812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • kisbesi
    #652
    marha vicces vagy....
    csupán egy kérdés volt amúgy meg.
  • sapkafej
    #651
    jaffázni akar a lányok előtt a budget androiddal :P
  • Dean Winchester
    #650
    hova kell ? :D ha unod a banánt akkor egy indok , hogy lépni kell ? XDDD
  • kisbesi
    #649
    valamilyen ilyenre gondoltam, csak azt hittem ez alapól is fent van
    köszönöm a válaszokat.
  • ATi0021
    #648
    Esetleg telepítsd fel ezt a programot: Fake-Call Me
  • kisbesi
    #647
    de nem előre megfontolt szándékkal
    úgy gondoltam hosszan nyomod a halkító gombot, aztán 10 mp
    nem akarok én ott órát húzkodni.
    de ha nincs ilyen akkor mindegy
  • Lupous
    #646
    ébresztőóra...esetleg? (Lehet kicsit kreatívnak lenni ám :P)
  • kisbesi
    #645
    hát igen,
    csak én azt hittem hogy van egy gyorsgomb rajta alapból , amit ha megnyomsz, akkor pár másodperceb megszólal a telefon.
  • Dean Winchester
    #644
    mármint be akarod állítani ,hogy pl. 20 perc múlva csörögjön a telód?
    van ilyen alkalmazás..
  • kisbesi
    #643
    van a telefonon álhívásra lehetőség?
    Mert én sajnos nem találom.
  • Martin82
    #642
    "mikor csatlakoztatom a géphez csak a memkarit jelzi ki, az sd-t nem is."
    memkari=sd Próbálj meg tisztában lenni a fogalmakkal.X8-ra max. 2.1-es gyári androidot tudsz rakni ami nem támogatja az sd-re azaz memkarira telepítést,vagyis minden telepített program a telefon memóriájába kerül ami ami lássuk be nem túl nagy.Rakj fel egy custom romot amiben már benne van a sd-re telepítés lehetősége és nem lesz többé ilyen bajod. Nézz szét itt: Ha segítség kell hozzá akkor szívesen segítek.Egyébként mindenkinek ajánlom Alfs kernelét+Popfan romot,hihetetlen gyors,megbízható rom.sziasztok
  • Gibor
    #641
    25 v 30mb telefon memória alatt írja.
  • saitek
    #640
    Az a 15 meg 30 mega azért qrvára kevés...

  • kr1szmester
    #639
    Az mitől lehet hogy egy ideje azt írja, hogy kevés a tárhely, de van 15 mega legalább az sd-n a memkarin 30. mikor csatlakoztatom a géphez csak a memkarit jelzi ki, az sd-t nem is.
    eléggé frusztráló hogy 1 sms-st sem kapok meg, valaki megoldást tud?
  • zoliii
    #638
    öcsémnek egy fehér SE X8 van.
    Rátettem egy másik rom-ot: KuyaDroid, és úgy ha hívás van akkor csak meg kell nyomni a kijelzőt! :D Magyar nyelv van a romban, kb. 95%-os! :D
  • zoliii
    #637
    SE fórum Android Itt nézz szét!
  • Gibor
    #636
    Szerintem van. De segíteni nem tudok, talán rémlik valami mintha létezne ilyen és láttam volna valahol, de amelyik oldalt szoktam nézni (xda) ott nem találtam.
  • Dean Winchester
    #635
    az én kérdésemre nincs megoldás ugye? :D
  • Martin82
    #634
    Igen én is romra gyanakszom,rakok rá másikat.azért köszi
  • zoliii
    #633
    Tegyél rá egy másik rom-ot! Ez csak egy tipp. Nekem LG GT540-em van, és a Talking alkalmazás telepítés után nem indul el! :( A többi marketes játék, alkalmazás müxik! :D Nekem a SwiftDroid van rajta :D Öcsém x8 telóján ez van: KuyaDroid rom-ok! Ki kell mindegyiket próbálni! Sajnos még egyik rom sem tökéletes, de lassan kijön talán egy végleges rom több Androidos telóra!
  • Martin82
    #632
    Sziasztok!Egy olyan problémám van hogy kipróbáltam egy csomó olyan appot ami külön méri a progik netes forgalmát de valamiért egyik sem működik.2.3.5 minicm alfa rom van fennt,ami azért lehet érdekes mert tesóm galaxy mini gyári 2.2-es romján tökéletesen működik a my data manager (meg szerintem a többi ilyen progi is).Várom a tippeket,köszi!
  • Dean Winchester
    #631
    valami ingyenes progni nincs arra ,hogy ne kelljen a csúszkát használnom ha fel akarom venni a telót?
  • AlieN911
    #630
    Köszöntem!

