324
  • lajgut
    #119
    Srácok nekem olyan problémám van hogy rettentően laggol, elvileg EU szeron vagyok. Rendszer: E8400 3ghz, 4gb ram, Nvidia GT440 DDR3 1GB.
    Sokan mondják hogy szar a net, 15 megás Tcom, de szerintem a rendszerrel van a baj. PLS vmi tanács, sajna uj gépre karácsonyig várni kell :D
  • grebber
    #118
    A mai napon a Crytek bejelentette, hogy a Warface Xbox 360-on is elérhető lesz.
    Arról nincs információ, hogy későbbiekben Xbox ONE-ra is megjelenik-e a játék, de az biztos, hogy 2014 elején Xbox 360-ra tiszteletét teszi.
    Aki játszani akar vele, annak Xbox Live Gold előfizetésre lesz szüksége.

    A játék PlayStation 3-as verziójáról még nincs információ.

    info: Gamechannel
  • Communist
    #117
    Még minidg halál gagyin néz ki, ahogy csak csúzik, és csúzik, mintha egy halom sugárhajtómű volna a hátára szerelve.
  • a.carkey
    #116
    Ez az újraélesztés. :D
  • Smithwarden
    #115
    Tegnaptol ujra megy a zart beta.

    Uj trailer:
  • bajsz
    #114
    1-2.án lesz játék időpont kiírva mikor!
  • Smithwarden
    #113
    Olvass vissza par hozzaszolast es remelhetoleg rajossz mi a gond.
  • ecio1999
    #112
    hello csak nálam írja ki mindig hogy cannot connect to server????
  • Smithwarden
    #111
    Sokan meg az elozo beta fazisban kaptunk kulcsot es azzal az accounttal tudunk belepni a Gface oldalra.
    Nem tudom most osztanak-e kulon az 1 napos stress test-re.
    Arra tippelek, hogy igen, de csak korlatozott szamban.
  • bigmano
    #110
    Ti mikor kaptátok meg a béta kulcsot?
    Mert már 1 hete jelentkeztem,de semmi?!
  • bajsz
    #109
    aki játszani fog vele vegyen fel barátnak : GriffSky
  • bajsz
    #108
    Már töltöm is :D
  • Smithwarden
    #107
    Lehet tolteni az uj klienst az oldalrol.
    (Bejelentkezes -> Play gomb)
  • marko37
    #106
    Hát akkor csütörtökön teszünk 1 próbát
  • Smithwarden
    #105
    Igen, remeljuk benne lesz a legtobb dolog amin 3-4 honapig ultek es nem is hal le a rendszer a sok "tesztertol".

    "As we continue to build towards Warface’s return, we’d like to invite GFACE members in selected territories to take part in stress tests for the game next week.
    The tests will take place at the following times:
    EUROPE: Thursday, 1st August - 2pm-12:00am CET
    USA: Friday 2nd August - 8pm-6am EST
    To download the build of the game we’ll be using for the stress tests, just click the “PLAY” button on the news page anytime from Monday, 29th July 11am CET. Please note; the game will only become playable once your local play test kicks off.
    The aim of the play tests is to give our servers a run for their money and iron out any issues you help us identify. As this will be our first test with new hardware, don’t be too surprised if there are some teething problems! We’d appreciate if you leave comments in the thread of this post to report your experiences during the tests. There are no plans to wipe any of the in-game progress you make whilst playing.
    Thanks for playing your part in the next exciting stage of Warface’s development. We look forward to sharing more news about the game soon. See you on the frontline!"
    beta.gface.com/warface
  • Curtis
    #104
    Warface stressz teszt Augusztus 1-én 14:00 órától éjfélig (már ha be tudtok lépni) :p
  • Communist
    #103
    Már el is halt ez a topic?
  • Communist
    #102
    Szeretném megtudni, hogy a fejlécben tárolt 1 sornál, mi többet lehet tudni erről a játékról?
  • retardtomsolooo
    #101
    És eljött a vég!
  • Starfarer
    #100
    Jaj, ne. Ez is halálra van ítélve sajnos.
  • Smithwarden
    #99
    Pontosan. Semmit nem tudni.
    Nem tul informativak ezek az orosz Crytekesek. :p
    A kovetkezo zart betaba valoszinu azert be tudsz majd jutni, hasonloan az elozohoz, ami az ev elejen volt 2-3 honapig.
  • Munszu
    #98
    És semmit nem tudni hogy kb. mikor lesz nyilvános ?:)
    Engem kifejezetten megfogott a játék, és már kb. 1 éve hallottam róla hogy kint az oroszoknál már játszhatnak.... :( :)
  • grebber
    #97
    Össze kell nekik rakni rendesen hisz ezekben a f2p-ekben nagy zseton van!
  • Smithwarden
    #96
    Nem semmi, hogy lassan harom honapja semmi hir a jatekrol.
    Nem tul fair a kozosseggel, hogy eddig nem nyomtak valami kis infot nekunk.
    De most vegre ki birtak nyogni valamit:


