2864
\'ZTE

Kérdések és tapasztalatok

A topikban linkelt vagy ajánlott programokért sem a linkelők, sem a fórum nem vállal felelősséget.
Használatuk csakis saját felelősségre történik.
  • KaszaN
    #2664
    Hali
    Icearmor2-nél hova kell betenni a zenéket, hogy belehessen állítani csengőhangnak?
  • Uborkasalata
    #2663
    Átállítottam, sajnos most is kb 3 csörgés után kinyomja magától a hívást és bemondja, hogy nincs szolgáltató/mailbox ezen a címen.
  • moonster
    #2662
    Állítsd át, vagy töröld a Beállítások / Hívások -nál a hangposta számát:)

    Apropó..
    Nincs valami hangposta alkalmazás?
    Olyan, ami beállítható csengés után automatikusan felveszi a telefont, persze a mikrofont le van némítva, és a hangszóró is, majd a rámondott szöveget a TELEFONRA rögzíti?
  • Uborkasalata
    #2661
    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem, hogyan tudnám kikapcsolni a T-mobile-os Blademen a hangpostát? Küldtem 1430-ra egy "-HANGPOSTA" sms-t, jött a megerősítés vissza, de ha hívnak továbbra is 3 csörgés után egyből kapcsol a hangposta. Vagy esetleg hogyan lehetne meghosszabbítani ezt az időt? Zavar, hogy ha nem kapok egyből a telóhoz, akkor már el sem tudnak érni.
  • desigo
    #2660
    Nekem azonnal bejönnek.
    Átszerkesztve ezek vannak : tárcsázó,4sq,beállítások,tweetdeck,opera
  • Minstrel
    #2659
    golaucnher ex-et használóktól kérdezném, hogy nálatok is kicsit lassan jönnek be az alsó sávban lévő dolgok az érintés után? nem tudom itt, hogy híják, de tálca talán, nekem lent van a hívás, üzenetek, menü, kamera, bőngésző és mintha nem minden érintést érezne, nem reagál olyan gyorsan, mint pl. egy menüben lévő ikonra
  • balcsi70
    #2658
    Nos azóta nem jártam erre,(most látom hogy írtál) a progi neve DND Call Blocker és fent van a Marketten is, itt egy leírás róla:DND.C.BÜdv.
  • moonster
    #2657
    Balcsi: Ilyenkor nyugodtan írd be, hogy milyen progival oldottad meg, mi a linkje. Nem fogunk letrollkodni.
    Melyik program ez?
  • balcsi70
    #2656
    Én köszönöm.
  • moonster
    #2655
    Köszi :)
  • balcsi70
    #2654
    Sikerült megtaláltam.
  • balcsi70
    #2653
    Sziasztok.Valahol nemrég találkoztam egy olyan szoftverrel hogy ha beállítom a telóban az ismeretlen hívószámot meg ha nem jelzi ki a hívó félnek a számát akkor automatikusan dobja ki(vagyis tiltsa le),akkor nem kellett de most már letölteném csak nem találom hogy hol láttam. Ti tudtok ilyenről? Ha igen megköszönném. Üdv.
  • Inquisitor
    #2652
    Egyenlőre nem tudok tanácsot adni, mert telefonról nem használom az FB-t, most meg ki tudnám próbálni, de valamiért nem akar működni a csodaprogram amivel USB-n is elérhetem a netet.
  • tuzfal3
    #2651
    Nekem is ezt csinálja, CM7-11152011-Nightly-Blade van rajta.
  • Inquisitor
    #2650
    Milyen ROM van rajta? Hátha számít.
  • Savmacska
    #2649
    Üdv, bármilyen facebook alkalmazást töltök le a telefonra, nem bírok facebook-ra képet feltölteni, cannot upload, sima böngészővel sem bírok, és app facebook programmal sem. Valakinek valami 5let ? Zte Blade
  • KaszaN
    #2648
    Utána aztán az történt, hogy elment a net (fent a kis ikonja sem volt kint), újraindítottam, semmi, visszaállítottam alapra, semmi...aztán lefuttattam megin azt a telenor patchet, majd alap, de az sem...Aztán habár elsőre átgondlva semmi összefüggést nem láttam a launcher meg a net között, de leállítottam a go launchert és utána amikor visszaállítottam alapra, visszajött a net....furcsa. De utána már minden frankó volt.
  • KaszaN
    #2647
    Már megoldottam, köszi :) De azon volt. Végig gondoltam logikusan, hogy hát azt leválasztja csatlakozáskor, meg indulásnál is akkor kapcsolja be, és akkor már biztos voltam benne, hogy attól van. De amit csak lehet egyből az SD-re rakom, nem valami sok a telefon memóriája. :S
  • Minstrel
    #2646
    a go launcher nem az sd-re van telepítve? mert usb-re csatlakozáskor leállnak az sd-n lévő cuccok és egy idő után indulnak csak újra, már amelyik újraindul magától
  • Balumann
    #2645
    Igen én tapasztaltam és a patch meg is oldotta (amíg az a rom volt fennt). Egyébként nekem sikerült visszahozni utolsó 2-3 esetben, olyan volt mintha a lockscreen bekapcsolt volna csak hát nem látszott, végighúztam az ujjamat úgy ahogy unlockolni kell, és visszajött. :/
  • KaszaN
    #2644
