676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • grebber
    #596
    Az eredetivel semmi gond!Szóval ha warez van a megoldás a játék megvásárlása.
  • alonso83
    #595
    van megoldás a coop-ra?
  • grebber
    #594
    Pcn csakis egér és billentyűzet játszik nálam.
    Pár napja leálltam a Blacklistel mert jöttek ki új játékok ;-)
  • nfrequency
    #593
    spies vs mercs kapcsán lenne kérdésem: adná magát a egér+bill kombináció irányítás a gyorsabb reagálás miatt, de nekem esküszöm multiban is jobban fekszik a gamepades mód. spy oldalon mindenképpen jobb, de az a furcsa, hogy mercs FPS-ben is valahogy mintha butítva lenne az egeres irányítás. Szóval a gyors fordulásokat leszámítva meglepő módon itt jobban tűnik a gamepad.

    Ti mivel játszotok multiban? Külföldi fórumokon is sok helyen írják, hogy itt nem akkora hátrány ha gamepaddel megy az ember. BF3 és társaiban eszembe nem jutni dobni az egeret de itt meggondolandó.

    Azért lamentálok csak ennyit az egészen, mert még nagyon az elején vagyok a multinak és ha később viszont behozhatatlan hátrányt jelent a gamepad akkor nagy kiba*ás lenne ha azzal szoknám meg csak azért mert az elején valamiért azzal tűnik könnyebnek.
  • Robi546
    #592
    Tegnap játszottam végig,nagyon tetszetős jó játék volt csak itt is az a baj mint a többi új játékkal,a fő sztori mód nagyon rövid. :(
  • bigmano
    #591
    Köszi szépen.
  • PhantomAss
    #590
    csak ha szerelsz fel távcsövet és azon keresztül nézel
    amúgy lesz a játékban egy rövid fps rész is, de nem akarom elmondani előre
  • bigmano
    #589
    Tehát akkor van "belső" nézet?
  • hawkie22
    #588
    Próbáld ki és meglátod. Az én fegyveremen ACOG van és ráközelítésnél nagyon is jól használható. :)
  • bigmano
    #587
    Sziasztok egy gyors kérdés.
    A fegyvereket nem lehet fps módban használni?
    Ha nem akkor minek rá a red dot meg az acog?
  • mester1987
    #586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Talán Steam006-os crackkel, amit a gamecopyworld.com-on találsz, ha létezik (uplay crack). Instrukciókat nem tudok, mert nem játszom vele.
  • tosiro
    #585
    Üdvözlet.Azt szeretném kérdezni,hogy valaki tud-e valami megoldást arra,hogy a letöltőtt splinter cell blacklist-el is lehessen coop-ozni ? Előre is köszönöm a választ.
  • Shep
    #584
    Az árnyékműveletek meg nem vészesek elég egyértelmű az utalás a szövegben mindig a következő pontra 1-2 esetet kivéve, de egyébként ezek teljesítéséért is csak pénz jár.
  • Shep
    #583
    Multihoz a yuplayben is lehet ruhát vásárolni pontokért.
  • hawkie22
    #582
    Ja, tökélyhajhász szinten játszom, Ghost és Panther vonalon, Assault-ot csak legvégsö esetben használom.
  • hawkie22
    #581
    Hát akkor nem tudom, azt hogy kéne megfejteni, semmi ötletem sincs. Lehet, hogy ilyen téren gyenge vagyok. :)
    Amúgy sztem pénz terén nagyon elnéztek valamit a készítök. Megcsináltam Briggs és Grim összes küldijét, Kobintól az elsöt, valamint a sztori módban az elsö küldetést, a Paladin 20/20-as, megvan a két kísérleti fegyver teljesen kifejlesztve, a nyílpuska, a páncélöltözet 2. szintje, a lopakodós öltözet 3. szintje, az összes eszköz, az összes szemüvegtípus és jelenleg áll a számlám 340K dolláron. Már nem tudok mit venni belöle. :) Ja, multiban is megvan az elsö két ruha kémnek és zsoldosnak.
    Másik kérdés, hogy tudom még tovább fejleszteni a legénységi szállást? Mert Grimnél már nincs lehetöség rá, viszont multiban csak így tudom elérni a többi ruhát.
  • Shep
    #580
    Az a jelentés amit akkor ír mikor a sárgára rányomsz.
  • hawkie22
    #579
    Az árnyékmüveletek mit takar? Azt mondja, fejtsd meg a jelentést és mozgasd a kurzort, hogy megtaláld a következö helyszínt. De nincs semmi jelentés, és akárhogy mozgatom a kurzort, nincs semmi eredmény.
    Kéne egy kis segítség. :)
  • maffino
    #578
    Segítséget szeretnék kérni, hogy mi lehet a probléma : Feltelepítettem a játékot,aktiváltam az Uplay-on. Feltelepítette automatikusan az első javító csomagot. Elindult szépen a játék. Másnap újra elindítottam, automatikusan feltelepítette a második javító csomagot, rövid töltés után Blacklist game exe működése leállt ablak ugrik fel. Számtalanszor próbáltam mindig ez lett a vége. Ha valaki tud megoldást kérem írja meg.
  • DONGUBA
    #577
    Lehet nekem is mert valami baja van nem indul egyik verzio sem
  • mester1987
    #576
    Lehet nekem is ezt kéne, bár csak 1 éves.
  • hawkie22
    #575
    Beszarás. Újratettem a komplett gépet, Windows-t, mindent, most megy a játék fagyás nélkül. Ezek szerint már tele volt szemetelve a gép. :) De legalább már megy a coop. Most toltam le Briggs elsö küldijét Realistic nehézségen, párszor nekifutottunk, de csak meglett. Ráadásul még hozott is a konyhára 400K dollárt. :)
  • Maxtreme
    #574
    azt kizárt hogy úgy megcsinálod, mondom ezt a 14. körnél. Lesz olyan kör ahol drone-ok tömkelegét küldi rád.
    Esélytelen úgy hogy ne vegyenek észre.
  • grebber
    #573
    Én ezeket 100% Ghostba vittem végig sőt eldurrant az agyam és a 20 hullámosat is úgy akarom de hát 4. körben mindig lebukok :(
  • Maxtreme
    #572
    a hiba az ön készülékében van :)
    Itt mindig teljes képernyőbe indul, és megjegyezte a felbontást is.
  • MrGringo
    #571
    Amúgy az ötezredik splinter cell után amit összesen kiadtak pc-re meg konzolokra a jubiszoft még mindig nem tudja hogy hogyan kell egy játékot úgy megcsinálni hogy nem ablakban induljon el minden indítás után??? meg vissza veszi a felbontást amire beállítottam?? Király!
  • wedge31
    #570
    Igen jó nehezek az biztos, a csecseni küldit cirka 2 óra alatt sikerült megcsinálni maxra de mivel megszállot sunyogó vagyok még élveztem is...
  • Maxtreme
    #569
    a főszál az nyilván :)

