192
BF-BC2 Vietnam
  • darki81
    #152
    biztos valakinek jó, de lehet itt nem is az a baj!
    de engem már nemérdekel, a játékot is kenje a hajára a dice majomcsapat!
    Ittvan mindjárt a shift2-stronghold3-heroes6-crysis2 na meg még 1-2 game!
    Ezekkel elleszek erre az évre:D

    FUCKING DICE!!!
  • NikeCortez
    #151
    Én Lépésröl lépésre követtem a Kifegyásos Hangkártyás Dice szemét dolgot...de semmi hatás, valakinek jó lett azután akinek ilyen problémálya akadt?

    Win 7 64bit + realtek.
  • Jim Morrison
    #150
    :D
  • szabii98
    #149
    xD
  • darki81
    #148
    akartam is írni hogy biztosan elnéztétek :D
  • The Protector
    #147
    Basszus.Megletta hiba.Tesóm nem tud olvasni és egy G betű helyett 6-ost diktált be.
  • The Protector
    #146
    Ahham okés.Majd legutolsó esetben ezt is megpróbálom.

  • lolSL
    #145
    hát akkor vagy vissza 576-ba, vagy le kell fényképezni a kódot és ea support oldalon regelni és írni nekik hogy vmi nem ok.
  • The Protector
    #144
    Tesóm vette meg de nem tudom h hol.Sztem 576-ban.És telefonon egyeztettem vele a kódot.De azóta leellenőriztük és akkor sem fogadja el.
  • lolSL
    #143
    hol vetted?
  • The Protector
    #142
    Alapból csak nagybetűket ad meg.

    Már sokszor próbálkoztam de semmi.Kezdek picit neheztelni.
  • MR ME
    #141
    csak játékban, próbáld nagybetűkkel
  • The Protector
    #140
    máshol meg tudom adni a kódot?
  • lolSL
    #139
    reklamálj ahol vetted
  • The Protector
    #138
    Hy.Megvettem a kieget de nem fogadja el a kódot.Vmi tipp esetleg?Játékon belül akarom beírni.
  • darki81
    #137
    majd lehet nekifutok, egy hosszabb pihető után :D thx
  • BAk3R
    #136
    akkor megint meg kell csinálni a dolgokat. PB reinstall majd a két említett mappában sfc /scannow. BF3 csak év végén jön, soká van az még :)
  • darki81
    #135
    2 napig jó volt, de most játszottam, és ugyan az a fagyás! Én belefáradtam, majd játszom inkább a bf3-al majd ha kijön :)
  • BAk3R
    #134
    az is. de egyszerűbb a keresőt használni futtatásra, pláne most.
  • darki81
    #133
    nekem a futtatás a Start-Minden program-Kellékek-Futtatás
  • BAk3R
    #132
    jó igen, a kereső egyben a "futtató" is, bocs ha ez zavart össze. valóban nem volt egyértelmű.
  • darki81
    #131
    5. Start menü/futtatásba írd be, hogy PowerShell és indítsd el a 64 bites verziót (amelyik mellett nincs semmi, nincs ott, hogy x86)

    Na én is így csinálltam ahogy írtad, de akkor a keresőbe kell elöbb!
    Na így már világos, köszi a fáradozást! :)
  • BAk3R
    #130
    figyelj, leírtam már. nem akarlak megbántani, de lehet, hogy vannak szövegértelmezési gondjaid. még egyszer akkor: futtatásba beírod, hogy "powershell", ezután listázza fölötte a lehetőségeket (találatok), válaszd azt amelyik mellett nincs semmi, ha minden igaz a legfelső lesz(a 64 bites). majd eztuán NE indítsd el egyből, hanem kattints rajta jobbal, majd futtatás rendszergazdaként.
    ÍGY:
  • MR ME
    #129
    benne volt az "új" patchban igen, csak a kódot kell beírni és már mehet is a játszódás
  • grebber
    #128
    Megvettem 2542Ft volt! Egy dekát nem töltött le semmit!

    Ez most akkor alapból benne volt a BC2-ben vagy miért nem töltött le semmit ?
  • nandorb
    #127
    A system tools tajeka fele van ez a powershell ha jol tudom... Ott jobb klik futatas rendszergazdakent.
  • darki81
    #126
    Beírom a futtatásba gogy powershell, és megnyomom az OK gombot! Vagy hogy lehet másképp? Van még Mégse meg a tallóz :D
    Kicsit részletesebben mert nemvagyok vmi nagy hacker :) THX
  • nandorb
    #125
    a powershell-t inditod rendszergazdakent.
  • darki81
    #124
    Hogy az istenbe kell ezt rendszergazdaként inditani? A futtatásra ha jobb egeret nyomok, ott nincs ilyen!
  • darki81
    #123
    oké köszi! Akkor majd végig megyek rajta mégegyszer, csak figyelmesebben!
  • BAk3R
    #122
    powershell-t meg nyisd úgy, hogy futtatásba beírod, hogy "powershell", ekkor listázza fölötte a lehetőségeket (találatok), válaszd azt amelyik mellett nincs semmi, ha minden igaz a legfelső lesz az (a 64 bites). majd kattints rajta jobbal és futtatás adminisztrátorként.
  • MR ME
    #121
    vannak azért érdekes anomáliák a játékban, ma kb 10x haltam úgy h én lőttem elöbb és az ellenfélnek mindig 6% élete maradt :D
  • BAk3R
    #120
    nyilván nem jó így, mivel nem írtál parancsot! nem tudja értelmezni, csak odaírtad az útvonalat de parancs az nincs. én azt írtam neked, hogy "cd c:\windows\syswow64", nem azt, hogy "c:\windows\syswow64". tehát cd parancs majd az útvonal (így fog belépni a kívánt helyre), ezután pedig beírod, hogy "sfc /scannow", és nem "sfc/scnannow"! van egy szóköz ott! csak figyelmesen el kellett volna olvasni azt amit írtam.
  • nandorb
    #119
    Elmeletileg megoldja :)
  • darki81
    #118
    hát, most játszottam és fél óra és fagyás-zúgás..reset :(
    Az a legidegesitőbb, hogy pont a kedvenc játékommal nemtudok játszani, de sebaj, majd jön a bf3 !!! :):)

