192
BF-BC2 Vietnam
  • Starfarer
    #192
    Hehe, van egy item nevű felhasználó itt a fórumon, még valami barom HG jogot is adott neki a bf3 topicban, lényeg hogy ő képzeli magát a janinak a hegyről,ő az aki megmondja mit gondolhatunk a dice termékekről, természetesen semmi rosszat, mert az utóbbi évek dice termékei rászolgáltak arra, hogy ne is keressünk benneűük hibát, hisz úgyse találnánk, és különben is aki a dicre rosszat mer szólni, az nem is érdemli meg az életet, állítja ő.
  • darki81
    #191
    ez lagosabb
  • Hecker007
    #190
    Üdv!
    Ez is olyan lagos mint az alapjáték vagy ez játszható rendesen?
  • alex9904
    #189
    és neked meg van a kod mert hogy ha meg van meg adhatnád és én kiprobalom.
  • darki81
    #188
    mert az alap játékhoz, meg az ea frofilhoz lett aktiválva
  • alex9904
    #187
    miet nem működne?
  • darki81
    #186
    az úgy nem működne :)
  • Blekk Síp
    #185
    Várj, mindjárt csak megkeresem.
  • alex9904
    #184
    Valaki nem tudná meg adni a kodot a BATTLEFIELD BAD COMPANY 2VIETNAMhoz.
  • darki81
    #183
    Conquestnél nem kell több
    (nekem)
  • Jim Morrison
    #182
    ja tenyleg, meg akkor squad rush is van nem?
  • MR ME
    #181
    de van
  • nandorb
    #180
    Tudtommal van,Squad Death Match,csak nincs szt. szerver.
  • Jim Morrison
    #179
    1- nem (szerintem)
    2- igen
  • OWEN24
    #178
    Lenne pár kérdésem a vietnám kiegről.
    itt is ugyanolyan rosszul van megtervezve a sebzések mint az alapjátékban?
    Csak Conquest és rush játékmódok vannak?
  • Jim Morrison
    #177
    valahol valaki belinkelte a teljes ost-t, nagyon kiraly
  • attes
    #176
    Eh
  • attes
    #175
    <object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CvwQmxLaknc?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/CvwQmxLaknc?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>
  • darki81
    #174
  • Faki
    #173
    Hátha valakin segít az én fagyásaim megoldása. Szóval, létező összes dolgot megcsináltam, amit a neten találtam, hogy végre 20 perc után ne fagyjon szét a gépem.
    Megoldás annyi volt az én esetemben, hogy ki kellett kapcsolni a rivatunet, mert összeakadt a PB-vel. Vagy rivatuner beállításaiban a következőt kell csinálni, hogy ne legyen galiba: poweruser-system ProtectMMIO = 1, ProtectProcess = 0. Ennyi.. én meg 2 napot szívtam mint a torkosboci..

    Annyit még hozzáfűznék, hogy a rivatunerhez hasonló programok is okozhatnak ilyen galibát PB alatt. Szóval érdemes minden ilyen jellegű alkalmazást kikapcsolni és úgy tesztelni a játékot.

    Következő linken lehet olvasni pár hasznos dolgot ezzel kapcsolatban: link
  • NikeCortez
    #172
    Sziasztok.

    Van egy Problémám, valaki vagy valami miatt nem tudok belépni az Accountomba.
    Fenyegettek mar a Kulfoldi jatékosok ,hogy felnyomnak mert Cheater vagyok, mert 17/1 es aranyom volt Sniperrel...pedig nem vagyok Cheater! -.-

    Lényegében a sajat accomal nem birok belépni (havernak sikerul a sajatjaval) nekem az irja hogy az email vagy a password nemjo.

    Valami okos 5let? még vietnamom is megvolt hozzá és anno még 10 rongyért vettem a gamet :(

    Nemvagyok se jo angolos se semmi :S

    Mit lehetne tenni ? :S

    Elöre is kösz a segítséget tölletek.
    (istenkirály a game, már csak a Battlefield 3 kellene :P)
  • teddymac
    #171
    sms. fizetéssel hol lehet megvenni?
  • darki81
    #170
    kár hogy ebben a vietnámban ilyen nagy a sebzés..
    viszont nincs már kékhalál hogy vettem egy hangkártyát 5ezerért :D
  • darki81
    #169
    A 2142-nél is csinállja ezt a kékhalál baromságot, hát LOL
  • samsung123
    #168
  • KaBuTo666
    #167
    feteke piacon 2k...
  • MR ME
    #166
    tescoba 4k...
  • samsung123
    #165
    4 490 Ft az alapjáték!
  • Rainbow15
    #164
    köszi
  • MR ME
    #163
    kell hozzá az alapjáték is
  • Rainbow15
    #162
    Ehhez kell a BC2 játék is, vagy elég ezt megvenni?
  • darki81
    #161
  • samsung123
    #160
    Durva hogy amit egyszer kijavítottak..újból elbaszzák. Nem baj Darki a shift2-vel(meg tényleg jön egypár jó gém még) búfelejtő lesz a Bf3-ig.
  • darki81
    #159
    aham...
    Az a leg szomorubb az egészben, hogy megy minden game, még az a szánalmas cod sorozat is, de a lényeg, a legjobb játék az nem! Pont az rossz...:S
    De gondolom peccs márt nem lesz, de sebaj...
    várom már a bf3-at, remélem olyan lesz kb mint a 2!
    Azzal nyomattam olyan 1600 órát:D
  • nandorb
    #158
    R30-as szerver patch ota nyomatja ezt. R28-asban javitottak rajta vmenyit most meg megint szopat.
  • darki81
    #157
    de amúgy érdekes, mert jó volt a bc2 mindig is, csak kb fél éve vettem egy jobb processzort, és azózta szar! Q9300-at cseréltem Q9650-re!
    Vagy a patchben van a hiba, vagy nincs hiba az integrált hangkártyával! :D
  • nandorb
    #156
    8800 ultra melle nemhinnem hogy abba az 1ures slotba beferne.

    ez az alaplapom
    Meg vettem 1hangkartyat ocsot csak azert hogy ne legyen a realtek...
  • Borg
    #155
    A hálókártyával pont semmi gond nincs. A realtek integrált hangkártyával viszont mindig is voltak ilyen gondok, ez aligha a dice hibája. Nem értem, ha már valaki képes kidobni pénzt egy olyan gépre, amin fut ez a játék, akkor egy szaros 5-10e ft-ot miért sajnál rendes hangkártyára...
  • nandorb
    #154
    Hangkartya-t rakjal bele. De szerintem nem csak a hangkartya de meg a halokartya is betud zavarni... A kocsog dice nemkepes irni levelet realteknek hogy oldja meg.
  • NikeCortez
    #153
    mindent megcsinaltam, ment, de akkor megjelenik a Windows wizjel és ugymarad, ha aktivátorral csinallom, megint fagy -.-'