6420
2015 Július 14-én a játék bezárja kapuit.
  • Ryder159
    #6420
    Én nagyon meglepődtem, hogy ez is megszűnik. Sajnos nem volt egy hosszú életű játék. a NFS World esetében várható volt, de hogy a Heroes és ez is...
    Na mindegy, ez van, semmi sem tart örökké.
  • ZzoleE
    #6419
    Várható volt, de nem gondoltam volna, hogy a 4. évforduló után lesz vége a bulinak. :(
    Soldiers, we Salute you
  • Narxis
    #6418
    helló
  • yiipszilon
    #6417
    Helló,sziasztok szép napot mindenkinek.
  • yiipszilon
    #6416
    Leirom ide a felhasználó nevem a játékban ugyan az mint itt a felhasználóm yiipszilon ha valaki fel akarna venni barátnak.Nem vagyok valami nagy játékos és a játékkal is ismerkedem,gondolom más is volt valamikor kezdő mint én.
  • Narxis
    #6415
    Jó lenne összefutni.
  • Ryder159
    #6414
    igazán nincs mit. jó játékot, majd néha talán összefutunk...
  • yiipszilon
    #6413
    Hát igen,nagyon szépen kőszőnőm neked a segitséget .Ez volt a megoldás,
    .További minden jót neked
  • yiipszilon
    #6412
    o-k.Üdv Ryder,mindjárt ki is próbálom.
  • Ryder159
    #6411
    A böngésződ futtatsd rendszergazdaként, hogy telepíteni tudja a plugint. (jobb gombbal kattints, majd futtatás rendszergazdaként)
  • yiipszilon
    #6410
    Szia Ryder,őrülnék ha tudnál segiteni .Az lenne a gondom,hogy eddig igaz már nem mostanában de játszottam a P4free-t, ám win7 en .Most win8 am van s nem tudom letőlteni,kéri a mail cimem,megadom azután az EA,való belépésem megadom .,s a harmadik pontnál ahol le kellene tőltődjőn a játék ott semmi.Mivel elfogadta a mailem meg a felhasználóm megjelenik a főoldal vele eggyütt minden [pontjaim,felhasz-nevem stb]de a game-t nem találom,hogyan tőltsem le.Remélem tudsz nekem segiteni,felnézek majd sürün mert mint veszem észre nem nagy a forgalom,azért előre is kőszőnőm.Üdv neked
  • Ryder159
    #6409
    Headshot-okban gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!!!
  • Narxis
    #6408
    hi! toljuk még sokan, azt nem tudni mennyi a cheater, nagyon feltűnővel még nem nagyon találkoztam, talán csak kétszer
  • HUmanHunter
    #6407
    hi! tolják még elegen ezt? ha igen nincs sok cheater?
  • Narxis
    #6406
    Aha.
  • Ryder159
    #6405
    Olyan nagy, mint BF2-ben?
  • Narxis
    #6404
    Új pálya: Dragon Valley Rush!!!!
  • Ryder159
    #6403
    Ott van fent linkben a leírás
  • qvadusz
    #6402
    Sziasztok.
    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van ez a bizonyos sponsorpay.
    Na igen, viszont a magyar szerveren/zónában csak 1 Db teszt van.
    Azt szeretném kérdezzni, hogy hogy tudom megcsinálni azt hogy UK ip-m legyen, tehát hogy arról a sponsorpayről tudjak Fund-ot szerezni
    (Részletesen ha leírnátok megköszönném.)
  • Ryder159
    #6401
    3. szülinap alkalmából egy kód:
    E3QD-WUX5-EM3R-HBCA

