812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • fery02
    #252
    Segíteni kinek? :D
  • fery02
    #251
    Megnézheted a Beállítások/Telefon adatai menüben a verziót. Nálam pl 2.1 - update 1-et ír.
    Ha nálad is így néz ki, akkor felesleges hozzányúlnod, mert X8-ra nem érdemes fejlettebb Android rendszert tenni, nem elég erős hozzá a telefon.

    Ezért is írtam, hogy nem hiába nem lesz több frissítés rá.

    Hivatalos állítás szerint majd pl az ARC meg a Neo szériák lesznek rendszeresen frissítve. Azokon már alapból 2.3 lesz.
    3.0 az pedig nem telefonokra van, hanem tábla PC-kre.
  • sapkafej
    #250
    elérem, csak segíteni akartam
  • sapkafej
    #249
    nem is hiába? ezt mire mondod? hogy egy szarrágó köcsög az SE?
  • AlieN911
    #248
    Azért kérdeztem a 2.2-t mert gondoltam, hogy a legfrissebb biztos van ezen is, mint mindenből így szokott lenni.
    Közben látom 3.0 a legfrissebb..
    Ill 2.1 van az X8-ra, és már teszem is fel.
  • AlieN911
    #247
    Most azért mert valaki nem jártas annyiban a témába, egyből le kell hurrogni? ...
  • fery02
    #246
    Ha ilyeneket kérdezel, akkor gyorsan felejtsd el a 2.2-t és örülj, ami rajta van.
    Hivatalosan nincs 2.2 X8-ra és nem is lesz...nem is hiába.
  • fery02
    #245
    Akkor nem biztos, de ebben az esetben ne kérdezz, hanem azonnal próbáld ki! :P
    Másrészt meg alap lenne Androidos telónál, hogy valahogy bármilyen időközönként azért el tudd érni a Market-et. :)
  • Martin82
    #244
    Szerintem is,én is ezt használom.
  • nameless1229
    #243
    Nagyon klassz ez a golauncher! :)
  • AlieN911
    #242
    Hali

    Az android 2.2-t honnan lehet leszedni? Illetve miért jó az?
    Telóban lehet frissíteni, az mit frissít?
  • ötyi
    #241
    azt írja hogy nem fálj nem találhato ugy hogy market lesz

    azt wifiröl le tudom tölteni?
  • sapkafej
    #240
    biztos?

    #185
    "nem kell az astro, másold fel az játékot az sd-re és írd be a böngészőbe, hogy

    file://sdcard/*jatek*.apk"
  • fery02
    #239
    Na figyelj! apk-t csak is kizárólag telepített fájlkezelővel tudsz telepíteni.
    A te letöltött Astro-d is gondolom apk formájában van letöltve, tehát jelen esetben semmit sem tudsz az apk fájlokkal kezdeni.

    Ezért mondtam, hogy Marketről szedd le az Astro-t!
  • ötyi
    #238
    nekem van gépre le töltve astro ha azt nekem meg tudjátok mondani hova kell tenni akk minden oké
  • fery02
    #237
    Astro-t mindenképpen marketből kell letöltened, Ha az megvan, látni fogsz vele minden apk-t.
  • ötyi
    #236
    bármit rakok fel a telefonra apkbe vagy kicsomagolva seholse jelenik meg astro fálj kezelö kéne én ugy tudom azt is bárhogy rakom fel rá sehol nem találom. azt szeretném tudni hogy mit hova kell rakni és hol keresem és mit álitsak a telon android 2.2 van rajta
  • sapkafej
    #235
    nem tudja a srác rendesen elmondani, mi a problémája. srác, mondd el!
  • ötyi
    #234
    valakit hadj vegyek fel msnre mer igy sokat nem tok csinálni
  • Martin82
    #233
    ötyi!Én az others mappába szoktam bemásolni az apk fájlokat(de igazából tök mindegy hogy hova teszed szerintem) és csak rá kell kattintani hogy telepitse.Telepités után akár az apk-t le is törölheted.Install után az új app ikonját megtalálod többi ikon között a főoldalon.
  • ötyi
    #232
    be másoltam oda ki csomagolva is meg apk fáljba is és nem találom nem tudok semmit se kezdeni vele
  • Gibor
    #231
    Igen, mert az asztali gép szervízbe van, de igy legalább kényelmesen elfekszem és ugyanazt csinálom :D
  • fery02
    #230
    Android/data mappa.
  • ötyi
    #229
    sziasztok én most vettem az x 8 at és androidos alkalmazást le töltök azt az apk fáljt hova kell be másolna sd kártyán?
  • fery02
    #228
    Szóval te szinte ténylegesen telón netezel? :)
    Semmi baj sincs vele, nekem is feltűnt, hogy nem rossz a kompromisszum aránya a kényelemmel szemben.
    Na meg ugye az se mindegy, hogy egy rendes számítógép mennyit fogyaszt a telóval szemben.
  • Gibor
    #227
    Nekem úgy bír ki 1napot hogy olyan óránként felnézek netre egy 5-10percre, reggel 7től kb 4ig, itthon meg folyamatosan, úgy olyan este 7-8 körül van 15%on.
  • Martin82
    #226
    Attól függ mennyit nyomkodod.
  • AlieN911
    #225
    Hali

