812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • pzolika978
    #612
    Nekem sincs bajom az x8-al. Talán egy, hogy sd kártyára nem lehet gyárilag programokat tenni, mert nem futtatja.
    Amire használom: Zene, videók nézése,Gps,Játék, Gps trackert használom sokat, Néha net, ha nincs nálam a laptopom. Ezeket minden körülmény között tökéletesen tudom használni.
  • ATi0021
    #611
    Nekem is bejön az X8asom. Amiért vettem, arra bőven jó. Persze így utólag lehet mondani, hogy ha vártam volna stb. Mindenesetre ZTE-t biztos nem vettem volna. Noname kínai márka, plusz külsőre az X8 szebb.
  • yeeenky
    #610
    Van aki meg a ZTE-t szidja... Nekem bejön az x8-asom. :D
  • Edizon
    #609
    igen hülyén fogalmaztam, de mint mondtad: érthető :D
  • Dean Winchester
    #608
    mert akinek x8-a van és ha vissza mehetne az időben és újra dönthetne akkor ugyanazt venné akkor ő nem mond igazat?
    értem mire gondolsz de valahogy rosszul írtad le :D mert most úgy nézett ki , hogy te szerinted 1 ember mond igazat míg a többi kamuzik...


    egyébként mivel nekem pl. nem volt zte a kezemben , nem használtam így egyértelmű h nem fogok más telót javasolni...

  • AlieN911
    #607
    Amúgy nemtom, nem ismerem a zétéet...
  • Edizon
    #606
    Köszi a véleményt, mindenhol az van hogy, kinek mi van, arra "szavaz" végre egy ember aki megmondja az igazat :)
  • fery02
    #605
    Oké, de az az ikszdé arra az egy fújjongásra még nem jelenthet feltétlenül sok mindent. :)
    Akkor szóval egyet értünk.

    Majd ha lejár a garancia karácsonyra, azzal kezdem az új évet, hogy megpróbálok ráerőszakolni valami custom ROM-ot, oszt ha megszűnnek a jelenlegi nyűgjeim, akkor viszonylag elégedett leszek (nameg kurva büszke magamra :D).
  • AlieN911
    #604
    Poén volt, ott az ikszdé :D
  • fery02
    #603
    Indoklást kérek!
  • AlieN911
    #602
    Fúúúúúúúúúj xDDDDDD

  • fery02
    #601
    Én X8 tulajként azt mondom, hogy ZTE Blade.
  • Edizon
    #600
    Szerintetek SE x8 vagy ZTE Blade?
  • AlieN911
    #599
    Hali

    Ha nincs nálam a töltö, és nincs ilyen kábelem ami jó lenne hozzá, akkor hogy töltsem fel a telot?:D Van valami sufnis megoldás? xDD
  • saitek
    #598
    X8 Bootloader felnyitása:

    Link
  • yeeenky
    #597
    ohh, a kártyafüggetlenség kérdése már nem kérdés, bocsánat
  • yeeenky
    #596
    A gyári tartozékok alatt mit kell érteni ennél a telefonnál? Ez: http://b-tel.hu/mobil/Sony_Ericsson/Xperia_X82GB_microSD_Black-Grey kártyafüggetlen telefont takar?
  • kisbesi
    #595
    köszönöm a válaszokat!
  • Martin82
    #594
    olyat hallottam hogy ha kikapcsolsz minden netkapcsolatot akkor javul a helyzet és kevésbé laggol.Nem tudom van e valóságalapja,de egy próbát megér.
  • Gibor
    #593
    Angry Birds ilyen :)
  • kisbesi
    #592
    Nem tudjátok, hogy az angry birds mért szaggat?
    Nincs a telefonom tele hülyeségekkel, de eléggé zavaró a laggolása


  • fery02
    #591
    Cut the rope nekem is kinyírja a telót.
    Nem igazán X8-ra lett csinálva.
  • nameless1229
    #590
    azt hiszem, hogy le kell törölnöm a telefonról ezt a cut the rope-ot...az előbb a következő manővert csinálta : megfagyott a játék és egy gyönyörű vuvuzela hangot adott ki, úgy körülbelül fél percig, majd újraindult...váóó :\
  • fery02
    #589
  • nameless1229
    #588
    lassan beszarok a gyönyörtől :D
  • Gibor
    #587
    2.1 es Android nem támogatja...
  • nameless1229
    #586
    Egyébként lehet olyat csinálni, hogy a játékot az SD kártyára telepítem fel?:)
  • fery02
    #585
    Tapasztalatból állíthatom én is, hogy igen, képes újraindulni a teló terhelés hatására.
    Most tesztelem mondjuk, hogy Advanced Task Killert hagytam a picsába már vagy egy hónapja és azóta nem volt mondjuk még egy újraindulás sem, de ami késik nem múlik.
  • Gibor
    #584
    Inotia 3.... Marketen ingyenes, egy 2D-s rpg játék de gyári rommal van amikor 10perc játék után feladja a telefon, van amikor megy 30percig is... de akkor nem mozog sok felé az ember.
  • ATi0021
    #583
    Például milyen izzasztó játékra gondolsz?
  • Gibor
    #582
    Biztos :) Próbálj ki kicsit izzasztóbb játékokat :) Huzamosabb idő után mind kilép magától jó esetben vagy újraindul a telefon... Cserélt rommal is megtörténik, csak később, mivel nem 40-50mb szabad memóriám van hanem 95-105mb :)
  • ATi0021
    #581
    Biztos? Gyári romot használok, de még soha nem történt velem ilyen. :)
  • Gibor
    #580
    Nem :) Gyári rom átka :)
  • nameless1229
    #579
    Hát nem azért vettem ezt a jószágot, hogy megteljen a memória! :D
    Ki lehet ezt valahogyan küszöbölni?:)
  • Gibor
    #578
    megtelik a memória.
  • nameless1229
    #577
    Miért érez késztetést ez a drága telefon (X8), hogy játék közben újraindítsa magát? :)
  • zoliii
    #576
    Ezt már valaki feltette a telójára? Android 2.2
  • Martin82
    #575
    De ez mekkora hülyeség hogy a hardver nem bírja el.Most 2.3.5-el sokkal gyorsabb a telefon mint a gyári 2.1-el.Ez csak olcsó kifogás.
  • ATi0021
    #574
    No akkor elmagyarázom. A lent levő linkben írja ezt az se-xperia.com. Ez eddig igaz. De a teljes hír alatt van egy forrás link is, ami a blog.vodafone.com.au-ra vezet. Itt viszont, már nem ezt írják, hanem, hogy

    --> X10 Mini and X10 Mini Pro are not in scope because of hardware limitations to support Gingerbread

    Szóval végül nem lesz. Mondjuk én fogalmaztam rosszul, de lényegileg az Ő linkje alapján jutottam ide.
  • neelix31
    #573
    Ez van írva:Sony Ericsson X10 Mini Pro. 1.6 2.3 A teszt még nincs beütemezve. Előreláthatóan 6 hét múlva tesztelünk.

    Egy blogbejegyzés szerint a Vodafone Australia-nál a vállalat el fogja kezdeni körülbelül 6 hét múlva tesztelni az Android 2.3-at az Xperia X10 Mini Pro-n.

    "Sőt a linked alapján is az olvasható, hogy a hardver miatt nem lesz."

    Szerintem 6 hét múlva, ha elkezdik a tesztet ez ki fog derülni...