324
  • tutituti
    #79
    újra felraktam és nincsenek textúráim.Erre van megoldás?
  • Smithwarden
    #78
    Egy uj trailer.

  • kill3r21
    #77
    Nah jelentkeztem a bétára vagy mire....
    Smith +1
  • Smithwarden
    #76
    Koszontem a + szavazatokat!
  • bajsz
    #75
    Támogatva!
  • Curtis
    #74
    Támogatva :) +1
  • scomcomputers
    #73
    +1
  • tutituti
    #72
    +1

  • kemencebalázs
    #71
    +1 ez természetes!!
  • Smithwarden
    #70
    A jatek meg most fog beindulni open betaval kb (remeljuk), de azert rakerdezek: lennek hazigazda ha megszavaztok.
    Mellette vagy ellene valaki?
  • Smithwarden
    #69
    A PAX East 2013-on nem csak a jatekkal keszultek, hanem "Free2EAT" kajas kocsival is. :)





  • scomcomputers
    #68
    Lásd az 50. hsz-t!
  • ecio1999
    #67
    hello nekem olyan kérdésem van már be vok regizve meg minden hol inditom el a warfacét mert meg van aza plugin is pls vki mondja meg!!!!!!!
  • Smithwarden
    #66
    Lesz ez megrosszabb es kemenyebb is hidd el.
  • scomcomputers
    #65
    Müködik....köszi,az msi volt a ludas...fasza játék,igazi csapat munka,de a Bf3 után nekem könnyünek tünik,modjuk itt is számít a jó csapat elsőre 25/0 kd-t csináltam...
  • scomcomputers
    #64
    Óóóó baxa meg:"Msi afterburner".....erre nem is gondoltam,már letöröltem a gamet,na majd megpróbálom megint,nekem bejön a game,egy próbát még megér!
    Köszi!
  • Smithwarden
    #63
    Nem tudni. Nem talaltam rola semmi infot. Amikor kesz lesz. :)
    Open beta elvileg "nemsokara (soon)" jon elvileg es f2p jatekoknal altalaban ott mar normalisabban rancbaszedik az egeszet, illetve valoszinu onnantol kezdve meg is lehet tartani a karaktereket a veglegesre (de ez nem 100%).

    Fagyasokrol tudnak es javitgatjak oket.
    Kb 5-6 ismerosom jatszik, a kezdeti nehezsegek utan aranylag stabil a jatek mostmar mindnek.
    Talaltam egy ilyen infot is a jatek leallasokra, ezekkel osszeakadhat a game:
    "Found the following programs currently cause kicking: FRAPS,Msi afterburner, evga precision x, bandicam, playclaw, Action! , as well as norton AV and various overclocking programs."
  • grebber
    #62
    Azt nem tudom!
  • scomcomputers
    #61
    Mikor jön ki a full?
  • grebber
    #60
    Majd ha kijön a full akkor tolom én is tovább. Mert leszedtem végigcsináltam a tutorialt mondom oké mára elég és ki sem lépett hagytam fél órát de semmi kiírja kilépés azt ugy maradt.Azóta nem is tudok belépni.
    Még jó hogy ingyenes lesz :D

  • scomcomputers
    #59
    Hát én elb@sztam rá jó sok idöt..driverek,egyéb...

  • Fpocok
    #58
    Nálam is. Ezért nem is erőltettem.
  • scomcomputers
    #57
    Nem lenne ez rossz game,nekem tetszik!!
    Csak állandóan random kifagy:

  • scomcomputers
    #56
    De az a böngészöböl indul!
  • Fpocok
    #55
    De miért, nem böngészős a játék?
  • Smithwarden
    #54
    C:\ProgramData\GFACE\warface\ (2.2 Gb)
    Ide rakja automatikusan. Szerintem nem lehet valtoztatni.
    Gondolom majd a veglegesben lesz ilyen opcio is.
  • scomcomputers
    #53
    A játékot!A plugint már feltette!
  • Fpocok
    #52
    Mit telepítsen? A plugint?
  • scomcomputers
    #51
    Ki lehet választani hová telepítse...remélem igen!
  • scomcomputers
    #50
    No már jó....
    Belépek!
    Rányomok -Play!
    Itt kiválasztottam az EU-t,most már valamit tölt....lehet ennyi kellett hogy "feldolgozzon" a rendszer!
    Köszi!
  • Fpocok
    #49
    Elvileg nem kell kódot beírni. Regeddel belépsz, letöltöd cuccot és BÖNGÉSZŐBŐL nyomod a játékot.
  • scomcomputers
    #48
    Én kaptam ma beta meghívást,letölt valami plugint,regelek oszt annyi...hogy tudok játszani,nekem valami nem kerek itt....semmi kódot nem kaptam..
  • Curtis
    #47
    Nekem bejött a játék, de mivel még nem lehet pénzért kreditet vásárolni, nem lehet megmondani mennyire pay2win játék. Mivel a Vendor véletlenszerűen unlockolja ki az itemeket, így talán nem lesz annyira egyértelmű a fizetős játékosok előnye. Amit lehet venni: instant revive PvE-ben, a klasszikus nyitogatós doboz random cuccokért, XP-unlock boosterek...stb. Fegyvereket, ruhákat nem lehet közvetlenül venni.

