676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • jarlaxxe
    #396
    Már ott elkurtad, hogy a steamen vetted meg kétszer annyiért mint a dobozost...
  • hawkie22
    #395
    A legújabb driverre frissítés már megvolt. Most letöröltem megint a játékot, felinstallálom megint, megint tölthetem le Steam-en a 18,5GB-t (marhára örülök neki), feltettem az egyel korábbi NVidia-drivert, hátha azzal megy, meg kiirtottam minden korábbi SC Blacklist fájlt még a C-ről is, ha ezután se megy, akkor nem tudom.
  • grebber
    #394
    Ilyen csak egyszer volt eddig nekem a 14 éves pcs pályafutásom alatt hogy nem indult el a játék.

    De miután feltettem mindent amit a mappájaiban találtam jó lett.
    vc redist vagy mi a tököm ( van-e itt olyan nemtudom) ,dx frissités, vga driver másik verziója stb.Tehát mindent ami van.Valamelyik után tuti el kell indulnia.Bár ahogy irod steam elvileg felrak mindent akkor vga drivert érdemes cserélni.
  • hawkie22
    #393
    Valaki segítsen, mert kezdek MEGŐRÜLNI!!!
    Megvettem ezt a szart, és gyakorlatilag vasárnap óta szopok vele, mert a kezdő videó alatt kifagy. És sehogy se tudok rá megoldást találni.
    A warez verzióval semmi gondom nem volt, megtetszett a játék, gondoltam beáldozok rá ennyi pénzt, megvettem Steamen. Felinstalláltam, átállítottam a nyelvet magyarra és utána a következő indításnál az intro első 3 másodperce után kifagy, de állandóan.

    A hivatalos fórumon nem találok semmi infót, a support meg baszik válaszolni.
  • V43 1105
    #392
    Hát ez a vége eléggé kulára sikeredett .. :D
  • Myselor
    #391
    mindig máshogy nézki nem tűnt még fel?:)
  • Fpocok
    #390
    Már más színész játssza.
  • bakvarnyu
    #389
    Ej, mi ez a selyemfiús hang Sam Fishernek:( Meg nem is így nézett ki eddig.
  • grebber
    #388
    Azt a betyár így lopakodva nem kevés pénzt ad a game! PS3-on mikor végigvittem kb 1.5 millám volt. Itt meg már a 3. pályánál van ~600 ezrem.
    Eddig könnyen megy ,most hogy végre rájöttem bármikor vissza lehet térni repcsire felpakolni magamat (+ már a csomag fejlesztés hogy a ládákba is lehet váltani)
    Remélem mindkét acsi sikerül egyszerre no gyilok/no észlelés.

    Nagyon jó a játék minden fillérje megérte!Aztán ha csutkára kész minden jöhet a multi + coop!
  • hawkie22
    #387
    Ja, a másik, a csövekre miért nem tudok átlendülni a párkányról? És fordítva, párkányra a csövekre? Olyan, mintha ezt a mozdulatot elfelejtette volna Sam az évek során, pedig már az első SC-ben is benne volt. Ti találkoztatok ilyen problémával?
  • hawkie22
    #386
    Másnak is kifagyott már a játék a kezdővideó elején?

    Eredeti a játék, ma vettem meg Steam-en, letöltöm, felrakta, elindítom, beállítottam a magyar nyelvet, ezalatt mondjuk átrakta full képernyőről windowed módba, nem tudom miért, ezután játék újraindít, videónál nyomok egy Space-t, hogy átugorjam, erre lefagy.
    Gondoltam, hátha videódriver probléma lesz, letöltöttem a legújabb NVidia-drivert, de ugyanúgy fennáll a probléma. Most letöröltem, most installálom megint Steamről (eltart egy darabig), aztán remélem, menni fog.

    Ui.: korábban warezként volt fent, azzal nem tapasztaltam ilyen problémát, de mivel már az első pálya után megtetszett a játék, így beruháztam rá, szóval aki akar, az nyugodtan beszállhat mellém egy-egy coop-küldire. A UPlay nevem Sh00ter_83.
  • #385
    Másnál is előfordult már az a probléma, hogy a fények átvilágítanak az objektumokon?
    pl: nálam a Paladin oldalán átsüt a nap és Sam fején hátulról átvilágít az éjjellátó :D
  • mester1987
    #384
    :D
  • V43 1105
    #383
    Értem értem mit akarsz mondani és igen ez nekem is hiányzik, mármint hogy tényleg valós interakcióba léphessünk a szereplőkkel ami esetleg hatással lehetne a történetre is. :/

  • ricsa008
    #382
    ok sunyiba volt... de mégsem ugyan az mint mondjuk néhány mondatba átbeszélni a dolgot...
  • V43 1105
    #381
    Akkor nézd meg Briggs reakcióját, viselkedését alaposabban ..
  • ricsa008
    #380
    így ahogy egyre többet játszom vele egy dolgot tudok negativumot felhozni... a Paladin legénységét nem lehet megismerni... nem lehet velük beszélni semmiről csak oda megyek hello-hello valamit mond és kész... pl most ahogy utoljára amikor betalált az idegméreg Briggs engem választ a rosszfiu helyett amiért jól le is ba..om és amikor a gépen beszélek vele szóba sem kerül a dolog...
  • grebber
    #379
    Ez akkor elég vicces.Ha azt nézem hogy első küldetés és nem lehet megszerezni csak ha előbb másokat csinálsz.

