812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • Gibor
    #532
    Ami zavaró hiba lehet az egyedül hogy nem tökéletes az automata háttérvilágítás... De mondjuk én alapból nem használom.
  • ATi0021
    #531
    Ha a GingerDX-re gondoltál, nos az sok minden csak nem bug mentes. Vannak még vele gondok. De idővel ez lesz majd a legjobb ROM.

    De, hogy írjak jót is, az Xperia Active Lanucher egész jól néz ki. :)
  • Gibor
    #530
    Aláírom, gyárilag elég fos.... De már van bugmentes 2.3.5 Gingerbread :)
  • sapkafej
    #529
    én azt imádom, hogy már akkor laggol a telefon, amikor be akarom írni a pinkódot
    öcsémnek is ilyen telefonja van, alig használja, és 52x gyorsabb. szóval az a megoldás, hogy ne használd, akkor nem tud felbaszni agyilag :)
  • Froopy
    #528
    X8 viszont kikapcsolt:) Most várok, és házi praktikákkal próbálkozom. Remélem pár nap múlva hátha bekapcsol, addig nem próbálkozom:D
  • Dean Winchester
    #527
    ha már tó és telo :D
    nővéremnek nokiája van amely benne ilyen nyakba akaszthatós telefontartóban, elkezdte pörgetni a kezével majd a telo meg a tál vízbe landolt ,de egyből kikapta és nem lett baja a telonak mert nem ázott át a tartó teljesen... én meg szakadtam a nevetéstől xd
    bár nem olyan vicces mint gondolnánk de nah...
  • Froopy
    #526
    X8-asomat sikerült ma bevinnem a Velencei-tóba... Képzelhetitek, milyen boldog vagyok.
  • Kisjuszker
    #525
    oks köszi megvan, még egy problémám akadt e közbe hogy leszedtem gépről a NFS Shift et és a mem kártya gyökérkönyvtárába raktam leválasztottam majd majd mikor a Progival elindítom akkor azt írja ki hogy nincs elég hely a telón és szabaditsak fel de az az érdekes hogy a telepítő 40MB míg a telómon van 120MB szabad hely ,ilyenkor mit lehet tenni ???
  • Gibor
    #524
    Marketről letöltöd :)
  • Kisjuszker
    #523
    Sziasztok az lenne a problémám hogy nem tudok semmit se telepíteni a SE X8-amra mert nincs Apps Installerem szal megvagyok lőve segítsetek hogy tudnám telepíteni ezt a programot
  • Gibor
    #522
    Nem csak az android os telefonnak merül hamar le az aksija :) Egy iPhone se bírja tovább. Amióta froyobreadet használok kb 2naponta töltöm a telóm, pedig netezek játszok telefonálok... Igaz nem sokat, átlagba 30p-1 óra játék, 1-2óra net és kb 1óra telefonálás napi szinre.
  • Dean Winchester
    #521
    ilyen ezaz andorid telo...
    az aksi nem bírja sokáig :)
  • kisbesi
    #520
    Sziasztok!
    Vasárnap vettem meg a telefont és lenne pár kérdésem.
    Először is ami az elején feltűnt hogy nagyon gyorsan merül(sima telefonokhoz viszonyítva),2 nap alatt simán lemerült. Persze azért próbálgattam is ,de akkor is meglepődtem.
    Másodszorra ,hogy nincsen benne zoom,amint olvastam autofokuszos, megpróbáltam letölteni android marketről mindenféle camera zoom ot, de nem működött sajnos.
  • fery02
    #519
    Helyes. ;)
    Igen, én is nagyon nem férek, de egyszer megunom úgyis. :)
  • Miguel125
    #518
    Froyobread-ba neked megy a multitouch/pinch zoom?
  • Gibor
    #517
    Hát igen :) Nekem már szerencsémre nincs ilyen gondom a Froyobread-el :) Mivel SD kártyára telepítek minden alkalmazást.
  • Zizou2
    #516
    na leteszteltem 21 MB memóriával így már jött sms :D
  • Zizou2
    #515
    pff, így is elég kevés a belső memória főleg hogy minden alkamazást oda pakol :S így gyak alig lehet vmi felrakni a mobilra :( na mind1 letörlök pár dolgot remélem jó lesz
  • fery02
    #514
    Ha 45 MB alá megy a belső memória, akkor fordulhatnak elő ilyenek.
    Van, akinek ugyanilyen gondja volt, törölt pár alkalmazást, egyből megkapott minden, azóta neki elküldött SMS-s egyszerre.
  • Zizou2
    #513
    azt nem tudjátok hogy miért van hogy nem kapom meg az smseket? leteszteltem és nem jönnek meg az smsek :SS (70es vagyok egyébként)
  • Gibor
    #512
    Scummot nem használtam de viszont egy egyszerű fájl kezelőt leszedsz marketről és már tudod kezelni a dolgokat.
  • blackcalibra
    #511
    Üdv!
    Használ vagy használt már valaki X8-on Scummot?
    Asszonynak ilyen telefonja van, a program is telepítve van a telefonra.
    A gond ott van hogy nem igazán vágom hogy milyen formában és hová kell bemásolni a játékokat hogy lássa és működjön is.