    Ami nem igazán tetszik az az, hogy Versus módban túl rövid a respawn idő (2 mp) ezért őrült rohanás van minden pályán, senkit nem érdekel ha meghal, mert nincs érte bünti. :) (a horribilis javítási költégek még nem hiszem, hogy tudatosult a játékosokban) :) Mondjuk jókat lehet hentelni, ez tény. Remélem lesz respawn-time opció a szervereken, mert rohanni nem kötelező, csak valahogy mindenki ezt csinálja, emiatt nincs értelme a classoknak és a taktikának TDM-ben. (leszámítva gondolom a Clan-wart, merthogy ilyen opció is van) A javítási költég igazából akkor fog érződni, ha majd botrányosan sok pénzt kell fizetni a cuccokért, most még nem takarékoskodik senki sem. :D Szerintem azért ha a játék és a játékosok is kiforrják magukat, jó game lesz.
  • Smithwarden
    #46
    Egy velemeny a mostani beta jatekrol:

    Orosz verziot probalgattam kb 1 eve, de inkabb varni akartam persze az europai kiadasra.
    Kb ket honapja kaptam is kulcsot a mostani zart betara.
    Egybol nem igazan fogott meg, viszont egy hete par haverral elkezdtunk egyutt "okorkodni" es most mar egeszen rakaptunk az izere.
    Szoval a lenyeg egy het tesztelgetes utan: Nem is olyan rossz ez a game!
    Elsore ha beleugrunk a PvP-be, akkor nem tunhet valami hude jonak...
    Akar mar par perc utan, anyazasok kozben konnyen megnyomja az ember az uninstallt. :)
    Ez siman osszejohet ha peldaul az egyik legkisebb mapra megy be valaki eloszor, ahol a sok kempertol es claymore-tol alig lehet normalisan tamadni es a mapot, fegyvereket, stb-t ugye mar sokkal jobban ismerik a regebbi betasok.
    Itt van par dolog amit erdemes tudni, de persze nincs leirva sehova meg. Peldaul, hogy ki lehet majd fejleszteni, unlockolni claymore scanneres sisakot amivel latni lehet majd kb 5 meterrol az aknakat. Vagy olyan pajzsot ami tudja novelni lassan a hp-t.
    Illetve hasonlo eleg eros cuccokat lehet kesobb kapni, kifejleszteni, megvenni.
    Felig tudatosan (3 csoportbol), felig veletlenszeruen lehet kiunlockolni a fejleszteseket. Vannak atlagosak, ritkak es nagyon ritkak (ultra-rare) amik persze a legjobb cuccok, de a legnagyobb mak ezek megszerzesehez kell.

    PvP helyett azt ajanlom, hogy mindenkeppen PvE / Coop resszel kezdjetek.
    Ha van ismeros azokkal nagy fun 1-1 ilyen map. Minden nap mas palyakat, palyareszeket es foellensegeket raknak be (egy ido utan gondolom biztos ismetolodnek majd).
    Van egy egyszeru training coop misszio, ezt akar 3-4-en is vegig tudjatok nyomni, utana egy kozepesen nehez, ahhoz mar ajanlott 5 ember es a hard ami nagyon durva, annal mar erdemes eros feleszerelessel es inkabb baratokkal es taktikaval keszulni.
    PvP-ben az engineert ajanlom kezdo katonanak a jol kezelheto fegyver, az akna es a pajzs javitasa miatt.
    Coop-ban pedig a vegyes csapatot persze: mondjuk 2 medic, 1 assault, 1 engi es 1 sniper.

    A hangok nagyon jok, a grafika rendben van, (bar lehetett volna jobb is, crysis 2-es szintu mondjuk), netkod korrekt, palyak nagyreszt porgosek es aranylag kicsik. Bar kesobb szerintem lesznek majd nagyobbak is.
    Hibak, szetesesek vannak neha, de hat meg zart beta fazisban van a game.

    Irta alma2, hogy 0 potencial van a jatekban.
    Azert az oroszok sem veletlen kaptak ra eleg durvan.
    Szerintem eleg nagy siker varhato itt Europaban es az USA-ban is. Free2play kategoriaban az egyik legjobb katonai lovoldozos jatek lesz a kozeljovoben.
    Persze nem egy BF3, de nem rossz game, pl a mostani COD-ok helyett siman ezt ajanlom inkabb.

    Ja, Fpocok: nekem is surun "osszeomlott", de utanaolvastam es ki kell kapcsolni par hatterprogramot, foleg azokat amivel videot lehet csinalni vagy kepet lopni (pl Fraps).
  • Smithwarden
    #45
    Atirattam a topikot Korea: Warface-rol sima Warface-re.
  • MR ME
    #44
    hol lehet kódot kérni? vagy már nagyon elkéstem vele?
  • Fpocok
    #43
    Faszom mekkora rakás szar ez a rendszer.

    Kurva életbe, 1 percenként összeomlik. Csak böngészős van? Ha igen, akkor hagyom a picsába.
  • Fpocok
    #42
    Nekem is megérkezett. Ez tényleg csak böngészős?
  • grebber
    #41
    Ma érkezett meg nekem is a béta meghívás!
  • ozimak
    #40
    Megkaptam a BETA meghívásomat! Szerintem nem rossz. Bár szokni kell még.