324
  • Jockey
    #162
    hmm van egy olyan gondom a jatekkal, hogy az egerem olyan mintha lebutulna dpi-be. ha nagyon lassan huzom akkor a celkeresztem egyhelyben all, igy eleg nehez pontosan celozni...sehol mashol nincs ilyen problemam, eleg draga az egerem is..mi a tokom lehet a gond?
  • Smithwarden
    #161
    Beallitasok -> tartalom -> nyelvek es fentre viszed az angol nyelvet.

    Fpocok:
    Bongeszobol indul a jatek, ezt igy is terveztek alapbol, ugyanugy mint a BF Heroes, BF p4free, stb.
    De mi ezzel a gondod? :)
  • Jockey
    #159
    es hogy tudom atallitani a mozillat angolra? nem talalom bakker
  • Fpocok
    #158
    Még mindig böngészős a játék?
  • Smithwarden
    #157
    Banner ala beraktam egy megoldast, ami mukodik es ezzel a modszerrel elindul az open beta.
  • LocalPatriot
    #156
    Értem.
    Én is arra gondoltam, hogy valszeg a sok user miatt omlott össze a rendszer, de mondom, ha ma reggel is ugyan úgy áll mint tegnap délután, azt hittem én vagyok a béna. De akkor várok. Xboxon úgyse játszottam meg fps-el.
  • Smithwarden
    #155
    Semmit nem csinalsz rosszul.
    Siman szar az egesz miota az open beta elindult.
    Ossze is dobtam egy kepet ami osszefoglalja a lenyeget :
  • atika88
    #154
    Semmit,sztem ahogy megnyitották a játékot a nagy közönség felé összeomlott a gface.
  • LocalPatriot
    #153
    Üdv!

