812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • Martin82
    #692
    Ha a játék nem fontos,akkor mindenképpen megéri,kezdetnek meg főleg.Nekem is ilyen van,ezért tapasztalatból írok.Persze játékok is futnak rajta,a komolyabb grafikával küszködik rendesen.
  • davidka003
    #691
    Érdemes ilyen telót venni? Igazából eddig egy noname LG GS290 telóm volt csak kell egy új, mert szutyok nagyon. :D
    Az X8 meg Tmobile-nál egész korrekt áron van.
    Nagy igényeim nincsenek.
    Gondolom appok nagy része megy rajta azt bírja, játszani nem akarok.
  • nameless1229
    #690
    Köszönöm a tippeket! :)
  • Miguel125
    #689
    Nálam az akadt, vagyis nem volt egészen folyamatos a kép. Nekem a Mobo Player vált be, szintén marketről és szintén kell hozzá a codec (armv6).
  • Gibor
    #688
    Szedd le marketről az MX Video playert. esetleg mikor elinditod kérni fog egy codec-et, ha le okézod egyből marketre visz ahol le tudod tölteni. Jó program, csak ajánlani tudom.
  • nameless1229
    #687
    Mivel tudom lejátszani a filmeket, ha .avi formátumúak?
  • Gibor
    #686
    Túl gyenge a jel.
  • gunners
    #685
    Üdv Mindenkinek!
    Segítsetek!
    Nem tudok netezni hiába írtam be a jelszót és azt írja ki hogy tárolt.Csatlakozni akarok semmi.Már újraindítottam a telot semmi :( Mi lehet a baj?
  • Martin82
    #684
    Biztos hogy nem lesz 2.2-es.Mire gondolsz,nem értem?Ha böngészőre akkor az biztos hogy a memóriakártyára ment,ha pedig az alkalmazásokra,hogy hova települjön akkor azzal a gyári 2.1-el nem tudsz csinálni semmit,rakj fel egy custom romot és tudsz menteni memóriakártyára.
  • Farkassacred
    #683
    Azt szeretném kérdezni, hogy lesz e, várható e hogy kijön egy újabb frissítés ( android 2.2-es), és még egy kérés! Valahogy me lehet változtatni az alkalmazások letöltése helyét?!
  • Martin82
    #682
    A Flashtool kicsit összetettebb szoftver,lehet vele flashelni,rootolni,recovery menüt felrakni,kipucolni a gyári felesleges appokat stb.,míg a soc-el csak rootolni lehet és ennyi.
  • istvan2010
    #681
    Flashtool-al vagy Super One Clickel érdemes root-olni? Miben különböznek? :D
  • zoliii
    #680
    Minden, ami Sony Ericsson!
  • istvan2010
    #679
    Sziasztok! Érdeklődnék hogy melyik a legfrisebb android amely működik 100%-osan Xperia X8-al?
  • Farkassacred
    #678
    Meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal:) csak egy valamit nem tudok, hogy meg lehet e változtatni a letöltések helyét?!, hogy ne a Telefon memóriája fogyjon.. ha valaki tud segíteni.., előre is köszi:)
  • zoliii
    #677
    Billentyűzet volt rossz benne (HTC verzió), meg néha kiírta, hogy leállt az alkalmazás! :( KuyaDroid rom
  • Gibor
    #676
    Milyen hibával? Amit én használok az hibamentes :) (GingerXperia) Legalábbis én nem találkoztam hibával.
  • zoliii
    #675
    öcsémnek most raktam vissza a gyári rom-ot a telójára.
    KuyaDroid rom volt rajta, és azt írták fórumokon, hogy Flashtool progi kell hozzá! Én meg simán visszatettem a Sony Ericsson PC Companion 2.0 progival! :D Jók ezek a főzött romok, csak még tele vannak hibával! :(
  • fery02
    #674
    Ilyen miatt nem kell neki gyári beállítás. Szerintem nyomsz egy menü gombot és rámész a "Keresés"-re.
  • gunners
    #673
    Az segítene ha gyári beállításokat választanám? Mi fog törlődni a telorol? Képek ,zene is ?
  • Gibor
    #672
    Magától kidobja a találati listát ha a wifi be van kapcsolva.
  • gunners
    #671
    Nem találom azt hogy újrakeresés :(
  • fery02
    #670
    Újra kerestetsz és akkor újra kijelzi majd.
  • gunners
    #669
    Üdv Nektek véletlenül a felejthető menüre mentem és nem tudok wifizni mi a teendőm ?:( Segítsetek köszi!
  • Dean Winchester
    #668
    Számomra a legmegfelelőbb bill. a BIG BUTTON Keyboard!
  • Martin82
    #667
    Én az anysoft keyboardot használom magyar szótárral (külön kell letölteni hozzá) és szerintem egész jól lehet kezelni.Próbáljátok ki azt.
  • Panzeradler #666
    Multitouch nincs rá, rendes dualtouch van cypress-es kijelzőjű x8ra. Másik kijelzősre csak pinch zoom van.
  • fery02
    #665
    Ez engem is érdekelt pár hete, annyi energiát viszont nem fektettem az egészbe, hogy megtaláljam. Helyette inkább kipróbáltam a sokak által istenített Swiftkey X billentyűzetet és azt mondom ne is lássam többet a gyárit. ;)
  • zoliii
    #664
    Hogy lehet a gyári billentyűzetet rátenni az X8 telóra?
    KuyaDroid rom van rajta.
  • Martin82
    #663
    Mert nem raktad bele a modulokat.Teljes értékű multitouchra ne számítson senki de tudja érzékelni a kijelző két ujjadat.
  • fery02
    #662
    Én frissítettem Androidot, 2.3.7-es Ginger DX van fent és továbbra sincs multitouch. Szóval úgy tűnik nem igazán függ Android verziótól.
  • Lupous
    #661
    Oké hogy hülyeség :P...egyértelmű :p
    De ezt multitouchal műveli nem? az x8ra meg nincs? vagy van? :o...lehet akk frissítenem kell a androidot vagy mi? :s
  • Dean Winchester
    #660
    baszki 4 perc mire elindul aztán meg kurva lassú , a képernyőt nyomkodva meg alig marad látható felület. szerintem ez a legnagyobb marhaság amit ki lehet találni
    mármint ilyen játékot feltenni nagy hülyeség..
    fifa12
  • zoliii
    #659
    X8 ics :D
  • ATi0021
    #658
    Írtam privát üzenetet! :)
  • Black Ghost
    #657
    Még valami:
    Ajánlottak egy progit, Root Explorer amivel törölni lehet. Fel is raktam, működik is, egyedüli kitétel az hogy, "ha már van root jogosultságod, és engedélyezted a rootexplorert a superuser -ben"!?!

