    Tudsz adni valami értelmes leírást főzött rom felrakásról?
  • HiPPoNaX
    #2612
    T-s Gen2-re gond nelkul raktam fozott romot (cm7 tobb verziojat), de sosem kozvetlenul rom managerbol, hanem beleptem clockwork recoverybol es onnan flasheltem a zipet.
  • Inquisitor
    #2611
    Én Voda Gen2-re tettem fel Ice Armor II reborn-t, aztán soha nem bootolt be. backup után, ami nélkül ugye nem buzerálunk telefon ROM-ot, ki lett próbálva egy tisztára formázott SD-ről ugyan az a ROM és egyből hiba nélkül be is jött. Az is jó kérdés pl. mekkora System volt beállítva a telefonodon és mekkorát igényel a ROM? Gondolom ROM buhera előtt meg lecsekkoltad, hogy nem hibás a file?
  • TaRka0107
    #2610
    Szerintem ez jó lesz! Én duplájáért vettem anno!
  • berczely
    #2609
    Valaki rakott már fel főzött romot telenoros gen2es telóra? Nekem a Rom Manager hibát ír ki miután lemegy az a töltőcsík.
  • balcsi70
    #2608
    Szia. Találtam egy ilyet: plexi ,szerinted ezt 9,45+ posta 2,99 =12,44 X 352= 4378 Ft szerinted ennyiből megúsznám postával együtt? Üdv.
  • TaRka0107
    #2607
    Itthon nem nagyon lehet. Én ebayről vettem. Kiszállítással 10.000ft volt.
  • balcsi70
    #2606
    Sziasztok. Szerintetek hol lehet venni olcsón(itthon) Plexi ablakot a Blade-hez? Ha tudtok egy két jó linket azt megköszönném. Üdv.
  • Balumann
    #2605
    ezt mondta haverom, 5 dollár 5db postaköltséggel, és sokáig bírja. :|
  • Balumann
    #2604
    Gondolom igen, mert ő is mondta hogy itthon sokkal drágább az ilyen.
  • Klemice
    #2603
    én meg bladet keresek újonnan 2000ért tok fólia törlőkendő nélkül
  • berczely
    #2602
    Jó, de nekem a szilikon tok is kell! 2000Ft-ért 1 tok + fólia kendő stb.
  • TaRka0107
    #2601
    De az biztos hogy ujjlenyomat mentes? Én is vettem már 450ftért, de nem teljesen az.
  • RAZOR27
    #2600
    350ért már kapsz 1 fóliát 1 törlőkendővel együtt, azmár majdnem 1ezres/3db ;)
  • berczely
    #2599
    Jaj tényleg hát az eBay!
    Ingyen postával 1 tok + 1 fólia 2000Ft.
  • Balumann
    #2598
    Haverom ebayen rendelt, azt mondta hogy 1000Ft alatt kijön 3 vagy nemtudomhány darab postaköltséggel együtt. Majd még érdeklődöm, hogy pontosan hogy vette.
  • TaRka0107
    #2597
    Nem tudok nevet. Vaterára beírod hogy ZTE blade fólia és kihozza. Újakat onnan is tudsz venni.
  • berczely
    #2596
    És az mivel jobb mint az olcsóbb?
    Esetleg egy nevet vagy egy linket kérhetek?
  • TaRka0107
    #2595
    Van olyan, de amit megéri megvenni az vagy 3000ft.
  • berczely
    #2594
    Sikai szilikon tokot használ valaki? Olcsón hol tudok szerezni?
    Ill. Hallottatok már olyan kijelző védő fóliáról ami nem tükröződik és ujjlenyomat álló is?
  • theone91
    #2593
    Túlzásba vitték a krómot. Fúj.
  • KaszaN
    #2592
    Ezek gyári rendszeren mentek, azért írtam mi lehet vele...
  • desigo
    #2591
    Mivel a kijelző mérete maradt 3,5" ezért inkább a PF200 vagy a Mimosa X a bejövősebb nekem.
  • Inquisitor
    #2590
    Kiprobaltuk: ZTE Orbit
    Ez meg a Blade II WP7 (Tango) reinkarnációja.
  • Inquisitor
    #2589
    Kiprobaltuk: ZTE Blade II
    1GHz MSMS7227A proci (Armv7), 1GB ram, 200MB flash, SD, Android 4.x, NFC!, 5Mpixeles AF kamera, VGA előlapi kamera
  • Inquisitor
    #2588
    Milyen procira készült verziók? mert erősen nem mindegy, meg milyen GPU-t támogat. Van ami nem megy Bladen, van amihez kell segédprogram.
  • KaszaN
    #2587
    Tud valaki valamit arról, hogy mi van akkor ha egyik játék sem hajlandó elindulni? Vagyis elindul, de pl a need for speed shift az az EA logonál totál befagy, a Nova meg betölt, van hang, de csak fehér kép van.
    Teló: 2.3.7 android, CyanogenMod 7.1
  • Balumann
    #2586
    Nah ismét leírnám az elmúlt néhány nap tapasztalatait. Töröltem az ext2-es partíciót még a múltkor, aztán utána is problémák voltak, újraraktam az Ice Armor II Reborn romot (hozzá a friss patchet), utána beállítottam a romot csak a számomra legfontosabb alkalmazásokkal csak abelső memóriába telepítve (hogy ezt bármikor vissza tudjam állítani, és legyen egy jól működő rendszer), utána szépen vissza a többit, illetve sd-re is áttettem jópárat.
    Először belefutottam én is a merülési problémáma, levettem 100%-on a töltőről és reggel már nem ébresztett, rátöltöttem 30% -ot és fél órát sem bírt ki. Utána feltöltöttem 100%-ra, és kilőttem jópár dolgot (facebook, aksifigyelő widget folyamata, stb), aztán megjavult. Dehogy mitől nem tudom, mert újraindítottam, ugyanúgy elindultak ezek, sőt azóta felraktam még 2-3 dolgot amik szintén futnak, és tegnap este vettem le 100%-ról, és most 60% -ig ment le, úgy hogy ma zenét is hallgattam róla, és suliban is használtam jópárszor.
    Most gyakorlatilag egy problémám van, hogy kb. 5 perc mire így megtalálja az alkalmazásokat a kártyáról is (és nagyon nem is szabad addig ügyködni, mert fagyogat, rosszabb esetben újrabootol). Viszont ezt leszámítva nagyon jól megy most.
    Csak az az egy dolog zavar, hogy egyszerűen nem tudom, hogy ez a rengeteg probléma miért jelentkezett, és hogy fog-e. Mindenesetre most ezt is lementettem, úgyhogy remélhetőleg vissza tudom állítani, ha kell
  • theone91
    #2585
    Hát az Acqua miatt én személy szerint szégyenkeznék. Minek kell ennyire majmolni az iPhone-t?

    A ZTE nem csinál szép telefonokat, de legalább egy picit egyedi formaterveket applikál, pont emiatt nem volt kínai-utánzat íze egy ZTE-nek sem... Erre belefingik a saját mobilpalettájába ezzel keleti-kopival.

    (Jó láthatunk azért Galaxy Nexus dizájnelemeket is, de az Androidos-referenciatelefon a többi készülékek küllemének ad egyfajta tervezői irányvonalat)