5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #2037
    nem ez a legujabb divat, már elég régota megy ez sok online játékban az oroszok szidása...és nem azért szidja öket mindenki, mert balfaszok(bár eléggé nagy számban vannak a béna játékosok az ügyesebbekhez képest), hanem mert egyrészt szinte csak oroszul hajlandoak kommunikálni még akkor is, ha senki nem érti a csapatbol...alig beszélnek angolul és minden kis szarság miatt egyböl ragelnek és feedelnek/afkolnak...
  • setuh
    #2036
    Csak az a kulonbseg, amit mar leirt Corten is,hogy tulzas nelkul 100x annyian vannak mint a Magyarok.
    Az mert van,hogy pl.dotaliciouson ahol legtobb a Nemet,sokkal jobb gameket lehet tolni,es egyikse olyan alpari paraszt,hogy vegig flameli a gamet,vagy teljesen elrontja vmi lamasaggal.
    Tenyleg ne vedd oket, mert nem erdemlik meg.
  • Corten
    #2035
    Rühellek mindenkit, ez nem specifikus , csak oroszokra különösen kivagyok élezve. Néha annyira primitívek tudnak lenni hogy az hihetetlen, persze vannak normálisak is, még mikor CoD-oztam találkoztam eggyel, tudott angolul is elég sokat játszottunk együtt. De a legtöbb akkora paraszt és azt hiszi többet ér mint a többi játékos, néha még ha tudnak pár szót angolul akkor is éppen "anyámat tologatják a konyhába" , ráadásul most hogy M5 is nyert egy jelentéktelen IEM-t, megint még jobban rá játszanak arra hogy ők a legjobbak. Ha meg 2 orosz van akkor meg egymással írogatnak játékon belül mert mikrofonra nem telik. Persze nem csak az oroszok ilyenek, de belőlük van a legtöbb ilyen.
  • Inv1sus
    #2034
    Na mind1, nem akarom védeni az oroszokat, mert semmi közöm hozzájuk, csak úgy érzem, hogy ez a legújabb divat, aminek szintén semmi alapja értelme nincsen.
    Minden gameban van legalább egy orosz? Hát igen, az egy nagy ország sok emberrel...
    Sok player faszláma? Ez az egész közösségre elmondható. toztam faszláma japán és kínai playerekkel is.
  • Corten
    #2033
    Hyper powerful high-orbital facepalm cannon barrage incoming.
  • Inv1sus
    #2032
    Tudsz oroszul?
  • Corten
    #2031
    Az biztos csak eddig még nem találkoztam magyarral ingame, orosszal annál inkább, 10/7 játékban van egy legalább és MINDIG flamelnek, oroszul ofc.
  • Inv1sus
    #2030
    Magyarok között is ugyanakkora arányban vannak faszlámák.
  • ToCsEk
    #2029


    shéker powa



    bug :D
  • Zomil
    #2028
    uhuh, micsoda buffok jöttek ki megint dota1-hez, megint szép kis kavarás lesz, mikor kijönnek a változások dota2-höz is :D
    pl. sunstrike pure dmg...szép... :D
    meg kivettték az unexplored fog of war-t
    itt a link
  • setuh
    #2027
    Azert kell utalni, mert rengeteg a faszlama koztuk,azert.
  • Inv1sus
    #2026
    Miért kell az oroszokat annyira utálni? Mert nem tudnak általában angolul? Ott a blink és a rajzolás.