    Na ez mi a túrót jelent?
  • Black Ghost
    #656
    Ha megtennéd hálám örökké üldözne, nagy előrelépés lenne egy "kezdő" útmutató, mert nem igazán vagyok otthon a témában!
  • ATi0021
    #655
    Én első körben rootoltam a telót (SuperOneClick-el), majd felraktam rá a Titanium Backup-ot azzal leszedtem ami felesleges. És mivel nem akartam egyedi ROM-ot, így dobtam rá egy Link2SD-t is, így az összes program SD kártyán van 2.1-es Andoddal, így a telefon memóriámon 90MB szabadon, pedig csak a demó játékokat vágtam le. :)

    Ha pontosabb leírás kell adhatok egyet. Bár szerintem nem valami nagy dolog, neten is utána lehet járni.
  • Panzeradler #654
    Flashtoolal kilehet szedni, én se tudom a módját, ismerősömnek sikerült vele.
  • Black Ghost
    #653
    Urak!

    Hogy a fenébe lehet alkalmazásokat, gyárilag felrakott játékokat (AXN,demok, meg egy csomó ökörség) törölni?

    Telepíteni szeretnék játékokat, de helyhiány miatt nem lehet. A röhej az, hogy egy fájlkezelőn kívül még nem raktunk fel semmit, minden gyárilag van felpakolva. SD-n 1,5 giga szabad hely van, de onnan meg nem indít alkalmazást. (2.1-es verzió)

    Segítsetek kérlek mert agyfaszt kapok ettől a nyomorult telotól!