5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • TurboX
    #1917
    passzolnám a kérdést.

    azt sem tudtam hogy vannak benne botok
  • Corten
    #1916
    Jó ezzel tisztában vagyok 500 óra LoL meg jópár HoN meccs után :D
    De pingelésre van valami gomb? Beállításoknál is kerestem de nem találtam.
  • TurboX
    #1915
    sajnos ez a probléma nem csak botokkal/ellen merül fel
  • Corten
    #1914
    Üdv mindekinek, nyertem béta kulcsot és elkezdtem játszani a játékkal. Nagyon tetszik bár még a botok is rohadtul elvernek xD . LoL ehhez képest egy aknakereső, annyi lenne a problémám hogy ha botokkal játszok akkor azt veszem észre hogy az ellenfél mindig együtt megy ezek meg szana széjjel vannak a mapon, nem lehet nekik valahogy pingleni hogy jöjjenek már midre, vagy akárhova máshova?
  • skymannn
    #1913
    Besírok ezektől az oroszoktól komolyan, ha egy is bekerül a meccsbe akkor már szopi-szopi van. Francnak kell ezeknek elcseszniük másnak a játékát? :S
  • ToCsEk
    #1912
    mármint csak nyertes ági döntő volt ez még csak
  • ToCsEk
    #1911
    navi vs eg live the defense final
  • Inv1sus
    #1910
    Azért azt a 6 mp-es sármost nézést hanyagolhatták volna a movie-ból. Bár a homik biztos értékelik.
  • ToCsEk
    #1909
  • ToCsEk
    #1908
    nah ez teljesen igaz...
  • Zomil
    #1907
    valoban, ezért nem is értem, h ennek a test verzionak mi az értelme, mert annak tul gyenge, h mindenki áttérjen rá és csak a ligákba használják a sima bétát, mert csökkentett szerver kapacitást kap, viszont akkor meg kb. semmi értelme, mert senki nem fogja használni, csak megnézik a hösöket és annyi...erre meg böven jo lenne a rendes béta is, kit érdekel ha bugos...ez csak egy béta...
  • ToCsEk
    #1906
    de oda nem kerülhetett be mindenki én úgy emlékszem :D
  • Zomil
    #1905
    hon bétának is volt bétája... :)
  • gosumofo
    #1904
    cs sourcenak is van beta kliense, egyszerűen így fejleszt a valve.
  • donatus13
    #1903
    Engem a test rész is a team fortressre emlékeztet ez is valahogy az ingyenességet sugalja nekem :D
  • Muki100
    #1902
    Úgy tűnik mintha panda és BH egy fajból valóak lennének, a fülük alapján.
  • ToCsEk
    #1901
    és ráadásul void testvére :D ugyan az a szín, és a fején a csík :D

    ezt meg mindenki lesse meg
  • K Ace
    #1900
    Úgy néz ki, mint egy alien. lol
  • setuh
    #1899
    Gondolom ezert van a test verzio.(:
  • Zomil
    #1898
    nekem mondjuk az nem tetszik, h egy hatalmas csikot huz maga után...de amugy jo :D

    csak továbbra is hülyeségnek tartom ezt a test klienset...ráaádsul sikerült egy igencsak instabil verziot kiadni a valve-nak...nekem kb. minden hülyeség után crash-elt...
  • ToCsEk
    #1897
    bane
  • ToCsEk
    #1896
    teszten bane up

  • ToCsEk
    #1895
  • sanyiiiii
    #1894
    Egyszer mintha nyilatkoztak is valami olyasmit hogy ha free to play lesz akkor is mindenkinek elérhető lesz az összes hős, merthogy a counter pick fontos része a balancenak.
  • Zomil
    #1893
    Én nem lennék benne olyan biztos :)
    A tf2 is sokáig ugy volt megvásárlos, h volt benne store.
    De ha mégis ingyenes lesz 99% h a hösök nem ilyen kaki megvevös stilusban lesznek, mert akkor a dota fanok nagy része menne tüntetni a valvehoz :)
  • Muki100
    #1892
    konzolba net_graph 1 és meg tudod állapítani hogy laggol vagy nem.
    Nekem EU szerveren 50-es pingem van és 0 lagot tapasztalok. Tavaly viszont többször is előfordult hogy néha rossz volt a szerverük és jobban ment usa easten.
  • donatus13
    #1891
    remélem ha lesz ez a store is egyszer azért meglehet majd venni a játékot ,hogy az új hősöket megkapjuk mindig. Többi felesleges skin szar úgysem érdekelne , de még mindig nem vagyok képes megszokni azt ,hogy kattintok és vagy kell 1 mp hogy a hős elforduljon az irányba olyan mintha laggos lenne az egész játék tőle baromira idegesít, honnál meg lolnál is azonnal reagál a hős itt meg olyan lassú az egész:S
  • Muki100
    #1890
    Agyszívás következik valószínűleg
  • zsakosfrodo2
    #1889
    #1861 a bolttal kapcsolatban.

    Gondolom észrevettétek, hogy nem jött patch. Elvileg azért, mert az utolsó pillanatban felmerültek problémák, és ezt próbálják kijavítani, de 'mára' ígérték a patchet. Ami holnap hajnalban 2-3 órakor lesz kb. nálunk. Reménykedjünk, hogy nem lesz megint egy hetes csúszás.
  • ToCsEk
    #1888
    mother fucker :/
  • donatus13
    #1887
    Gyanítom , sajnos igen.
  • Inv1sus
    #1886
    Ez a store azt akarja jelenteni, hogy ingyenes játék lesz boltos rendszerrel?
  • ToCsEk
    #1885
    store update

    kínai fan artok kurva jók :D
  • Zomil
    #1884
    :D

  • poison007
    #1883
    Sziasztok!
    Olyan érdekelne engem, hogy beta kulcsot lehet e szerezni/kérni/igényelni valahonnan (sajnos nem vagyok otthon az ilyen steames cuccban, nem volt még hozzá szerencsém) ... olvasgattam utána de nem jutottam előrébb, PM-ben ha lehet és a trollkodást mellőzni ... előre is köszi ! De ha esetleg valakinek van felesleg akkor azt elfogadom !! :)) (Amúgy pár éve játszogatok dotával...)
  • Inv1sus
    #1882
    Játszottam egy kicsit se bugos játékot. XD

  • Inv1sus
    #1881
    Nekem csak néha néha bedelayezett pár másodpercre, de egyébként oké.
  • TurboX
    #1880
    akkor valami router probléma van..
    no, utánajárok
  • Zomil
    #1879
    páran panaszkodnak forumon, h kevesebb lett az fps-ük, nálam semmi probléma nincs :S
  • TurboX
    #1878
    az utolsó peccs óta csak nálam játszhatatlan a hatalmas diléj miatt?