    Akkor azok semmi létfontosságót nem törölnek csak gyorsítótárat? Az updatera írta Inquisitor, hogy nem elkellene menteni dolgokat meg a cachek elvesznek(akkor azok mégis fontosak?). Ezeken kívül akkor még más is eltűnik?
  • HiPPoNaX
    #2643
    Ket gyorsitotar tartalmat uriti, a recoveryben tudod megcsinalni mindket muveletet.
  • KaszaN
    #2642
    Amikor feltettem még nem volt ilyen update.
    Mi az a "wipe cache és wipe dalvik cache"?
  • Inquisitor
    #2641
    http://zteportal.eu/icearmor-ii-reborn-by-apeelme/
    Lap alján a hozzászólások felett van a leírása és a linkje a patchnek. Amikor én tettem fel, még nem volt kint, de sokan meg nem olvassák végig és nem teszik fel.
  • Inquisitor
    #2640
    "IceArmorll-nél tapasztalt valaki olyat, hogy ébresztőnél ha vizszintben tartja és szundira kapcsolja akkor befagy az egész? "
    Az nem csak szundira kapcsolásnál van, hanem bármikor amikor hirtelen ébred a telefon és közben véletlenül elforgatják. Tehát pl. hívás közben is előfordulhat. Ezért volt ugye a patch az Ice Armor 2-höz, hogy ezt kijavítsa. Az a szitu, hogy én még nem tettem fel, mert előtte mindent el kell menteni, meg cache részeket törölni ...
  • KaszaN
    #2639
    Használ valaki Go Launchert? Az mitől van, hogy amikor rácsatlakoztatom a telót a gépre, és lehúzom, utána a launcher teljesen bezárul minden alkalommal és amikor elindítom minden widgetet újra bekell raknom, ugyanez amikor újraindítom.
    +
    IceArmorll-nél tapasztalt valaki olyat, hogy ébresztőnél ha vizszintben tartja és szundira kapcsolja akkor befagy az egész? Ilyenkor meg csak egy gombot érzékel, a kikapcs gombot.
  • Inquisitor
    #2638
    Tegnap frissült a CM9-es Jégkrémszendvics.
    Csak profi felhasználónak, aki tudjda mit hogyan kell feltenni és tisztában van vele, hogy ez nem éppen egy atom stabil verzió. Letöltési link első hozzászólás végén. A Google szoftverek linkje meg alatta, ugye anélkül elég sok minden nem megy, pl. market.
  • berczely
    #2637
    Nem tettem fel!
    Viszont találtam gyári stock 2.3.5-ös romot azt pikk-pakk felraktam f*szán működik minden semmi bug eddig és gyorsabb a telefon!
  • TaRka0107
    #2636
    Ne akard fel tenni. Külön vissza kell librásítani gen2-re, különben felraksz másik romot és nem lesz térerőd. Nem is olyan jó.
  • berczely
    #2635
    Nekem az ITT említett ROM kéne! Valaki esetleg egy működő linket tudna dobni róla?
  • Inquisitor
    #2634
    Másnál is előfordul, hogy ha kevés a hely a Systemben (kb. 16-20MB-nál kisebb), akkor pár alkalmazás nem indul el vagy lelövi saját magát?
  • Balumann
    #2633
    És ahogy az eddigi romok is csinálták, a Cyanogenmod is elkezdte. Újraindítottam mert baszakodott valami, elindl, pinkód, töltögeti be a dolgokat, majd random újratölti az android, és ezt játsza végtelenségig akármit csinálok. Mindig van annyi időm, hogy kilövöldözgessek dolgokat, vagy esetleg letöröljek ,de nem jövök rá hogy mi a f*szért csinálja ezt, egy idő után mindegyik rom. Mostmár tényleg nagyon elegem van ebből a hülye hibából...
  • moonster
    #2632
    Mit is mondott erre Forrest Gump:
  • Metalmilitiakid
    #2631
    Bizony mondom néktek hülye ez a telefon. Most rádugtam és tökéletes.
  • TaRka0107
    #2630
    Gariba vidd vissza a T-be!
  • lifesgood
    #2629
    Hali
    Ha valakit érdekelne 8,vagy16 GB os class 10-es micro SD irjon rám....Vadonatúj bontatlan...3500 és 6500 ft-os áron....
  • Metalmilitiakid
    #2628
    Lenne egy hirtelen problémám. T-Mobile os 2.2 van a telóm. Tökéletesen működött és működik most is, csak létrejött egy olyan hiba, hogy ha rádugom a telefont a számítógépre azonnal újraindul, ha simán hálózatba dugom akkor természetesen nem. A gép fel sem ismeri, hogy rádugtam. (Win7 32) Ha tudtok erre valami megoldást szíves örömest meghallgatom.
  • HiPPoNaX
    #2627
    Egyszer kell felrakni a CWM recoveryt (esetleg gen2-ve varazsolni a kutyut, ha nem az lenne), onnantol kezdve mar sima liba a dolog es par perc egy frissites :]
  • KaszaN
    #2626
    Én az lgcamera-t találtam, az elég furcsa, de belehet állítgatni jobban mint a gyárit, viszont 800x600as videókat rohadtul nem tud felvenni és összevissza villog a kép videó közben.
  • berczely
    #2625
    Hát lassan 3 hete, hogy én is a netet bújom ez ügyben! :D

    A kamerás cuccra én is rákerestem, de semmit sem találtam!