  • Gibor
    #629
    xiia live... a lite verzió ingyenes. Ezt használom én is, annyi a lényeg hogy a beépített rádió keresővel nemtudom mennyi magyar rádiót ad ki, de ha felmész bármelyik weboldalára és ott rámész hogy hallgatás akkor megfogja kérdezni melyik programmal akarod hallgatni, kiválasztod a xiia live-ot és már megy is, utána meg elmented kedvencként és bármikor tudod hallgatni.
  • AlieN911
    #628
    Valamilyen prg-vel lehet online rádiót hallgatni?
  • Gibor
    #627
    A legegyszerübb ha csatlakozol a géphez és újratelepíted a gyári rom-ot a pc suite-al vagy mi a neve.
  • zoliii
    #626
    root
    Teszteltem! :D Van benne unroot is!
  • kisbesi
    #625
    ha van valami unroot
    de olyanhoz vidd akit ismersz a szervizbe , mert ha nem sikerül unrootolni, kidobnak mint macskát sz*rni
  • Dean Winchester
    #624
    ha rootoltam a telót azt hogyan tudom alaphelyzetre állítani (t-mobile üzletben ne jöjjenek rá , hogy rootolás történt)

    egyébként most nem rég elkezdett a teló tök halk lenni így headsettel használom ,hogy halljak is valamit de holnap beviszem a szervízbe hátha találnak rá megoldást
  • zoliii
    #623
    Rom-ok X8-hoz!
    95%-ban magyar nyelvű!
  • fery02
    #622
    Azért, mert 2.1-es Android rendszer van rajta alapból, amivel nem lehet appokat memóriakártyára telepíteni. Hekkelni kell rá valami egyéni rendszert, ami tudja.
  • kisbesi
    #621
    Nem tudjátok mivel lehet memória kártyára app okat telepíteni?
    Fent van az astro és gépen is sd re rakom de belsőre teszi
    Ötlet?
  • Dean Winchester
    #620
    storno
  • Dean Winchester
    #619
    superoneclick nekem működött...
    egyébként valaki megmondaná hol tudom beállítani az mp3as file-t sms hangnak?
    Sehol sem találom!
  • kisbesi
    #618
    sziasztok
    olyan app ot keresek mint ez
    3D Digital Weather Clock

    De ez sajna nem full nekem.
    tehát nincs zöld fű háttér sem esőcsepp mikor esik
    Tudtok olyat amiben ezek is megvannak?
  • zoliii
    #617
    Nem tom rootolni az x8-as mobilt! :( Z4root-nál nem történik semmi, a superoneclick sem akar összejönni! Ötlet?
  • Dean Winchester
    #616
    letölti és telepíti...
    álltalában az utolsó menü sávba rakja fel a telepített a dolgokat
  • akos102801
    #615
    Szinasztok, nekemis x8-am van és fel léptem az andrid marketra onnan le töltöttem pár alkalmazást és játékot de nem találom hogy hova töltte le, léyszíí valaki segítsen, köszönöm!
  • fery02
    #614
    :D
  • sapkafej
    #613
    én már sokszor írtam, de olyan jó érzés leírni:
    utálom, mint a szart.