    Inkább csak azért utáljátok őket szerintem, mert nem tudtok flamelni vagy baszakodni velük.
  • setuh
    #2025
    Irjunk mar egy peticiot,h lehessen kivenni a keresobol Oroszorszagot,marmint europan belul.Hihetetlen tenyleg h 10-bol 10 gameben ott vannak,minimum 80%os aranyban.
    Ujra visszaterek a dotahoz.
  • Inv1sus
    #2024
    Nekem annyira nincs bajom ursaval. Inkább azzal van bajom, hogy nem sok értelme van lothart venni vagy invis herot kivenni, mert counterelik wardokkal, dusttal stb. Teljesen meg vagyok lepődve, hon-ba ilyen nem volt :DD.
    Persze van, amikor lófaszt nem vesz senki, de ritkán.
  • Muki100
    #2023
    Ursa átlagos hős, könnyen lehet "kiteolni" és akkor bizony semmit sem ér, és szinte mindenki a vladmir + aegisre hajt, ha abban megakadályozzák akkor azért nem tud annyira veszélyes lenni.
    Tinkerrel a lézered 2 sec misst ad, amint látod hogy fuzzy wuzzy betorzult valakire csak meglézerezed és pont túléli a gyors ütéseket, de közben akár el is lehet tp-zni előle mivel semmilyen stunja nincs.
  • ToCsEk
    #2022
    néztem playdotan guidet, az is gond lehet hogy csomó hős aki cunterelni tudná nincs is még benne a játékban :/
  • donatus13
    #2021
    szó se róla 8 2 be voltam tinkerrel, pár kiválóan képzett keleti(vajon honnan származó??) csapattárs meghalt ursának az elején egy 3-4 szer és máris 8 8 lettem pár találkozás után röpke 3 mp alatt kaptam tőle ilyen 1000 es dmg eket :D
  • ToCsEk
    #2020
    jah az publicon, egy versenyen nem láttam még :D
  • donatus13
    #2019
    én vagyok az egyetlen aki úgy gondolja ,hogy ursa nevetségese op ?
  • Inv1sus
    #2018
    Ennek a póknak eléggé Golem-es hangja van.
  • ToCsEk
    #2017


    2012.03.08 frissítés

    We’re changing the way we release updates once more and will be updating the Test Build on Wednesdays. It will then be promoted to the Dota 2 release build the next day if no major issues are found.
  • Zomil
    #2016
    valoban elismerem :)
  • sanyiiiii
    #2015
    Ez igaz, viszont a build életképes :)
  • Zomil
    #2014
    jo de van egy kis különbség az Absoulte Legends játékosa és egy pubpistike között :D
  • sanyiiiii
    #2013
    AL|Bleek a buta silencer aki nem rak a q skilljére
  • Muki100
    #2012
    Silencernek jó régen valóban a glaives + stat build volt a legmenőbb. Nem tudom ki lehet-e számolni egyáltalán hogy ki ellen éri meg a régit tenni és ki ellen curset, főleg hogy 2v2 párosoknál még bonyolultabb a számolgatás, de egyik sem rossz választás a szituációtól függően.
  • sanyiiiii
    #2011
    Silencer teljesen életképes curse of the silent nélkül.
  • TurboX
    #2010
    miert? minap egy dk (mellesleg russianpower névvel-fightRacism..) azt mondta hogy azért nem rak ultira mert csak végjátékban használható

    am pucéran szaladgált egy blinkdaggerrel a kezében
  • ToCsEk
    #2009
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    okosok azt mondják passzív képességeket kell mindig utoljára húúúúzni :D
  • Zomil
    #2008
    ez kb. olyan mikor egy meccsen Shadow fiend nem rakott végig a q-jára és azt mondta azért, mert nézzek meg egy pro meccset ott is igy csinálják... :D
  • TurboX
    #2007
    buta vaty az meg egy proszájlenszer
  • Zomil
    #2006
    Mondjátok meg, h én vagyok a buta vagy az a silencer aki nem rak egész meccs alatt a q skilljére(az ellenfélnek nem nagyon voltak spammelhetö skilljei)...
  • Zomil
    #2005
    Komolyan nem értem 1-2 játékos hozzállását...kiveszi clinkz-et, végig babysitteli a csapat, majd után olyan 30perc körül elkezd rohangálni egyedül és meghalogat...majd mikor mondom neki, h inkább pusholjon, ne bassza már el a játékot közli, h igazábol ö utálja clinkz-et és nem is tudja hogy kell vele játszani...WTF...amikor meg kérdezem, h akkor meg mi a retkes fasznak pickelte nem válaszol... :D
  • ToCsEk
    #2004
    nem mindent közvetít
  • setuh
    #2003
    Hat nem tudom 2:1 nem annyira egyoldalu,meg am is ezt elore tudni nem lehet .
  • Corten
    #2002
    Gondlom igen egyoldalú volt a meccs, szerintem azért :D . Próbált valami izgalmas meccset kommentálni. Hát nem igen jött össze neki, valaki mindig felülkerekedett.
  • setuh
    #2001
    Navi-4-F-re gondoltam...Azt irtak h ma lesz es mar latom eredmeny is van.H-h nem kozvetitette Tobi?
  • Corten
    #2000
    Mármint? Tobi most streameli RaidCall kupát, eléggé egyhangúak a meccsek, egyik csapat mindik nagyon elveri a másikat.
  • ToCsEk
    #1999
    hm? :D
  • setuh
    #1998
    Mik ezek a gamek?Valami kozbe jott vagy csak kesobb lesz a bejelentett mecs?