    3 ingyen Draw
  • Ryder159
    #6400
    kezdésnek az Mp5 is jó fegyver megfelelő kegészítőkkel
  • Dapper
    #6399
    Köszönöm, szóval akkor a shotgun pisztoly feljetős az xm8c-vek együtt...
    Rendben és megfogadom a tanácsot, köszönök mindent! :)
  • Ryder159
    #6398
    enginek talán még mindíg az AS-VAL a legjobb és a G53. Drágák ugyan, de néha szoktak lenni olcsón csomagban. ezeket a deals menüben találod. Ezeket megéri megvenni, mert ezek hülyebiztos fegyverek. persze sok gyakorlással a többi is nagyon jó. pisztolyból nekem az elite mp443 a kedvencem.
    az rpg-ről meg annyit hogy sok szerveren tilos az rpg vs gyalogság, ezt tartsd észben.
  • Dapper
    #6397
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot, illetve két hete, de már a következő fundsvásárláson gondolkozom.Az accomon van egy ötös szintű recon meg egy hatos szintű energier. A sniperemnek nyertem drawban egy GOL snipert foreverbe, nagyon megörültem neki, de láttam, hogy ebben a játékban a sniperkedés nem az én típusom...Úgy döntöttem, hogy kreálok egy energiert mert mindíg is szerettem RPGzni meg egyéb anti vehicle fegyverekkel gyilkolászni. Ez a kaszt viszont nagyon megtetszett és úgy döntöttem, hogy ezt fejlesztem csak sajnos még teljesen alap. A ruhavásárlással nem lesz gond mert láttam, hogy nagyon olcsón tudok ezekből vásárolni, viszont a fegyverekkel nem vagyok tisztában, hogy milyen SMG-t és milyen pisztolyt lenne érdemes venni.
    Én sok videót néztem róluk, de bizonytalan vagyok mivel hatos szinten még horror drága szinte minden fegyver...A tanácsotokat kérem, mert személy szerint megvannak a jelöltjeim,csak nem tudom, hogy tényleg olyan jók-e és, hogy egy nem olyan pro játékos is tudja használni őket. A jelöltjeim energiernek: XM8C SMG, mellé egy Scattergun. Szerintetek érdemes-e ezeket párosítani, ha meg nem akkor legyetek szívesek mondani pár fegyvert nekem. :)
  • Ryder159
    #6396
    Köszi
  • Narxis
    #6395
    Summary of changes in game release (1.62.254171.0):
    [Feature]: Basra has been released in its “Rush” game mode conversion.
    [Feature]: Seamless loading of customization, i.e. removed customization lag.
    [Bug Fix]: The MTAR reload time and animation have been synched.
    [Bug Fix]: Rewrote the “Jet Pilot Training” ability description text in front end to reflect actual game code.
    [Bug Fix]: The “Dead Man’s Trigger” grenade can now be detected by “Grenade Awareness” and be tossed away if a soldier have the “Toss Back Grenade” ability.
    [Bug Fix]: The “Dead Man’s Trigger” grenade will now detonate after 3 seconds instead of 1,5 seconds to make it easier to detect.
    [Bug Fix]: If a user empties the ammo of any weapon, it will now switch to another weapon present instead of switching to the C4 (if available).
    [Bug Fix]: C4 can no longer by replenished from ammo-boxes. Use wisely!
    [Bug Fix]: Users with “Physical Training Toughness” will now display correct health points in killcam.
    [Bug Fix]: Rewrote the “Mortar Strike” ability description text in front end; removed reference to user must be standing still to target, move and aim as you like.
    [Bug Fix]: Reactivated sounds for when deploying “Mortar Strike” binoculars and Defibrillator pads.
    [Bug Fix]: The “Mortar Strike” ability cooldown will no longer trigger every time a user climbs a ladder or enters or exists a vehicle.


    Summary of changes in web release:
    [Feature]: Added stats tracking of Basra in Rush mode.
    [Feature]: Removed unusable functionality from menus for users who aren’t logged in.
    [Bug Fix]: Touched up web background to make it look better.
  • ZzoleE
    #6394
    Kellemes Ünnepeket!

