27
  • halaszlo
    #27
    sg.hu! Tick. Tick. Tick.
  • kalapos01
    #26
    Adta szombat délután és éjfél előtt is. Sehol sem nézték. Nem csoda.
  • birdo #25
    pff a BSG-is éjjel 2 útán adta a TV2.
  • JASON13
    #24
    igen komolyan. kisebb dolgokért is büntetnek meg csatornákat.
  • winnie
    #23
    "Alapjáraton nem rakhatják emberi időpontba mert megbassza az ORTT a viasatot. "

    anyám... ezt te komolyan gondolod? ortt és viasat és dexter?
  • JASON13
    #22
    Persze... Nem érdekel senkit sem! Kíváncsi vagyok a képírók sorozat vajon miért állt le... Kubrick és minden más rendkívül híres aranypálma, Oscar és egyéb díjas filmek mind szarok ezek szerint mert nem nézte vasárnap hajnali egykor senki sem. Micsoda egy idióta a hír szerkesztője...

    Alapjáraton nem rakhatják emberi időpontba mert megbassza az ORTT a viasatot. másrészt Azért rakták péntekre mert akkor nem kell aggódnia a következő munkanap miatt senkinek sem.

    Jól van, az SG.hu szerkesztősége is hülye gyerekekből áll mi meg itt csüngünk a több héttel lemaradott hírcseppeken mint újszülött az anyja csöcsén.
  • Szefmester
    #21
    Nekem van viasatom de nem ott nézem hanem letöltöm és eredeti hanggal nézem meg, mert ez a magyar szinkron nagyon el lett rontva. Olyan jellegtelen a főszereplők hangja, és az ekcentusok sincsenek visszaadva, még csak kísérlet sincs rá érzésem szerint.

    Az átlag tv néző meg főműsoridőben sem nézné meg mert túl elvont/erőszakos/furcsa nekik. Mi az már hogy egy sorozatgyilkost ők megkedveljenek? Inkább egy kőgazdag áskálódós délamerikai szilikonbánya luxuskurvát bámulnak vagy fogatlan neolatinokat ahogy egymással marakodnak.
  • zaki
    #20
    úgy van, nézzél inkább xfaktort, meg társait
  • Seth74
    #19
    Lehet ,hogy csak szellemileg vagy zokni hozzá, bár ez inkább nem is feltételezés a kritikád primitívségét tekintve.
  • Johnny Maize
    #17
    Szerintem Dexter magyarhangja kifejezetten illik a karakterhez.
  • daanika
    #16
    mert nemertesz hozza. itthon meg azert nem nezi senki, mert ezt is (mint a tobbit) 5 forintbol sznkronizaltak, retekszar lett. a wc-be szebben mondanam ala a legtobb sorozatot (ld: flashforward, lost). a szinkron meg kell, mert a magyar se olvasni nem tud, se angolul. amugy kurvajo sorozat, nezzetek felirattal.
  • Zolthen
    #15
    Mert nagy szar az egész.
  • berserk87
    #14
    Kedvenc sorozatom. De szinkronosan nem nézném meg, amúgy nekem sincs viasatom, de nem is tévézek.
  • Veriga
    #13
    Szerintem 20 órai kezdéssel leverne minden csatornát!
    Hétköznapokon már 21-órás kezdés is késő egy melósnak !
    A főcim meg egy marhaság "Itthon senkit nem érdekel a Dexter"
  • DieHard
    #12
    Legjobb sorozat. Leszedem mindet, majd maratóniba egy nap. :)
  • Arcor
    #11
    Senkit nem érdekel, mert akit érdekelt már látta :P
  • Chris05
    #10
    Nekem is van Viasatom, de én csak angolul nézem (esetleg felirattal, de az sem ökölszabály). Egyik kedvenc sorozatom.
  • straw
    #9
    Ezek idióták, persze hogy senki nem nézi ha ilyen későn adják, eddig sem volt éppen a főműsoridőben, de ezek után még jó hogy senki nem fogja nézni...
  • god25
    #8
    Mi az a viasat? ezt.it és még aznap megnézem, amikor a CCentral leadta. Ennyi
  • nthgr
    #7
    Nagyon állat jó sorozat! Nem olyan, mint a többi sablon szar...
    Humor, irónia, fejtörés, oknyomozás, bonyodalom... meg egy kis vér :-)
    Első 3 évadot már jó régen láttam, persze csakis eredeti hanggal, magyar felirattal...
  • Narxis
    #6
    Nekem van viasatom, de nem nézem.
  • PetiX87
    #5
    Senki vagyok, mert érdekel. :D Szerintem is nagyon jó, csak épp nekem sincs viasatom. (Volt, csak a kábel szolgáltató kivette a csomagból, mondván túl drága lett.)
  • zedow
    #4
    Ebben a honapban fogtam neki, mar a negyedik evadot nezem, nagyon jo sorozat. Jelenleg a kedvencem :) Nem csoda hogy nem nezik sokan, senkit se ismerek akinek lenne viasat3, nem tudom minek van ha senki se tudja nezni, inkabb adtak volna at a sorozatot mas adonak.
  • Mat666
    #3
    Le kell tölteni felirat hozzá azt kész amúgy meg az egyik legjobb sorozat ami manapság megy a tv-ben legalábbis szerintem.
  • bippo
    #2
    Ezért nem nézem tévében. Meg nincs viasatom :)
  • 1855300
    #1
    érdekelné, de Magyarországon követhetetlenül adják a sorozatokat