    Én is csak a végigjátszás után álltam neki a melléküldetéseknek.
    Grim misszióival az a bajom hogy nincs checkpoint.
  • wednes
    #568
    Szerintem is jó lett.
    A 3. rész a nagy kedvencem, a DA-t és a Convictiont kihagytam, mert, hogy már nem olyanok mint a régiek. Convictiont direkt kerültem is.

    Tényleg kicsit újszerű kicsit más, de VÉGRE lehet lopakodni és TERVEZNI dolgokat. Annál nincs jobb érzés, mint az ember eltervez egy dolgot és örömmel látja, hogy sikerült is úgy kivitelezni, ahogy elgondolta. Ez hiányzik nekem sok játékból.

    Fel kell tolni a nehézséget és mehet a móka. És így viszont az "akciós" vonal meg direkt hozzáad a játékoz. Volt olyan, hogy nem sikerült észrevétlennek maradnom és futok az életemért, erre a sarkon szembefutott velem szintén egy őr. Azzal a lendülettel csaptam is le. :D
  • wedge31
    #567
    Nem is mertem még kiprobálni mert nem tudom beszámit e az ottani gyilkolászás a végelszámolásba. Nekem a Grimsdottir küldijei jöttek be eddig de a föszál most mindent visz, szvsz.
  • Shep
    #566
    Hát ez igaz, ha sokan vannak az kellemetlen. Kobinosok tetszettek nekem is legjobban.
  • Maxtreme
    #565
    Mellékszálként sztem nem gáz :)

    Az igaz, de ha van belőle 2-3 darab és két irányból jönnek (megjegyzem kurva gyorsak) egyik szinte tuti elkap, és amíg ütöd, az idő alatt szépen odaérnek a csúnya gengszter bácsik és szarrá lőnek.

    Mellékesen eddig nekem Kobin küldetései jöttek be a legjobban (a mellékszálat nézve)
    Azokat egy hangtompítós sniperrel pöccre meg lehet csinálni :)
  • Shep
    #564
    Nem hát de nem is értem minek kellett ez a hülyeség a játékba? Kutya meg nem vészes, mert sarok mögül ugyanúgy lekapható.
  • Maxtreme
    #563
    ez a COD spec ops szerű 20 hullámban jönnek az enemyk móka nem is olyan egyszerű. Még így sem hogy igencsak tápos fegyóval nyomja az ember.
    ..ja és mondtam már hogy utálom a kutyákat? :D
    Komolyan a legszemetebb ellenfél a játékba. Küldjön rám 30 katonát, 20 páncélos monstrumot, szarni bele, de a kutya pff :)
  • Maxtreme
    #562
    Sajna már nem tudok mert leszedtem az 1.2-est.
    Lényeg az hogy bizonyos távolságból mindenki ősz volt :DD Átvezetőkben volt aki közelről is.
  • Shep
    #561
    Képet nem csináltál? Megnézném milyen úgy :)
  • mester1987
    #560
    Na az komoly :D
  • Shep
    #559
    Gyorsan megöregedtek :)
  • Maxtreme
    #558
    Nálam teljesítmény javulást nem, de jó pár bugot hozott. :) (minden karakternek ősz haja lett (lol) az átvezetők szaggattak-rángattak-holott a patch előtt 90 fps körül mentek, néhol kihagyott a hang)
    Még jó hogy eltettem előtte az 1.1-es verzióm.
  • PhantomAss
    #557
    egyetértek, szerintem is jó lett, hozza az első sc-k hangulatát. Mondjuk nekem a double agent nem tetszett, katasztrofális irányítása volt, tipikus elcseszett konzolport.
    A conviction nekem bejött.
    Ez a rész viszont nagyon zsír, bár az irányítás néhol nyögvenyelős kicsit, de megszokható