    Először is: DNMH-FAQT-C46E-UVDF <- 2K funds karira! :)

    Én nem vagyok már igazán aktív, csak néha nyomok pár kört, szóval nem lesz túl részletes leírás:
    Vannak új fegyók, a régieket balanszolták valamennyire. Készül Basra Rush map. Volt jó pár bug fix, pár skill-t kicsit átalakítottak. Összességében jobb lett a játék szerintem, de majd a többiek megmondják, ha nem így van.
  • Ryder159
    #6393
    Sziasztok. Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek. Költözök vissza MO.-ra, és még nincs rendes netem. Kb augusztus óta nem voltam a játékban. Van azóta valami komolyabb újítás a játékban?
  • mitaraczu
    #6392
    a melee dolog eléggé kiváncsivá tesz
  • Narxis
    #6391
    Hoppá, szép kis update.
  • mitaraczu
    #6390
    valami újjítás volt

    Summary of changes in game release (1.60.253960.0):
    [Feature]: Seamless loading of customization, i.e. removed customization lag.
    [Feature]: Added a new melee weapon (More info coming soon)
    [Feature]: Rewrote most of the ability tree descriptions to clarify what each ability actually does.
    [Bug Fix]: Tweaked the Satellite Surveillance upgrades times.
    [Bug Fix]: Tweaked the Tactical Threat Awareness upgrades times.
    [Bug Fix]: Tweaked the Ammo Box upgrades reload times.
    [Bug Fix]: Fixed the Sniper Combat Awareness ability.
    [Bug Fix]: The RU and US Attack Helicopters now have the same flare reload time.
    [Bug Fix]: The US Attack Helicopter ammo reloading time is now the same as the RU one.
    [Bug Fix]: Fixed the Advanced Aircraft IFF System ability.
    [Bug Fix]: The Grenade Awareness ability now detects grenades dropped by the Grenade Toss Back ability.
    [Bug Fix]: You must now look at an enemy to reveal his name-tag.
    [Bug Fix]: Fixed the player hand going through the F2000 magazine/stock in 3rd person view.
    [Bug Fix]: Removed flickering occurring when equipping a SCAR-L with a holographic sight scope.
    [Bug Fix]: Fixed missing PDW-R SMG texture when viewing the weapon from 3rd person view on low and super low settings in 1st person.
    [Bug Fix]: Removed the flickering on the iron sights of the QJY-88, M60 and MG3.
    [Bug Fix]: The SVD sniper rifle is now correctly positioned in the players hands when standing still.
    [Bug Fix]: Removed red texture at the edge of the holographic sight.
    [Bug Fix]: Aligned the F2000 assault rifle textures correctly.
    [Bug Fix]: Removed small black piece of metal that previously hovered above the M16A2 and M4A1 assault rifles.


    Summary of changes in web release:
    [Feature]: Added winter theme to site and game front-end.
    [Bug Fix]: Non-standard characters in the server browser are now replaced with a question mark.
  • SNICKER
    #6389
    aki akar velem kockulni only oman-on az szóljon
  • Narxis
    #6388
    Reméljük.
  • yiipszilon
    #6387
    © patrikhun97
    2013. okt. 27. 17:55 | privát | válasz | #6385
    Nem... meghalt ez a topik...
    BFP4F nick: [Hun]SgtPatrick (Recon), [Hun]Dr.Patrick (Medic)

    Remélem nem lessz igazad.!
  • yiipszilon
    #6386
    Ha valaki nem tudná,leirom

    Battlefield Play4Free
    On Wednesday November 20th @ 09:00 UTC we will be performing a game update. We expect this to take approximately 30 minutes and while we do not expect any downtime there may be some intermittent connection issues as servers are restarted.

    For more information click here: http://bit.ly/17IC6zT

    ‪#‎BFP4F‬ ‪#‎Battlefield‬ ‪#‎Play4Free‬
  • patrikhun97
    #6385
    Nem... meghalt ez a topik...
  • yiipszilon
    #6384
    nemtudom de csak nekem nem mutat új hozzászólásokat?
  • tevel
    #6383
    Erre az ACW-R pityura nincs valami egynapos kód? Olyan gyanús, hogy mindenki azzal nyomul.
  • bosco05 #6382
    aha értés, és a szerverek laggolnak ily csúnyán?
  • Ryder159
    #6381
    Ez inkább lagg miatt van, nálam is előfordul néha.