2864
\'ZTE

Kérdések és tapasztalatok

A topikban linkelt vagy ajánlott programokért sem a linkelők, sem a fórum nem vállal felelősséget.
Használatuk csakis saját felelősségre történik.
  • balcsi70
    #2824
    Szia! Akartam csinálni egy mentést "újraindítás a BEKAPCS + HANGERŐFEL + MENU kombinációval" de a zöld robot-nál tovább nem megy. Van más megoldás vagy csak így próbálkozni?
  • Inquisitor
    #2823
    Nem is tudom, anno a Bladre több szolgáltató is rávetette magát, kétlem, hogy most csak egyik vagy másik fogja árulni. Igen, drágának tűnhet, de pont ennyi volt a Blade is az elején, ez meg ugye nem picitt erősebb vas már, és az is szépen lement árban ... Picit ráncoltam homlokomat mikor angol tesztben fikázták a kijelzőt, mert a Blade kijelzőjét még pár sokkal drágább telefon gazdája is megszokta bámulni, de eszembe jutott, hogy az angol Orange San Francisco az OLED kijelzős volt, így érteni vélem a problémájukat. Kérdés a Grand X kijelzője mennyivel rosszabb a Blade kijelzőjénél élőben? A gyári OS szokás szerint gáz, remélem übergyorsan lesz valami jó féle CM10 rá.

    Itt tényleg Androidot ír, érdekes esküdni mertem volna a britt cikkben WP7.5 volt ... igaz fáradt voltam mikor olvastam. Mondjuk valószínűleg mindkettőn simán menne a WP8 akár.

  • desigo
    #2822
    Androidos telefon az: Orange Santa Diego

  • desigo
    #2821
    Azért írtam,hogy lesz mert nálunk a megjelenés még 1-2 hónap
  • Inquisitor
    #2820
    A telefon amiről regél az kint nem ZTE Orange San Diego néven jön ki? Az nem WP-s telefon?
  • Inquisitor
    #2819
    Inkább van, mint lesz, jövőhéttől angoloknál már szépen vehető előfizetéssel 199.99 fontért.
  • desigo
    #2818
    Korrekt telefon lesz.