    Amugy ha veszek egy hangkártyát, akkor azzal nemlenne gond?
  • nandorb
    #117
    A gond az hogy ez 2megoldas lett ossze csinalva. XP es Win7-es megoldas egyket dologra.
  • nandorb
    #116
    XP-nel van az a dxdiag resz. Ahol belehet azt allitani...
  • darki81
    #115



    Hát, remélem jól csinálltam, pár dolog már megvolt, pl a 44100 Hz! de ezt a PowerShell benyomattam a futtatásba, de nemvolt x86 vagy 64, meg amikor az sfc/scannowot irtam, te meg irtad hogy elfog tartani egy darabig, hát nemsok mindent csinállt! Meg "dxdiag, majd ott a hang fülön a hardveres gyorsítást állítsd alapra" Hát, nekem nemvolt ott ilyesmi, lefotoztam. De, hátha jólesz, a legtöbb része kész!
    Köszönöm a segitséget!!! (remélem jólesz)
  • BAk3R
    #114
    BFBC2 + VIETNAM FAGYÁS PROBLÉMA MEGOLDÁSA

    Nem a géppel van a baj és nem is az esetleges tuning a baj, hanem ez egy PB bug. Többnyire a 64 bites Win7 + Realtek onboard hangkártya kombóval ellátott gépeknél jelentkezik a játék közbeni random fagyás (hardlock), ami után csak a reset gombra reagál a gép. A DICE-nak meg természetesen ezer más dolga van, mint patch-elni a hibát.

    Először is a Realtek oldaláról töltsd le a legfrissebb HD sound card drivert, majd frissíts vele. A VGA drivert sem árt frissíteni emellett.

    Ezután:

    1. Töltsd le a pbsetup.zip-et valahonnan, majd csomagold ki.

    2. Menj a C:\Users\<username>\AppData\Local\PunkBuster\BC2\pb mappába és törölj mindent ami benne van, de magát a "pb" mappát ne!
    Ezután menj a ~:\Games\Battlefield Bad Company 2\pb mappába és szintén törölj mindent kivéve magát a mappát! (Ezután a játék lehet, hogy elfelejti a bejelentkezési adataidat, szóvalj győzödj meg róla, hogy tudod a jelszavadat.)

    3. Menj a C:\Windows\SysWOW64\ könyvtárba és keresd meg a PnkBstrA.exe és a PnkBstrB.exe-t. Majd ezután jobb klikk rajtuk, tulajdonságok, és a kompatibilitás fülön pipáld be a "Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban:" részt, és itt Windows XP SP3 álljon. Majd alul a "program futtatása rendszergazdaként" sort is pipáld ki. Ha elvégezted ezt mindkét exe fájlon akkor menj a 4. lépésre. (Nem árt ha megcsinálod ezt a játék indítófájljával is, a BFBC2Game.exe-vel is.)

    4. Futtasd a pbsetup.exe-t rendszergazdaként, add hozzá a játékot, majd frissítsd! Győződj meg róla, hogy a jó helyre mutat-e a hozzáadott játék, de elvileg automatikusan megtalálja helyesen.

    5. Start menü/futtatásba írd be, hogy PowerShell és indítsd el a 64 bites verziót (amelyik mellett nincs semmi, nincs ott, hogy x86) rendszergazdaként! Ezután a konzolba írd be, hogy cd c:\windows\system32, majd üss egy entert. Most pedig írd be azt, hogy sfc /scannow. Ez el fog tartani egy darabig, ha végzett indítsd újra a gépet!

    6. Az említett módon nyiss ismét egy 64 bites PowerShell-t rendszergazdaként, majd a konzolba írd be, hogy cd c:\windows\syswow64, majd enter. Ezután ismét írd be, hogy sfc /scannow és üss egy entert. Exit paranccsal lépj ki a konzolból.

    7. Start menü/futtatásba írd be, hogy dxdiag, majd ott a hang fülön a hardveres gyorsítást állítsd alapra, majd mentsd el és lépj ki. (Előfordul, hogy ez a fuknció nem mindenkinél elérhető.) Ezután a vezérlőpult/hang beállításainál kattints a hangszóróra, majd a tulajdonságokra, ott pedig a speciális fülön a formátumot állítsd 16bit, 44100 HZ-re. Ok, és lépj ki.

    8. Start menü/futtatásba írd be, hogy regedit, majd menj a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management mappába és a PagedPoolSize-on kattints jobbal és módosítás, ott az alap legyen hexadecimális, az értéket pedig írd át 18000000-ra. Ok, majd lépj ki.

    9. Indítsd újra a gépet!

    u.i.: Ha ezután is fagyna a játék uninstalláld a pb-t a pbsetup.exe-t használva, majd ismételd meg az 1-2-3-4 lépéseket.
  • darki81
    #113
    sajnos nekem nemhozza be azt az oldalt, de ha megtennéd hogy leirod pontrol pontra mit kell megcsinállnom, azt megköszönném! Ha sikerül, akkor még meg is hálálom valahogy, pl. egy cd kulcsal, vagy ilyesmi! thx :)