324
  • Rayden02
    #203
    Press Release lol
  • Alien69
    #202
    Mint várható volt, megjelentek a láma csíterek itt is...
  • kishagyma
    #201
    Sziasztok! Egy pár napja kezdtem a játékot. Csináltam egy klánt, ahova szeretettel várom a magyar játékosokat! A klán neve: [HUN]Ters , nicknamem: kishagyma , karakterem neve: Country Joe! Csak a móka és egy jó játék a lényeg. Egyenlőre nem gondolom, hogy Warokon túl sok sikert érnénk el, ezért előbb egy jól összeszokott csapat legyen. Utána lehet beszélgetni a következő lépésről! :D Várom az érdeklődöket! :D
  • Smithwarden
    #200
    Mar lentebb is irtam, de akkor ujra: a kifejlesztett, kiunlockolt fegyver kiegeszitoket kapod csak meg ingyen.
    A fegyvereket + ruhakat amiket unlockoltal meg kell venni, jatekbeli penzert, warface dollarert.
    Szoval megvannak, csak a boltban (kosar ikon) meg kell venned azokat.
  • Alien69
    #199
    Tehát, VIP tagság 350/hét. Azaz, 1400/ hónap. 1 kredits 3 forint. Kb 4200 egy hónap. Persze, tudom, nem kötelező, meg hasonló. De, a csomagok: 1000 kredits 3000 huf, plusz 500 kredit 1500-rt, vagy 2875 kredits 7500 forint (esetleg 2x3000). Persze, mihez képest olcsó/drága. Számomra élvezhetetlen, mert co-op módban eddig talán 2 csatát tudtam szerinte befejezni. Versus sokkal jobb az arány, de akkor is idegesítő ebben a felállásban. Elvileg pl kilockoltam már 3 dolgot, végig ment a csík, de nem kaptam meg.
    Ergo, más hasonló játékhoz képest (számomra) felejtős. Pedig, költenék rá. Inkább erre, mint a nyomi Battlefield 4-re. Pedig, valszeg ez az első BF, amit nem veszek meg. Kivéve, ha majd qrva óccsó lesz.
  • Smithwarden
    #198
    Es mi is draga?
    Szinte minden fegyvert es felszerelest ingyen megszerezhetsz - idovel.
    En nem erek ra folyamatosan jatszani, megis VIP tagsag nelkul is mar szinte minden rare fegyvert unlockoltam + megvettem jatekbeli dollarbol...
    Fagyasak, szerverleallasok, bugok vannak az teny.
    Idegesito tud lenni persze, de csak most indult el 2 hete a publikus open beta.
  • Alien69
    #197
    Ez qrva drága játék... Ráadásul, folyamatosan lefagy nálam, főleg a co-op módban. A battlefield heroes, és play4free sem ilyen drága. Bár, van 1-2 jó cucc, mint a fénygránát, amit egy hétre lehet megvenni, az kifejezetten jó. Így jártak, mert 7000 felett fizetni nem fogok érte...
  • Alien69
    #196
    Na, egy kicsit, mintha sikerűlt firefoxban találni pár beállítást, ami mintha segítene. A lényeg, jobb egér gomb az oldalon, "oldal adatainak megjelenítése", "engedélyek", és itt mindent manuálisan "engedélyezés"-re raktam.
  • Sztiviel
    #195
    Mai update-ben mi volt? Nem találtam róla leírást
  • Rayden02
    #194
    Nah még egy update!
  • Jockey
    #193
    lehet en emlekszem rosszul, de mintha itt nemlhetett volna noi karit csinalni? mert talalkoztam egyel, az hogy lehet?:)
  • Alien69
    #192
    Elég szarul van megírva a progi. Lefut egy csata, vissza jön a böngészőbe, és kb le is fagy. Át raktam englishre, de semmi eredménye...
  • lordbalu
    #191
    Crow money-ért veszek mondjuk crowned rifleman cuccot akkor a benne levő tartalmakat tudom használni vagy azt is csak akkor ha elértem azt a szintet?
    Van az armor meg az élet csík főlőt egy "szív" az mi? Mit mutat?
  • Smithwarden
    #190
    Coop ertelme?
    Hat egyreszt jo jatek a coop, foleg haverokkal. :)
    Masreszt ha 5 Crown-t szedsz ossze egy nap az a te bajod, mert kb minimum 40-80 koronat siman ossze lehet hozni a ket-harom coopal.
    Persze ha nem full lama valaki + a csapat sem bena akikkel tolja. :)
    Ha ugyes az ember, akkor 150-200+ / nap is osszejohet coopokkal es a koronas (Insane) kuldivel.
    Emellett (foleg a skilled es hardcore) coopal lehet legjobban fejlodni es penzt szerezni. Csak ezek ugye azert nem is annyira konnyu runok. :)
  • Sztiviel
    #188
    am mi értelme a coop-nak? Regular-ért keményen kapok 5 Crow Moneyt ha sikerül, benéztem shopba egy fegyverhez kell ilyen, ahoz is vmi 1000....
  • Sztiviel
    #187
    van valami magyar klán?
  • Sztiviel
    #186
    jag igen igen köszi :d
  • Smithwarden
    #185
    Ezt mar leirtam az elobb...
  • Sztiviel
    #184
    És hogy lehet unlokolni ezeket a kiegészítőket? :D
  • Smithwarden
    #183
    Azok a fegyver kiegeszitok, amiket ugyanugy unlockolni kell.
    Viszont ezek mar nem kerulnek jatekbeli penzbe (warface dollar), hanem ingyen fel tudod rakni unlock utan.
  • Sztiviel
    #182
    +1 kérdés amit szeretnék tudni. Hogyan lehet lockolni azt amikor játékban nyomok egy c-ét akkor a fegyvernél kijön a fegyverhez való dolgok amit majd rá lehetr akni, távcső stb.. Hol lehet megvenni? Vagy hogy van ez?
  • Sztiviel
    #181
    értem köszi
  • Smithwarden
    #180
    Nem a menuben.
    A lobby-ban, ha belepsz egy pvp/coop szerverre, akkor a jatekos nevek alatt van egy kis ablak.
    Ebben latod, hogy milyen cuccot unlockolsz / fejlesztesz eppen.
    Itt tudsz valasztani 3 kategoria kozul: Weapons / Outfit / Equipment (fegyver / felszereles / fegyver kiegeszitok).
    Illetve a fenti menu ikonoknal a Progress -> Vendor fulnel latod az unlockolhato felszereleseket es fegyvereket.
  • Sztiviel
    #179
    menüben pontosan hol? mindenhol néztem, de nem tudom hol kéne
  • atika88
    #178
    Menüben lehet választani ,ami a képen mutat arra megy az xp.3 dolog lehet ,fegyver,fegyverre cucc, vagy v.milyen ruha ha jól emlékszem.De ezt érdemes figyelni mert a cuccok itt unlockolodnak.
  • Sztiviel
    #177
    Ezt nem értem hogy ki lehet választani a menüben hogy mire menjen az xp. Mik a lehetőségek? Nem is nagyon találtam h kell ezt
  • atika88
    #176
    Ne arra szamits hogy fegyvert ad miutan csinalsz egy coopot.Az xp csik megy felfele plusz még az a csik amit kiválasztottál a menüben hogy melyikre menjen az xp
  • Smithwarden
    #175
    Tul sok infot mi sem tudunk, mivel igazabol csak most indult be par napja a "vegleges" jatek.
    Viszont meg ugye ez is beta felig-meddig, csak mar meg van nyitva a nagykozonsegnek.