    Milyen progikat ajánlotok?
    Az normális, hogy nem bír ki 1 napot az aksija?
  • Martin82
    #224
    Igen ezt én is igy gondolom hogy a menüben ha rá akarok kattintani az ikonra hogy elinduljon akkor az inkább odébbmegy és nagyon óvatosan lehet csak megoldani nem remegő kézzel.Ezt a negatívumot aláírom és remélem javítani fogják.
  • sapkafej
    #223
    a golauncher tényleg jó cucc, de letöröltem, mert idegesítő az app draweren belüli menü. launcher pro a legjobb.
    adw is fasza, de x8-on olyan lassú, mint a szar.
  • Gibor
    #222
    Teljesen gyári volt, de solved kicserélték.
  • Martin82
    #221
    #216 Én a golaunchert használom és nagyon jól működik.Ki lehet rakni egyszerre több widgetet is,csak ajánlani tudom.

    #219 Használsz valami task killert?Mert lehet hogy azzal lősz ki valamit.Ha igen akkor próbáld meg anélkül használni a telót.Ha igy is újraindul akkor húzd újra a szoftvert,ha utána is csinálja akkor szervíz.

    #217 http://www.appbrain.com/app/n2manager-sms/com.n2bolsa.n2manager lehet hogy rossz névvel kerested,szerintem marketen is fennt van csak n2manager SMS néven keresd.A gif-re nem tudok mit mondani én a just picturest használom és nagyon jó,látványos app.Szerintem kezeli a gifet.
  • pzolika978
    #220
    Magával a márkával nincs bajom, mert még a mai napig működik a w810i-m. Az x8-at meg szerintem kifogtam, 1 hét és ismét nálam lesz a teló, remélem.
  • Gibor
    #219
    Sziasztok.

    Eléggé érdekes problémával fordulnék hozzátok. Vettem ma egy X8-at és olyan gondom van hogy csak úgy fogja magát random time és újraindul, próbáltam már az androidot újratenni, nem oldotta meg, kivettem az aksit visszatettem, nem oldotta meg, kikapcsoltam mindent, fényerőt levettem és akkoris, de valamikor 1óráig jó, valamikor a pin kódot nem tudom beütni.
  • sapkafej
    #218
    #205
  • jack61
    #217
    sziasztok! nem rég lettem x8 tulajdonos,de már majdnem eladtam,de neki bátorodtam,és elkezdtem testre szabni,,,és már teljesen el vagyok ájulva mit kilehet hozni ebből a kis ketyeréből,pedig még nagyon messze vagyok a "késztől"!kérésem a következő:szeretném ha küldenétek egy linket,vagy maga az apk-át:n2 sms managert,sehol nem találom,,,és szeretnék gif kiterjesztésű képeket is futtatni, alkalmazni,nézni ha van erre apk,,.akár emailbe is: [email protected] -üdv.
  • Lupous
    #216
    Hali...van arra valami alkalmazás vagy ilyesmi hogy a kezdőfelületen egy oldalra több cuccot is kilehessen rakni? (Remélem érthető :P) nem simán ikonokat mint a multicon alkalmazással, hanem pl egy oldalra órát, naptárat batterylife-t...ilyesmit.
  • sapkafej
    #215
    és ezért bánod, hogy nem az x10-et vetted? nagyon logikus.
    ha vmi szar, akkor az egész márkát hagyni kéne. én se veszek többet sony ericsson telefont az biztos. mondjuk nem azért mert ez szar, csak köcsögök, hogy leszarják a telefonjaik támogatását (android 2.2 hiánya, stb)
  • pzolika978
    #214
    Sziasztok!
    Hát kicsit megbántam, hogy nem az x10-et vettem meg.
    Tegnap telefonálni akartam, de megint lefagyott. Idegből célba vettem a Budafoki úti T-mobil központot. Mondom az embernek mi a gond. Nézi , teló szépen működik. Mondja, meg kell szoftverelni. Mondom akkor nosza rajta. Mindent lement, megszoftvereli, a probléma ugyanaz. Úgyhogy most kaptam kölcsönbe egy gagyi telefont.
  • sapkafej
    #213
    nekem is szar, de nem használom
    hotmail + roadsync a jó cucc