    Valakinek működik?
    Kaptam mail-t, hogy most már én is játszhatok, a levélben volt is egy aktiváló link, de arra kattintva, csak egy zöld karika pörög, valszeg tölt, de nem történik semmi. Mit csinálok rosszul?
  • s1lkforrent
    #152
    Ezt egy külön csapat készíti már legalább 2010-2011 óta. Ezalatt kiadott a Crytek már két Crysis részt, kis híján befejezték a next gen konzol játékukat Ryse: Son of Rome címmel, és félig elkészítették(jövőre kiadják) a Homefront 3. részét.
    Ez meg továbbra sincs sehol a kiadható állapot közelében.
    CryEngine meg önamgában semmit nem jelent, ezzel jelent meg a MechWarrior Online is, azt szegény úgy néz ki mint az indie Iron Brigade.
  • tescodr
    #151
    Persze ez csak saját vélemény én többet vártam a többi free to play címhez képest véleményem szerint gyenge :)
  • Smithwarden
    #150
    Mindegyiket kiprobaltuk haverokkal amiket felsoroltal es kb 2-3 tetszett nekunk felig, a tobbi erosen kuka szint. :p
    De ezzel nincs gond, kinek milyen jatek jon be.
  • tescodr
    #149
    Igen próbáltam akkor csak átlagos a többi free to play címhez képest is harmat gyenge pedig nekem nincs nagy igényem csak hogy szórakoztató legyen.De ez olyan mintha kikezdenék a sajtreszelővel.Ha valaki free to play címre vágyik:Teamfortess 2,arctic combat,FIREFALL,AVA Online,Battlefield Play 4 Free,Blacklight,Combat Arms.
    És lehetne sorolni még a jó kis mmofps-eket ne sajnáljuk kérem ez nem egy jó játék hiába Crytech
  • Rayden02
    #148
    Úgy tűnik
  • Rayden02
    #147
    Újabb BETA event készülőben?
  • Rayden02
    #146
    Hülye kérdés,de hogy tudok írogatni másoknak böngészőn belül?
  • kill3r21
    #145
    Bocs nem ezt akartam :)
  • kemotox
    #143
    Kipróbáltam, egész jó a játék, de ez a GFACE egy nagy fos. Állandóan fagyogat meg DCzik. De amúgy a játék egész fasza, tök jó hogy mindenkinek van valami szerepe. Akinek van kedve együtt tolni vegyen fel, ugyanez a nevem ott is.
  • Smithwarden
    #142
    Nem olyan rossz ez, foleg free2play jateknak.
    Peldaul probaltal 1-2 coop meccset?
    Mert ha bemesz 1 kis mapra eloszor, a jobbak es felszereltek koze, akkor ott tenyleg elmehet gyorsan a kedve valakinek az egesztol. :)
  • kemencebalázs
    #141
    "de abból is csak a cry maradt meg"- komolyan ennyire sz*r,hogy sírni kell rajta?
  • tescodr
    #140
    én még nem de az lesz a sorsa, a karakterek irányíthatatlanok csúszkálnak össze vissza a hitbox nem lenne rossz de a kameramozgástól hányingert kaptam.a grafikára voltam kíváncsi a cryengine miatt de abból is csak a cry maradt meg... valami borzalom még a cod4-nél is szörnyűbben néz ki a kliens förtelmes ez nem béta inkább alfa,a pályák olyan picik hogy egymás nyakába spawnol az enemy tiszta klausztorfób mappok vannak hiába kültéren játszódnak... én a crytek helyében mélyen ásnám el magam hiába free to play ezer szer vannak jobb és élvezhetőbb free to play címek ez egy nulla...sajnos
  • Susarc
    #139
    már én is töröltem...20-25 percet bírtam:D egy vicc bakki
  • tescodr
    #138
    Még ilyen retket komolyan.... inkább játszom 1.6 al...
  • tescodr
    #137
    Megjött a meghívó már dúrom is lefele a játékot :)
  • Smithwarden
    #136
    Igen, ha kezdo betasok koze be, akkor biztos igy van. :)
    Meg ha megfigyelted vannak szint kategoriak a szerverkeresonel.
    A magasabb szintu jatekosokat az Expert, stb szintre rakja.
    Ott lehet mar nem tudnal olyan "konnyen olni", hanem csak kapnad az ivet rendesen.
    Ez jo otlet amugy, nem egybol a kemenyebb, felszereltebb, rutinosabbak koze dobjak az uj emberkeket.
  • Shep
    #135
    Nekem meg az jön be jobban, ez van kinek mi. Amúgy ebben az tetszik, hogy elég könnyű ölni, nem kell überpro játékosnak lenni, hétvégi játékosoknak is simán lehet sikerélménye.
  • Smithwarden
    #134
    Nem kuldenek tudtommal.
    Miutan jelentkeztel az oldalon a betara, majd idovel egyszer csak jonni fog egy link a regisztraciohoz.
    Kb minden heten lesz egy uj hullam, ahol fokozatosan osztanak kulcsokat / regeket a zart betahoz.
  • bigmano
    #133
    A megerősítő emailt ezek a hétvégén nem küldik?
    Pedig kipróbáltam volna ma mit is tud a játék.
  • Smithwarden
    #132
    Hat azzal inkabb ne hasonlitsd ossze szerintem. Mas jellegu a ket jatek.
    Mi is kiprobaltuk a GRO-t haverokkal, de tobb szempontbol sem jott be senkinek. :)
  • Shep
    #131
    Hát én egyedül a Ghost Recon Online-al tudom összehasonlítani f2p ügyileg és az messze jobb ettől szinte minden tekintetben, persze az már azért egy kiforrott valami de a Warface attól a szinttől még messze áll sajnos, pedig az alap ötlet nem rossz.
  • Smithwarden
    #130
    Probalj ki 1-2 coop missziot.
    Ott lehet belerazodni es eleg elvezetes.
    Grafika teljesen jo a f2p gamek kozott.
    Nem ez a best fps multi jatek, de az "ingyenes" megoldassal brutal sikeres lesz, ebben biztos vagyok.
    Es ha jon a penz, akkor fejleszteni is fogjak aranylag...
  • Shep
    #129
    Na kipróbáltam. Háááát eléggé kis gagyi szegény, de legalább könnyű lelőni valakit :) Mondjuk valamiért kickeltek is a szerverről. Azt hiszem sokat kell még ennek fejlődnie ahhoz ,hogy komoly vetélytárs legyen. C3 engine ide, vagy oda még csúnya is.
  • Shep
    #128
    Vicces a cucc. Gombkiosztásnál egér oldalsó gombjára akarok rakni valamit azonnal szétfagy az egész. Mondjuk ez a böngészőből indulok móka annyira nem nyerő szerintem.
  • bosco05 #126
    BFBC2-ben 60-90 van ezzel a konfiggal, annál semmivel sem szebb, de a motort nem tudom mennyire optimalizált
  • Smithwarden
    #125
    1000 K-s jatekbeli "penz" beta kod: aebSrAGyufd87
    GFace fooldalon kell a Redeem Code feliratra kattintva bepotyogni.
    Ujabb beta kulcsokat is osztottak amugy.

  • Smithwarden
    #124
    Ingyenes lesz.
    Hasonlo mint a Battlefield Heroes, Battlefield play4free, Planetside 2, stb.
    40-50 fps? Az szerintem kicsit necces lesz ezzel a konfiggal.
  • Communist
    #123
    rectum warden for prez
  • bosco05 #122
    Jelentkeztem mert érdekel a játék, de ezek szerint csak hétvégén próbálhatom ki és utána várhatok a megjelenésre? Továbbá nem sok infót találtam a neten és azok is elég ellentmondásosak, most akkor ez ingyenes lesz vagy sem?

    Amúgy nekem is hasonló gépem van mint a párral alattam szóló emberkének:
    E8400, 4 giga ram, HD 4850 512 mb stb... Esélyem sincs laggmentesen játszani szerintetek? Nekem jó az is ha minden low, leszarom a grafikát, remélem azért 40-50 fps-t össze tudok vakarni valahogy.
  • Smithwarden
    #121
    Megint lesz hetvegen zart beta.
    Kapunk 1000 K koltopenzt, amibol uj fegyvereket es cuccokat lehet majd kiprobalni.
  • Smithwarden
    #120
    A mult heti betaban elegge laggoltak a szerverek.
    Valoszinu most probaljak beallitani oket.
    Viszont a geped / procid / vga-d sem tul eros egy Crytek motoros multi jatekhoz.
    De lehet peldaul winfos lassulas vagy hiba is - foleg ha mar regebben lett a rendszer felrakva a gepre.