    Az also 2 coop csak alap kuldetes, bemelegites kb, semmi tobb.
    A REGULAR-tol ad mar normalisan XP/VP/$-t es koronat.
    De igazan a SKILLED-el vagy meg jobban a HARDCORE coop-al lehet fejlodni durvan, csak ugye ezek eleg nehezek, nem art hozzajuk egy jobb csapat (+ turheto felszereles).
  • Sztiviel
    #174
    nyomtam 2 coopot de semmit nem adott pedig végig toltuk. Mi értelme? Másik, hogy amelyik coopot megcsináltam attól még nyomassam ugyanazt? + mi értelme cip boostnak? Mi értelme ha nagyobb szinten vagyok?
  • atika88
    #173
    Biztos lehet pénzért is venni.De ha nem akar rá áldozni a ember,akkor csak azt tudod megvenni ami már unlockolva van.Ami alapból nagyon kevés.Itt nem ugy van mint a codban hogy szintenként ad valamilyen fegyot.Amikor bent vagy a menüben,ott tudod kiválasztani hogy mire menjen az xp .3 lehetőség van,fegyo,ruha,fegyo kiegészitő.Egyébkènt sztem először inkább ,ha van rá mód VIPboostet kéne venni.Mert ugy sokkal gyorsabban megy az xp felfelé.Meg coopot nyomjál sokat.
  • Sztiviel
    #172
    Hali. Lenne 1-2 kérdésem azokhoz akik profik a game-ben. 1 napos ajándék fegyver ha lejér van az a gagyi ami elég gáz. Hogyan lehet rávenni ilyen távcsővet meg a másik dolgot rá? Aikor játékban tudjátok nyomunk egy c betűt.... + Mire érdemes a dollart gyűjteni, hányas szinten milyen fegyvert érdemes, ami örökös és elég jó is?
  • LocalPatriot
    #171
    Ezer hála, angol nyelvre váltás után már megjelenik az oldal.
    Ám én xboxon szeretnék játszani, ott hogyan tudom elindítani a játékot? Játékkereső nem találja meg...:(
  • bosco05 #170
    PS2 jó, de nem igazán competetive, ellenben SF2 az :) Ez az amit a többi F2P nem igazán tud elmondani magáról.
  • s1lkforrent
    #169
    Vagy Tactical Intervention.

    De ha nem trollkodni akar az ember egy F- MMO-ban akkor Planetside 2.
  • bosco05 #168
    Nem tudom átérezni a kritikádat :) Nincs túlcsicsázva ez tény, de nem is szar. Na mind1 oFF oFF :)
  • Smithwarden
    #167
    A Speciel Force 2 talan meg egesz turheto is lenne, ha nem lennenek az animaciok (loves/talalat/mozgas) egy 15 eves C kategorias jatek szintjen.
  • zotya10002
    #166
    Sziasztok!

    Felvehettek engem is! zotya10001 néven vagyok!
  • bosco05 #165
    nem akarok offolni, de ha már ajánlunk, akkor szerintem SKILL Special Force 2 :)
  • Jockey
    #164
    hat hat..aki lovolde annak inkabb ajanlom heroes and general-st..
  • Fpocok
    #163
    Closed beta alatt nem tudtam játszani, mert állandóan összeesett, kilépett.