    Szóval okádék ez a ne vegyenek észre acsi.:-(
  • V43 1105
    #378
    Repülőgépet ha fejleszted, pontosan nem tudom most, hogy melyik modult akkor van lehetőség a küldetés közben a felszerelés cserélésére. :-)
  • grebber
    #377
    Már összeszedtem ezek a részen 210k a különböző osonásokkal (ölni nem fogok) de még nem néztem hogy tudom küldetés közben cserélni a cuccokat.
  • V43 1105
    #376
    Csináld meg esetleg a plusz küldiket, azaz mellék küldiket, de ott vannak a feladatok hogy x fegyverrel ölj meg y ellenfelet, látszik hogy még nem olvastál utána eléggé..
  • grebber
    #375
    Könnygáz nem elérhető még itt az elején mert nincs rá pénz. A füstgránátot meg látszik hogy itt nem probáltad mert azzal észrevesznek.
  • V43 1105
    #374
    Füstgránát, könnygáz.. használd már a rohadt kiegészítőket .. :-)
  • Ragendorn
    #373
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom lenne online, hogy mikor deathmatchezek, és annak vége, sokszor kiírja hogy "a játékgazda megváltozott, meccs átköltöztetése folyamatban" és innentől van amikor rendesen visszamegyek a szobába de rendszerint ez van: "lecsatlakozás a szerverről, megszűnt a kapcsolat a szerverrel". És akkor keresgélhetek meccseket, mert mindig olyanba dob be ahol egyedül vagyok...
    Feltettem a patchet.
    Játékban nevem: Ragendom
  • goso
    #372
    Igen, én is nagyon gondolkodom, hogy megvegyem-e hisz eddig majdnem az összes részt megvettem, csak sajnos a gépem nem a legerősebb, így nem tudom kiélvezni a grafikát.
  • grebber
    #371
    Nem tudja valaki, hogy pl annál az acsinál aminél ugy kell az egész gamet végigvinni hogy ne vegyenek észre egy esetleges hibánál a checkpoint restart az "reseteli" ezt?
    (Mert pl metro last lightnál sajnos nem)
    És hogy vannak e kivételek ahol megláthatnak de
    nem számít?
    Pl a kobin kiszabadítos rész az üvegfal mögött ott
    ha nincs feltöltve a "kivégzés" lehetetlen
    észrevétlenül megcsinálni.

    Ezt a checkpointosat azért kérdem megint hogy tutira tudja-e valaki.Mert pl az elrontott részen szerzett pénz az nem tünik el :-(
  • grebber
    #370
    Na ez fasza kezdhetem előlről :-(

    Kobin kiszabaditása: Ugye ha ide ugy érkezünk hogy nincs tele a "kivégzés" akkor észrevétlenül nem lehet :-(
  • SergioAmigo
    #369
    de geci bénák atya úristen lol :D
  • SergioAmigo
    #368
    Jó kis game volt ez! Vége lehetett volna ütősebb de nembaj :D
  • mester1987
    #367
  • Myselor
    #366
    én szerintem itt nem jegyzi az észrevételt meg.map végén se volt meg nincs jelentősége ha csak nem vehetnek észre kimondottan akkor restart checkpoint:)
  • grebber
    #365
    Az kiderült már hogy ha észrevesznek és újratöltöm a korábbi checkpointot akkor az úgy veszi mintha észre se vettek volna vagy így már bukta?

    Elég nehéz és hosszadalmas így,de jó lenne tudni hogy veszi a gép mert akkor tovább se viszem ha restart nem törli az észrevételt!
  • V43 1105
    #364
    Nem tudni, nem régen jött ki. Eddigi részekhez mindig volt Coop-Fix. Majd kiderül, mindenesetre én erősen gondolkozok vásárláson is.. ha nem is most, akkor később. Most ezt a részt igazán jól összerakták.
  • goso
    #363
    Sziasztok! Lesz a játékban majd valamikor olyan lehetőség, hogy a coop missionoket lanon lehessen játszani, vagy örökké szükség lesz a uplay szerverre?
  • bon
    #362
    Csak mellékküldetésnél
  • Myselor
    #361
    közben rájöttem hogy az más fajta küldetés volt.hmm:)
  • Myselor
    #360
    téged is?na látom nem csak szerintem kurvaság ez a dolog :C
  • Myselor
    #359
    ez most kibaszott komoly hogy nem lehet menteni és nincs save küldetés közben?normálon grimes küldetés csinálom 3pontot kell elérni hekkelni stb.elbaszom mert a kurv sniper észrevesz és mindig előről kell ,ez most komoly?
  • Tatyla
    #358
    kezd fel idegelni hogy ha elszurok valamit teljesen előről kell kezdeni a pályát
  • V43 1105
    #357
    Te beteg vagy és ez már súlyos. De nem baj, hiszen ismerem a gondolkodásmódod pár itt megtörtént megnyilvánulásod után.