5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #1997
    Az úgy oké.
  • ToCsEk
    #1996


  • Corten
    #1995
    Na akkor holnap megnézem utolsó meccset, további jó szórakozást a többieknek.
  • marikaneni1234
    #1994
    http://www.joindota.com/en/live/tobiwan
  • Fpocok
    #1993
    link?
  • Corten
    #1992
    5th game incoming.
  • Corten
    #1991
    Triple kill Invoker, nice. Ezt megnyerik szerintem.
  • setuh
    #1990
    Sztem is lesz,navi jobban all es a pickjeik is jobbak,foleg lategame-re.
  • Corten
    #1989
    "Úgy néz ki lesz 5. meccs is" ezt akartam írni pont most amikor kinyírták stalkert-t meg Invokert :D , jó lesz ez.
  • setuh
    #1988
    Ez a Quantic nagyon nem szereti a carryket.
  • Corten
    #1987
    Hát "best of 5" alapon játsszák szóval 5-ből 3-at kell nyerni hogy nyerjenek.
  • setuh
    #1986
    Ez az utolso game ma vagy lesz meg?
  • Corten
    #1985
    Azt a jó édes... Tökösek meg kell hagyni.
  • setuh
    #1984
    Ez a 2 toweres rush nem volt kutya!gg Quantic
  • Corten
    #1983
    Most hogy 2x megölték, hááát. Tulajdonképpen 4v4-et játszanak, AM-nek farmolnia kell miranának meg szintén.
  • setuh
    #1982
    Megint AM-re tesznek fel mindent,pedig az elobb nem vallt be...
  • Corten
    #1981
    Most AM megcseszi őket azt hiszem :D . Mirana Lvl1 nem sokat fog tudni csinálni.
  • setuh
    #1980
  • Corten
    #1979
    Ilyen szintű csapatjátékot ritkán látni, tényleg egyszerűen öröm nézni. Amilyen koordináltan összedolgoznak néha csak a tátom a szám mert még úgy se tudom követni hogy nézem. Ők meg a pillanatok alatt döntenek dolgokról.
  • setuh
    #1978
    Jah,de ugy 30. percnel AM mar annyira nagy volt,hogy azt hittem a navi nyeri, de szepen befogtak vegul.
  • Corten
    #1977
    Sand Kinget teljesen kizárták a játékból, bement Epicenter és halott. Ha ő tovább marad a harcoknál akkor nyerték volna.
  • setuh
    #1976
    Mekkora game volt ez mar!!
  • setuh
    #1975
    Hat igen, de logikus, h ha instabil akkor olyankor fog belagolni...
  • Corten
    #1974
    El se tudom képzelni milyen idegesítő lehet hogy egy fight előtt dczen ki a játék.
  • setuh
    #1973
    Megint keptelenek megoldani lag nelkul,hulyet csinal magabol a valve.
  • Inv1sus
    #1972
    Ez a tactic még jól jöhet, ha durva az enemy és lehetetlen benyomulni.
  • Corten
    #1971
    The Defense döntő
  • ToCsEk
    #1970

  • Zomil
    #1969
    elvileg van :)
  • RedDevilsza
    #1968
    Van a játékban most valami rating ami alapján összerakja a csapatokat, vagy tök random?
  • Corten
    #1967
    Tobi akkora lelkesedéssel közvetít néha még énekel is :D . Már alig várom a döntőt, remélem többnél több ilyen epikus harcok lesznek benne.
  • Zomil
    #1966
    :D
    Valahogy Tobi rendkivül jol eltud adni egy ilyen meccset, mert lehet, h amugy annyira nem érdekelne, de már csak Tobi miatt is érdemes nézni az ilyen streameket :D

    Amugy ne felejtsétek ma 6kor kezdödik a döntö :)
  • Inv1sus
    #1965
    Köszi.
  • Corten
    #1964
    Akkor meg nem hallom mint mond Tobi, csak ha üvölt :D
  • PunkZoli
    #1963
    free weekend, azaz csak a hétvégén elérhető multis game. Single sohse, ill ha van single része vminek akkor is csak a multi.
    Nem mindig van, ritka nagyon.
  • Inv1sus
    #1962
    On pedig az lenne (már régebben is mondtam), hogy aki úgy gondolja, hogy van egy szép jelenete vagy ilyesmi, az jegyezze fel a replay számát és a jelenet idejét, majd küldje el nekem. Szeretnék videót csinálni és jobb lenne, ha nem a szükségjelenetek miatt veszítene majd az értékéből.
  • Inv1sus
    #1961
    Kicsit off, bocsánat érte. A steambe mindig vannak ilyen játékletöltési lehetőségek, most például a Payday:hesit. Ezek teljes játékok?
  • Zomil
    #1960
    jo hát ami alá beraksz egy Two Steps From Hell számot az egyböl epic lesz :D
    (persze a video is nagyon jo)
  • Corten
    #1959
    Csak 10x néztem meg a délután folyamán :D , imádom az ilyen versenyeket, kár hogy stream alatt nem szólt ilyen zene. DotA2 földbe döngöli a LoL ha egyszer kijön az biztos :D .
  • ToCsEk
    #1958