    "Dear Warface players and Crytek fans,
    After some weeks of silence, we'd like to give you an update on where we currently stand with Warface.
    First and foremost, we'd like to thank you for your feedback and patience over the past couple of months. We hope you know that all feedback is incredibly valuable, since Warface is aimed at being a game service rather than "just a game": it will regularly be updated, improved, and adjusted to provide you all with the most exciting gaming experience possible.
    Although Warface is currently not available in Europe and North America, our teams are not sitting still; we have been compiling all sorts of comments and suggestions to optimize Warface as much as possible.
    Additionally, we are working hard on setting up the infrastructure required to make Warface the best it can be ahead of its full release. This process will take some more time and we are aiming to announce another Closed Beta phase soon.
    Everyone is working very hard to make this happen and we are very optimistic about Warface's future. Personally, I'd like to thank you all again for your ongoing support and for taking the time to drop us a line with your thoughts and comments. Our goal for now is to keep improving! In the meantime, keep an eye on our official news channels for more updates.
    Joshua Howard
    Executive Producer"


    Tehat kb annyi, hogy erosen dolgoznak a projecten, de idobe telik minden jol osszehozni, mivel ugymond ez nem csak egy jatek lesz, hanem egy komolyabb es folyamatosan frissitett jatek szolgaltatas es rendszer.
    Hamarosan jon egy ujabb kovetkezo ZART BETA teszt...

    En azt hittem, hogy vagy a vegleges vagy a nyilt beta jon. :p
    Mind1, legalabb most mar irtak valamit.

  • kemencebalázs
    #95
    Sok idióta fasz, ez egy nagyon jó játék,most már hiába veritek magatokat késő....
  • ecio1999
    #94
    MARKO 37 nekem van 1 klánom keményen 2 vagyunk de beveszünk téged ha meg mondod a nevedet!!!! :D
  • atika88
    #93
    A lényeg hogy minél előbb ujra játszhassunk bugok nélkül.Ja és persze csalók nélkül, mert az utóbbi időben már rengeteg volt belőlük.Főleg az oroszok közül.Orosz oldalakon már árulják hozzá a sokféle cheatet.Ha nem lesz egy jó anti cheat rendszer akkor sok jót nem jósolok neki, olyan lesz mint az mw3- mw2 hogy már játszani sem lehet a sok csaló miatt.
  • Smithwarden
    #92
    Hat a "vlmelyik kulfoldi forum" az nagyon megbizhato forrasnak hangzik.

    Mind1, majd a warface twitteren/faxbookon kiirjak mielott ujrainditjak.
    Viszont informalhatnak normalisabban is a kozosseget.
    Most akkor szerintem:
    1. titkolni akarnak sok uj dolgot
    2. vagy fingjuk sincs, hogy mikor lesznek kesz es mit sikerul osszehozniuk vegul a jatekban :)
    En a masodikra tippelnek.
  • atika88
    #91
    Vmelyik külföldi fórumon irták ,nem is egy hónapot irtak hanem azt hogy majd májusban valamikor indul.
  • Smithwarden
    #90
    Igen, [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1290717115&no=83]#83[/URL]-ban mar emlitettem a leallast.
    Viszont az 1 honapos infot hol lattad?
    Mert idot en sehol sem lattam, hogy irtak volna... :p
  • atika88
    #89
    Most nemigen tud ismerkedni vele mert állitólag egy hónapig áll a játék.
  • kemencebalázs
    #88
  • Smithwarden
    #87
    Aha.. :)
    Klanok (meg foleg magyarok) meg nem igazan leteznek a jatekban, mivel ugye meg csak zart tesztben futott a jatek.
    Majd ahogy szep lassan inditjak a nyilt betat es vegleges verziot, onnantol lehet es erdemes keresgelni normalisabb tarsasagokat.
    Addig tapasztald ki milyen is a jatek, fegyverek, felszereles, stb. :)
  • marko37
    #86
    Tudod jobb később mint soha. Klánban meg többet és hamarabb tanulsz
  • Smithwarden
    #85
    Meg azt sem tudod, hogy a jatek milyen es tetszik-e egyaltalan multiban, de mar klant keresel?
    Negyvenvalahany evesen elegge kapkodos emberke maradtal.
  • marko37
    #84
    Sziasztok ma kezdtem a játékot, klánt keresnék TS3 mam van játszani még nem tudok csak a tréninget csináltam meg .Várom válaszaitokat köszi
  • Smithwarden
    #83
    [URL=http://www.crytek.com/news/warface-set-for-fine-tuning-after-successful-closed-beta-testing]Ma leallitjak a zart betat egy komolyabb "finomhangolasra".[/URL]
  • ecio1999
    #82
    hello most ez az új trainer 1 új patch lesz????
  • tutituti
    #81
    köszi az infóért.olvasgattam már de nem találtam megoldást gondoltam megkérdezem itt(igaz hivatalos oldal fórumára nem regisztráltam be)
  • Smithwarden
    #80
    1-2 helyen azt irjak tippnek, hogy meg kell probalni kikapcsolni a VGA driverben az elsimitast / anti-aliasingot.