    A másik a memóriakártya.
    Hogy lehet telefonon belül megnézni hogy mik vannak rajta, telefonon belül hogy lehet fájlokat rámásolni illetve memóriakártyáról hogy lehet a telefon memóriájára átmásolni dolgokat?
  • Dean Winchester
    #510
    az én simem bízony nagyon régi (~7 éves is lehet) nekem nem volt ilyen gondom... vszinu a gmailes fiok miatt van
  • fery02
    #509
    Gmail e-mail címet adtál meg Market-nek? Anélkül ugye nem megy. De előfordulhat ilyen régi Sim miatt is.
  • Miguel125
    #508
    Üdv! Használja itt valaki ezt a ROM-ot: Cyanogenmod 6.1.3 MiniCM6 1.0.2 ?
    Valamiért sehogyem megy nekem a Pinch Zoom, pedig elvileg ebben a ROM-ban benne van. Mivel nem tudom, hogy synaptic-os vagy cypress-es -e a kijelzőm ezért próbáltam telepíteni a legfrissebb-et mindkettő verzióból, de így sem működik egyikkel sem. Próbáltam gallery-ban, böngészőben és teszter programmal is...
  • vipera97
    #507
    Figyeljetek segítség kéne mivel én nem tudok csatlakozni telefonon az android market-re ezért neten próbáltam market.android.com-on és le szeretnék tölteni valamit mikor rámegyek hogy install ezt írja ki

    There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account.

    És semmit nem tölthetek le mit csináljak? segítsen valaki pls
  • Dean Winchester
    #506
    én nem bántam meg , hogy megvettem :D
  • Miguel125
    #505
    Nekem sem ment még sehogysem a multitouch...
  • kisbesi
    #504
    sziasztok
    Szeretnék telefont venni, és nekem ez nagyon megtetszett.
    Árban is ez az elképzelésem.
    Meritek ajánlani ezt a telefont?Van valami hibája amiről tudnom kéne?
    Ingyen GPS van rajta vagy google maps, ami Wifi-s?
    lehet hülyeséget kérdeztem de annyira nem értek az okostelefonokhoz.
  • Froopy
    #503
    Í, akkor nem tudom. Nekem működik:(
  • AlieN911
    #502
    ja, visszalépés ez :( viszont a videó része fényévekkel jobb mint a K800i-é.. xD
  • Dean Winchester
    #501
    ezaz , hogy így csináltam és ha hív akkor nem látom a képét! Szóval ezért vagyok tehetetlen :D de ha nektek mükodik akkor tuti a készulekkel lehet a problema
  • Froopy
    #500
    "Alap megoldás" esetén lefényképezed. A képen rögtön ott lesz egyik sarokban egy képkeret, ha megérinted a kijelzőt. Arra rámész, és "használat a következőként: kapcsolat képe".
  • fery02
    #499
    Ha azt akarod, hogy a teljes képernyőn lásd olyankor a fényképét, akkor nézz utána a Full Screen Caller app-nak.

    Ha alap megoldás érdekel csak...akkor azt ládde én sem tudom most hirtelen. :D
    Úgy emlékeztem láttam pedig ilyen funkciót, de most én se találom sehol hirtelen.
  • Dean Winchester
    #498
    valaki leírná hogyan tudom azt megcsinálni ,hogy ha barátnőm hív akkor az ő képét lássam bejövő hívás esetén??? (lefényképzem és azt a képet...)
  • Dean Winchester
    #497
    elnézést kérek a téves infoért! Köszi!
  • fery02
    #496
    Akkor nem csak én nem tudtam vele QR kódot olvasni. :)

    Dean Winchester: X10 a nagyobb, X10 mini(pro) a kisebb.
  • Dean Winchester
    #495
    jó persze azért az is vicc ,hogy egy k800i-be vakus fényképezőt tudtak beletenni de az x8ba meg nem ..
  • sapkafej
    #494
    vegyél egy androidos telefont, de ne SE-t, mert utálni fogod egy idő után.
  • sapkafej
    #493
    hagyjad már ezt a szöveget! ez már túl van az "aki profi kamerát akar..." c. történeten
    egy QR code-ot nem lehet vele elsőre beolvasni, annyira fos az a kamera. normális fényképet még nem csináltam vele.

    vagy ne legyen benne, vagy üssön meg egy szintet (legyen használható)