  • Metalmilitiakid
    #2817
    Felraktam most a gingerre a winamp ot és van egy érdekesség. 2.2 őn ha hosszan nyomtam a borítót akkor feldobott egy menüt ahol beállíthattam, hogy elölről kezdje az albumot meg a shuffle-t, na most ez a 2.3.5 el nincs meg, a shuffle már megtaláltam máshol, de az elölről kezdést nem, azt merre lelem ?
  • berczely
    #2816
    Lezúztam kukára a telómat.
    Megmaradt az akku, egy bontatlan Sikai szilikon tok fekete + kijelzőfólia és egy alig használt (hibátlan) bőrtok.
    Ha valakit érdekel akkor privátban jelezze!
  • balcsi70
    #2815
    Sziasztok! Használta már valaki közületek a Total Recall-programot? Csak azért kérdezem mert most hogy rá került a telefonra a Swedish Snow RLS7,újból feltelepítettem,a beállítások ugyan azok mint előtte és csak a bejövő hangot veszi fel-a kimenőjét nem.Szerintetek? üdv.
  • Metalmilitiakid
    #2814
    Nembaj ha olvastad, akkor tudod, hogy azóta felküzdöttem a gingert, az legalább működik :D
  • Balumann
    #2813
    Majdnem írtam valami hülyeséget, de látom ph-n is kérdezted (jobban jártál, mintha én válaszoltam volna :DD ). Ilyenről még nem is olvastam, hogy gen3-as lenne és vissza kéne gen2esíteni.
  • Metalmilitiakid
    #2812
    Sikerült nekem is felraknom a svédet, az a baj, hogy nem akarja észlelni a T-Mobi hálózatát egyáltalán így a nete se érem el vele. Először azthittem, hogy repülő módban van, azért rányomtam, erre most az is beragadt, mert el van szürkülve a repülő mód kikapcsolása opció. Ilyenkor mit tegyek ?
  • balcsi70
    #2811
    Okés köszöntem.
  • Balumann
    #2810
    Az image mappát mindenképpen töröld (vagy legalább nevezd át), nehogy véletlenül megint lefuttasd, amikor ne mszeretnéd. A zipeket is törölheted, a Swedish zipet ha van helyed hagyd fennt, hogyha kell netán újra tudd telepíteni.
    Ha beállítottad a rendszert, a clockworkmod recoveryvel tudsz backupot cisnálni bármikor (célszerű időnként csinálni egyet, bár nekem még nem kellett restoreolnom azóta sem), mondjuk most éppen nem is az van fennt, hanem az ICS, de szerinem vissza fog kerülni.
    A telefonkönyvet célszerű szinkronizálni, és akkor bármi ilyesmi van, rom újratelepítés vagy hasonló, automatikusan visszaszinkronizál mindent. Nameg a googleba belépve akár gépről is lehet módosítani, újat hozzáadni, stb.. Ugyanez igaz a google naptárra és másra is, ha használod.
  • balcsi70
    #2809
    Megoldottam Contact Remover segített.
  • balcsi70
    #2808
    A nevek duplán szerepelnek,ezt lehet valahogy csoportosan kitörölni az egészet és én majd Importálom? hogy ne keljen egyesével törölgessem?
  • balcsi70
    #2807
    Még annyi hogy akkor a sd-kártyáról a csak az image mappát törlöm vagy a Gen2 zip-et is? Gondolom a Swedish zip az marad.
  • balcsi70
    #2806
    Megvan reboot system mow. Hááááát nagyon köszönöm a kitartást és a sok sok segítséget,na meg elnézést a sok-sok láma kérdésért de látod előtte mennyi szívás volt.Valahogy lesörözzük.
  • balcsi70
    #2805
    Megcsinálta vagyis "Install from sdcard complete" a kilépés hogyan történik? menjek visszafelé?
  • Balumann
    #2804
    igen... :D
  • balcsi70
    #2803
    újraindítás a BEKAPCS + HANGERŐFEL + MENU kombinációval mármint ezzel ugye? mostmár tényleg jövök sörrel :)
  • Balumann
    #2802
    nem kell semmit átnevezni, csináld a particionálást majd a rom telepítést. Majd utána töröld az image mappát
  • balcsi70
    #2801
    Közbe felraktam az SD kártyára a Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip -et
  • balcsi70
    #2800
    Letöltötte,kicsomagolta leellenőrizte,ott van az SD-n Gen2-v1a és egy image mappa amibe egy image.bin és nandroid.md5 melyiket kell átnevezni? a Gen2-v1a-t? vagy a image mappába az image.bin-t?
  • balcsi70
    #2799
    Most tölti le a Zip-et
  • balcsi70
    #2798
    Igen ezért kérdeztem rá,mielőtt még valamelyiket is feltelepíteném hülyeségből! A TPT-Helpert most szedem a Marketről és telepítem.
  • Balumann
    #2797
    A recovery manager az nem tudom mi. A ROM Manager az egy alkalmazás (playről letölthető), az is tud ilyen rom telepítést indítani meg clockworkmod recoveryt is telepíteni, bár én nem használom (próbáltam, de nálam nem igazán akart csinálni bármit is, recoveryt próbáltam frissíteni vele azthiszem :| ). Hagyd a fenébe.
    Közben most jutott eszembe, hogy a TPT Helper rákérdez, hogy melyik recoveryt szeretném, úgyhogy még a clockworkmod recovery se biztos, hogy kell (sőt akkor a root se XD ).
    A TPT Helper playről letölthető, nem tudom milyen apk-ra gondolsz.
  • balcsi70
    #2796
    Okés úgy csinálom ahogy írtad. a Root meg van. A Recovery manager és a Rom Manager az egy és ugyan az? mert ilyenek jöttek be a Clockworkmod recovery-t letöltve. A TPT-Helpernek az apk.ja kell ugye? és remélem már több kérdésem nem lesz :)
  • Balumann
    #2795
    illetve a kombináció se biztos hogy kell, a TPT Helper is el tudja indítani elvileg, bár lehet, hogy gyári rom esetén nem lesz hajlandó így
  • Balumann
    #2794
    A backupot hagyd a fenébe, mert úgyis vissza tudod állítani a gyárira a TPT-vel (az visszaállítja a recoveryt is meg mindent). Megcsinálod a rootot, felrakod a Clockworkmod recovery-t és TPT Helpert.
    -felrakod az SD kártyára a Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip -et (akárhova, ezt majd ki kell tallózni úgyis)
    -TPT Helpert elindítod, kiválasztod a ROMnak megfelelő partíciókiosztást (2MB cache, 128MB system ), letölti, kicsomagolja a ZIP-et, utána rámész hogy leellenőrizze az update mappát, újraindítod a telefont a BEKAPCS + HANGERŐFEL + MENU kombinációval. Végigfut az a csík, utána be fog jönni a recovery, és ott rámész install zip from SD , majd kikeresed a Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip -et.
    Ha fölraktad, az update mappát töröld (vagy nevezd át) az SD kártyáról, mert ha véletlenül benyomod azt a kombinációt, akkor megint letöröl mindent a telóról.
  • balcsi70
    #2793
    Most mindjárt nekifogok csak még mindig nem vagyok tisztába valamivel.Megcsinálom a Root-ot felrakom a Clockw.rec-et mentem aztán telefon bekapcsol és utána jön a TPT-Helper. ez egyenlő itt lejjebb belinkelt oldalon a Swedish-Snow-RLS7-TPT.zip-el ez kell?
  • balcsi70
    #2792
    Van olyan hogy Recovery manager és van olyan hogy Rom Manager ez ugyan az? mindegy melyiket rakom fel?
  • balcsi70
    #2791
    Regisztrálnom kell :)
  • Balumann
    #2790
    innen
  • balcsi70
    #2789
    Szerinted a Z4root-ot honnan szedjem le? mert van egy csomó.
  • Balumann
    #2788
    A clockworkmod recoveryből kell telepíteni. Particionálás után elvileg annak kell bejönnie. Install zip from SD card és kitallózod a rom telepítőjét.
  • balcsi70
    #2787
    Köszi. Balumann is ezt linkelte,ennek akartam nekifogni csak útközben problémák adódtak és itt kötöttem ki mint amiket lejjebb is írogattunk. Most megint belevágok igaz az englis tudás az 0 de megpróbálom: akkor a sorrend az ez:? Z4root > rootolás, Clockworkmod > gyári rom mentése,TPT Helper-particionálás,a rom telepítése az mivel?
  • precision
    #2786
    ne szenvedjetek ilyen gyári 2.3.5 -el

    rakjatok fel egy Swedish Snow RLS7 -et, az is 2.3.5 alapú és nem fogtok ráismerni a telóra :)

    http://www.modaco.com/topic/350875-romgen2-swedish-snow-rls7-android-235/
  • balcsi70
    #2785
    2.2 es verzió.Nos ha esetleg van kedved tovább majd segíteni akkor holnap.Köszönöm a kitartásod.